Yuu Watase

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos

Ki a kedvenced az Ayashi no Ceresből?

Aya
4
10%
Aki
1
2%
Ceres
6
14%
Mikagi
1
2%
Touya
15
36%
Yuuhi
10
24%
Chidori
2
5%
Suzumi
1
2%
Shuro
2
5%
 
Szavazatok száma: 42

Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

^Semmi gond. ^^" Amúgy engem a pasas Tasuki-ra emlékeztet. ^^""
http://www.manga.hu/cikk.php?id=71&type=cikk[/quote]

A novellára gondolt, nem az Ayashi no Ceres-re. ^^" Ami-chan és Mako-chan Watase-fanok. Mindketten látták az animét + olvasták a mangát és Mako fordítja. ^^
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sister Tenshi 2004.09.11. 14:17-kor.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Köci Tenshi ^^
Egyébként most nem azért de nem vagyok ANNYIRA óriási fan hogy mindenben azt lássak =) /na jó, talán mégis :-P / Viszont az a véres csaj tényleg hasonlít Ayára, vagyis nem... olyan mintha a vére az AnC-ből lenne, de a csaj maga olyan Kotoris (az X-ből) ^^""""
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Nem is Te lennél Mako, ha nem ezt írtad volna! :-P
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ööö... ha már itt tartunk, nem tudja esetleg valaki azt, hogy mi a frászkarika az az "Ayashi no Ceres Side Story"-nak nevezett csoda? :weh: Mert nem tudom hogy hol-miben, stb. adták ki, de elvileg létezik egy ilyesmi dolog... :neutral: A változatosság kedvéért nem tudok róla semmit :cry: Viszont TÉNYLEG egyre több képet rajzol Watase, szóval hamarosan KÖTELEZŐ hogy kiadjon artbookot, vagy ha nem, hát a kutyája veszélyben van... :wwhip:
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

"Ayashi no Ceres Gaiden" az "eredeti" címe a side storynak, a Shokomi adta ki (2000/18as szám) miután "végzett az összes chapter AnCvel(a 14 kötettel), picit folytatás, mert Miku születéséről szól és Ceres&Mikagi múltjáról. ugyebár logikus, hogy akkor mangaként van megrajzolva, nem novella. a fordítása itt található:
www.angelfire.com/geek/tetrisnomiko/anc/ancgaiden.html
Olyan szééééééép =*.*=
nemtom, milyen formában van külön kiadva(ha egyáltalán külön ki van adva), sztem biztos nem ugy mint a 14 kötet. De FYben is van hasonló, ami nem novella.
oldalak belőle:
www.geocities.com/ayashi_no/02.jpg
www.geocities.com/ayashi_no/03.jpg
www.geocities.com/ayashi_no/04.jpg
www.geocities.com/ayashi_no/05.jpg
www.geocities.com/ayashi_no/06_07.jpg
ennyi képem van csak belőle... :cry: ha vkinek esetleg megvan végig, nagy boci-szemekkel kérem, hogy szóljon! ::sumima::
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

O______________o :crazy: Te neked ez megvolt és NEM SZÓLTÁL?
:cry: :cry: *hisztizik*

::daisuki::
NEKEM EZ KELLLLLLL ::argh::
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Én továbbra is fenntartom azt az álláspontomat, hogy szóltam. Azon az oldalon van a fordítás, amin a novellák. Amiket Te nem vagy hajlandó elolvasni(Te mondtad nekem), mert japánul akarod először olvasni.Ez rendben is van. Mondtam az oldal címét akkor, amire mondtad, hogy ismered már...csak nem akartad megnézni, pedig OTT VOLT!Lécci ne engem hibáztass.... :cry: *szomorú lesz és belehal ha Mako mérges rá* ::bawl:: ::bawl:: ::bawl:: :sobsob:
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

^^ én nem vagyok senkire se mérges, kivéve magamra... egyébként a fordítást már én is láttam ebből, de a szkennelt képeket még sohasem... :wwall: valószínűleg vak vagyok... meg én aszittem a címe Side-story, és nem Gaiden... de ez per-pillanat olyan mindegy... lényeg hogy MESSZE VAN, és MEGVÁSÁROLHATATLAN :eyes: úgyhogy most bőgök... ::hoo::
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Indítsunk mozgalmat *a megnemszerezhető Watase cuccokért*!!!! ::taka::

----------

Annyira teccik ez a kéééép *.*
Kép
A Suna no Tiara című mangából van... Onegai, ha esetleg talál valaki hozzá scanokat vagy egyéb pikcsört, az szóljon!!!!!
Kép
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

De rég írtam már ide....>_>... na mind1!
Töltöm a zettai Kareshit és leszedtem két Alice extrát. A bunny's heart-öt meg a girl's first time-ot.... az előbbi nagyon aranyos volt kifejezetten tetszett.. (na mondjuk nekem minden tetszik ami Alice szóval...^^;;) a második viszont szerintem kicsit erőltetett... Valahogy a mangában nem érződött, hogy Kyou és Alice ilyen közel álltak volna egymáshoz...>_>

Amúgy erősen fontolgatom, hogy abbahagyom a yaoi fordítást és én is inkább shoujo mangát fordítok tokyopop kiadásról... Abba legalább nem lehet belekötni XD!! /Vagyis csak próbálja meg bárki is hehehe XD/ hoppsz ez picit off volt bocsi.... csak az alice jutatta eszembe, hogy akár azt is fordíthatnám ha még senki sem csapott le rá....:)
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Sakumo írta: a második viszont szerintem kicsit erőltetett... Valahogy a mangában nem érződött, hogy Kyou és Alice ilyen közel álltak volna egymáshoz...>_>
Tökéletesen egyetértek, az nekem se nagyon jött be, szerintem is picit erőltetett volt T.T'

Fordíts Alice-t :D!!!!
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Lehet, hogy tényleg Alice-t kéne fordítani....
na de más téma!
Zettai Kareshi.... OMG....*_* még csak az első fejezetet olvastam el, de máris könnyesre nevettem magam! IMHO ez a manga CSÚCS...XD
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Jaja, sztem is ^.^ Zekkare maga a csúcs =D Én is fuldokoltam a röhögéstől végig, de majd meglátod még mik lesznek XDD Gaku-san rulz ^________^ A sztori meg csavaros, Watase szokás szerint agyonszívatja a karaktereit ^^ Night-kun meg kawaiiiii *.* legédesebb, legnaivabb, legcukrosabb, legszőkébb agyú pasas akit valaha láttam ^_^ egyszal zaba ^^
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Egyetértek Nighttal kapcsolatban... ::jblush::
Najó, most SPOILER következik, aki nem olvasta még az uj fejezetet, az ugorja át!
Nekem nagyon tetszett az ötlet, hogy a kissrác, Yuki a főnök.^^;;Gaku-sannak már kevésbé! :dirr: Bár nagyon emlékeztet Soushi öccsére... :roll: Vajon van közük egymáshoz? Vagy csak én vagyok paranoiás? :hee:
Kíváncsi vagyok, ebből mit hoz ki Watase :wink: Szokásához híven, tuti hogy csavar még párat a szálakon... ::jwar::
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Juj... Megvan végre a Fushigi Yuugi és az Ayashi no Ceres is (utóbbi csak kölcsönbe). Annyira szép rajzolása van, nagyon-nagyon tetszik! ^_^ De a történet is nagyon jó! :)
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Lenne egy kérdésem azokhoz, akik nálam pettyet jobban ismerik Watasét: tényleg mondott olyat, hogy a Genbu harcosok közül Tomite lesz az első (vagy legalábbis az egyik legelső), aki meghal? Nagyon-nagyon remélem, hogy nem, mert ő a kedvencem eddig... <__<
Kép
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Én ilyenről nem hallottam eddig, honnan vetted ezt? :weh:
Az tény, hogy meg fog halni a Genbu Kaidenben, mert az FY-ben márcsak szellem...Sőt, Watase nagy gyilkolászást fog rendezni a végén mint tudjuk...szintén az FY-t hoznám fel indoklásként...sztem az összes seishi meg fog halni (és Takiko is by papa ::argh:: ), de hogy pont Tomite fog-e meghalni elsőnek, arról fogalmam sincs...de lehet hogy csak én vagyok tájékozatlan. :wink:
Na ezért van mindig rossz utóérzésem a Genbu Kaiden olvasása után, mert már tudjuk mi lesz a vége, csak azt nem tudjuk oda hogy jut el... De félreértés ne essék, IMÁDOM a mangát!!!!!! ::taka:: ::daisuki::
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Először egy fanfic elején láttam, hogy az írója írta, hogy Watase állólag ezt írta az egyik freetalkban de ennek hitelt nem nagyon adtam azért. Aztán egy nagy FY oldalon láttam azt az infót, és azért ez már gyanús volt. :neutral:
Kép
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Ajjaaajj.... :cry: de reménykedjünk benne hogy nem ő lesz az első...(de más se legyen mert mindenkit imádok benneeeee!!! :cry: ) Feh...szembe kell néznünk a kegyetlen valósággal, hogy mindenki meg fog halni benne...
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Igen, én ezzel szembenéztem már :sobsob: De ez akkor is szadizmus!! ::bawl::
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Itt van! Ez az az oldal, ahol az infó fan: http://www.angelwings.ashst.com/suzaku/ ... tomite.htm
Kép
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Watase szadista (és gyerekgyilkos ::argh:: ) mint tudjuk. De azért szeressük^^;;;;Tényleg Maron, most hogy végignézted az FY sorozatot, meg fogod nézni az OVA-kat?

Edit: köszi az oldalcímet, biztos igazuk van, elég magabiztos leírás^^;
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Igen^^; Az 1. OVAt végignéztem és hát... ::argh:: :o_O: Megvertem gondolatban a forgatókönyvírót és a rendezőt :dirr: Biztos, hogy a manga folytatása milliószor jobb, de lehet, hogy ezt is meg lehetett volna csinálni sokkal jobban. Iszonyat, mennyire össze volt csapva... :whaaa:

Szívesen^^
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Maron 2004.11.07. 12:17-kor.
Kép
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Ami-chan írta:Tényleg Maron, most hogy végignézted az FY sorozatot, meg fogod nézni az OVA-kat?
No de Ami-chan! Te régebben mindenkinek azt mondtad hogy az OVA-ket meg se nézzék annyira szörnyűek... Azóta megváltozott a véleményed vagy újraírták vagy vagy újrarajzolták (Na persze... X( ) ? Én is meg akartam nézni az OVA-kat de te lebeszéltél róla... Sebaj...(Hát.. Amilyen képeket láttam... Jól átrajzoltak egyes szereplőket... Vááá! Mit műveltek Tasukival!!!! :boom: )
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Yaten: Lebeszéltelek róla évekkel ezelőtt ez igaz... :drop: De azóta megváltozott a 2nd OVAról a véleményem. És ahhoz azért nem árt megnézni az elsőt sem, mert nem annyira világos... (Az első OVA úgy pocsék ahogy van, de ezen nem lehet változtatni... ::argh:: )
Eikoden pedig no comment, vannak benne dolgok amik tetszettek és vannak amiktől sírva estem be az asztal alá...>.>) csak azért van tüske bennem az Eikodennel kapcsolatban, mert nme értem miért pont ezt a novellát kellett megcsinálni OVAban.. T.T ennyi erővel a többit is megcsinálhatták volna... és szereztek volna egy jó pontot a fanoknál. Tuti mindenki vevő lett volna rá, aki addig is vérbeli FY fan volt.
Lényeg a lényeg, hogy ha akarod, töltsd le őket és nézd meg :wink: én mostmár nem mondok semmit, nehogy leszúrj megint ::jwar::


Maron:Ugyanaz a véleményem az első OVAról^^;; de a 2nd OVAban azért már vannak nagyon jó dolgok szvsz. Bár messze nem éri el a sorozat színvonalát. ::pirate:: Maradok a mangánál! ::reliev:: ::taka::
Kép
Válasz küldése