Princess Ai

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Princess Ai

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Azt hiszem ilyen topic még nincs szal nyitottam egyet
Nem sokan ismerik, de jó. én spec az első 2 részt olvastam, anglul, de nagyon tetszett.
Nem tudja valaki honnan lehet megszerezni a többi részt?
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Rorimack
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2005.07.31. 05:02

Hozzászólás Szerző: Rorimack »

:roll:

Esetleg a FuMaXtól, hamarosan?
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

olvastam az első kötetet, a történet nem fogott meg annyira... de a rajzok annál inkább :)
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Jaja Hikaru jol lett megrajzolva... :ossmile:
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Hát, nekem is csak a rajzok jöttek be.. akik olvasták: érdemes szerintetek beszerezni a 2.+3. kötetet is?
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

a 2. része megvan, azt érdemes, meg is rendeltem mellé a 3.at mert valahogy "muszályvolttudnommitörténik" :3
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Susannah
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007.03.02. 11:48
Kapcsolat:

Ai

Hozzászólás Szerző: Susannah »

Sziasztok!

Nekem tegnap érkezett meg a Princess Ai magyarul, de nagyon tetszett, a grafika és a történet is. Biztos, hogy meg fogom venni a 2. és 3. kötetet is hamarosan, majd.
Nem tudjátok, hogy a Princess Ai: Roses & Tattoos könyvet/ArtBookot is behozzák majd kishazánkba?
Avatar
Moonie
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2007.04.22. 10:24
Tartózkodási hely: gép előtt:P
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Moonie »

Nekem is csak a rajzolása vált be, az vmi nagyon szép volt :)
A története... hmm, nekem nem nyújtott semmi extrát, kissé klisés volt az egész... bár láttam már sokkal rosszabbat is :)
"Mi a különbség a király és a lova között?"
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Jó volt, tetszett a története is és a rajzolása is. (Micsoda ruhák... Nem az én stílusom, de nem kis munka lehetett megrajzolni őket.) Valaki azt mondta, hogy a Magyarországon megjelent "mangák" közül csak a Naruto manga a szó szoros értelmében, de én a Princess Ai-t is nyugodt szívvel annak nevezem, mert szerintem "megérdemli". Csak egy bajom van vele, pontosabban a "tálalásával". A kötetek sorszámával fordítottan arányos a borító minősége. Az első borító viszonylag kemény és fényes, a második még kemény, de matt, a harmadik meg matt és sokkal puhább, mint a másik kettő. Nem tudom, ennek mi lehet az oka, mindenesetre nekem feltűnt.
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

nemtom ez nekem is feltűnt, de nekem angolul van meg az első 2, és azt gondoltam hogy a harmadik csak ezért más
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

tegnap megvettem a 2. kötetet, ma el is olvastam és végülis nem volt rossz. De azért nem is csúcsszuper. A rajzolása nagyon szép, de a történet nekem egy kicsit unalmas.
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
loni
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2007.07.15. 10:50
Tartózkodási hely: Bp

Hozzászólás Szerző: loni »

első magyar mangánk nem rosz. a története nem fogott meg annyira, de a grafikája figyelemre méltó x]
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Az első kötet még elment, a másodikat nem tudtam befejezni, a harmadikat már csak azért vettem meg, hogy teljes legyen a sorozat. Azóta se nyitottam ki. Egyszerűen annyira tipikus shoujo, hogy már bánt. A rajzoláson kívül semmi érdekes nincsen benne. Azért kezdésnek végül is annyira nem volt rossz mádzsároknak...
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Télleg énis olvastam/megvettem az első kötetet.. tetszika rajzolás meg ilyesmi. de nemhinném hogy mindent megteszek majd azért hogy végigolvassam/vegyem .. ^^'
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Kumiko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2007.10.08. 19:21
Nem:
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kumiko »

Nem rossz a történet, bár egy tipikus réteg manga... nekem is főleg a rajzok jöttek be... hát igen volt némi köze hozzá Yazawa Ai-nak :D. De szerintem ahoz képest, hogy Courtney Love volt a történet író nem lett olyan rossz. Véletlenül nem tudja vki, hogy ki az a D.J. Milky?
Avatar
RikaSarah
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.06.27. 15:15
Nem:

Re: Princess Ai

Hozzászólás Szerző: RikaSarah »

Sziasztok.
Nekem tetszett múltévbe vettem meg ez volt az első mangám.
Viszont van egy nagy kérdésem a barátnőm volt a képregény fesztin és azt mondták neki hogy még 3 része lesz. Ez igaz vagy semmit nem tudtok róla?
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Princess Ai

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Most olvastam el az első 3 kötetet. Hát mit mondjak olvastam már eredetibb történetet is, de hát ez van. Ez inkább úgy is csak kampány fogás volt az énekesnő részéről. De a végén lévő csavar tetszett, illetve jók voltak a rajzok.

JA és igen van még egy negyedik része is, de több egyelőre nincs.

DJ Milky:
http://djmilky.blogspot.com/
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Válasz küldése