Tanemura Arina

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos

Melyik a kedvenc Arina mangád?

Valamelyik short story (melyik?)
0
0 szavazat
I*O*N
0
0 szavazat
Kamikaze Kaitou Jeanne
3
75%
Time Stranger Kyoko
0
0 szavazat
Full Moon wo Sagashite
1
25%
Shinshi Doumei Cross
0
0 szavazat
Zettai Kakusei Tenshi: Mistress Fortune
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 4

Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Őőő... Én ezt tudtam, hogy ő a hangja. ^^""""""""""""""""""""""
Amúgy nem, mindenki szeme megváltozott, nem csak Mitsuki-é. Me-chan szeme és maga Me-chan az, akin a legkevésbé látszik ez az eltérés szerintem. De például a legújabb szereplője,
Takuto jegyese az előző életéből
na Ő nagyon nem hasonlít az eddigi rajzaira. Viszont röhögni fogsz: a Ribon-nak van egy rajzolója, és ez az új stílus megegyezik az övéjével valamelyest. lol ^^" És az a rajzoló régebb óta használja ezt.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Na hát láss csodát, pedig ő a hangja... én is nagyon nagyon meglepődtem, főleg mivel teljesen másmilyen. Énekben jól hangzik, de mikor beszél... hát nem tudom. Hallani picit hogy rájátszik, ami jót tesz neki, csak furcsa nekem. De amúgy semmi bajom vele... A rajzstílusa egyelőre még nem zavar hogy megváltozott, de remélem nem fog hallgatni a hülye rajongókra ^^ én is az vagyok, én pedig azt mondom neki, hogy NE egyszerűsítse ha nem akarja a rajzait... Arina azért jó mert részletes ^_^
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Pontosan. Arina rajzaiban a részletesség miatt egyszerűen... szóval üvölt belőle az érzelem. Gyönyörű, és nem véletlenül a kedvenc női manga-kam. ^________^
Amúgy myco hangját én felismertem, hogy ugyanaz, mint aki énekel. Tényleg kicsit-nagyon furcsa, mikor beszél, de azért meg lehet szokni. Misakichi hangjánál legalábbis ezerszer jobban meglehet szokni. ^^""
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Én Mitsuki hangjánál vhogy természetesnek vettem, hogy myco ilyen...egy torokrákos lánynál...főleg mióta úgy megfáztam, hogy tisztára olyan hangom van, mint neki ^^''''''''''''''''''
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Juj ^^" Mondjuk az elején a falra másztam tőle, aztán megszoktam, meg persze tényleg természetes hogy ilyen. Szerintetek direkt erősen rájátszott vagy eredetileg is ilyen a beszélő hangja myconak? :?
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Szerintem tuti csak rájátszott. De egyébként nagyon jól állt neki. Bár, akármit mond Me-chan, szerintem Ogata Megumi mint Izumi akkoris Nagyon jól el lett találva. (Hamár így a seiyuu-król beszéltünk.)
*Épp hirtelen egy dögös Izumi-Mitsuki képet látott és most folyik, mint a fangirl-ök*
Kép *drool*
Khm, változatlanul az új fejezeteket várom. <.<
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

/me elfolyt, kész vége, ennyi volt...

Te Tenshi, ez a kép BAROMI szép... *_________* esetleg nagyobban? plíz plíz plííííz....

Izumi DAAAAAAAIsukiiiiiiiiiii............... *______________*

/me kedvenc FM karija Izumi, sőt Em-Ou mániás ^^ és még szép hogy tök király volt a hangja az FM-ben!
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

:goodpost:
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Na. Elolvastam a 26. fejezetet. O.O O.O""" Takkun és Mecchan elmentek kitörölni Mitsuki nevét a listáról, hogy más Shinigamik ne vihessék el a lelkét (és volt egy kis Takkun és Mikki között), de Mecchan valamit rejteget. És Jonathan is. És Izumi is.Úgyhogy idegtépve várom a 27. fejezetet. ^^""
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Karubunseru írta:VIIISSSZZAAAATÉÉÉRTEM! *lol* najó, rég nem voltam már itt. Alig volt időm stb. Na mindegy XD most itt vagyok és ragyogok! *hehe* A témához: sokan ismerik biztos Arina Tanemurát (vagy legalább a mangáit). Bizony, ő rajzolta az "I.O.N."-t, a "Kamikaze Kaito Jeanne"-t, a "Time Stranger Kyoko"-t, a "Full Moon wo Sagashite"-t és még sok más dolgokat. Én nagyon szeretem a stílusát, csak az zavart, hogy hogyan változott. Egyik legrégebbi mangája az "I.O.N.". Utána jött a "Kamikaze Kaito Jeanne". Ennél már nagyon észrevehető volt, hogy nem csak a figurák, hanem tényleg a stílusa is változott. (Szerintem az utolsó 3 KKJ manga volt Arina Tanemura csúcspontja!) Majd jött a "Time Stranger Kyoko", ennél is látszott, hogy egy kicsit megváltoztak a figurák. A történetben sokkal több humórral és "önzőséggel" volt. A "Full Moon wo Sagashite"-t sajnos még nem olvastam, de amit látam belőle nem tetszett.. a stílusa teljesen megváltozott és nem látszott már a képeiben az, hogy mennyit törődött a rajzzal. Úgy tűnik, Arina Tanemura elfáradt! Ez érthető, de akkor is szomorú, hogy már nem rajzol olyan szépen, mint régen..
Na, klón topicot gondolom Zel törli, és a témát itt folytatjuk.
Olvasd el a Full Moon-t! Ha kell, átírom, hidd el, megéri! A rrajzokon először én is sajnálkoztam, de hidd el, nem sajnálom, hogy elkezdtem olvasni! Zseniális, főleg a Shinigamik története. Nekem a Jeanne marad a kedvence, de a Full Moon egy gyöngyszem, amit nem érdemes kihagyni. Az első két kötet, elég, sőt, nagyon gyenge, de a harmadikra rendesen beindul a történet. Megható, szép, és érzékelteti Arina mondanivalóját! (Bár a manga utolsó három fejezetét még mindig nem olvastam. T.T)
Egyébként javarészt egyetértünk, főleg abban, hogy a KKJ utolsó három pontja volt Arina csúcspontja. ^________^ *megrögzött Arina-fan*
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Íííííí... ismerősömnek most jöttek meg az FM mangáiii... :cry: (na jó, nekem meg a TB mangáim 8) szóval nem sírok annyira...), de azt mondta, hogy esssszéletlen jók :D mondjuk nem vártam mást (főleg tudván, hogy ismerős mekkora Arina-fan, vszínűleg én is így tombolnék Watasét illetőleg^^"), de azt mondta, hogy elég érdekes és tényleg másmilyennek ígérkezik a vége... Vki tud már vmit az FM artbookról? Mikor jelenik meg? Igaz, hogy több kötetes lesz? Meg kell vennem!! :P Miért van az, hogy a baka mangaka-k nem gondolnak az emberre, és csak rajzolnak és rajzolnak... és mindig sok cuccot kiadnak, hogy csóró legyek? :cry: ... me elkerülhetetlen hogy megvegyem őket... 8)
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Japánban már megjelent Április 15-én (ha jól tudom) az Artbook, legutóbb a Német megjelenést illetően azt hallottam, hogy nyár közepe felé várható. *_* Egyébként gondoltam, hogy más lesz a vége, így három fejezettel a vége előtt ^^", de kérek vmit! Ne spoilerezze le itt senki, ha megtudja, mi a vége! Előre is köszi. ^-^
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Az első kötete? Mármint az artbooknak... mert mintha úgy emlékeznék, hogy több kötetes lesz... *csorog a nyála* :oops:
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

MaKo írta:Az első kötete? Mármint az artbooknak... mert mintha úgy emlékeznék, hogy több kötetes lesz... *csorog a nyála* :oops:
Én egyről tudok csak. :? De az nem jelent semmit. Viszont elkerülhetőek a pletykák, ha egy japánul tudó fan (azaz Mako-chama ^.~) ellátogat a hivatalos honlapra, és megnézi, mit írnak. Egyébként a borító alapján szerintem csak egy Artbook lesz, mert a borító már teljesen az új stílus (és a KKJ is csak egy Artbook, holott az hét kötet, a Full Moon pedig csak hat).
http://ribon.shueisha.co.jp/new/set.html Itt lehet böngészni. Valami manga résznél van. Sok sikert hozzá. ^^" Jé... most veszem csak észre, hogy ez elvileg egy Tanemura Arina Illustration Collection, amiben a többi művéből is van kép. ^^" De jó, ezt nyáron valahogy beszerzem, amint kapok pénzt. Erre félre teszek. ^-^ (Ha addig nem fogy el T.T)
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Izéé ^^' Jó majd lefordítom (már amúgy is megigértem neked múltkor ^^" Csak tod, érettségi -_-)... egyébként Bécsben akarod megvenni? Tudsz arról hogy meeten szerveznek tömeges bécsi manga-akciózást július vége felé? Tök jó lenne együtt menni... ^_____^ én is akarok venniiiii :cry: remélem mire megyünk lesz már... :P *elképzelte ahogy lerohanjuk a manga-boltot Arina artbookért ^^"*
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Tudom, Vegi szólt még múltkor, de én ezt Japánból szeretném. Jó, persze, ha kiadják németül, ok, de ha addigra lesz más lehetőség és money, akkor én eredetiben szeretném. A bécsi útra majd teszek félre pénzt, csak nehogy mindenki lenyúljon előlem mindent. T_______T
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Sister Tenshi írta: A bécsi útra majd teszek félre pénzt, csak nehogy mindenki lenyúljon előlem mindent. T_______T
Hihi, hát tod ez elképzelhető, főleg ha tömegesen nyomulunk befele ^_^ bár ha nekem jut egy X19, akkor én már boldog leszeeeek ^___^ (feltéve ha addigra a Clamp kegyeskedik csipkedni magát, és nem csak baka weeklykben meg Asukákban belenyomni a mangát, hanem rendes kötetbe is, bah :evil: )... KKJ artbookom nekem németül van, de úgy is megfelelt ^_____~ meg reménykedek hogy meglesz az a Kakenouchi artbook, múltkor sokat nyálaztam rá (meg az RG Vedára is egy éve, de sajnos az nem várt meg, félek a Kakenouchi se fog... meg hát, több mint 100€ volt, -sigh- :cry: de esszéletlen szép volt... :oops: )... szóval szerintem én ezt is el fogom fogadni németül+az új FM mangákat is meg akarom venni (remélem addigra már a négyesig megjelenik odakünn... :P
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Yo minna~
Eltartott egy darabig, míg eljutott a tudatomig, hogy jéééé, arinás topikku. IQ-lite edition. >.>
Sister Tenshi írta:(és a KKJ is csak egy Artbook, holott az hét kötet, a Full Moon pedig csak hat)
Full Moon hét kötet, hetedik július 15-én jelenik meg és ha lehet hinni a fangirlfordítószolgálatnak, az utolsó fejezet mellett mindenféle extra nyalánkságok lesznek benne. Yum. Ekkora tűkkel bökdösöm ChibiTokyot, hogy "preorder kudasai": |------------------------------------------------->|
Shueisha-ék igazán nyithatnának egy nemzetközi webshopot szegény magyar fangirlöknek. Tiszta szadizmus, hogy ott ül az ember előtt sok szép kötet manga és csak nihon no belföldre szállítanak. =-=;
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Aha, akkor mán ezt is tudom. Mindegy, mert tanárom PONT előtte jön vissza Japán földről, tehát utolsó kötet nem lesz meg egy darabig. >.< Talán a hatos esetleg, lehet drukkolni.
Ismerem az érzést, ezzel én is hasonlóan vagyok, mikor látom, hogy van-van, csak magyarba nem hoznak be. -.-" Mondjuk, erre nálam rátesz, hogy nincs credit cardom. ^^""" De legtöbb esetben ha lenne is, akkor se hoznák be, ami épp kell. Pedig a német Arina köteteim mellé (egy árválkodó japán I*O*N, amit még Mo-n vettem) nem ártana a japán version is.
Kép
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Japán versiont be lehet szerezni ChibiTokyotól hitelkártya nélkül is, csak kell hozzá némi türelem, amíg a posta eljut amcsiba meg vissza. Meg persze az a fél év, amíg eljut hozzájuk a friss cucc nihonból. =-=;
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nyaa, ha YumeRuby az az illető, akire én gondolok :wink: , akkor:

-ejnye-bejnye, már vártalak ebbe a topicba hamarabb ;) Azért örülök hogy idetaláltál :DDD Ez meg hogy lesz 7. kötet már a buszon is tisztára kikészített (akkor mondtad nem? Úgy emlékszem... :? persze lehet hogy gárgyulok a sok vizsga miatt), az artbook gondolata meg végképp felcsigáz, már látom, ezt se kerülöm el, muszáj lesz megvenni... :oops:
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

YumeRuby írta:Japán versiont be lehet szerezni ChibiTokyotól hitelkártya nélkül is, csak kell hozzá némi türelem, amíg a posta eljut amcsiba meg vissza. Meg persze az a fél év, amíg eljut hozzájuk a friss cucc nihonból. =-=;
T_T meg a pénz, ami most másra kell. TT
Télleg, hamár itt vagy, kérdezek: hogy lesz most ez a FM Artbook-okkal? Mert azt mondta Mako, hogy 3 lesz? Tényleg? És az az Arina Art Collection, amit hirdetnek a Ribon Mascot Comics oldalán az pontosan mi? Vagy az mégis az FM artbook (akkor meg se szólaltam ^^""") És azt be lehet szerezni Chibi Tokyo-ról? *sokat kérdezek, tudom ^^"*
Kép
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Tanemura Arina Collection: egy best-of Arina által saját mancsúlag válogatva, van benne KKJ, TSK, Ginyoumeika, talán még ION is, na meg 99,99%-a az összes eddig megjelent FMwS illusztrációinak. Állítólag nagyon szép meg minden (bár asztal lába alá egy pettyet tán túl vaskos), csak egy hibája van: helyhiány miatt a legtöbb kép túl kicsi. Nem mintha az engem zavarna. :roll:
A 3 artbookról én még nem hallottam, de nem bánnám. :roll: Amennyire én tudom, az utolsó 2-3 covertől eltekintve nincs Full Moon kép, ami ne jelent volna már meg artbookban (lásd fent), szóval szerintem nem valószínű újabb nyalánkság mostanában, főleg nem 3.
Egyelőre CT-n még csak a manga első négy kötete van, van egy csekély (cirka féléves) késésük a beszerzésekkel, úgyhogy őszig szerintem nem várható, hogy lesz artbook náluk. Addig is lehet újságot kihordani, szemetet söpörni, szórólapozni, bankot rabolni, hogy legyen miből megrendelni a csekély 1800yen+szállítás+CT-sarc árú drágaszágot.



(Módosítás. *tehehe* Épp most csaptam le rá ebayen. Kyaaa. Pár hét és lesz artbookom. XD)
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Na, én úgy értettem, vagyis úgy emléxem hogy harmadik, mármint hogy első volt KKJ, aztán vmi TSK-s (egyáltalán kiadott hozzá vmit? Vagy mixeli a Full Moonnal? Ne máá... tessék kiadni!!! #_#), és végül FM... de lehet, sőt majdnem biztos hogy tévedek (álmodik a nyomor >_<)... :?
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

MaKo írta:Na, én úgy értettem, vagyis úgy emléxem hogy harmadik, mármint hogy első volt KKJ, aztán vmi TSK-s (egyáltalán kiadott hozzá vmit? Vagy mixeli a Full Moonnal? Ne máá... tessék kiadni!!! #_#), és végül FM... de lehet, sőt majdnem biztos hogy tévedek (álmodik a nyomor >_<)... :?
Art Collection-ben van TSK is. Drukkoljatok, hogy megtudjam rendelni. Elvileg találtam egy helyet, posta költséggel is alig 7000, euroba kell fizetni, és szállítanak ide, csak... nem tudom, mennyit számítanak még arra a 7000-re rá. Jó, mondjuk nekem egy bizonyos összegig megéri, de azért mondjuk 40000-ért nem hozatom be az országba, akkor inkább keresek más helyet. Megpróbálom majd az egészet, valszeg rendelek tőlük egy Meroko-s figurát, és ha az megjön, rendben és minden, akkor megrendelem az Artbook-ot (és belinkelem az oldal címét, mert elvileg bankkártya se kell... túl szép, hogy igaz legyen T.T).
Kép
Válasz küldése