Milyen mangát olvasol mostanában?

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ayla írta:de mondjuk a 18-as cseptör kellős közepén tettem szünetre.
Szerintem semmiképp ne hagyd abba, lesz itt még meglepi bőven. :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Beértem magam a KHRrel.... a legrosszabb pillanatban..

és nekifogtam a Árnybíró gaidennek online... : /
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Befejeztem a Fap Note-ot....

igazán nem értem mit vagytok úgy oda... nem rossz, de sok helyen nagyon unalmas. Én nem érzem úgy, hogy hozzátett valamit az életemhez... : /

Árnybíró gaidenből pedig 4 fejezetszerűséget leltem online és éppen félkopaszra téptem a fejem....
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ayla írta:Befejeztem a Fap Note-ot....

igazán nem értem mit vagytok úgy oda... nem rossz, de sok helyen nagyon unalmas. Én nem érzem úgy, hogy hozzátett valamit az életemhez... : /
Szerintem nagyban függ az élménytől, hogy mennyire tudod beleélni magad a szereplő(k) helyzetébe/lelkivilágába. Én egy percre sem untam, nagyon átéreztem az események súlyát. :) (Mondjuk én a Nana mangánál is úgy reagáltam már rögtön a legelső kötet egyik jelenetére, hogy "mintha kést döftek volna a szívembe", pedig ugye az még semmi a későbbi durvuláshoz képest. XD)
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ayla írta:Befejeztem a Fap Note-ot....

igazán nem értem mit vagytok úgy oda... nem rossz, de sok helyen nagyon unalmas. Én nem érzem úgy, hogy hozzátett valamit az életemhez... : /
Akkor most már van olyan is, akinek annyira nem jött be. :D
De remélem, azért nem bántad meg, hogy végigolvastad. :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Magico
Új sorozat a Shounen Jumpban. Főként a fantazy, kaland, románc műfajokkal indulva. :) Eddig 5 fejezet jött ki, de már ennyi alapján tetszik. A hangulata jól el lett találva.
És ami leginkább megfogott, hogy a főhősünk az első fejezet végén elveszi feleségül a főhősnőt. :D Jó ezzel lelőttem az első fejezet poénját, de szerintem ez a legjobb figyelem felkeltő, kedvcsináló részlet.
A másik, hogy egy elegáns húzással ki lett küszöbölve, hogy egy agyon tápolt, fehér hajú shota háttérbe szorítsa a főhőst. Mivel pont ilyen a főhősünk. :)
Kicsit klisés dolgok is vannak benne, de ezek inkább a hangulatot alapozzák meg. És látok némi reményt, hogy a klisés dolgok is frappánsan lesznek felhasználva.
Szóval frissítően hat a sorozat a Jump-ban, attól félek túlságosan is, mivel a nem Jump like sorozatok nehezebben élnek meg hosszabb fejezet számot.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Beértem a Tegami Bachit. Az uccsó fejezet nagyon jó volt! Largo húzásán nagyon meglepődtem. Kíváncsi vagyok Jeel mit látott az emlékeiben, ami miatt ennyire meg van győződve arról, hogy az ő oldalukon áll.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

The Qwaser of Stigmata Vol.1
Persze olvasom digitális formában is, de kézbe tartani az igazi :thumb:
MInt akció-kaland manga, eddig kifejezetten tetszik, sokkal jobban mint az indokolatlan hypeolt Shakugan no Shana.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára -OJ- 2011.04.20. 12:38-kor.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

-OJ- írta:The Qwaser of Stigmata Vol.1
Persze olvasom digitális formában is, de kézbe tartani az igaz :thumb:
MInt akció-kaland manga, eddig kifejezetten tetszik, sokkal jobban mint az indokolatlan hypeolt Shakugan no Shana.
Épp a múltkor láttam, hogy elkezdték kiadni angolul, és bevallom, azért átfutott az agyamon, hogy "vazz, már ezt is licenszelik, ahol a mellszopogatás plot-elem, de egy TLR-től még mindig be vannak csinálva, csak mert van benne meztelenkedés. "Ál-prűd" amcsik. :-P " Bocs. XD
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

TLR-t DVD-n már kiadták Amcsiban is, szal előbb-utóbb csak rábólint vki a mangára is :roll:

De az lesz a nagy szám, ha egyszer a Kodomo no Jikant is leveszik végre a loli-ban listáról :thumb:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

-OJ- írta:TLR-t DVD-n már kiadták Amcsiban is, szal előbb-utóbb csak rábólint vki a mangára is :roll:
Jaja, azt be is rendeltem, de mondjuk az abban szereplő fanservice még kismiska a mangához képest. XD (Mondjuk azt el tudom képzelni, hogy esetleg pont azért nincs manga, mert a DVD-k nem fogytak olyan mennyiségben, mint szerették volna. :? Viszont akkor legalább az OVA-t/Motto TLR-t még kiadhatnák. :P)
-OJ- írta:De az lesz a nagy szám, ha egyszer a Kodomo no Jikant is leveszik végre a loli-ban listáról :thumb:
Mondjuk enélkül viszont tudnék élni... :dirr: XD (Btw, ez most komoly, hogy amcsiknál van egy ilyen loli-ban mangákra? XD Ez hogy működik? Ami szerintük az, azt nem veszik meg? XD Oké, KnJ elég egyértelmű, de van egy csomó más cím, amiknél még mi, fórumozók sem tudunk megegyezni, mert egyikünk szerint loli, másikunk szerint nem.)
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Titkos, Elyse nem loli. :twisted:

Goodnight PunPun!

Masterpiece, bár a 7-8. vol. felé néhol már elviselhetetlenségig nyomasztó.
A főszereplő PunPun, aki egy kis madárszerű lényként jelenik meg a történetben a családtagjaihoz hasonlóan. PunPun-t soha nem halljuk közvetlenül beszélni, mivel ilyenkor mindig E/3-ban látjuk leírva, amit mondott. Az apja alkoholista, és egyszer kórházba verte az anyját, őt meg elvitte a yard. PunPun persze az apjához vonzódik jobban, az anyját nemigen szereti. Amíg az anya lábadozik, a nagybratyó vigyáz rá. Közben persze mindenféle kalandok történnek a gyerkőcök életében, és mindegyiket az ő szűrőjükön keresztül láttatja a mangaka - minden meseszerű. A többi szereplő gyönyörűen meg van rajzolva, tehát ez a madarazás csupán szimbolizálja PunPun-ék pszichés problémáit. PunPun Istenhez is szokott imádkozni - Istent egy afrófejű lazacsávónak képzeli el, aki folyton szlengben beszél, és minden kérdését vmi hülyeséggel hárítja el. Szerintem pszichológiailag nagyon helyén van ez a manga, a jellemábrázolások jók, remélem, marad a színvonal. Mondjuk, azon elgondolkoztam néha, miközben olvastam, h egyes felnőttek miért nézhetnek ki teljesen karikatúra-szerűen, vagy irtó morbidul - azt hiszem, őket is PunPun nézőpontjából láthatjuk. Irtó szürreális tud lenni ez a manga. :)
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Mangaupdates-en azt írták, hogy depresszív, ez mennyire igaz rá? Csak mert egyébként érdekesnek tűnik, és bitang jók az értékelései is.
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: scineram »

-OJ- írta:The Qwaser of Stigmata Vol.1
Persze olvasom digitális formában is, de kézbe tartani az igazi :thumb:
MInt akció-kaland manga, eddig kifejezetten tetszik, sokkal jobban mint az indokolatlan hypeolt Shakugan no Shana.
Remélem, majd valamelyik másik kiadó felveszi, és tovább tudod gyűjteni. Talán akkor én is beszállok. Részvétem a TP vásárlóknak.
Kép
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Mondhatni ez még nem is annyira fontos, inkább a Fate/stay night-ot vigye tovább valaki

Meg a DeadmanWonderlandet vagy a Maria+Holicot :roll:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

D.Gray-man 205

Erre spoilerek nélkül tényleg csak annyit lehet mondani, hogy "epic manga is epic". :D Eddig a Bárkás arc volt a kedvencem, de lehet Hoshino ezzel a mostanival még azt is felül fogja múlni. :)
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Az mindig sokkal érdekes, ha nem csak jó és rossz van, (főleg ha csak egy nagyon rossz alak aki mindenkit manipulál. :P), hanem kicsit több érdek csap össze. És a Gray-manben még az egyes csoportokon belül mindenki mást gondol.
A következő fejezet érdekes lesz, ki merre fog indulni. Remélem, olyan fejezet lesz amiben, megosztva láthatjuk Allent, Kandát, Lavit és Leenaleet, jól szétszóródtak a különböző oldalak között.
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kdanni írta:Az mindig sokkal érdekes, ha nem csak jó és rossz van, (főleg ha csak egy nagyon rossz alak aki mindenkit manipulál. :P), hanem kicsit több érdek csap össze. És a Gray-manben még az egyes csoportokon belül mindenki mást gondol.
Pontosan. :) Meg ez a húzás most tényleg nagyon tetszett, hogy Allen végre belátta, hogy most már nincs tovább, el kell húznia az Ordertől, de nem olyan "hátat fordítok mindenkinek, mert a tököm tele az egésszel" Sasuke-emó stílusban, hanem szépen elmagyarázta Lenalee-nek is, hogy rájuk nem neheztel, ez az igazi otthona, de momentán ki akarják nyírni, szóval a legjobb lesz mindenkinek, ha egyenlőre jó messze megy. Jó, ezt az utóbbit ennyire nem fejtette ki, de valószínűleg Lena sem annyira hülye, hogy ne értse. Kissé fájt is, hogy pl. az "irodisták" (Johny & Co.) ott hőbörögtek, hogy "Az Order már nem elég jó Allennek, hogy a Noah-kat választja?" Nekik nem tűnt fel, hogy gyakorlatilag most már körözik a gyereket? Én sem maradnék ott... Az Apocry-izé ki akarja végezni, de még ha nem is vadászna rá, akkor is teljesen jogosan tele lehetne a töke azzal, hogy vagy terepen kell harcolnia az életéért, vagy az Order sittre vágja lesealelt karokkal, és folyamatos megfigyelés alatt tartják. Mert az elmúlt fejezetekben kb. ez a két dolog ismétlődött vele.
Kdanni írta:A következő fejezet érdekes lesz, ki merre fog indulni. Remélem, olyan fejezet lesz amiben, megosztva láthatjuk Allent, Kandát, Lavit és Leenaleet, jól szétszóródtak a különböző oldalak között.
Kandával szerintem még húzza egy kissé Hoshino a fanok agyát. Bár ez poén, mert igaz, hogy most őt is úgy állította be, hogy nem tudni, él-e vagy hal (még azt a jelenetet is belerakta, hogy "jajj, berozsdált a Mugen, és ez csak akkor történik, ha meghal a használója!" vagy hogy volt...), viszont a pár hónappal korábbi Jump fesztiválon már elárulta, hogy életben van. XD Lavira én is kíváncsi lennék, elég rossz bőrben volt legutóbb... Allen tuti lesz, legalábbis nagyon remélem, mert érdekelne, hogy hová ment a Bárkával. Lenalee-t meg szerintem szintén fogja mutatni, sőt, talán Tyki-t is, aki most Apocry ellen ment. Most tényleg az van, hogy akárkinek folytatja a sztoriját, érdekes lesz. :D Tényleg, szerinted Road most tényleg meghalt, vagy a fene tudja? Mert nekem eléggé úgy tűnt, bár elvileg a Noah-k esetében ez semmit nem jelent, hiszen újjászületnek, csak nehogy az legyen, hogy ennek a spéci Terminátor-Innocence-nek nem csak az az extra képessége, hogy meg tudja ölni a Noah-kat, hanem esetleg véglegesen "törli" is őket... (Amúgy Skin jöhetne már vissza, róla mondta a Gróf, hogy valszeg már újjászületett, csak még keresik. XD)
Kép
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Vree »

Ezüstkanál/Silver Spoon/Gin no Saji

Az FMÁ-ból híres Arakawa Hiromu új hétköznapi élet mangája az echte városi fiúról, aki agrársuliba kerül és (várhatóan) megtanulja értékelni a falusi szemléletmódot.

Eddig nem rossz.
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Gin no Saji 4. fejezet:
Fekete-fehér iskolai élet! És háttérben a Holstein club. :D

D.Gray-man
Road viselkedése, már szerintem azóta kicsit fura volt mióta babává változott. /Miért is volt az?/ Most újra olvasva az utóbbi fejezeteket, biztos feltűnne még pár apróság. Nem tudom mi lesz vele. De akkor már nem csak Skin bolicot kell megkeresni, hanem majd Roadot is, ami még tovább halasztja a Noah család egyesülését. Meg mondjuk Allent is meg kéne még győzniük. Igaz konkrétumokra arról sem emlékszem hirtelen mi is történik ha egyben lesz Noah, de eltudom képzelni. :)
Az viszont érdekes lenne, ha Roadot vagy Skint, Allen találja meg előbb még mielőtt vissza térnénének teljesen az emlékeik.

Tényleg a Lennie melodrámájáról eszembe jutott az az összeesküvés elméletem amit az Animax fórumra írtam nem sokkal a karbantartás kezdete előtt. Aminek az alapja, hogy Lennie család, még régen, egy szüzet "áldozott" a rendnek, aki szerintem
Hevlaaska volt. Szerintem, most meggyengült annyira rend, hogy indokolt legyen ezt a szálat előtérbe hozni.


És akkor már megemlítem a ToLove-Rut is:
7. fejezet nem tetszett.
Egyik az, hogy Haruna nem reagált semmit, a mellét jól meg pumpáló csápos szörnyetegre, ami ha már ott volt a többi stratégia pontot is jól megnyalogatta, még hagyján, az első sorozat alatt megszokhatta. Viszont hogy azt is fa pofával tűrte, sőt mintha még tetszett volna is neki, hogy Rito is majdnem el kezdte nyalogatni, kicsit fölöslegesnek tartom.
Másik a karakter fejlődések teljesen South Parkosak voltak, ezzel a ma is tanultunk valamit feelingel. Ennél talán az is jobb volt mikor nem volt semmi.
Viszont Maron rulz! :P
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

D.Gray-man

Szerintem a Noahknál ez az alakváltoztatás simán "for the fun" alapon működik, szóval Road valszeg azért lett baba, amiért a Gróf is kitalálta, hogy emberi alakban megy oda, nem Pingvinemberként. XD (Egyébként nála is össze-vissza van, odament emberként, megtámadta a bázist Pingvinként, aztán amikor a harc után otthon pihent, már megint ember volt.) Amúgy random, de kíváncsi vagyok, lesz-e valami alapja, hogy a Gróf emberi formája eléggé hasonlít külsőleg Mana Walkerre... Ja, egyébként a Noah család nem tudom, hogy akar-e valamit a gyűlésükkel azon kívül, hogy együtt erősebbek. Igazából én úgy voltam vele, hogy az ismét csak a szokásos "családi kupaktanács" volt, amit korábban az asztalnál rendeztek, és leginkább csak annyi volt a lényege, hogy Hoshino bemutassa az új tagokat, meg ezt a Backstreet Boys-ra, vagy nem is tudom mire hajazó szerelésüket. XD Meg persze a Gróf is unja már, és pontot akar tenni a "fucking long war" végére. XD

Hevlaska érdekes kérdés, amikor először támadták meg Grófék a bázist, akkor annyit megtudtunk, hogy valóban egy "feláldozott" emberi nőt változtattak át ezzé az "izévé", de mintha inkább a Levallier családjához lenne köze, a kis Malcolmmal is ott beszélgetett. Na, de közben előkerestem neked az animés topicot, mert ott is előjött már a téma: viewtopic.php?p=130967#p130967
Spoileres részt nézd, alatta pedig miyume válaszolt is rá.


To-Love-Ru: Darkness

Szerintem meg pont az egyik legjobb fejezet volt a Darkness elindulása óta. :) Sorolom is, miért:

1.Végre! Nem tudom, hogy a fanboy-levelekből kaptak eleget Yabukiék, vagy maguktól jöttek rá, de végre nem csak a Momo-Mea-Yami hármas furkálja egymást, hanem eszükbe jutott, hogy megalkottak ők még 10-12 másik karit, és nem ártana legalább egy részüket többet szerepeltetni, mint 2-3 háttérképen. Pl. nem vagyok egy Lala-fanboy, de az ő mellőzése speciel röhejes volt, főleg ha azt nézzük, hogy az első sorozatban egyike volt a főszereplők közt is a legfőbb kariknak. Itt meg kb. harcokból, történetből, mindenből kimaradt eddig. Kissé még most is zavar, hogy pl. a Mea-sztorit alig pár szereplő ismeri, de legalább már kaptak a többiek is némi screentime-ot.

2. Yami character development. Végre nem csak egy silent moe, aki ül, néha vág kettőt a hajával, amúgy meg zabálja a halas sütit, hanem minimális érzelmeket is felfedezhetünk nála, sőt, még alakítja is a plotot.

3. Mea szintén fejlődik, máris elkezdett átbillenni a "jó oldalra", persze ha megjön a főnöke, lesz itt még kavarás. :) Meg amúgy nem is baj, tőlem ezt az egész "Darkness Plan vs. Harem Plan" arcot lezárhatnák már, aztán rátérhetnénk a többi karira, pl. Sakit nem is láttam a cucc eleje óta, hogy csak egy nevet mondjak. (Vagy ha igen, max ő is szerepelt úgy 2-3 képen.)

4. Hála az égnek, most nem arra ment el a fejezet 99%-a, hogy "Momo pwns everyone", így sikerült kb. egyensúlyba hozni mindenki szereplését. Így is szerepelt, beszélt, ott volt az események sűrűjében, és nem mondom, hogy most már kedvelem, de ennyi még belefér, értem, hogy sok a fanboya, és őt is szerepeltetni kell, de egy olyan Hitsugaya/Uchiha Sasuke szintű izét, mint a múltkor, nem szívesen látnék még egyszer...

Harunával viszont nem tudom mi a gond, mindenki kb. ugyanígy szokta lereagálni a dolgot. XD Amíg az "akció" tart, addig nyögés, meg "yaaaa~"/"I LOVE IT!" (karaktertől függően XD), utólag meg inkább szóba sem hozzák. XD Rito és Haruna még mondták is a végén, hogy "Ó, semmi gond", és közben ott volt a fejükön ez a "inkább felejtsük már el és ne is beszéljünk róla" nézés. XD Haruna meg pont az a kari, aki inkább utólag fel sem hozza ezeket a dolgokat, pedig tényleg nem először kapott már óriáspolipot, sőt, ott volt ugye az a nagyon epic fejezet is, amikor Ritóval meztelenül voltak a pincébe zárva. XD (Vagy pl. a Trouble Quest RPG, amikor Risa és Mio akár meg is rapelhettek offscreen, mert kép nem volt, csak sikoltások, aztán Haruna visszateleportált rákvörös fejjel, és erősen lihegve... XD) Szóval az azért túlzás, hogy "fapofával tűrte", de mit csináljon szerencsétlen, ha egy óriáspolip és egy óriástintahal épp rapeli? XD Ritóra meg pont rászólt, hogy azért a bugyiját ne húzza már le, de őt is a polip mozgatta, szóval nem nagyon tudta uralni a helyzetet. Azt meg cáfolnám, hogy ott abban a helyzetben tetszett volna neki, ha Rito nyalogatni kezdi, de más körülmények között miért ne? XD Haruna loves Rito, Rito loves Haruna, innentől kezdve teljesen normális, ha élvezné... XDDDDDDD Ott konkrétan egy ember volt, aki mindenféle gátlás nélkül élvezte a helyzetet, és az Momo. :P (Meg Mea, akinek a végére bejött a nyalakodás, de elsőre azért nézett, hogy most mi a fene van. XD)

Maron meg tényleg win! :D XD
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Nem egyből olvasás után írtam, lehet felerősödött a nem tetszés, de az tény hogy olvas közben sem tetszett, azon nehéz változtatni. És tényleg valamiért :roll: mindig elfelejtem, hogy Haruánék már 17 évesek voltak 2006-ban is, egy kis testi érintkezés semmiség nekik. :P De nem is magával ténnyel volt a bajom, hogy Haruna élvezte a dolgot, inkább azzal, hogy mint ha ott lett volna. :D
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Mariko írta:Mangaupdates-en azt írták, hogy depresszív, ez mennyire igaz rá? Csak mert egyébként érdekesnek tűnik, és bitang jók az értékelései is.
Hangyányit, időnként az. De ennél szerintem zavaróbb lehet némely személyek háttérsztorija (a nagybácsié kissé kiverte nálam a biztosítékot és a párkapcsolati válsága körüli részek) és PunPun kvázi nonstop apátiája. Szeretném, ha magára találna végre.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Ao no Exorcist

nem bírtam magammal és nekifogtam a mangájának.... hátizé... olyan Harry Potter deja vum van.... de attól (vagy pont azért?) LÁV!

félek tele lesz fillerrel az anime, mert jelenleg 24 fejezet van kinnt a mangából.... :(
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Milyen mangát olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

zebra írta:Hangyányit, időnként az. De ennél szerintem zavaróbb lehet némely személyek háttérsztorija (a nagybácsié kissé kiverte nálam a biztosítékot és a párkapcsolati válsága körüli részek) és PunPun kvázi nonstop apátiája. Szeretném, ha magára találna végre.
Kösz az infót, akkor majd belenézek valamikor. ::^_^::
Kép
Válasz küldése