Final Fantasy ^_^

PC vagy konzolos játékok témaköre.
Avatar
Kitehimuro
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.06.23. 13:31
Tartózkodási hely: Esztergom/Györ/Sosaria
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kitehimuro »

Anubys: Viszi, mint állat :D Én már próbáltam, csakhát japánul még annyira nemtudok, hogy élvezhetö is legyen :D Egyébként grafika kivételével semmi extra, ez FF3, se több, se kevesebb. Ninty DS touchscreenjét nemigazán használja semmire
- Osu! -
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

én egyáltalán nem számitottam arra hogy használja mivel a játék tökéletes és gyors beleturkálgatás a túúúcsszkrín kedvéért nem tett volna jót a lényeg nem a tucssson van hanem a handle funkción....meg hogy nintendónak is jusson a jóból.
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Megszereztem az FF VII Dirge of Cerberust :D.
Nagyon király a látvány de mivel még csak most kezdek bele többet nem tok még mondani a játékról. De nagyon örülök neki.
---------------------------------------------------------
Furcsa az FPS rendszer egy FF-ben, kicsit nehéz megszokni a célzást :-P .
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Én is kíváncsi lennék Dirge of Cerberus-ra, bár még nem játszottam FFVII-el. Persze ami késik, nem múlik. :wink:
Elolvastam a cikket amit írtak róla az 576 Konzolban, és ott eléggé dícsérik. Szerintem egy kicsit túlságosan is elfogult volt a cikk írója (lévén nagy FFVII fan, többszáz órát töltött a játékkal). Csak egy valamit nem közöltek az olvasókkal, az Európai megjelenés mikorra várható?
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Pal-chan írta: Csak egy valamit nem közöltek az olvasókkal, az Európai megjelenés mikorra várható?
Általában azt sohasem közlik... mivel elég randomban megy... sajnos... pl .hack-re is kerek egy évet kellett várni, azt most hogy jósolhatták volna meg ^^'

A cikket viszont én is olvastam... igen, kicsit fel volt pontozva, de hát nézzük el neki, ki ne szeretné Vincentet :P (nekem van Vincentes akciófigurám is :P:P:P)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cruel Angel 2006.09.30. 21:22-kor.
Kép
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

(Nekem is ^____^ Meg Sephiroth is ::^_^:: )

Én eddig csak a VII. és VIII. részekkel játszottam.
Utóbbival csak nagyon keveset, a VII-et viszont végignyomtam, valamikor év elején és huhh, nagyon tetszett :) Mondhatni lekörözte az összes többi játékot, amivel eddig játszottam.
Főleg a története és a hangulata fogott meg, de a grafika is szokható.

A Dirge of cerberus-ra én is kíváncsi vagyok, de több, mint valószínű, hogy soha nem lesz alkalmam kipróbálni :cry:
Nincs se PS2-m, se PSP-m, se semmi ilyesmi, csak PC.

Ja igen, a Kingdom hearts sem lehet rossz, azok alapján amiket olvastam/láttam róla.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

A Dirge jó mert vincento meg mert hojo meg mert olyan dolgok amiket nem láttunk eddig....

és jó meret szép meg mert ulyra rohatjuk nibelheim,calm,meg midrag utcáit tessék beszerezni azzal meg hogy felpontozták ne törődjünk mert ha valami hozánemértö tesztelte volna furcsa érték jött volna a legjobb megoldás az lett volna ha martin,liqi teszteli csakhát ök nem mindig érnek ráááá......:(
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Most küldöm a Final Fantasy X-et. A világ nagyon tetszik, van hangulata. Talán ez fogott meg leginkább az egészből.

A sztoriban van néhány elég erőltetett rész (Seymour állandóan visszajön, meg hasonlók), a vége felé meg a bossfightokkal lehetne Dunát rekeszteni... amitől egy kicsit lapos. De mivel az uccsó csatához még kevés vagyok, szépen felfedezem majd magamnak a játékot.

A karakterek... jópofák, jófejek, de olyan nagyon egyik se lett szívem csücske.

Viszont amit megnéztem neten a VIII-ból, az alapján azt szűrtem le, hogy bejönne nekem. Nincs meg valakinek (lehet kapaszkodni) gyári kiadásban PS2-re, amitől esetleg megválna (időlegesen, vagy akár végleg is :^_^: )?
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Őrnagy az FFVIII az 99-es PS1-es játék, (iletve PC-s is) nagyon,nagyon nehéz szerezni eredetit belőle( annál már csak az FFVII-et nehezebb amit én évek óta keresek eredetibe de még nem találtam egy konzol boltba se).
Az FFX egyike a legjobb FF-nek szvsz jobb mint a VIII szal a X után nem tűnik jobbnak a VIII :? .


Nah én közbe már belemelegedtem a Dirge of Cerberusba.
Vincent rulz :cool: .
A videók esküszöm hogy olyanok mint az Advent children-be, hihetetlen hogy ez még mindig PS2!! Ha a videók közbe ott lenne egy alsó sarokba egy PS3 logó az teljesen hihető lenne :D. Maga a játékgrafika is csúcs, Vincent mozgása,a környezet, akciók,efektek, limit break...
Mit fognak Square-esek művelni majd a PS3-on ha még ezen a gépen ilyet alkotnak.

Amúgy javítanám amit korábban írtam: Ez nem FPS hanem TPS (bocs :roll: )

Aki tudja szerezze majd meg , szerintem 1-2 hónapon belül megjelenik nálunk.
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Nekem is FFX-ben a világ és az egész történet tetszett nagyon; a karakterek közül egyik sem nőtt a szívemhez. Auron a kedvencem, de róla sem tudunk meg túl sokat, nem ismerhetjük meg igazán. :( Seymour-tól pedig már egyszerűen idegbajt kaptam, de azért a 3. (vagy 4.?) boss fight után már tovább lehet küldeni őt is. :wviolent:
Azért FFVIII története is jó, főleg az tetszik hogy olyan emberközeli. Bár Esthar fejlettsége már egy kicsit túlzás volt szerintem. A karakterek közül viszont alig tudok olyat mondani, aki ne lenne szimpatikus. :)
Ssj2Viko írta:Mit fognak Square-esek művelni majd a PS3-on--
Csak reméljük, hogy a grafika mellett a történetre is fognak elég hangsúlyt fordítani...
Kép
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Ssj2Viko írta:Őrnagy az FFVIII az 99-es PS1-es játék, (iletve PC-s is) nagyon,nagyon nehéz szerezni eredetit belőle( annál már csak az FFVII-et nehezebb amit én évek óta keresek eredetibe de még nem találtam egy konzol boltba se).
Az FFX egyike a legjobb FF-nek szvsz jobb mint a VIII szal a X után nem tűnik jobbnak a VIII :? .
Nekem pont azért tetszett meg, mert több benne a "machina", és mert éppen egy háború kellős közepén játszódik (igen, kedvelem a háborús sztorikat).

Mintha valahol azt olvastam volna a neten, hogy ezeket a cuccokat kiadták PS2-re is... de egyáltalán nem kizárható, hogy hamis volt az info, vagy egyszerűen csak nem jutottak el hazánkba ezek a csomagok... o.O

Na mindegy, attól még nem rossz az X sem, szal azzal is elleszek. :D
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Váááá!

Sikerült működésre bírnom PC-s FF VII-t. :D :D :D

Úgy emlékeztem rá, hogy 4 CD-s, ez a változat viszont megelékszik 2vel is. Aztán remélem, nem féúton derül ki, hogy hiányos változat és nem lehet végigjátszani. ::jcrazy::
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Nekem három helyről kellett összeszednem a lemezeket a VII-hez, plusz egy-két kütyüt is le kellett töltenem a gépre, hogy fusson rendesen -_-

De azért sok sikert :lol:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Nekem simán sikerült :-P

Emu sem kellett hozzá, és DC-n keresztül pillanatok alatt lejött.
Lehet, hogy csak mázlim volt.
Régebben már próbálkoztam vele, de sehogy sem akart elindulni. Úgy látszik, most jött el az idő :D

VIII-al még régebben játszottam, akkor eljutottam a 2. lemezig, de egyszer abbahagytam, azóta meg sehogy sem jött össze, hogy folytassam. Ha meg újra nekiállok, akkor biztos, hogy inkább újrakezdem, mert már semmire nem emlékszem belőle. :?
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

A Final fantasy sorozatból a VIII részhez volt szerencsém először, úgyhogy gőzöm se volt, mit hogyan kéne... Nem is jutottam tovább a barlangnál, ott a legelején ^^"""""" Ráadásul nagyon hamar meguntam, hogy a PS1-en nem tudtam áttekerni az intro-t és mindig végig kellett néznem @_@
anubys írta:Nekem simán sikerült

Emu sem kellett hozzá, és DC-n keresztül pillanatok alatt lejött.
Lehet, hogy csak mázlim volt.
Régebben már próbálkoztam vele, de sehogy sem akart elindulni. Úgy látszik, most jött el az idő
Grrr...mázlista.
Én olyat is csináltam, hogy végigvittem a 2. lemezt, (persze kemény harccal zárult), teszem be a harmadikat, erre nem indul.
Mint kiderült, én marha 2x írtam ki a 2. lemezt -_-
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

FFVII nekem is 4 lemezes változatban van meg, és amikor belenéztem simán futott. Viszont VIII-al jártam úgy, hogy a régebbi gépemen abortált a játék az intró után. ::argh:: Most már rendesen működik, végülis semmi patch vagy hasonló nem kellett hozzá.
Szacsi írta:Nem is jutottam tovább a barlangnál, ott a legelején ^^""""""
Arra a barlangra gondolsz, ahol Ifritet lehet megszerezni? Az még nem ördöngősség, de később lesz egy hasonló barlangos küldetés, ami egy labirintus egyben és fejben kell tartani az útvonalat ha el akarsz jutni a végére. Nah az egy idegpróbáló feladat. :D De megéri, mert a végén kapsz egy GF-et.
Szacsi írta:Ráadásul nagyon hamar meguntam, hogy a PS1-en nem tudtam áttekerni az intro-t és mindig végig kellett néznem @_@
Ez valóban idegesítő tud lenni. Én attól mászok falra, mikor boss fight előtt van 5 perces FMV, amit nem lehet átugrani és már x. alkalommal tekinthetem meg. :computer:
Kép
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Én kb fél éve hozzájutottam egy PC-s FFVII-hez és nagy boldogan kezdtem vele játszani :D.
Örültem hogy 5 év után ismét játszom az FFVII-el de aztán kb 14 óra játék magasságában van egy rész a sztoriba amikor csak akkor szabadulhat ki a kis csapat a börtöntáborból ha a Cloud megnyer egy Chocobo versenyt.
No de ám amikor a játék betölti a versenyt akkor állandóan lefagy. ::bawl:: És mivel ez része a sztori továbjutásának ezért ki sem lehet hagyni a versenyt :(.
Rövid ideig tartott a Pc-s FFVII élmény.(legalább is a játék távlatában a tizenvalahány óra az nagyon kevés)
Ps-re pedig szinte lehetetlen megszerezni.

Eddig se szerettem PC-n játszani de ezek után már...
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Annál a résznél nekem is folyamatosan kifagyott!!
Én is kétségbe voltam esve.
A megoldás az ff7_chocobo_patch, netről le lehet tölteni és akkor fut rendesen :wink:
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Kösz ez nagyon hasznos infó. :)
De amilyen szerencsétlen vagok a PC-s játékokkal, miután megint elkezdem a játékot és eljutok oda, majd valami rossz beállítás miatt megint befagy :D.

Majd egyszer neki ülök megint :cool:


Amúgy Őrnagy: a X-el még egy "jó darbig" ellehetsz ha érdekel :D.
Szerezd meg az embereidnek ultimate fegyvereket, szerezd meg a rejtett Aeon-kat, győzd le az össze Dark Aeon-t.
Van a szörny gyűjtős mellék küldetés ami elég hosszú és nehéz végigcsinálni stb...
Amúgy én a Dark Aeonok közül egyedül a Yojimbo-t nem tudtam legyőzni mer minimum 3x kell zsinórban.Eszméletlen nehéz max 2 tudtam mindig legyőzni a saját Yojimbómmal de a 3. nál sosem sikerült eltalálnom az összeget amiért megcsinálná egyből a halálos vágást.
Illeve a szörnygyüjtős hapsinál egyetlen általa kreált szörny maradt ami ellen még nem küldött csatába pedig az összes többi szörnyét legyőztem.
Volt amelyiknél 2 hosszú órán át tartott a külzdelem!!!!

Amúgy a legvégére a 3 fő emberem (Tidus, Yuna,Auron)már 20,000 HP fölött volt mind :D :cool:
Az Aeon-ok miatt érdemes a Yuna-t fejleszteni. Neki volt nállam a legtöbb HP-je kb 24,000
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Ssj2Viko írta:Amúgy Őrnagy: a X-el még egy "jó darbig" ellehetsz ha érdekel :D.
Szerezd meg az embereidnek ultimate fegyvereket, szerezd meg a rejtett Aeon-kat, győzd le az össze Dark Aeon-t.
Van a szörny gyűjtős mellék küldetés ami elég hosszú és nehéz végigcsinálni stb...
Rajta vagyok a témán... de azért akadna néhány kérdésem:

1. Milyen módon tudom pl. áttörni a karaktereimnek a 9999-es sebzéshatárt? Anélkül elég nehéz lesz meggyakni a combosabb ellenfeleket.

2. Mit kell a páncélokba/kardokba rakni 2x, 3x AP-hez?
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Csak egy tipp, ha már unod a karakterek fejlesztgetését: még mindig ott van Yojimbo, akinek a Zanmato támadása azonnali halálhoz vezet, főellenségeknél is. :wink: A végén én így győztem le Seymour-t, mert már az agyamra ment az az eszelős guado. Ráadásul szerintem táposabb ellenfél, mint Braska végső aeon-ja...
Ssj2Viko írta:Volt amelyiknél 2 hosszú órán át tartott a külzdelem!!!!
Amúgy a legvégére a 3 fő emberem (Tidus, Yuna,Auron)már 20,000 HP fölött volt mind
Mennyi energiát és időt fektettél bele te ebbe a játékba? :shock: Hogy tudtad ilyen magasra feltornázni a HP szintjüket? A játék eleje óta csak velük harcoltál és végigvitted őket az egész sphere grid-en? Amúgy a 2x, 3x AP engem is érdekelne...
Kép
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Közben kiderítettem az egyiket. 2x AP-hez Mega-elixir kell fegyverbe, csak nem tudom, mennyi. 2-nél több. :D

Tápoláshoz meg egy egyszerű módszer: a sivatagból gyűjtsük be a kis kaktuszt (Cactuar) a Calm Lands Arénába. Ha overkillel nyírjuk ki, 12000 AP üti a markunkat. Ez olyannyira nem nehéz feladat, mert mindössze 800 HP-je van. Meccsenként 4000 pénz megér ennyit.

Zanmato-hoz mennyi pénzt kell adni Yojimbónak?
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Pal-chan írta:Csak egy tipp, ha már unod a karakterek fejlesztgetését: még mindig ott van Yojimbo, akinek a Zanmato támadása azonnali halálhoz vezet, főellenségeknél is. :wink:
Igen ám de komolyabb ellenfeleknél igen csak meg kell adni az árát hogy Zanmato-t csináljon
Pal-chan írta:Mennyi energiát és időt fektettél bele te ebbe a játékba? :shock:
Az első végigjátszásom amely alkalmával sikerült majdnem minden titkot megcsinálni az megvan 200 óra. :D
A második végigjátszásom az csak 60 óra körül van.
Pal-chan írta:Hogy tudtad ilyen magasra feltornázni a HP szintjüket?
A játék eleje óta csak velük harcoltál és végigvitted őket az egész sphere grid-en? Amúgy a 2x, 3x AP engem is érdekelne...
Nos a játék nagyobb részében a Rikku-t favorizáltam(neki is a végére 16 ezer HP összejött) a Tidus és az Auron mellett illetve még a Lulu-t aztán a Yuna-t, többieket nem szerettem, Khimarit egyenesen utálom.

De aztán a Sin belsejében elkezdtem az ottani nagyon erős szörnyek legyőzésével fejleszteni a karaktereket, köztök a Yuna-t is hogy a frissen szerzett Aeon-jaimat feltápljam(Anima, Magus sisters). Közben dupla AP-ket kaptam.
Aztán egy sokkal de sokkal jobb helyre mentem fejleszteni a karaktereket: az Omega Ruins-ba amit a keresővel lehet csak megtalálni a térképen( X:69.75, Y:33.38).
Itt miután az Ultima és omega weapon-t legyöztem nagyon sok órára elidöztem itt, ugyan is itt lehet a legtöbb AP-t kapni a szörnyek után ami a 2x vagy 3x AP hatás után brutális mértékben fejleszti a karaktereket.És a Tidus-t, Yunát, Auron végig tudtam vinni a Sphere griden, a Rikku-t majdnem végig.

A X-el én már kb 1 éve nem játszottam ezért az részeltekkel kapcsoltason emlékeim kicsit megkoptak de a mentésem megvan.
A játékot már jó ideje kölcsön adtam de holnap pont találkozom azzal a taggal akinek adtam szal holnap vissza tudom kérni és meg tudom nézni a beállításaimban hogy mit hogy csináltam azzal a töbszörös AP szerzéssel.
Bár rémlik olyan hogy amikor a Dark Yojimbo(k) ellen mentem és legyőzők akár egyet isakkor nagyon jó fegyvert ad valakinek véletlenszerűen pl rémlik egy Excalibur a Tidusnak ami talán többszörös AP-t adott.
Utánna nézek holnap... :wink:
Őrnagy írta: Zanmato-hoz mennyi pénzt kell adni Yojimbónak?
Változó... közepes ellenfeleknél 10 ezres nagyságok vannak kb.
Viszont a Dark Aeon-ok esetében 100 ezres nagyságok.
A legtöbb pénz amit Zanmatoért adogattam az az amikor a Dark Yojimbo-k ellen mentem ott 500-600 ezres nagyságokért csinál Zanmatot.
A 3. Yojimbo ellen pedig még soha nem sikerült eltalálnom az összeget ezért ez befejezetlenül maradt nekem... :?
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Az az én bajom, hogy a vége felé már nincs akkora türelmem fejleszteni a karaktereket, mert inkább kíváncsi vagyok a történet végére. Ez szinte minden RPG esetében így van velem. Abból a 200 órából is fogadok, hogy min. 50 óra boss fight előtti tápolásra ment rá. A titkokat is inkább második végigjátszásra nyitom ki, ha nem létfontosságúak a történet továbbhaladása szempontjából. Mondjuk FFVIII-nál erősen ajánlott keresgélni hozzávalók után, mert fegyverfejlesztés nélkül szinte semmit sem tud sebezni az ember. Szóval vannak kivételek, ahol igenis figyelmet kell fordítani a legerősebb fegyverek megszerzésére és hasonlók, de én inkább a történetért és a karakterek miatt játszom, mintsem a harc és a szörnyek miatt. ::^_^::

Amúgy nekem Yojimbo 200 ezerért csinált Zanmatot, Seymour utolsó csatájában. A dark aeon-okat meg véleményem szerint azért tették bele a játékba, hogy szívjunk egy jó nagyot. :3
Kép
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Hát az első végigjátszásnál én is kiváncsi vagyok a történet végére ezért a X esetében is úgy csináltam hogy a mikor a Sin belsejébe ment az hajó onnan utána végig vittem, megismertem a végét majd utánna egy korábbi mentéshez visszatérve elkeztem a titkok megcsinálását, speciális szörnyek legyőzését. Így lett 200 óra.

Mondjuk a X-nek a titkai "eltörpülnek" a VII speckói mellett.
Ott is először azt csináltam hogy végignyomtam a játékot és legyőztem Sephiroth-ot, majd korábbi mentéshez visszatértem és az összes Weapon-t legyőztem, köztük a legendás Ruby Weapon-t akihez mielőtt odamentem kb 1,5-2 hónapon át fejlesztettem az embereket egy bizonyos helyen illetve a játék legerősebb Summon Matériáját(szörnyidézés) a Knights Of The Round-ot felfejlesztettem Master szintre ami után kaptam még egyet, amit szintén felvittem Master szintre. Lehet hogy "kicsit" túlzásba vittem a fejlesztést mert viszonylag könnyedén legyőztem Ruby-t :D

Amúgy az úcsó Seymour-os küzdelem nagyon tetszett, elég volt főleg a Bahamutot használnom :D.

Csupán egy szépséghibája van annak hogy brutálisra felfejleszetettem az Aeon-okat: Hogy a végén ugye mindegyik Aeon-omat le kell győznöm :-P :D.

Ez a Dirge of Cerberus egyre jobb. Érdekes a sztori néha kicsit monoton a lövöldözés de azért váltakoznak a feladatok, pl volt hogy már a Caith Sith-et is kellett irányítani iletve most nemrég ismét felbukkan a kedvencem Yuffie a hozzáillő poénjaival :D, remélem továbra is jó lesz a játék vagy mégjobb :wink:
(a Nibelheim-i Shinra villába viszatérni a Vincentel ezen a játékon belül nem semmi, FFVII-esek biztos tudják miért :wink: )
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Válasz küldése