Heroes of the Storm

PC vagy konzolos játékok témaköre.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Heroes of the Storm

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Activison HQ

AC fejes #1: Hahahaha! Láttad a fejüket, amikor a fazon azt mondta, hogy "Don't you have phones???" XDDDD Nem lettem volna szerencsétlen Blizzes helyében, akit kiküldtek oda, hogy vigye el a balhét a mi hülye döntésünk miatt... XD Szerintem ennél jobban nehezen lehet egy fandom agyát felkúrni, de rajta, megpróbálhatod ezt is felülmúlni! :D

AC fejes #2: Fogd meg a söröm egy percre...

(Egyébként viccen kívül, ugye sokan mondták a Diablós fiaskó után, hogy "ide vezet a fandomoddal való kommunikáció hiánya". Ahogy látom, ennél sokkal rosszabb a helyzet, ezek konkrétan egymással sem kommunikálnak a cégen belül... Legalábbis nem tudom, ezt hogy tudták különben így összehozni, hogy Blizzconon még ment a reklám ezerrel, hogy micsoda HotS újítások várhatóak jövőre, mind játékmenet, mind lore szempontjából, ugye a csáposloli is azért kellett, hogy végre a HotS úgymond "saját világát" is bővítsék, ne csak a korábbi Blizz univerzumok karakterei járjanak oda cameózni... Erre egy hónap múlva közlik, hogy kis túlzással lelövik az egész játékot. Con előtt elfelejtettek egyeztetni a főnökkel, hogy mik a tervek, vagy mi? Kurva ciki már ez az egész, az az igazság.)
Kép
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Heroes of the Storm

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Tényleg kritikán aluli lehet a cégen belüli kommunikáció, a fejlesztőknek sem szóltak előre... A HGC-t csak ritkán néztem, de így is sajnálom, hogy nem rendezik meg többé. Remélem csúnya bukás lesz a mobilos Diablo (meg az összes többi mobilos játékuk, amit vélhetően fejlesztenek már titokban), és időben visszakapja a HotS a teljes fejlesztőcsapatát, még mielőtt teljesen meghal a játék.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Heroes of the Storm

Hozzászólás Szerző: Titkos »

annarancs írta: 2018.12.15. 16:07 Tényleg kritikán aluli lehet a cégen belüli kommunikáció, a fejlesztőknek sem szóltak előre... A HGC-t csak ritkán néztem, de így is sajnálom, hogy nem rendezik meg többé. Remélem csúnya bukás lesz a mobilos Diablo (meg az összes többi mobilos játékuk, amit vélhetően fejlesztenek már titokban), és időben visszakapja a HotS a teljes fejlesztőcsapatát, még mielőtt teljesen meghal a játék.
Na, ez így főleg gáz, pláne, hogy míg az első post egy ilyen "szarokbele, csak mondok valamit random" duma volt, ezen a másodikon, ahol a fejlesztő szólal meg, tényleg úgy hallatszik, hogy ő is sajnálja, egy olyan projecttől vonták el, amin szívvel-lélekkel dolgozott évekig. :(

A bukáshoz: a tőzsdei részvényeik már a Diablós bejelentéskor 40%-al leestek, ha ez jelent valamit, bár igazából az egyik zseniális kommenten röhögök még mindig: "Hey Blizz...do you guys not have stock value? You think you do..but you don't." XDDDDDDDDDD (Btw, amikor Mike Morhaime-t "cserélték" nem olyan rég J. Allen Brack-re az igazgató székben, eleinte nem aggódtam, aztán megtudtam, hogy ez a Brack volt a híres Mr. "You think you do...but you don't."...)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Heroes of the Storm

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kép
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Heroes of the Storm

Hozzászólás Szerző: annarancs »

"Poor Kil'jaeden. No one deserves to represent Activision." :lol:

Szerk.: Elindult a tűzoltás, és igazából nem is hangzik rosszul.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Heroes of the Storm

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Amikor már épp eldöntenéd, hogy Blizzezés helyett animézel, esetleg valamilyen egyéb IRL produktív dologba kezdesz bele...és erre jön a hír, hogy berakják a waifudat a játékba, akire kb. két éve vársz. :lol:
Kép
Válasz küldése