Final Fantasy ^_^

PC vagy konzolos játékok témaköre.
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Karubunseru írta:"Boku no kawaii doragon"? hööö? o.O
Bahamut is király ^_^ de nekem a Chocobo is nagyon tetszett :D
Mármint imádom azt a sárkányt, tök cute *_*
Chocobo is jó (meg FF8-ban a tesók a kőpapírollójukkal (az idézés))
Pala, jaja, Diabolos is cute *.*
Kép Kép
Saori
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.06.19. 16:03
Tartózkodási hely: Szombathely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Saori »

Bahamut ::daisuki::

Kép

Az omega és ultima weaponokat csak senki ne emlegesse, mert a falra másztam mire megöltem őket...ha nincs Selphie The End-je akkor az omegát nem bírom legyözni...
"Mosolyogj, s az egész világ hülyének fog nézni" (Anonym)
Avatar
Pala
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2003.09.05. 20:55
Tartózkodási hely: Elm Street

Hozzászólás Szerző: Pala »

Ugyan Ultima Weapon gyerekjáték, ahányszor harcoltam ellene amint Squall limitelt mindig elsöre bejött a Lionhart 8) .
Én Omegánál nem használtam a The End-et mert mire elötudtam kerseni megölt :).
Ha van Laguna kártyád akkor azse vészes, de persze nemis egyszerü 8)
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Saori írta:Bahamut ::daisuki::

Kép

Az omega és ultima weaponokat csak senki ne emlegesse, mert a falra másztam mire megöltem őket...ha nincs Selphie The End-je akkor az omegát nem bírom legyözni...
KJUUUUUUT~ DRAGOON *visong* ::daisuki:: ::taka:: ::jthrill::

Anou... azokra a weaponokra nem emlékszem... FF7 weaponjaira emlekszem, FF9 Ogmajara emlekszem (nem is tudtam megölni ::bawl:: )
de ff8-ból nem emlékszem a weaponokra...
öltem én egyáltalán olyanokat benne?????? ::jcrazy::
Áruld már el pls, merre fordultak elő... elképzelhető, hogy öltem... de lehet hogy végigrohantam a játék második felén. Teljesen kitörlődött az az agyamból...
Szegény pici Bahamutom viszont nagyon gyenge volt benne, mert későn szereztem meg... állandóan agyoncsapták TT. (Bezzeg ff9-ben, meg ff7-ben ^.^)
Kép Kép
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Demon wall

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Az ff4-ben (a kristályos, ahol dark knight-ként kezdesz, és van egy Dragon knight legjobbarátod), van egy Demon wall valahol az alvilágban.
azt sikerült valakinek valahogy megölnie? Nekem sajnos nem, és csak egy bug miatt tudtam továbbmenni onnét, de teljesen összekavarodott a történet. (Bug = törpéknél egy teleport varázslattal visszamentem a kristályterembe, és megszereztem a törpe kristályt, ami ha jól emlékszem a sztori szerint nem is volt ott XD ), így aztán tovább tudtam menni, anélkül, hogy meg kellett volna ölnöm a falat... mert azt nem tudtam, mindig agyoncsapott ;.;
Kép Kép
Saori
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.06.19. 16:03
Tartózkodási hely: Szombathely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Saori »

Angelwings: Az ultima weapon ott van ahonnan Bahamutot lehet megszerezni, csak miután bahamut csatlakozott fel kell szállni a ragnarokkal és utána újra vissza..aztán mehetsz lefele...és Zellt mindenképp vigyed..alul miután átverekedted magad mindenféle hülye szörnyikén, (hiába van enc-none ala diablos, ezekkel meg kell küzdeni) akkor alul vár drága ultima weapon..
Omega weapon ultimecia kastélyában van ott ahol a kápolna van..egy sötét árnyat látsz ott, és csak akkor jelenik meg omega, ha a másik csapatoddal (amik nem fognak ellene harcolni) beállsz oda ahol meg lehet húzni egy harangot, a harcos csapattal pedig a szökőkút mögé.
A no-harcos csoport meghúzza a csengőt, ezután váltasz és a másik csoportoddal 1 peced van, hogy beérj a kápolnába..és ott szembesülhetsz omega weaponnal a fekete árny helyén..

Pala: Nekem olyan rohadtul szemét volt a squall hogy sose akart lionheartot használni, hogy menne a...kb 15x-re ha sikerült:(
Laguna kártyám sajna nem volt, pedig igyekeztem összeszedni, de azt meg még egyet nem sikerült..így csak a szerencsémre támaszkodhattam..de hál isten rinoa besegített egy kis láthatatlanná tevéssel így semmi gond nem volt..meg tudtam keresni selphie the endjét és kinyírtuk...vesszenek a weaponok!! :twisted:
"Mosolyogj, s az egész világ hülyének fog nézni" (Anonym)
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Köszönöm Saori! ::jbow::
Azt hiszem, sűrgősen neki kell állnom végigjátszani megint! :shock:
Nagyon sok titkot nem találtam meg...
Kép Kép
Saori
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.06.19. 16:03
Tartózkodási hely: Szombathely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Saori »

Angelwings írta:Köszönöm Saori! ::jbow::
Azt hiszem, sűrgősen neki kell állnom végigjátszani megint! :shock:
Nagyon sok titkot nem találtam meg...
Szívesen..én is 3x játszottam végig mire minden titkot megtaláltam és az összes gf-t megszereztem...ha tudok még valamiben segíteni, szólj..
"Mosolyogj, s az egész világ hülyének fog nézni" (Anonym)
Avatar
Pala
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2003.09.05. 20:55
Tartózkodási hely: Elm Street

Hozzászólás Szerző: Pala »

Angelwings írta:Azt hiszem, sűrgősen neki kell állnom végigjátszani megint!
Akkor egy tipp, bár lehet teis tudod:
Valahogy szerezd meg a Doomtrain gf-t, és az egyik fejleszteni kívánt kariddal maxoltasd hozzá hogy gyorsan megidézze, így a Island closest to hell-en ha ezzel kezded ott a jópár szörny aki az elején bekapja azok semmit nem tudnak csinálni onnan meg 1xü 8), én legalábbis mindig így csináltam. Így kitudod maxolni a karikat és ugy már nemis olyan vészes :)
Apró bökkenö hogy ahoz hogy betudd hozni Doomtraint szükség van Marlboro tentacle-re amit nem olyan könnyü beszerezni :wink:
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Pala írta:Valahogy szerezd meg a Doomtrain gf-t, és az egyik fejleszteni kívánt kariddal maxoltasd hozzá hogy gyorsan megidézze, így a Island closest to hell-en ha ezzel kezded ott a jópár szörny aki az elején bekapja azok semmit nem tudnak csinálni onnan meg 1xü 8), én legalábbis mindig így csináltam. Így kitudod maxolni a karikat és ugy már nemis olyan vészes :)
Apró bökkenö hogy ahoz hogy betudd hozni Doomtraint szükség van Marlboro tentacle-re amit nem olyan könnyü beszerezni :wink:
GF megvolt, cska nem tudtam (vagy elfelejtettem) megidezni, pedig a helyet is tudtam (ott a szobroknal kell, nemdebar?)... de mondom, a veget elegge rohanvast csinaltam meg, meg a kartyajatekot sem jatszottam annyit, mint ff9-ben tettem azt
Kép Kép
Avatar
Pala
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2003.09.05. 20:55
Tartózkodási hely: Elm Street

Hozzászólás Szerző: Pala »

Angelwings írta:nem tudtam (vagy elfelejtettem) megidezni, pedig a helyet is tudtam (ott a szobroknal kell, nemdebar?)
Nem helyen kell megidézni, Tear's Pointnál van egy gyűrű SOlomon Ring
ehez gyüjts 6 steel pipeot, 6 remedyt és 6 marlboro tent-et, ha megvan rányomsz a gyürüre és megkapod
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Egy hír:

"A nemzetközi helyzet fokozódik: tegnapelőtt a Square Enix bejelentette a Final Fantasy VII: Advent Children-t, tegnap elárulták, hogy tulajdonképpen filmról van szó, ma pedig (egy TGS-sajtótájákoztatón) azt is elmondták, hogy az Advent Children film ugyan, de nem a szó hagyományos értelmében - ők inkább "visual content"-nek (vizuális tartalomnak) nevezik, és jelenleg nem igazán tudják, hogy milyen formában tárják a nagyérdemű elé. (Pletyka: lehet, hogy a "valódi" FFVII-2 mellé jár majd, mint bónusz meglepetés) Egy biztos: a Square elkészített egy hatvan perces renderelt filmet, Clouddal a főszerepben - ebből két perc látható a TGS-en, zárt ajtók mögött. A bemutatóban látható egyrészt Cloud gyalog és motoron, márészt (állítólag) Sepiroth, aki látványos kardpárbajba keveredik az FFVII szőke hajazatú főhősével..."

((forrás www.576.hu))

NA ehhez inkább nem szólok semmit; várok, hogy mi lesz 8)
Avatar
Zodd
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.08.16. 00:02
Tartózkodási hely: SZázhalombatta
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zodd »

A kedvencem volt az FFVII remélem nem rontják el ezzel a uj kiadással.
Az FFVII-2 az meg mi fán terem valami folytatás szerű?? :?
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Zodd írta:A kedvencem volt az FFVII remélem nem rontják el ezzel a uj kiadással.
Az FFVII-2 az meg mi fán terem valami folytatás szerű?? :?
Talált.Süllyedt.
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

phr0zen írta:
Zodd írta:A kedvencem volt az FFVII remélem nem rontják el ezzel a uj kiadással.
Az FFVII-2 az meg mi fán terem valami folytatás szerű?? :?
Talált.Süllyedt.
Én sem hallottam erről. FFVIII-2 nem lesz :wink: ?
Avatar
Zodd
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.08.16. 00:02
Tartózkodási hely: SZázhalombatta
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zodd »

Phr0zen sama tudnál valami linket vagy ifnót hogy mi lessz ebben az fojtatásban (FFVII-2) mert én a kedvenc ff helyemen semmit nem láttam róla http://www.ffnet.net
::jbow::
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Egyenlőre mind a film,mind a játék(pár szép,egész oldalas újsághirdetést leszámítva)csak pletykaszinten létezik,bár ezek a képek elég meggyőzőek:

http://www.gamekult.com/tout/actus/arti ... 0368144037
Avatar
Zodd
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.08.16. 00:02
Tartózkodási hely: SZázhalombatta
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zodd »

Hát ugy látom ha addig nem lessz job emulátor akkor vennem kell egy PS2-őt. 8)
A Cloud haja nagyon jól ki lett dolgozva... 8) :twisted:
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Zodd írta:Hát ugy látom ha addig nem lessz job emulátor akkor vennem kell egy PS2-őt. 8)
A Cloud haja nagyon jól ki lett dolgozva... 8) :twisted:
Vegyél PS2-t,különben nem játszol vele vagy még 3-4 évig... 8)
Avatar
Zodd
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.08.16. 00:02
Tartózkodási hely: SZázhalombatta
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zodd »

Most már láttam a hírt a kedvenc oldalamon is és tudja a fene hogy tényleg lessz e????
Avatar
fuzik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.10.09. 14:14
Tartózkodási hely: valahol tolnamegyében

A final a király

Hozzászólás Szerző: fuzik »

Egyszerűen imádom a sorozatot sajnos csak ps 1-em van igy csak a 8,9-et láttam még a későbbiekből.Nemsokára megszerzem a többit is. Azt imádom bennük hogy tele vannak titkokkal és emberközeliek a szereplők nem pedig érzelem nélküli bábok. :D
Dont worry be happy
/az élet túl hosszú ahhoz hogy rossz dolgokkal töltsük/
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Mivel még senki nem postolta,ezért én bejelentem:A www.576.hu-ról állítolag letölthető egy trailere a Final Fantasy VII:Advent Children-nek.

Ja és asszem ezért megérdemlek egy köszönetlavinát(igaz Zodd? 8) )
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Jap,megnéztem:nem állítólag,hanem valóban letölthető!
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

phr0zen írta:Mivel még senki nem postolta,ezért én bejelentem:A www.576.hu-ról állítolag letölthető egy trailere a Final Fantasy VII:Advent Children-nek.

Ja és asszem ezért megérdemlek egy köszönetlavinát(igaz Zodd? 8) )
A múltkor szedtem le. Nagyon jól néz ki! Főleg, amikor Sephiroth belemegy a tűzbe, mint a FFVII-ben. De a párbaj se rossz!
Avatar
Zodd
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.08.16. 00:02
Tartózkodási hely: SZázhalombatta
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zodd »

Thanks Phrozen de már nekem már lejött
FF VII a jó (főleg PC-n) :D :lol: 8) :twisted:
Válasz küldése