Claymore

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Claymore

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Nem tom hogy létezik e ilyen topic meg a sorozat is a végéhez közelit de akkor is szeretnék beírogatni pár sort ha már szeretem olvasni. :D
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Egyik kedvenc mangám. :3 (És ha atm nem lennék dögfáradt, írnék valami hosszabbat is... Na majd holnap.)

Viszont örülök, hogy ennek is nyílt egy külön thread, csak ígérd meg, hogy aktív maradsz. Plíz! :D Idehaza amúgy sem sok helyen tudom kifankodni magam, ha a mangáról van szó, úgyhogy még egyszer yaaay, Claymore thread. :3
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Én a mangasteamen olvasom és rögtön lecsaptam az e havira is szóval annyit ígérhetek hogy nem marad comment nélkül a topic. :D

Amúgy a mostani rész is érdekes volt. (mint szinte mindig :) )


All in one lázadás nagyon érdekes kezd lenni bár nem tom hogy verik majd le mind a 3 egyest.

Hamár csak Teresa-ra gondolok akkor igen durva pusztító erőt tudhatnak maguk mögött...

Mondjuk azt se gondoltam volna hogy ratyi :D (Raki) állja a sarat a claymore pengékkel szemben...
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Raki engem is meglepett. :D Nem gondoltam volna, hogy egyszer még haszna is lesz, de most volt, sőt, megkockáztatom, egy-két panelen már-már badass...

Ami a mostani eseményeket illeti: Én Clare-ért sírok már egy ideje. Szal most komolyan, hol van a főhősnő? Miriáék meg egyelőre jól bírják a gyűrődést, de ha akcióba lendülnek a korábbi generációk egyeskéi, akkor nem sok marad a rebellionból. (Szal már az is elég, ha csak súrolják Teresa szintjét.)
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Még nem lefutott kör még azért a meccs de komolyan izzadni fognak mindkét oldalon.

Clare most abban dög nagy nyunyiban van nem ?

Ahogy megismertem megint a legjobb pillanatban kapja elő magát majd. (Bruce Willis szindróma :D )
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: anubys »

Eddig még csak az animén vagyok túl, de az tetszett annyira (a "lezárást") leszámítva, hogy elhatároztam, a mangába is belefogok. Csak ez még várat magára, viszont most lehet, hogy neki fogok állni. :)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ha szeretted a sorozatot akkor ezt is fogod. Bőven van olyan jó.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: Junchi »

JimRaynor írta:Clare most abban dög nagy nyunyiban van nem ?
Jah. :D Mindenképp fuzionálnia kell azzal a nagy kupac yoma-hússal, ha beakarja gyalázni Pris-t. Isley megmondta anno, hogy "most már senki nem győzheti le" (mmint Priscit), szal az a minimum, hogy egyáltalán kétszer olyan imba lesz most Clare, mint egy mélységlakó.

Btw szerintem jobb a manga, mint az anime, már csak azért is, mert az legalább még mindig fut. :D Nah, nem azért szeretem az animét is, de a manga art-ját imho nem sikerült olyan jól átvinniük az animált változatba.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ott pont bár én mindkettőt másért szeretem. :)

Pris már régóta nem láttam színét sem ugyanúgy mint Clare nek talán jövő hónapban csak elő kerülnek most már.

Gyerek Claymore-ok finoman szólva is passzívak azért ha már van kardjuk legalább jobbra balra csapkodni csak tudnak vele....

Érdekes mondjuk az is hogy fejlett harci képességekkel bíró claymore-ok száma nem haladja meg 10 -et pedig ha jó ideig életben maradnak elég jól felfejlődnek. (lásd a 40-es is hogy össze kapta magát 3 plusz a 13-as is leverte mint az informatikus a bögre tartót . :D )
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: alvaro »

anubys írta:Eddig még csak az animén vagyok túl, de az tetszett annyira (a "lezárást") leszámítva, hogy elhatároztam, a mangába is belefogok. Csak ez még várat magára, viszont most lehet, hogy neki fogok állni. :)
Érdemes, ahol az anime végén kerékbe törték a sztorit, ott a manga rendesen folytatódik...
De hogy aztán mennyit hallottam szidni Clare-t, hogy semmit nem csinál, és még szövetkupacként is izgalmasabb, mint előtte... meglátjuk, mi lesz belőle.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ennyire azért nem súlyos a helyzet, bár lehet hogy az irónőnek afférja van a saját főhősével ezért lökte bele abba szövet kupacba... Majd csak megbékélnek azt kirántja onnan egy megerősödött 2.0 Clare ként. :mosoly:
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: Junchi »

JimRaynor írta:Ennyire azért nem súlyos a helyzet, bár lehet hogy az irónőnek afférja van a saját főhősével
JimRaynor írta:az irónőnek afférja van
JimRaynor írta:irónő
o.O? Yagi papa még mindig papa. :D
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Upsz

Hosszú f*-zra szaladt a mutatványom. :vigyor:

Néha ügyes dolgokat tudok összehozni szokjatok hozzá. :hammer:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: anubys »

Köszönöm, sikeresen meghoztátok hozzá a kedvem, úgyhogy bele is vetettem magam, a magyarul elérhető fejezeteken (az első 70) már túl is vagyok, innentől át is állok Mangafoxra. :)
Eddig a pontig teljes egészében követte az anime a manga eseményeit, most viszont elindult másfelé a történet. Arra azért kíváncsi leszek, hogy ha úgy alakul, hogy folytatják az animét, akkor hogyan fogják ezt megtenni? :weh:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: Junchi »

anubys írta: Arra azért kíváncsi leszek, hogy ha úgy alakul, hogy folytatják az animét, akkor hogyan fogják ezt megtenni? :weh:
Claymore: Brotherhood? :D (Vagy inkább sisterhood; legyünk stílusosak.)

Amúgy örülök, hogy sikerült végül elcsábulnod, már ami a mangát illeti. :3
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: anubys »

Azért kérdem, mert emlékeim szerint az anime a Clare vs Priscilla harccal végződött, márpedig a mangába eddig még szó sincs erről. Bár úgy tudom, az FMA esetében is egyszerűen kukázták a korábbi sorozat eseményeit, úgyhogy helytálló lehet a hasonlat. :)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Úgy is ki kell dobni az előző sztorit a kukába ha folytatni akarják szal sztm ezen nem fognak sokat agyalni ha valaha is folytatják majd.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: anubys »

Na el is érkeztem a problémás részhez. Amit 10 éven át rajzolt, annak cirka egy hét alatt a végére értem. Most én is állhatok át a havi egy fejezetre. :(
Eddig egyébként nagyon jó, ami mondjuk eléggé rosszul lett megoldva, az a Claymore-ok felkelése. Jött valaki, hogy elpusztítsa a szervezetet sé csak azért csatlakoznak hozzá, mert nem ölte meg őket? LOL! Ennek ellenére még bőven a legjobb azok közül, amit olvasok és jelenleg is fut még.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Üdv a klubban barátom :D

Bosszantó egy egész hónapot várni de hát ez van...

Ez a lázadosdi már nekem se tiszta teljesen de szerintem ez Pieta városánál kezdődött csak mostanra csúcsosodott ki.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: anubys »

Az rendben, hogy ott kezdődött, de ugyebár az az egész ütközet azért volt, hogy a bomlasztó elemektől megszabaduljanak. Szóval a Claymore-ok többsége elvileg vak-hű kellene, hogy legyen. Erőltetett ez nekem, de ennyi még bőven belefér. Narutón, meg Bleachen edződtem, ezeket már fel sem veszem. :dirr:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ch116

Lusta vagyok most külön írni, itt a hsz-em MAL-ról:
Where is Clare? Srsly, where is the main heroine of this manga? Should I offer a goat to see her again or what?

Other than that, the chapter was pretty good. Miria did get some badass moves and the three former #1s are quit interesting so far. Hysteria's technique was god-tier.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Érdekes a 3 1 es csatája. Bár elég lassú a harc.

Clare meg nem tom hova lett mintha egy yoma nyelte volna el. :D lol
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: anubys »

Most, hogy beértem a mangát, idegesítően rövid volt egy fejezet. És máris lehet újabb hónapot várni. :?
Ezért nem szeretek még futó mangába belekezdeni.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

AA már dumcsiztunk a Dust Eater-es részről de a borzasztó sminkeken kívül nem is volt semmi említésre méltó...
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Claymore

Hozzászólás Szerző: anubys »

Én leálltam a 115. fejezetnél. Akkor támadták be a főhadiszállást. Azóta történt valami érdemleges?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Válasz küldése