Yuu Watase

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos

Ki a kedvenced az Ayashi no Ceresből?

Aya
4
10%
Aki
1
2%
Ceres
6
14%
Mikagi
1
2%
Touya
15
36%
Yuuhi
10
24%
Chidori
2
5%
Suzumi
1
2%
Shuro
2
5%
 
Szavazatok száma: 42

Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Sajnos ::argh:: ::pirate::

Ezt viszont nem bírom kihagyni: :mrgreen: Genbu, Byakko, Suzaku és Seiryu
Kép
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Na igen, nagyon jó kis kép^^
Én meg most Neked köszönhetem, hogy az előbbi oldalon megtaláltam azt a
cd borítót (Eikoden OST :cry: ) amit már ezer éve keresek ilyen szép nagyban!*____* Arigatou Maron-chan! :D
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Szívesen^^

És ha minden igaz, a 3. Genbu kötet 15-én jelenki meg Japánban (legelábbis ezt hámoztam ki a japán Amazonon), és ez talán azt jelenti, hogy decemberben (de lehet, hogy még novemberben) lesz új Genbu fejezet angolul!!! ::jthrill::
Kép
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Wai wai wai!! ::taka:: ::sugoi:: Már alig várom! \^___^/
Olyan izgalmasan volt abbahagyva a fordítás... *reméli lesz sok Shigi az új fejezetekben* ::daisuki::
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Meg Tomite!! ::daisuki:: (*Maron megy, és létrehozza az 1. Tomite fanclubot a neten* :^_^: )
Kép
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Ezen az oldalon már vannak képek a Genbu Kaiden 8dik fejezetéből is!!! :D :D :D
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Arigatou, Ami-chan! ::jbow::

Ez a 8. fejezet is izginek tűnik.
És újfent sikerült megállapítanom vmit: ugyan Rimudo egy picivel helyesebb, mint Tomite, de Tomite az akkor is Tomite :D

Mibe fogadunk, hogy ha Watase a Byakkot is megcsinálja, Suzuno Tatarával találkozik először?
Kép
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Hát...nagyon remélem, ugyanis Tatara a 3dik kedvencem az FYből *_* De már meg is rajzolta új stílusban, akkorát esett az állam hogy még most is azt keresem... @___@
Kép
::daisuki::
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Nem rossz, nem rossz *__*

Végre egy jó hír: Zettai Kareshi 22. fejeztért már sorban állok! ::jthrill::
Már alig várom, hogy elolvassam ::japsmil::
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nah visszatérve a fórumra OVA vitához annyit szólnék hozzá, hogy szerintem meg egyáltalán felesleges az FY-t folytatni (gomen minden fantól)... egyszerűen nálam akkor rontotta el a varázsát a dolog mikor megtudtam hogy egyáltalán folytatták. Mangában még okés, meg novelekben is, de az animében nagyon kilóg, a grafika egyre borzalmasabb, és egyszerűen elrontotta a hangulatát nálam, ezért is esett annyira sokat lefele a szememben. Pedig a karakterek fantasztikusak, és nagyon szeretem őket ^_^ (kivéve akit nem T_T), úgyhogy kár érte...

Szóval rövidebben: imho elrontotta a sztori katarzisát a dolognak...
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Eddig az OVA 2-ig láttam, és ugyan az OVA 2-nek vannak határozottan jó pillanatai (meg zenéje! az viszont nagyon jó! :D ) ugyan, de... :neutral: :o_O:

Zekkare új fejeztét elolvastam, és csak annyit fűznék hozzá, hogy én hogy, de hogy utálom a cliffhangereket ::argh::
Kép
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Én csak annyit tennék hozzá halkan, hogy nekem is voltak olyan jelenetek amik tetszettek az OVA-ban... mint tudjuk én nagy Hotohori és Nuriko fan vagyok.. (tudom tudom kövezzetek csak meg már hozzászoktam) Szóval pl. visítoztam az idegtől mikor megjelent Hotohori elveszett ikertestvére, de a mini Hotohori meg Nuriko egészen édes volt:)) Viszont az ikertesós jelenetnél a gépem nagyon kis híján úszta meg....Meg ugye a jelenet mikor Tasuki lesmárolja Miaka-t.. pfúj... :-P Pedig Tasuki olyan jó pasi volt... :cry: Szörnyű, hogy berakták őt is a Miaka smárklubba...:PPP Meg ugye a végén már nem tudtuk ki kivel van, hogy most meghalt de még szellemként ott lebeg meg ilyenek... Ja és máig nem találom sehol azt a jelenetet, ahol Nakago elpirul! Pedig van 2 képem is....>____<;;; na mindegy....
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

:roll: Nem a Bus Trip-es specialban pirulgatott, amikor rászólt a szinkronrendező? XD Az akkora!^^

Zekkare 22-dik fejezete nagyon rulz! *.* Ezt a belekavarást...>.>
Ja és Yuki asszem sikeresen "landolt" 2dik helyen a Zekkare-s kedvenceim listáján ^___________^
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Vagy miután megérkeztek a fürdőhöz, és Miaka "megneveli" Nakagot! :D
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Ami-chan írta::roll: Nem a Bus Trip-es specialban pirulgatott, amikor rászólt a szinkronrendező? XD Az akkora!^^
Bus Trip special?? Az meg mi? .__.
Kép
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Hát az OVA 1 specialja... XD
Suzakusok és Seiryuusok (külön) busszal mennek fürdőbe :D
Ahová kiderül hogy csak lányok mehetnek be... LOL xD
És erre mindenki beöltözik lánynak... Poénhegyek^^
Ha legközelebb találkozunk szivesen kölcsönadom :D
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Ez hullajól hangzik! XD
Ok! :D De azért én is megpróbálom beszerezni! :wink:
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nah, Zekkare 22... és igen, Watase kavar...
Az amikor hirtelen volt kéz/nincs kéz jelenet volt, hát nagyon durván jött ki O_o hirtelen megállt bennem az ütő, és kb. azonnal abbahagytam a már öt perce tartó fuldokló nevetésemet... Érdekes ez a kiscsávó meg hogy ő a főnök... szegény Gaku-san XDD Bár két ökör egy csárdában egész jól megfér... Viszont örülök hogy ezt a serial 2es hapsit eltették a képből, nagyon nem szerettem...

Nekem most első helyen Night áll, és sztem ő is marad ^______^ fantasztikusan megszerettem... könyörgöm, ki ne szerethetné meg?? Az a jelenet mikor rohan a főhősnőt megmenteni, de közben átkísér egy öregasszonyt a másik oldalra XDDDDDDDDDD Hát én azon fetrengtem a röhögéstől... A második hely Gakué... a többiek meg mind jók szinte ^^ csak serial 2est nem bírtam T_T meg a főnök se a hűdeszimpi, viszont jobb mint az előbb említett uraság... Riiko is jó kari lett, nem túl mély meg szinte alig van kidolgozva, de ilyen sztoriba ez elég is ^-^

Szal türelmetlenül várom mi lesz tovább... ^^ (érdekes hogy az 5. kötet borítóján Night full kicsike, és ha jól néztem, végig kicsi lesz a sztoriban XD SD Night tükörtojást süt kép rulz XDDD!! Go Go Night-kun XD)
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Szerintem rajtam kívül már mindenki észrevette, de az AnC 11. kötetében van egy lap, amin Watase a szereplőket PoKéMoN figuráknak rajzolt meg. XDDDDDDDDDD Azt hittem, lefordulok a székről. Majdnem le is fordultam. És csak a héten vettem észre. Watase nagyon beteg. Még mik lelhetők fel a különböző mangáiban, amik hasonlóan betegek? XD
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Igen, Watase TÉNYLEG nagyon beteg ^_^ de én ezért szeretem...

Amúgy két régi mangáját is elkezdtem olvasni...
Oishii Study --> ultra beteg XD de nagyon aranyos és klassz alapsztori!!!
Shishunki Mimai Okotowari --> szintén beteg XD kissé érdekes alapsztori...

http://yuuwatase.org -> ról le lehet tölteni az első fejezeteket ha érdekel vkit...
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Sister Tenshi írta:Még mik lelhetők fel a különböző mangáiban, amik hasonlóan betegek? XD
Hát én azon is kiborultam amikor az első Ayashi no Ceres kötetben Aya szobájában lóg egy Tasuki-s kulcstartó! :dirr:
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ami-chan írta: Hát én azon is kiborultam amikor az első Ayashi no Ceres kötetben Aya szobájában lóg egy Tasuki-s kulcstartó! :dirr:
...jah, csatlakozom, az egyszerűen halálos XD Ebből arra lehet következtetni, hogy Aya-chan FY rajongó volt, és biztos Tasuki a kedvence =D
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Wai, wai^^ Új Genbu fejezet! És nagyon jóóóó, csak túl izgi résznél volt abbahagyva, mint mindig :cry:
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Maron írta:Wai, wai^^ Új Genbu fejezet! És nagyon jóóóó, csak túl izgi résznél volt abbahagyva, mint mindig :cry:
*_______________________________________________________*

És vannak új színes képek is^^, Watase megrajzolta élete legszebb Genbu Kaidenes képét....Takiko vmi csodálatos ezen a képen...*_*

http://fygenbukaiden.free.fr/infos/maga ... illu02.jpg

//...BEZZEG ARTBOOKOT A VILÁG SEMMI PÉNZÉÉRT NEM ADNA KI...<<;;;;;;;; ÁÁÁ...NEEEEM....>>;;;;;;;;;;;;//
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Hozzáteszem, hogy az Ayashi no Ceres Miku novelek 3. kötetébe meg belerajzolta élete legaranyosabb Tooya képét... karöltve a kislányával... --> *_* Egyszerűen iszonyatosan aranyos!! *.* Jah meg úgy mellesleg olyan Assamu képek vannak benne, hogy csak nézek O_o Enyhén szólva bisht faragott belőle Watase...
Válasz küldése