Tanemura Arina

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos

Melyik a kedvenc Arina mangád?

Valamelyik short story (melyik?)
0
0 szavazat
I*O*N
0
0 szavazat
Kamikaze Kaitou Jeanne
3
75%
Time Stranger Kyoko
0
0 szavazat
Full Moon wo Sagashite
1
25%
Shinshi Doumei Cross
0
0 szavazat
Zettai Kakusei Tenshi: Mistress Fortune
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 4

Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Tanemura Arina

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Na! Csak nyitok egy ilyen topicot, max kitörlik.
Tehát?
Ki szereti itt rajtam kívül még Arina munkáit?.? Mik a kedvenceitek, kik a kedvenc szereplőitek, ti miért szeretitek Arina-t? (Meroko egyszer járhatna erre...)
Kedvenc Arina munkáim.... mindegyik más! Legalábbis én másnak találom. A kedvencem talán épp azért a Jeanne, mert ez fogott meg először és ez az, amiben tényleg minden megvan, ami kell!! (Az animét viszont utálom.....).
A Full Moon-t is imádom, de azt egészen máshogy, mint a KKJ-t. És imádom a Time Stranger Kyoko-t is!! És az Ion-t is! És minden munkáját, amit eddig olvastam. Eddig még nem okozott csalódást.
Kedvenc karaktereim:
KKJ: Marron, Fin, Noin, RILL-SAMA (alig szerepel, de akkor is!!!!), Miyako, Yamato, Access, Kagura, Chiaki apja.... imádom őket!!!!! ::daisuki::
Kyoko: Hizuki!!!!! ::daisuki:: ::daisuki:: Kyoko, Karen, Widoseek, A Király!, Chokola.... ::daisuki::
Full Moon: Meroko, Izumi, Eichi.... ::daisuki:: ::daisuki::
Imádom Arina-sensei-t!!
http://scans.haneoka.net/kkj/index.php aki még nem látta, nézze meg! Nagyon jó képek!! ^-^
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Én is szeretem Arina mangáit, ugyan elég keveset láttam, vagyis olvastam.
A KKJ-t olvastam végig, nagyon szeretem. A Full Moonnak az első pár fejezetét, a Kyokonak pedig csak a 2. kötetét olvastam el, az Ion-t pedig láttam ecce nálad Tenshi, de nem nagyon hagytad, hogy belenézzek, annyira el voltál merülve benne :D

Kedvenc szereplőim:
KKJ: Noin
Kyoko: Kyoko, Sakataki
Ami a Full Moont illeti, sajna a mangában nem jutottam el valami sokáig, de amúgy kedvenc szereplőim Izumi-kun, Madoka és Meroko (itt is rá szavaztam :p).
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Jáj, Madokát lehagytam. Na mindegy. ::jtears:: Azért szavaztam Ui-ra, mert végülis szeretem, csak hát, senki nem fog rá szavazni.^-^
Luluko, legközelebb jössz meet-re, elhozhatom az Ion-t. Vagy szólj Mako-nak, neki megvan németül.... izé, inkább ne. Mako akkor (meg vszínűleg egyébként se ^^") jön.
Kell Full Moon manga. 5 kötet van nekem gépen. ::taka::
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Aham, kellenek majd a mangák! Vagyis a Full Moon a gépedről ^^ (márciusban megyek meetre, addig gyűjtögetem mi mindent kunyeráltam már el tőled, kezdve mondjuk a Tsubasa mangától :D)
Amúgy a Full Moon és az Ion hány kötetes? Az Ion ha jól emlékszem csak egy, bár nem vagyok benne egészen biztos, azért kérdezem..

Hehe, Makonak nem is áll szándékomban szólni ^^" Ez már télleg tapasztalat, egyszer volt olyan, hogy nem szóltam neki, és időben rendesen ott volt meeten! :shock: Máskor bezzeg sosem képes erre ^^"" (Mako, ha erre jársz, remélem tudod, hogy én ettől még szeretlek, csak egy pettyet szórakozott vagy néha ^^"")
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Hát, 5-ig tudtam leszedni, és eddig a neten is csak 5-ig láttam. Nagy bánatomra ugyanakkor örömömre vannak még fanatikus Arina fanok Mo-n, láttam is erre egyet-kettőt, csak mostanában nem láttam őket. Ők biztos tudják. Nekik: Ha erre jártok, pár infóval meg dobhatok Arina-val kapcsolatban. Én se panaszkodhatom, de van még mit tanulnom, és szívesen teszem!! Arináért bármit ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki::
Az I*O*N egykötetes. ^^

Edit: eddigi Arina művekkel rendelkezem mind gépen, mind bolti formában is. I*O*N-on túl minden német, de majd (remélem) lesz ez még jobb is!! ::daisuki::
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Wááááá.... :taps:
Tudtam,hogy nyitni fogsz egy topic-ot Arina-nak,vagy a Jeannak,csak nem voltam biztos abban,hogy melyiknek.... ::hehe::
Szeretlek! ::tenshii::
Szóval,hogy Arina Tanemura-sensei-re visszatérjek,csak egy szót tudok írni:I-M-Á-D-O-M!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ::daisuki::
Gyönyörű a rajzstílusa,és még a történetei is eredetiek,és gyönyörűek! ::jeye::
Arina-sensei....Cuppa* ::uhoh::
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki:: Takuto,Izumi,Noin-samaaaa ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki::
:taps: :taps: :taps: :taps: :taps: :taps: :taps: :taps: Mitsuki,Maron,Madoka,Meroko-san... :taps: :taps: :taps: :taps: :taps: :taps: :taps: :taps:
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

A listáddal csak annyi a gond, hogy Takuto van elől. Sorat megértem.
De ettől függetlenül Noin messze nagyobb karakter, mint Takuto. *Tenshi mostanában amúgy Hizukira csöpög.... lehet, hogy tudat alatt ezért szavaztam Ui-raO.o*
hmm, bár a listád. Merokora szavaztál fent, és ő van a végén. :mrgreen: Ahaaa, így már értem. Fordítva. Akkor :thumb: :thumb:
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Sister Tenshi írta:De ettől függetlenül Noin messze nagyobb karakter, mint Takuto.
Héééh! Az én jelenlétemben nem teszünk ilyen elhamarkodott kijelentéseket! ::box::

Amúgy Mitsukit is kihagytad! ^^ Pedig én tökre szeretem myco-sama-t! ^.^

Kedvenc karaktereim:

Fullmoon: Takuto (meglepő?^^'), Mitsuki, Ooshige-san
KKJ: Fin (itt is rá szavaztam^^), Access, Chiaki
Kyoko: Sakataki-kun, Chokola
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

O.o Kihagytam Mitsuki-t..... ÁRGH!
Amúgy a kedvenceink nagyon-nagyon összevissza egyeznek. DE örülöööööööööööök, hogy Fin-re szavaztál!
És én is szeretem Mitsukit. ::hehe::
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nos, akkor most én is lecsorgok ide ^^

Először is pasik:

KKJ: ez egyértelmű. Gonosz, darkos, és tápos. Na ki az? Noin-samaaa!

TSK: nem is tom... asszem itt nincs kedvenc pasim, mindegyik jól néz ki ^^ a két tesó jöhet, de csak párban ^^ úgy néznek ki igazán jól... ^^"""

Ion: hát izé nevek terén nem vagyok még otthon, de ott kivételesen tetszikl nekem az a rövid fekete hajú srác. A másiknak édi a lófarka, de borzasztó idegesítő tud lenni. Amúgy Arina azt írta oda hogy az ő tipikus pasi-sztájlja az a főszereplő fiú nem? (Asszem a neve Mikado)...

FullMoon: Izumi. Ez se kérdés ^___^ Igaz, Takkun ari meg minden, főleg mikor olyan édi hogy leveszi a sapkáját, de Izumi mégiscsak Izumi... imádom az ilyen elegánsan bunkókat^^

Csajok:

FullMoon: Mitsuki abszolúte a kedvenc lánykarim ha Arina. Ő a legkülönlegesebb (olyan különleges legalább, mint Watasénél most Alice). Ergo, ilyen lánykari még egyáltalán nem volt, legalábbis én nem láttam... meg hát ügyesen meg van szerkesztve az egész a karijára épül, szóval teli találat.

TSK: Karenre szavaztam, mert képtelenül vicces^^ amúgy a sellő csajra akartam, de nem tom hogy hívják ^^""" (kihagy a memóm...)

Na szóval, éljen Arina ^_^ egyébként még elvileg fiatal tehetség nem? Úgy értem, nem olyan idős mint pl. Rumiko, de még Watasénél is fiatalabb, nem?
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Fiatal, de felér velük! Bár én imádom őket is!
Pedig a sellőcsajt, Mizuno-t csak a te kedvedért raktam be!! :D
Amúgy Arina azt mondta, hogy Mitsuki az, aki az ő tökéletes ellentéte. Egyébként mindegyik más! Mindjárt beszerkesztem ide nekem az Arinas quizem linkjét!! :D
És igen, de ha megfigyeled, Mikado - Chiaki - Sakataki csak nagyon kevés dologban különböznek.
Nekem a testvér párból megteszi Hizuki is bőven, de nem árt az se, ha megfűszerezzük egy kis Noin-al, nem?
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Nya, itt is van: http://quizilla.com/users/FinFish/quizz ... e%20you%3F

Amúgy Karen-t imádom nagyon!! Nagy karakter, főleg az 3. kötet végén, ott nagyot alakít. És Sakataki is, amikor berúg és leakarja fektetni Hizuki-t. ::japhaha::
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sister Tenshi 2004.02.23. 22:55-kor.
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Azon gondolkodom,nekem Noine,vagy Shikaido Hijiri tetszett e jobban! :hee:
Nagy problémáim vannak mi? :oswink:
De komolyan,engem Arina műveiből,Noin volt az a bishounen,akire elsőre kijelentettem,ez igen,szeretem! ::sugoi::
Aztán jött Takuto,majd a Time Stranger-es fiúk,Sakataki-sama-t kiemelve! ::daisuki::
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Setike.... Sakataki nekem ugyanaz, mint Chiaki, csak sötétebb hajjal. (A karaktere más, de akkor se bírom.) Most mindennek a neve mellé írsz egy plussz e betűt. Noire, Noine. ::japhaha:: Nem baj, azért én imádlak!! Sakataki-t viszont nem szeretem!! HIZUKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!! *Tenshit fel kell mosni.....*
Amúgy mangában nekem Noin és Hijiri ugyanaz, bár a legjobb, mikor kiveszi a hajából a szalagot. ::daisuki:: ::daisuki:: ::daisuki:: Az animével meg nagyon-nagyon nem foglalkozom, de ha muszáj, akkor Noin. Emlékszem még, mennyire utáltam a KKJ-t. Aztán olvastam a mangát, és beleszerettem. De az animét máig utálom. Sőt. Mióta olvastam a mangát, még jobban utálom! :D
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Hát nem tudom... amúgy Tenshi, nincs is ötödik kötete a TSK-nak! Fejezetet akartál írni? :shock:
Akkor bocsi, Mizunora akartam volna szavazni! Nagyon hasonlít az ő jelleme az egyik karakterem jellemére, az ilyen csajokat mindig szerettem ^_^ bish a TSK-ban... hüm, hát nem is tudom. Hizuki tényleg megnyerőbb, és Chiaki+Mikadi+Sakataki tényleg hasonlóak, de szerintem csak kívülről. Meg Arina nagyon hasonló arcokat rajzol (jó melyik mangaka nem...), emiatt kicsit egybefolynak néha nekem a pasik, kivéve az olyanok mint Noin, v. talán Hizuki, ők kiugróbbak...
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ahahaha, gomen gomen. Elírtam, 3. kötetet akartam írni, de már kijavítottam!! :D
Hát ja, főleg külsőre hasonlítanak, de Mikadon kívül eddig egyik Arina féle alap bishounent sem szerettem Arina bishei közül. Mondjuk, életben biztos szeretném őket, de mangában nagyon nem!! ^-^
Amúgy Joshua a Chrno Crusade-ből valamiért emlékeztet Eichi-re, de fogalmam sincs, miért. o_O Jellemben abszolút nem hasonlítanak, bár a mangában még csak a halála előtti énjét láttam. Az a szöveg, amit lenyom Takuto-nak a halálakor, na attól bőgtem is, és kirázott a hideg. Szeretem Eichit valamiért....
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Eichi? Ez furcsa nekem végig vmiért a hátamon feláll tőle a szőr... nem is tudom... olyan ilyesztő kicsit, de nem tudom miért. Valójában nincs mit benne utálnom, nem is utálom csak nem a kedvencem... de az animében én is sírtam annál a jelenetnél, mikor Takkun odamegy... hát nem semmi... enyhén szólva durva^^""" Nya majd meglássuk mi lesz a mangás verzió...
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ő, na várj. Spoiler:
Eichi a mangában repülő szerencsétlenségben hal meg, és Takuto első "küldetése", DE Eichi nem hagyja elvinni magát, mert azt mondja, hogy csak az az egy lány tudja őt felszabadítani (vagy mi).
ÉS Mitsuki LÁTJA a TV-ben 10 évesen, hogy Eichi gépe lezuhan, ÉS végig tudja, hogy meghal.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ezt most nem mondod komolyan... hú, ez így még kavarosabb és izgibb... mondjuk nekem az animés van ilyen nyomi és szomorú meg megható... de ez a verzió se semmi... kifejtenéd privátban? ONEGAI! Nem baj ha spoiler, úgyis van még időm mire kiadják németül hogy megvegyem... ^^"
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Valahogy elkéne juttatnom hozzád, csak most nincs CD-m kiírni. T.T Hozol rá meeten CD-t, kiírom neked.
Amúgy Izumi neve nem Ryo, hanem Lio O.o Ez 100%.

Ez pedig egy Timeline, tele spoilerel és születési időkkel. Érdemes elolvasni: http://twilight-key.net/mangetsu-test/info_timeline.php
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Köszi, akkor hozok egy cd-t meetre, tömd dugig mangákkal onegai ^^ Tsubasa is jöhet... ^____^"""

Na akkor ennyit a külön offtopicunkról ^^"
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Aki tud japánul, annak a segítségét kérem.
Itt ez a link: http://ribon.shueisha.co.jp/moon/set.html Erre klikk rá, legalul klikk az első Mitsuki-s képre, és a szöveg kéne végig magyarul. Onegai!! Aki tud, segítsen.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Megnéztem, ha akarod, egyik meetre elhozhatom a fordítását... ^.~
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

MaKo írta:Megnéztem, ha akarod, egyik meetre elhozhatom a fordítását... ^.~
Nagyon megköszönném!! ^-^ Vagy elküldheted e-mail-ben is. ^^
/me még béna japánból, és egyre bénább lesz....
Ma egésznap Arina-s avatarokat gyártottam. XD
Kép
Válasz küldése