Animés játékok

PC vagy konzolos játékok témaköre.

Szereted az animés játékokat?

Igen
112
92%
Nem
10
8%
 
Szavazatok száma: 122

Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Shinji írta:Amikor elkezdődik a játék a srác fölött megjelenik egy nagy piros nyil...eddig OK. Amikor kiválasztottad h milyen szögben repüljön a srác akkor HOSSZAN LENYOMVA KELL TARTANI AZ EGERET.
....
Köszi, akkor most már tudom, hogy mit rontottam el... Úgy látszik eddig már nem terjedt a fantáziám :drop:
Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Nagyon poén! :D Melyik anime alapján készült? Vagy csak random karakterek? A rekordom amúgy 1329,63 m.
Kép
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Na vérgre... 1189 m!
Kép
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Pal-chan írta:Nagyon poén! :D Melyik anime alapján készült? Vagy csak random karakterek? A rekordom amúgy 1329,63 m.
Na mégis miből lenne, ha nem egy H game-ből? :D Mellékesen Nanaca Crash nagyon régi, örökzöld, és 5 számjegy alatti rekordokat kéretik nem postolni. :wink:
Avatar
Rondeau
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.11.29. 21:07
Tartózkodási hely: 2330
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rondeau »

The FreeLancer
Remek grafika, ugrabugra összevissza, az egymástól távol eső gombok funkcionalitása miatt jobb, mint egy gépelést tanító program. Az meg, hogy az options menüben saját zenét is rendelhetünk a játék alá, már-már luxusérzetet biztosít.
Kép
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Zelmor írta:5 számjegy alatti rekordokat kéretik nem postolni. :wink:
...nem véletlenül. Én is, és szerintem Zelmor is emlékszünk rá, hogy születtek ebből anno elég durva, 6 számjegyű rekordok is. :dirr:
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Én nagyon régóta az Air című játékot keresem. Anime is készült belőle, de a játékot lehetetlenség fellelni. A gond az az egészben, hogy még megrendelni se lehet látszólag. Valaki nem tud róla esetleg, hogy merre találhatom meg?
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Csatlakoznék az előttem szólóhoz: engem is nagyon érdekelne az Air játék holléte...
Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Na igen, Air game... én is nagyon kíváncsi lennék rá, még akár japánul is.
Xell írta:még megrendelni se lehet látszólag
Ezt nem gondoltam volna! Pedig nem is olyan régi játék.
Kép
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Lustaság netovábbja. Google keresés 4. találata, az oldalon bittorrent linkkel a játékra és a voice patchre. :troll:
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Lustaság? :weh:
Csupán annyi a gond, hogy mindegy miféle bittorrent linkem van (megvan egy ideje), ha az ég világon senki nem hajlandó megosztani... Márpedig ez a helyzet...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DinkaMailer 2005.12.21. 12:15-kor.
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Igen, épp ez az. Azthiszed, nem próbálkoztam meg a lehetsége eszközökkel? Az a gond, ha olyan torrentet találok, ami esetleg megosztott, akkor nem létrehozható a kapcsolat, vagy hirtelen lekerül a megosztásról, és veszik az egész. Szóval ha valakinek használható információja van, írjon. Ha megvásárolni lehet, az is érdekelne!
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Zelmor: mire keressek, hogy a negyedik találatát nézzem? KELL A JÁTÉK :D
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Időközben, amit nagy nehezen sikerült megtalálni, az az Air testvérpárjának, a Kanonnak a játéka. Még kb. 1 hét, és itt fog csücsülni a vinyómon.

-----

Ma végre lejött a Kanon játék. Még nem tettem fel, mert egyenlőre vizsgaidőszak miatti hiányba szenvedek, de ahogy elnéztem, van mellé egy 100 megás fájl, amit a játékra installálva angol nyelvezetű lesz, szóval nagyon happy vagyok^^
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Nekem a vizsgaidőszak szerencsére csak jövő héten kezdődik, ezért
játszhatnék... ha nem állna még mindig 0.0%-on az Air torrent :roll:
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Nekem sikerült találnom egy élő torrentet, ami átlag 30-al jön le, és angol nyelvű. Másfél giga, szóval még kell neki idő, hogy lejöjjön, de jön.

-----

Na, lejött az Air játék^^ NAgyon jó, főleg, hogy van hozzá angolosító patch. Bár rábírni, hogy angolul irkáljon, már kicsit körülményesebb volt, de működik:). Ha valakinek probja lesz a későbbiekben a játék patchelésével kapcsolatba, lépjen velem kapcsolatba

-----

A program, amivel angol irkálásra lehetett bírni az Air-t, kiderült, más nyelvezetek fordítására is jó, neveztesen kínai, kóreai, orosz, görög, és vietnámi játékok/programnál. Aki esetleg érdekelt a programban, google: "Oh text hooker"
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
sobrijoska
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2005.12.28. 12:31

Hozzászólás Szerző: sobrijoska »

Háát az animes játékok: jók jók de valahogy egyáltalán nem adják vissza az anime hangulatát és nagyon beszűkült témakörűek. Nem lesz egyikből se kultusz vagy kasszasiker.
Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Kivétel, ha az adott anime játék alapján készült. :-P
Kép
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Ja-ja. *Bólogat*
Real World Espada
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Nos, nemrég letöltöttem az Onegai Twins Hentai játékot. Tök szépen működik, ha applocaleon keresztül futtatom, viszont nem bírom a texthookert rábírni, hogy fordítsa, szerintem hacsak nincs hozzá valami csodaplugin, nem is fogja. Ha esetleg valakinek van angol verzió, vagy van megoldása a fordítási problémára, privizzen pls.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Nemrég egy igen kellemes játékot találtam torrenten, és azóta sem bírom letenni, pedig egy egyszerű, mégis tök ari és jó játék. A címe "Line Shooting! Spirit!", vagy "gyosatuspirits". Egy verekedős játék, amiben ari animés lányokkal meg megküzdeni egymással. Mindegyiknek saját fegyvere van, és rendkívül idétlenül néznek ki^^. A cél, hogy kiüsd a másikat, de nem lehet ám akárhogy! Ami sebzést beviszel a másik oldalon levő lánynak, az csak akkor vonodik le végleges, ha sikerül valahogy a szoknyája alá fényképezned:). Ugyanis a játékban harc közben használni kell a fényképező gombot, amikor is egy pillanat alatt a kezedbe kerül egy fotómasina, és lefényképezed ellenfeled. Ha sikerül lefénykéepzned a bugyiját, levonódik a bevitt sebzés, amúgy meg amíg ezt nem tudod megtenni, az élete visszatöltődik. Ha érdekel, itt van pár screenshot:

http://www.theroughsketch.com/

Ha mégjobban érdekel, akkor privit irj.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Xell 2006.02.08. 20:58-kor.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Neerson
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.02.05. 19:21
Tartózkodási hely: Cegléd-Budapest

Hozzászólás Szerző: Neerson »

A chrono trigger nevű játéknak van tv sorozat változata, vagy egyátalán volt ilyen manga? :weh:
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Xell írta: [url]file:///e:/animebattle/manual.html[/url]
király, h a te merevlemezedre hivatkozol XD és ha teszem azt nekünk az e: meghajtónkon nincs animebattle mappa és nincs benne manual.html? XD
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Sorry, rossz link^^" Észre sem vettem, de már kiszedtem. Amúgy azóta szereztem még jópár új játékot. Szintén nagyon kawaiiak. Az egyik az a LETHAL APPLICATION című játék, ami amolyan egyszerű, aranyos, régi játéktermeket idéző játék. A másik a KIZUNA FIGHTER, ami a LINE SHOOTING SPIRIT-hez hasonló verekedős játék, csak az összes szereplő chibisen van megrajzolva, és rohadt nehéz.

http://www.daisessen.com/game/lethal/

A Kizuna fighterről sajna nem találtam használható linket. Ha bármelyikre szükségetek van, privi.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
gt271
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2005.11.29. 10:06

Hozzászólás Szerző: gt271 »

Hali valaki nem tud segíteni? Inujasha Demon Toursot honnan lehet letölteni? Mert totál nem tom honnan lehetne igyen.
Válasz küldése