Tanemura Arina

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos

Melyik a kedvenc Arina mangád?

Valamelyik short story (melyik?)
0
0 szavazat
I*O*N
0
0 szavazat
Kamikaze Kaitou Jeanne
3
75%
Time Stranger Kyoko
0
0 szavazat
Full Moon wo Sagashite
1
25%
Shinshi Doumei Cross
0
0 szavazat
Zettai Kakusei Tenshi: Mistress Fortune
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 4

Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Végülis szerintem tud angolul.. de beleírhatnál egy-két japán szót/mondatot, annak biztos örülne ;3 de japán bet&kkel írnád, vagy?

Csak egy ártatlan kérdés: mi az a "Shinshi Doumei Cross"? ^_^"
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Shinshi Doumei Cross - Gentelmen Alliance Arina legújabb szeptemberben induló manga sorozata. (Javítást kérek, ha valamit rosszul tudok.) Még nem sokat tudok róla. Illetve utána olvastam, de inkább nem mondok még semmit, a lényeg, hogy így elsőre tetszik.
http://ribon.shueisha.co.jp/shinshi/set.html
Itt a hivatalos honlap. Check it out. 8)

Edit: egyik helyen azt írják, hogy már augusztusban elindult az új manga. YumeRuby Help! Te biztos tudod. ^^" *ha igen, akkor ezt vehetem szülinapi ajándéknak vajon Arina-tól? o.o*
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sister Tenshi 2004.08.10. 18:24-kor.
Kép
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Sister Tenshi írta:Shinshi Doumei Cross - Gentelmen Alliance Arina legújabb szeptemberben induló manga sorozata. (Javítást kérek, ha valamit rosszul tudok.) Még nem sokat tudok róla. Illetve utána olvastam, de inkább nem mondok még semmit, a lényeg, hogy így elsőre tetszik.
http://ribon.shueisha.co.jp/shinshi/set.html
Itt a hivatalos honlap. Check it out. 8)
Áh, köszönöm ^^ errôl még nem is hallottam semmit O.O de jó! *azonnal megnézi a honlapot* nagyon kiváncsi vagyok! (mondjuk még a Fullmoon 2. köteténél tartok, mert a többit még nem jelenítettek meg Németo.-ban, de.. ha lesz kontóm az Amazon-nál megrendelem a többi részt is!! *nagyon kiváááncsiii*)
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

A szeptemberi számtól indult, ami ugyebár augusztus 3-án jelent meg. (Japán logika. ^-^;;; )

Ui. Otanjoubi omedetou. :3
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Érdekes, hogy én eddig egy mangakánál se tudtam igazán észrevenni, ha megváltozott (akár ô akár a stílusa).. csak Arina-sannal láttam, de ott nagyon erôsen ô_ô I*O*N teljesen más, mint KKJ, KKJ eleje teljesen más, mint a vége vagy a Time Stranger Kyoko és a TSK teljesen más, mint a Fullmoon wo sagashite *lol* ti ehez mit szóltok? És melyik stílusa tetszett nektek a legjobban?
Én szeretem az összes stílusát, de a KKJ vége felé és a TSK .. az volt szerintem a legaranyosabb és a legszebb ^_^ de a többi is jó!!
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Én is így látom ezt. Mondjuk, fekete fehérben így a vége fele a Full Moon-nak már megszoktam, meg kezd megint rendesen "beállni" a stílusa. *továbbra sem tudok fogalmazni ^^"* Szanesben viszont nagyon feltűnő tud lenni. De így is tetszik.
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Juj, de jó! Végre kijött a Full Moon 28. fejezete ::vic:: De túl izgi helyen hagyták abba, és legalább 1 hónapig kell várni még a következő fejezetre ::jtears:: És RAW a következő fejezetek raw fájlait sem találom sehol :cry: (nem mintha olyan sokat értenék belőle :^_^: )
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Karubunseru írta:még a Fullmoon 2. köteténél tartok, mert a többit még nem jelenítettek meg Németo.-ban
Tévedés, a hármas kijött múlt hónapban ^^ És nemsokára jön a 4. iiiis ^_____^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Karu azóta elolvasta 28-ig. ^_^v
Maron: sztem nem. Sztem nem lesz az egy hónbap, mert az utsó két fejezet meg a két special egymás után jött ki nagyon gyorsan. Volt egy elég hosszú késés, amiért elnézést is kértek... :> Nem nézem el. khm Najó, nem.:) Amúgy tudom, én könnyen beszélek, meg van az utsó előtti 4 Ribon, meg az utsó japánul a gépen. (Ettől függetlenül vágyom az utsó kötetre, hátha mégis megkapom még a nyáron.)
Kép
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Sora írta:
Karubunseru írta:még a Fullmoon 2. köteténél tartok, mert a többit még nem jelenítettek meg Németo.-ban
Tévedés, a hármas kijött múlt hónapban ^^ És nemsokára jön a 4. iiiis ^_____^
Amikor én kint voltam MÈG nem volt ^^ de tudom, hogy azóta megjelent

*tenshinek igazat ad* az mondjuk tényleg így van XDD már csak 1 fejezet hiányzik, vagy? °°
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Megvan a Tanemura Arina Collection. *_* Iszonyat szép. Nem zavar, hogy zsúfolt. Ha nem mondjiátok, fel se figyelek rá. (Főleg, mer a scanjeim többszörös nagyításban vannak fenn a gépemen, szal nincs okom panaszra. *_*)
Köszönet Rékának, amiért elhozta Mako-chan-nak és nekem egyenesen Japán-ból. Nagyon gyönyörű. *_*
Aki betudja szerezni, tegye meg, megéri! *_* *visszamegy folyni az Artbook-jára*
Kép
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

jajjjjde jó egyeseknek ^^
az enyém még mindig nem ért ide :cry:
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Igen, tényleg szép az artbook *.* Mondjuk kicsit sajnáltam hogy kevés az Izumi benne, de tetszik ez az új sílusa, az új pasztel-színek amikkel dolgozik (Watase is kb. ilyen színvilággal csinálta meg az Alice képeket, érdekes, ez biztos divat most ^^). Nekem a poszter másik oldala (amin négyen vannak csíkokban) jobban tetszik, azon van Izumi is *.* (de a pasik se rosszak a másik oldalt, csak kár hogy Izumit lehagyták az ágyas képről -_-')

Ja, és megnéztem az új mangájának az oldalát... ez a pasi MEGINT hasonló az előző főszereplő pasijaihoz... Egyszer igazán lehetne hosszú hajú főszereplő csávója is... mindig kékesszürkés hajúakat rajzol -_- Nem mintha bajom lenne vele (de maradok Noinnál és Izuminál ^^)
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Beírom, hogy a Selene Scans kihozta a 29.fejezetet :D
Kép
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Nekem volt szerencsém beszerezni az első 3 kötet Full Moon-t és NAGYON NAGYON JÓÓÓÓ!!!! :D Sokkal jobb, mint az anime, sztoriban pláne! Gyönyörű a grafikája! :D *Izumi-kun... : D~~~~~~*
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Igen, hála Mako-nak most már nekem is megvan. ^-^ Köszönöm mégegyszer.
Nagyon szép, bár sztem sötétebb a német kötetek borítója az eredetinél. De amúgy nagyon szép. És persze, hogy a 4. kötetben jönnek majd a kedvenc fejezeteim, véletlenül se a hármasba, neem. -_- Na nem mintha lenne okom panaszkodni. Izumi *_* Eichi-kun *_*
Edit: najó, az
Eichi-kun haláláról szóló rész is az egyik kedvencem, és azon is van min bőgni
. ^.^
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Hát én nem tom... nekem akkor is betelt a pohár annál a résznél mikor
Eichi lesmárolta az 5-8 évesnek kinéző Mitsukit, és közölte vele hogy "ő mint nőt szereti és nem mint lányt" XD szegény Mitsuki...
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

10 volt. Akkor tette, mielőtt elment. Ő pedig 14 volt. ^^" Szép a szerelem... mellékesen Takkun és Mitsuki között kicsit khh nagyobb a korkülönbség. Enyhén szólva. És míg Mitsuki és Eichi évekig éltek együtt, addig Takkun pár hónap alatt beleesett a 12 éves Mitsuki-be.
Shinji és Natsuki között is 4 év van, és Shinji már születése után szerelmet vallott Natsuki-nak, szal. XD (Tom, mer Access szereti és megmaradtak az emlékei, de akkor is. xD)

Edit:

Eichi őszintén szereti Mitsukit (uccsó kötet spoiler:)
miatta látja Mitsuki a shinigamikat, és nem tudta elhagyni az oldalát, azután, hogy meghalt
és szerintem ez gyönyörű és megható. ^^" És abban, hogy őszintén szeretik egymást, nincs semmi rossz. *átmegy romantic-mode-ba*
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Jó, akkor meg 10volt... mondjuk végülis
akkor már tudta hogy meg fog halni nem? Mármint amikor megcsókolta Mitsukit mielőtt elment volna... elvileg előre megmondták nekik a shinigamik nem, hogy meg fog halni...? Akkor végülis még szemethunyok a lépése felett... de akkor se szimpatikus Eichi -_-
Maradok Izuminál *_* Még mindig ő a legjobb karakter, és egyre jobban kezdem szeretni Merokoval a párosukat... annnnnnyira jók =)
Jah, és kiszúrtam az új kedvencemet már most Arina új mangájából... ^^ Legalábbis képről nagyon bejövős a csaj, olyan igazi pszichos arca van ^^""
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Őő... mi? ^^"
Eichi halála: Eichi repülőgép szerencsétlenségben hunyt el 14 évesen, mikor Amerikába tartott új családjával. Nem tudta, hogy megfog halni. Mielőtt elment, szerelmet vallott annak a lánynak, aki vigaszt nyújtott neki és értelmet adott az életének, miután minden rokonát elvesztette. Úgy gondolta, hogy Mitsuki-t a hold küldte, mert mikor a nagypapája is elhunyt, egyedül maradt. Utálta a teliholdat, mert akkor is fénylett, mikor minden sötét volt. Aztán miután megismerte Mitsuki-t, úgy érezte, hogy mivel nem vette észre, hogy a Hold csak vigasztalni akarja, elküldte maga helyett ezt a lányt. 14 éves volt! Ő is egy gyerek! És nem tudta, hogy megfog halni. És mivel azt hitte, hogy Mitsuki nem szereti, megkérte, mielőtt elment, hogy felejtse el. Aztán meghalt egy repülőgép szerencsétlenségben. De a lelke nem talált nyugalmat, mert annyira szerette Mitsuki-t, hogy nem tudta őt elhagyni. Takuto sokkal idősebb Mitsuki-nél. Ha jól számoltam, húsz fölött van kb. És azért sztem hogy egy 10 évest megcsókol egy 14 éves, vagy egy 12 éves lányt egy 20 éves férfi... mindegy. ^^" Amúgy én mind két párt szeressem. Csak Mitsuki látja a shinigamikat, de hogy miért, azt majd az utsó előtti fejezetből megtudod.
Ehhez még annyit, hogy az, hogy "nőként" szereti, az pusztán annyit jelent, hogy szerelmes belé. Takkun is nőként szereti. Ha szerelmes vagy vkibe, azt automatikusan nőként/férfiként szereted. Ezt csak így fogalmazták meg. Szal ez nem azt jelenti, hogy pedo és leakar vele feküdni, meg stb. Szerelmes. Fogalomkeverés. Amúgy érdekes, mer most néztem meg az angol scan-t, és ott tök mást írnak. ^^"
"I don't just see you like a little sister. I have always wanted to protect a girl who is special to me. I love you so much that it hurts." ^^" Eh szeretem, mikor két nyelven két tök más fordítást kapunk. ^^"
Ettől persze még nem kell szeretned. ^^
MaKo írta:Jah, és kiszúrtam az új kedvencemet már most Arina új mangájából... ^^ Legalábbis képről nagyon bejövős a csaj, olyan igazi pszichos arca van ^^""
Mér van az a furcsa érzésem, hogy ugyanaz lesz a kedvencünk. ^^" Képet vagy személy leírást tudsz adni, hogy betudjam azonosítani. ^^

Edit: Lenne egy hatalmas kérésem. Sora-val fordítjuk a Full Moon-t. Az első fejezet angol nyers fordítása kész, ha minden igaz, a scan japánból lett lefordítva. Rengeteg az eltérés a német és az angol között. Szeretném átnézni, és NAGYON NAGYON hálás lennék, ha valaki megtudna dobni egy japán scannel. T_T Ha tud vki segíteni, boldog lennék.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Hát... a második verziós angol fordítás szerint már érthető... De a németben akkor is ezt mondja, és ez engem zavart, plusz megkeverheti az embert... Mindegy, Eichit nem szeretem ^^"
Nem mintha Takutot annyira imádnám...
IZUMI a rulz =)

Háát... a képet nem tudtam a kariról lementeni, de a hivatalos oldalon a három új kariból jobbról az első (ha ez mondd vkinek vmit ^^"), komoly nézése van és picit pszichos arca ^^"

Ja, és tényleg shounen-aisnak tűnik, ami kissé vonzóvá is teszi a dolgokat ^^'''' Mindegy, kiváncsian várom ^^

Nincs japán szkenem, csak az 1,2,4es kötet polcos verzióban japánul, de ha kell meetre elviszem és átnézhetjük úgy... bocs, szkennelni nem hagyom ^^"
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

A Full Moon? Aszittem, neked KKJ-d van. Vagy mindkettő? o.o
Amúgy arra a csajra gondoltam én is. A neve Amamiya Ushio. ^^
A német verzióban más áll, de annak a fele amúgy is tök mást ír, mint az angol. ^^" Szal nem kell vele túlzottan törődni. Meg mondom, az, hogy valakit nőként/férfiként szeretsz, az csak egy kifejezés arra, hogy nem barátként szereti, hanem szerelmes. És hát eichi se felnőtt. ^^ DE, mint mondtam, ettől még nem kell szeretned, csak tisztázni szerettem volna. ^^ Két kedvenc párom amúgy az IzumixMeroko és EichixMitsuki páros. *_* Mindkettőt másért, és mindkettőt nagyon szeressem. Előbbit főleg a két karakter iránt táplált imádatom miatt *_*, utóbbit, mert egyszerűen gyönyörű. *_* TakkunxMitsuki változatot is szeretem, de... az valahogy nem fogott meg annyira. (Léégyszi Sora, ne ölj meg ezéért. ^^")
Amúgy ha kell vkinek, megvan nekem a Shinshi Doumei Cross első fejezete gépen japánul. (Köszi LB.)
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Jaaah.... ehhe, gomen XD Hülye vagyok, aszittem hogy KKJ-t fordítotok ^^" Akkor minden vissza, nekem csak KKJm meg TSKm van japánul XI Gomen még1x... akkor nem tok segíteni gomen -_-

Én maradok az IzumixMeroko párosnál... Eichiék sztem picit túl nyálasak (de ez ízlés kérdése ^^" Én pl. ugyanígy tom szeretni Tooyát meg Ayát az AnC-ben és rájuk is sokan aszondják nyálasok, szal =P)
Igen, akkor ezek szerint ez a neve =) Mármint az új karakternek, na az is valami hogy ha már ezt tudjuk ^^ Tényleg, első kötet mikorra várható belőle?
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Full Moont japánul én tudok szolgáltatni, v1-7. :3
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Omegami Yume Ruby-samaaaaa!!!!! PLÍÍÍÍZ!!!!! Osztd meg velünk mérhetelen értékű kincsedeeet!!!=*_____________*=
Kép
Válasz küldése