Kinek melyik manga tetszett?

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Loo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.04.10. 21:21
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Loo »

Sister Tenshi írta:
Loo írta:az I-O-N(hűűű ez naon szép!!)
Biza. 8) Még anno tök véletlenül Magyarországon találtam meg (japánul). ^-^ Máz-li. ^.^v
Még milyen mázli... én egyik jó barinőmtől kaptam kölcsönbe! ahh...azóta is képes vagyok órákig nyáladzani róla... annnnyira szééép! Arina Tanemura megint nagyot alkotott:) ::daisuki::
X)
~*~*~*~YOKATTA~*~*~*~
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Loo írta:Még milyen mázli... én egyik jó barinőmtől kaptam kölcsönbe! ahh...azóta is képes vagyok órákig nyáladzani róla... annnnyira szééép! Arina Tanemura megint nagyot alkotott:) ::daisuki::
X)
Igen, és hát Arina-tól nem is várhatunk mást, ne? ^.~v
Képzeljétek, kiadták Arina 5 különböző munkájának gyűjtőkötetét Németo-ban, és én megvetettem az egyik sráccal, ki fizettem meg minden, erre ő elkeverte, és nem tudja hova rakta. T.T Mondjuk, neki köszönhetem az Oh! My Goddess Artbook-omat és a Kamikaze Kaitou Jeanne Artbook-omat is, és ezért hálás is vagyok neki, de azért mégis. T.T
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Eh, úgy mondják szívás -_______-
Loo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.04.10. 21:21
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Loo »

Sister Tenshi írta:
Loo írta:Még milyen mázli... én egyik jó barinőmtől kaptam kölcsönbe! ahh...azóta is képes vagyok órákig nyáladzani róla... annnnyira szééép! Arina Tanemura megint nagyot alkotott:) ::daisuki::
X)
Igen, és hát Arina-tól nem is várhatunk mást, ne? ^.~v
Képzeljétek, kiadták Arina 5 különböző munkájának gyűjtőkötetét Németo-ban, és én megvetettem az egyik sráccal, ki fizettem meg minden, erre ő elkeverte, és nem tudja hova rakta. T.T Mondjuk, neki köszönhetem az Oh! My Goddess Artbook-omat és a Kamikaze Kaitou Jeanne Artbook-omat is, és ezért hálás is vagyok neki, de azért mégis. T.T
Hátööö... ez az amire azt mondják h szivás... nem akarod meggyepálni egy kicsit? amúúúgy... mennyibe kerül egy ilyen könyvecske? ::tenshii::
~*~*~*~YOKATTA~*~*~*~
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Loo írta:amúúúgy... mennyibe kerül egy ilyen könyvecske? ::tenshii::
Az artbookok ára eléggé változó tud lenni, de úgy általában 20-30$ között vannak.

De hogy mondjak két szélső példát is. A Wataru Yoshizumi artbookomat $15-ért vettem,
az álmaim artbookjáért viszont $100 felett szoktak kérni:
Kép
...soha nem lesz pénzem rá. ::bawl:: ::bawl:: ::bawl::
Kép
Loo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.04.10. 21:21
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Loo »

paTKany írta:
Loo írta:amúúúgy... mennyibe kerül egy ilyen könyvecske? ::tenshii::
Az artbookok ára eléggé változó tud lenni, de úgy általában 20-30$ között vannak.

De hogy mondjak két szélső példát is. A Wataru Yoshizumi artbookomat $15-ért vettem,
az álmaim artbookjáért viszont $100 felett szoktak kérni:
Kép
...soha nem lesz pénzem rá. ::bawl:: ::bawl:: ::bawl::
és tulajdonképpen miből áll egy ilyen könyv?

úgy tulajdonképpen fogalmam sincs... ilyen képecskék vannak csak simán benne?
~*~*~*~YOKATTA~*~*~*~
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Juhj, az artbookok nagyon szépek, színesek ^_____^ és hát igen, sokszor drágák. Mondjuk sztem ha vki Japánban vesz AB-t, olcsón megússza pl. az én Ayashi no Ceres artbookom kb. 4000yen volt, az ugye kb. 8000Ft, de erre még rákerült a postaköltség is, szóval jó drága lett. Az X arbookom meg áh, hagyjuk *_* legalább egy évig gyűjtögettem mire ki tudtam fizetni, de megérte ^____^ szép bőrkötéses, vaskos, egyszóval igazi szépség ^^ ye CLAMP ^_^
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Artbooknak én is örülnék( természetesen Miyu, mi más :) ), csak hát ahogy Mako mondta, az árak..meg nálam még a beszerzés is nehézkes lenne :?
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ne is mondjátok, legutóbb Bécsben láttam egy Kakinouchi artbookot! Egyszerűen FANTASZTIKUSAN szép volt... jó vaskos, keményfedeles, telistele Miyu és egyéb rajzával, vahh... aztán az árra néztem és a fejemet vertem a falba, hogy miért vettem annyi mangát az előző boltban tíz perccel ezelőtt... :cry:
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Artbookok...

Harom van, amiert olni tudnek... (jo, egyik se manga ^^;; )

- az Arslan anime artbook (by Guardian)
- a LoGH roman album
- a LoGH waga yuku wa hoshi no taikai album

*sniff* *hupp* *szipp*

Persze ha rengetegnagyonsok penzem lenne, akkor ezek is johetnenek:
http://images-jp.amazon.com/images/P/43 ... ZZZZZZ.jpg
http://images-jp.amazon.com/images/P/41 ... ZZZZZZ.jpg

Es persze a gyonyoru DVD box set!!!

asszem most megyek vhova bogni..... T__________________T

[Edit]
Viszont aminek nagyon orulok, hogy megvan, es ami nagy kincsem:
http://www.jpqueen.com/onlineshop/produ ... p?PID=4630
Az Amano Yoshitaka-fele Arslan artbook! *___*
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mufurc 2004.04.12. 23:03-kor.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Artbookjaim:

SM 1., 4.
KKJ
OMG
SM Materials Collection
(és még nem mondtam le az AnC-ről, de most Full Moon-ra gyűjtök, csak ne lenne benne annyi Taku-to.... >,< *elbújik Sora elől és távoltartás érdekében kereszt helyett egy Ran-os képet tart az asszonynak a magasba, de egy A0-ásat ám*)
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Jaaaaj... sikerült megszereznem Y.Watase Epotoransu Mai! cm. két kötetes "kezdő kori" mangáját... hát gyerekek, nem volt semmi! Ha nem látom a grafikát, esküszöm a sztori alapján LETAGADOM hogy ez Watase. Az egész fullosan vígjáték, semmi "sadame"-fíling mint ahogy FY-ben, v. AnC-ben megszoktuk, csak könnyesre neveted magadat rajta... amolyan Ranma-szintű poénok voltak benne (nem volt azért annyira perverz), és valami hihetetlenül vicces az egész ^________^ hát ezt is megtuttuk, nem volt mindig ilyen kegyetlen rajzoló...
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Akkor Mako-chan-hoz csatlakozva én is beszámolnék, mert sikerült megszereznem kedvenc manga-ka-m első mangáját a Second Love-ot. Nagyon aranyos kis story, bár nekem személy szerint a gyűjtő kötetből, mely első műveit tartalmazza, a kedvencem mégis a Kono koi wa non-fiction. ::daisuki:: Az annyira nagyon jó. De mindegyik nagyon tetszett. Minden Tanemura Arina fan-nek szeretettel ajánlom a Kanshaku-dama no Yuutsu (németül Squib Feeling Blue) című csodálatos kötetet. ^^v :thumb:
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Hmm... jól hangzik! ^_^ Vetted v. töltötted? :roll:
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

MaKo írta:Hmm... jól hangzik! ^_^ Vetted v. töltötted? :roll:
Vettem, de feltudom tenni a CD-re, amit adtál, franciául. ^.^v
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Franciául tökéletesen megfelel... (úgyis épp múltkor olvastam újra a francia FY mangáimat kis nyelvgyakorlat frissítés céljából... :lol: )
Köszi!
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Wááá...Láttam egy fejezetet a MMPPP-ből nagyon tetszik... ::daisuki:: Annyira aranyos... ::jeye::
Remélem megtudom szerezni mindet... ::japtoun::
Picit fura mert mintha Arina rajzolási stílusát próbálta volna a manga-ka egyesíteni egy kis DoReMi-vel...meg lehet ezért kikapok,de néha emlékeztet a Kotobuki rajzolására is...a grimaszok... :hee:
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Engem inkább egy kezdő fanartolós emberkére emlékeztetnek a rajzai. XD Amúgy aranyos, csak gyenge a rajzolat, dehát nem azzal kell törődni hál istennek itt se. ^^
Kép
Avatar
Rich
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2004.04.14. 18:44
Tartózkodási hely: Csepel

Hozzászólás Szerző: Rich »

Én nem rég olvastam el a Gantzból kiadott részeket, és nagyon bejön ^_^
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én most kezdtem el az Angel Dust-ot és megfogott. Picit fura volt az első pár kép, de most már megszoktam. Meg GANTZ-ot akarok olvasni (már ha találok majd valahol). A sztorija tetszik és el akarom olvasni.
Kép
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

Gantz van az AnimeHQ-n. (ftp.animehq.hu, port 2121, felhasználónév: anime, jelszó: anime)
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Üdv!

Hikari! Nem tudom, tervezed-e a Good Morning Call manga további fordítását. Jó lenne, ha igen, mert az a 3 fejezet, ami a www.manga.hu-ra van feltéve, nagyon tetszett, és igencsak urashi lennék, ha lenne folytatás.

Egyúttal szeretném kérni az InuYasha topic 29.oldalán lévő lévő, két oda nem illő hozzászólásom törlését.

Tisztelettel: Surci
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Örülök hogy tetszik a manga :)
Ám egyelőre GMC ügyben semmit nem tudok ígérni. Amit mindenképp szeretnék befejezni az most az Azumanga, de erre is sokkal kevesebb időm jut a kelleténél, így elég lassan haladok vele.
Hallottam valami infót arról hogy a GMC projektet más fogja folytatni, de ennél többet nem tudok.
A jelenlegi állás szerint nálam a projekt sajnos szünetel, hogy mit hoz a jövő azt nem tudom megmondani.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

StabWest írta:Gantz van az AnimeHQ-n. (ftp.animehq.hu, port 2121, felhasználónév: anime, jelszó: anime)

Arigatou! De közben találtam a www.manga.hu-n 3 fejezetet. Nem rossz, érdemes olvasgatni, bár elég brutális (ami engem nem nagyon zavar).
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Hali!

Nektek nem tetszett az I''s manga? Mert szerintem nagyon jó volt! Katsurától még a DNA2-t olvastam, nekem az is bejött, persze az I"s jóval nagyobb favorit. A VGAi már kb. 1 éve figyel a gépemen, de eddig még nem fogtam bele.

Magyar fordítások közül eddig kedvenceim az Inu-Yasha, a Gantz (elég brutális, de engem sem zavar túlzottan :twisted:) és a Love Hina! ÁÁÁ de várom már, hogy legyen még több Love Hina manga-fordítás! Animében a Love Hina az egyik legeslegnagyobb kedvencem! :D Itt sokan írtátok, hogy a GUNNM nagyon jó. Az is megvan már jó régen, de azt sem olvastam még el.... Na mindegy, nem akarok itt senkit a magánéletemmel untatni, csak azt szeretném még kérdezni, hogy pl.: angol nyelvű mangaolvasásnak milyen szintű nyelvtudással lehet belevágni, hogy értsek is valamit belőle? Mert van egy felsőfokú angolom, de eddig még (tőlem szokatlan módon) nem mertem belevágni, pedig szeretem a kihívásokat. Mert animében rá vagyok kényszerítve az angol tudásomra, és értem is a feliratot...

Hikari: Sok szerencsét az Azumanga-fordításhoz. Remélem végül is tudja valaki majd a GMC-t is folytatni.

Tisztelettel: Surci
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Válasz küldése