Overwatch

PC vagy konzolos játékok témaköre.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Foma írta: 2017.11.30. 21:09
Ez még ma is aktuális. :D

Azokat a táncjeleneteket vajon hogy szerkesztették meg SC-be?
Nagyon jól kell időziteni megfelelő parancs sorral elő hivható tánc animációk szinte az össszes egységnél, de általában nincs idő használni őket.
Avatar
Foma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.11.04. 20:58
Nem: Férfi

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Foma »

A Sodium Squad-ot láttátok már? Kb., mint a The Guild volt anno, de jót derültem rajta így is. :)

https://youtu.be/YrhumBM8dtg
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Jó, tudom, hogy cringy kissé, dehát azok az animés beach epizódok nemkülönben, amikből az ihletet merítették... :lol:
Kép
Avatar
Foma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.11.04. 20:58
Nem: Férfi

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Foma »

Na, elindult a karácsonyi event. Kapásból aji boxból pottyant egy legendary, hagyományos skin. Azt hittem, lekarmolom magam. :)

Végignézve az új event skineket, Sombráé kimondottan tetszik, de Ana és Soldier is jókat kapott. Junkrat-nek egyenesen őrült ötlet volt a strand cucc, főleg azokkal a tanline-okkal. :)

A Yeti vadászat ugyan elég kevés xp-t hoz, de eddig tetszik. Kimondottan aranyos. Persze, ha Winstont egy profi kezeli, akkor esélye sincs a csapatnak.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Titkos »

McCree is high enough :lol: (Elnézést, nagyon ráfüggtem most erre a mémre, avagy előzmények. XDD)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Titkos írta: 2018.10.06. 23:16 HeroAca fanok előnyben. :D
Már láttam korábban, de köszi, ez így most megint 10/10-es élmény volt! :D
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta: 2018.10.07. 16:48
Titkos írta: 2018.10.06. 23:16 HeroAca fanok előnyben. :D
Már láttam korábban, de köszi, ez így most megint 10/10-es élmény volt! :D
Ugye? :D Főleg úgy, hogy ugyan itt az egész fikció, viszont Rein és a "mestere" valóban alakítottak egy hasonlót közösen a canonban is. :D (LOL, a videó leírásában: "Hey reinhardt mains have you heard these words? BE THEIR SHIELD!" XDDDDDDD)
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Megérkezett Ashe. A cowboy mellé kaptunk egy cowgirlt is. :D Tetszik a fehér haj és vörös szem kombináció.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ezt itt is, főleg Titkos kedvéért: Ma kaptam egyik komámtól télapóra LEGÓt(!), ráadásul ilyen Overwatchosat(!!). Na most nekem soha életemben közöm nem volt ehhez a játékhoz (oké, Tracert vágom belőle), szóval nem tudom, honnan jött az ötlete, de valamiért mégis tök megörültem neki. (A csokit amúgy sem komálom túlzottan...)

OFF: Egyébként látszik, a Legóval is elvagyok maradva, szóval engem rohadtul meglepett, hogy már vidjákat is licenszelgetnek, bár ez meg most beindította a fantáziámat, tehát eh... nem akarnak véletlenül a Witcherből is kiadni készleteket? :D Még a végén megint elkezdenék Legot gyűjteni, mint egykoron.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Titkos »

LOL, ez poén, és még én sem láttam. :D Mondjuk arról tudtam, hogy úgy kb. két hónapja már volt valami "LEGO cross-promo" a játékban is, Bastion konkrétan kapott egy LEGO-skint, ami simán a játék egyik legjobb skinje, ráadásul nem csak úgy "ráhúzták", hanem amikor mozog, vagy átalakul, hallod a kockák csörgését, vagy pl. a fegyverének a torkolattüze olyan "LEGO-láng" (tudod, ilyen forgatott, félig átlátszó, narancssárga műanyag XD). :lol:
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: Péter »

Hát ez a játék is "szépen átalakult" mostanra. =) Lényegében abban a formában, ahogy itt beszéltünk róla, már nem is létezik. Első körben ugyanaz tett be neki, mint az összes hasonló PvP cuccnak. Már azon kívül persze, hogy a Blizz egy reumás csiga tempójával szállította az új tartalmakat. S az alapból is alacsony pálya mennyiséget alig-alig növelték.

Vagyis az elején van egy viszonylag jól összerakott balansz, ami nem tökéletes, de működik. Aztán jönnek az újabb és újabb hősök. Majd egyszer csak el jön az a pont, ami itt kb. Sombra után volt, mikor annak érdekében, hogy érdekessé tegyék őket, hogy az emberek felfigyeljenek rájuk, és a kritikus időszakban minél többen pickeljék őket, az elején OP-ra húzzák. Majd miután a mézes hetek elmúltak, lassan persze nerfölni kezdik őket, de az alapvető probléma nem szűnik meg. Elindul egy folyamat, aminek következtében a régi hősök elavulnak, mert képtelenek felvenni a versenyt az azonos kategóriában lévő újakkal. Így őket idővel buffolni kell, vagy teljesen átdolgozni, aminek következtében azok már akárhogy is javítják őket, de ugyanazt a feelinget már nem hozzák, mint régen. (Jelen esetben lásd pl. Mercy.)

Na ha itt megállt volna a dolog, különösebben nem is lenne semmi extra, hisz ugyan ettől szenved pl. a WoT is, meg egy rakás más PvP-re kihegyezett online cucc. Amivel az egyszeri gamer eldöntheti,m együtt tud e élni, vagy sem. Viszont ne felejtsük el, a Kotickos Blizzardról beszélünk, és nem is ők lennének, ha ne cseszték volna szét a dolgot "ahogy kell". =) Szal indult azzal az egész, hogy lesz OW2, aminek a fő attrakciója majd a PVE mód lesz, rendes kampánnyal. Amiről nem szóltak, hogy egyrészt az OW1 majd ezzel le lesz lőve. Másrészt, hogy a beígért kampány, több mint fél évvel a megjelenés után se lesz még a kanyarba se. (Ezen a ponton már csak az lett volna nagyobb szopatás, ha még el is kérik a teljes árat az átjárásért.) Na erre rájönnek még az olyan extrák, mint a battlepass, aminél kapásból az arcodba kapod a prémium verziót, és a legtöbb valamit is érő tartalom persze a mögött van. Plusz úgy van felépítve, hogy ha nincs időd, lehetőséged arra, hogy szét grindold az agyad, akkor a végső jutalomról ingyenes módban kb. le is tehetsz. Persze arra valahogy mindig jut idő, kapacitás, hogy a politika alapú cenzúra, pózerkedés az menjen.

Szal nem véletlen, hogy az OW2-ről már a megjelenése előtt lényegében lemondtam. Mikor kiderült, hogy az ígéretekkel ellentétben nem csak hogy PvP only lesz, de ha egyszer elkészül, a kampányért majd fizetni is kell pluszban. A PvP-ben eszközölt változások se tettek hozzá érdemben semmit az első részben látottakhoz. Ahogy az sem segített a játékon, hogy elkezdték nyomni az anime és egyéb franchise specifikus karakteres skineket, miközben az egyedi skinek kb. az egyetlen olyan pontja volt a játéknak, ami miatt megérte mondjuk egy event alatt grindolni.
Kép
Válasz küldése