RPG-k

PC vagy konzolos játékok témaköre.

Mi a véleményed az RPG-kről?

Imádom őket!!!
105
70%
Eljátszogatok velük.
33
22%
Hidegen hagynak.
6
4%
Mi az az RPG???
7
5%
 
Szavazatok száma: 151

Avatar
Susahara
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2004.01.17. 21:11
Tartózkodási hely: In the Hardcore Planet

Hozzászólás Szerző: Susahara »

Hali mindenkinek!
Valaki játszott már a Project Eva névre hallgató nintendo64-es jatekkal?
Ha igen írja már meg, hogy az 5. pályán mit kell csinálni!
Köszike!
Szajuri
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2004.01.22. 11:53
Tartózkodási hely: Magyarország;Budapest

Hozzászólás Szerző: Szajuri »

Final Fantasy forever!!!
Én az aniék terén ugyan elég kezdő vagyok,de az RPG-ket már évek óta nyúzom. Megszállottan imádom őket. Olyan mintha egy adott történetben átélnéd mindazt, amin a hős keresztül megy.
Persze ez nagyban függ a minőségtől. Egy jellemtelen főszereplő pl. teljesen elveszi a kedvem a játéktól, éppúgy,mint a monotonitás.
Kedvencem: Final Fantasy
SUIKODEN
Kingdom Hearts
Arc The Lad
Morowind(bár elég fura volt elsőre)
Nagyjából ezekért rajongok.Az FF sztorijai és jellemajzai a leg magukkal ragadóbbak, a Suikoden kidolgozott tragkuma hihetetlenül jó. A KH-ot már csak azért is jó kipróbálni mert FF szereplők és Walt Disney figurák vannak vegyítve egy tök jó sztorival. Még hosszú oldalakat regélhetnék, de mennem kell.
Sayonara!
Avatar
Yuber
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2003.11.04. 17:27
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Yuber »

Szajuri: Ezennel meghívlak a Suikoden témámba: :) http://aoianime.animehq.hu/forum/viewtopic.php?t=209

Mostanában az élet szó amúgy sem jellemző rá.

Van ott valahol FF téma is, arról is beszélgethetünk.
Az Arc the Lad sorozatot ismerem, de még nem játszottam őket. Pótolni kéne ezt a hiányt is.
Kép
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

én csak ennyit szólnék hozzá

grafika=lényegtelen

zene=lényeges

jó ellenpélda erre a Legend Of Legaia, ahol a grafika marha jó, de a zene a béka segge alatt van..nem is bírtam vele túl sokat jáccani..
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

WishM írta:én csak ennyit szólnék hozzá

grafika=lényegtelen

zene=lényeges

jó ellenpélda erre a Legend Of Legaia, ahol a grafika marha jó, de a zene a béka segge alatt van..nem is bírtam vele túl sokat jáccani..
Azért szerintem a grafika annyiban lényeges, hogy ha szebb méginkább jácchatnékod lesz ^^ A zene viszont tényleg nagyban befolyásolja a játékmenetet, ugyanis az végig ingerli az érzékedet... De leginkább HANGULATA legyen szerintem, különben felesleges a jó zene és grafika!
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Kinek mi a szép... Nekem a kézzel rajzolt kalandjátékok még mai szemel is gyönyörűek, ahogy pl. a Fallout grafikája is több mint kielégítő...
Amivel viszont soha nem ülnék le játszani, legyen bármilyen "állat", az az ILYEN kinézetű játék.
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

danig írta:Amivel viszont soha nem ülnék le játszani, legyen bármilyen "állat", az az ILYEN kinézetű játék.
Jaj... :shock: Na igen, szerintem most egyetértek!
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

danig írta:Kinek mi a szép... Nekem a kézzel rajzolt kalandjátékok még mai szemel is gyönyörűek, ahogy pl. a Fallout grafikája is több mint kielégítő...
Amivel viszont soha nem ülnék le játszani, legyen bármilyen "állat", az az ILYEN kinézetű játék.
ez rusnya

sajna nem úgy néz ki, mintha a Fallout3 nagyon jönni akarna na értitek ti
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Mammooth
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2003.09.03. 20:54
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary

Hozzászólás Szerző: Mammooth »

Szerintem a Fallout grafikája gyönyörü, amióta azzal a gámmal jáccottam, mindig látom magam előtt a wastelands kietlenségét...
Azóta vagyok én is "Follower of the Apocalypse"... :)
Ami pedig a Black Isle-t illeti, nagy kár érte, imádtam (imádom) az RPGiket.
"Hello Darkness my old friend..."
--Sound of Silence--
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

Mammooth írta:Ami pedig a Black Isle-t illeti, nagy kár érte, imádtam (imádom) az RPGiket.
Hát, igen... Nálam éppen az Icewind Dale 2 az aktuális játék. Elég "extrém" csapatot állítottam össze :twisted: .
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

StabWest írta:
Mammooth írta:Ami pedig a Black Isle-t illeti, nagy kár érte, imádtam (imádom) az RPGiket.
Hát, igen... Nálam éppen az Icewind Dale 2 az aktuális játék. Elég "extrém" csapatot állítottam össze :twisted: .
az milyen lehet? :P én most tolom a 4. partymmal, bár most először neten egy haverral :twisted:
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

ein írta:
StabWest írta:
Mammooth írta:Ami pedig a Black Isle-t illeti, nagy kár érte, imádtam (imádom) az RPGiket.
Hát, igen... Nálam éppen az Icewind Dale 2 az aktuális játék. Elég "extrém" csapatot állítottam össze :twisted: .
az milyen lehet? :P én most tolom a 4. partymmal, bár most először neten egy haverral :twisted:
Zenészcsapatom van :) . Chris (ex-Stabbing Westward, The Dreaming), Hyde (L'Arc~en~Ciel), Hakuei (Penicillin), Klaha (ex-Pride of Mind, ex-Malice Mizer), Mana (ex-Malice Mizer, Moi dix Mois), Kamijo (Lareine). Természetesen, kép is van Róluk :) .
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

És legalább mind bard? :dirr:
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

ein írta:És legalább mind bard? :dirr:
Szerintem félorkok mind egy szálig. :dirr: (csakvicceltemcsakvicceltem)
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

danig írta:
ein írta:És legalább mind bard? :dirr:
Szerintem félorkok mind egy szálig. :dirr: (csakvicceltemcsakvicceltem)
félork bárdok hehe
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

Emberek, csak Hyde lett gnóm :) . Bárd nincs. Inkább harciasak, persze, van egy varázsló, egy paladin, egy "erdőőr", meg egy tolvajbeütésű is :) .
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

StabWest írta:Emberek, csak Hyde lett gnóm :)
:lol:

Én régen még a Baldur's Gate első részében megcsináltam Homer Simpsont, még hangokat is készítettem hozzá. :) (ha fáradt volt, vagy ha nagyon megsebesült, mondogatta, hogy DOH! =))
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

danig írta:Én régen még a Baldur's Gate első részében megcsináltam Homer Simpsont, még hangokat is készítettem hozzá. :) (ha fáradt volt, vagy ha nagyon megsebesült, mondogatta, hogy DOH! =))
:lol: A Baldur's Gate-be Adam Beach kanadai színészt vittem be. Interjúkból/filmekből vágtam ki a különböző szövegeket. A legjobb a csatakiáltás volt :) . (Már pár éve leköltözött a gépemről :wink: .)
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

StabWest írta:Zenészcsapatom van :) . Chris (ex-Stabbing Westward, The Dreaming), Hyde (L'Arc~en~Ciel), Hakuei (Penicillin), Klaha (ex-Pride of Mind, ex-Malice Mizer), Mana (ex-Malice Mizer, Moi dix Mois), Kamijo (Lareine). Természetesen, kép is van Róluk :) .
Remélem megy a fanservice ezerrel! ::japhaha:: Nah jó, csak vicceltem! Klaha-samaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! :angel:
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

mayu írta:
StabWest írta:Zenészcsapatom van :) . Chris (ex-Stabbing Westward, The Dreaming), Hyde (L'Arc~en~Ciel), Hakuei (Penicillin), Klaha (ex-Pride of Mind, ex-Malice Mizer), Mana (ex-Malice Mizer, Moi dix Mois), Kamijo (Lareine). Természetesen, kép is van Róluk :) .
Remélem megy a fanservice ezerrel! ::japhaha:: Nah jó, csak vicceltem! Klaha-samaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! :angel:
HEHEHE! :D Érdekes lenne, ha tényleg alkotnának egy új csapatot...milyen stílust nyomnának? :D
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

Kono írta:
mayu írta:
StabWest írta:Zenészcsapatom van :) . Chris (ex-Stabbing Westward, The Dreaming), Hyde (L'Arc~en~Ciel), Hakuei (Penicillin), Klaha (ex-Pride of Mind, ex-Malice Mizer), Mana (ex-Malice Mizer, Moi dix Mois), Kamijo (Lareine). Természetesen, kép is van Róluk :) .
Remélem megy a fanservice ezerrel! ::japhaha:: Nah jó, csak vicceltem! Klaha-samaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! :angel:
HEHEHE! :D Érdekes lenne, ha tényleg alkotnának egy új csapatot...milyen stílust nyomnának? :D
Természetesen olyat, mint a Moi dix mois, mert a csapatban ott Mana, és az mindenkinek megmondaná, hogy mit csináljanak. Ez kézenfekvő! Amelyik csapatban Mana van, ott ő a főnök! :twisted:
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

mayu írta:Természetesen olyat, mint a Moi dix mois, mert a csapatban ott Mana, és az mindenkinek megmondaná, hogy mit csináljanak. Ez kézenfekvő! Amelyik csapatban Mana van, ott ő a főnök! :twisted:
Hmm és egy rpg-ben is tudna vezető lenni pl egy szép kis szablyával? :P
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

Kono írta:
mayu írta:Természetesen olyat, mint a Moi dix mois, mert a csapatban ott Mana, és az mindenkinek megmondaná, hogy mit csináljanak. Ez kézenfekvő! Amelyik csapatban Mana van, ott ő a főnök! :twisted:
Hmm és egy rpg-ben is tudna vezető lenni pl egy szép kis szablyával? :P
Oh, nekem fogalmam sincs, hogy mivel lett ő mindig főnök. De a Malice nagyfilmből ítélve egy vámpírboszorkányapáca mindenre képes jól élezett vörös rózsákkal. :twisted: Lehet, hogy nem kéne neki szablya se, meg semmilyen fegyver. 8)
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

mayu írta:Oh, nekem fogalmam sincs, hogy mivel lett ő mindig főnök. De a Malice nagyfilmből ítélve egy vámpírboszorkányapáca mindenre képes jól élezett vörös rózsákkal. :twisted: Lehet, hogy nem kéne neki szablya se, meg semmilyen fegyver. 8)
Aham ^^ Nem rossz ötlet...egyébként esetleg szoktál ilyesmivel játszani v. sem?
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

Próbáltak belerángatni barátaim a Vampirebe, de nem ment nekik. A legtöbb barátom foglalkozik ilyesmivel, és mindig mondják, hogy csináljam én is, dehát használhatatlan vagyok szerepjátékhoz. Mindig át akarom hágni a szabályokat mondván, hogy úgy lenne a jó, meg rögtön meg akarok halni. :D Aztán egy idő után feladták. :lol: Úgy nem lehet, hogy mindig teljesen szabadon teljesen váratlan dolgokat művelek, amit a játék egyátalán nem enged meg. ^^"
Kép
Válasz küldése