Yuu Watase

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos

Ki a kedvenced az Ayashi no Ceresből?

Aya
4
10%
Aki
1
2%
Ceres
6
14%
Mikagi
1
2%
Touya
15
36%
Yuuhi
10
24%
Chidori
2
5%
Suzumi
1
2%
Shuro
2
5%
 
Szavazatok száma: 42

Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Helló mindenkinek!

/spoiler veszély...!Alice 19th/
Na, megvan végig az alice 11th! Hááááát.... elolvastam! Ari meg minden de azért úgy hiányzott a végéről valami lehengerlő...:( Szóval ok. volt egy picike csókocska a végén... ámen... dehát még az előző kötetek valamelyikében lévő csók is valahogy szerelmesebb volt mint ez... mintha a húgát csókolta volna Wakamiya...-____- Kyou-kuuuun többet vártam tőled!!!! XDDD Ennél még Frey is szenvedélyesebb....XDD Jajj, Frey olyan cuki volt!! Na, meg Eric... hát az ő helyzetét azért átéreztem.. szegény Eric.... Meg most akkor Nyozeka lesz a gyerekük a jövőben? Erről beszélt, hogy már megvan az emberi formája? Ebből azért szívesen olvastam volna egy speciált!!! Kit érdekelt, hogy Alice mikor válik felnőtté..-__-; Így is jó volt a Frey-es poén, hogy majd ő igazi nővé teszi Alice-t erre a kissrác beszól, hogy miért, hát nem lány??? Frey: Ehhez te még kicsi vagy XDDD LOL meg hogy a kissrác szétfolyik az "édesség" szónak már a hallatától is hehehe
Szóval szép meg jó, de én még akaroook X_x;
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Sakumo írta:... dehát még az előző kötetek valamelyikében lévő csók is valahogy szerelmesebb volt mint ez... mintha a húgát csókolta volna Wakamiya...-____- Kyou-kuuuun többet vártam tőled!!!! XDDD Ennél még Frey is szenvedélyesebb....XDD
Sztem imho jól volt nagyon lezárva... Nagyon nyálas lett volna sztem ha jobbban erőltetik a szerelmi szálakat benne, így is épp elég volt benne imho ^^ Végülis ennek a sztorinak nem a szerelmen volt a hangsúlya, hanem az őszinteségen, és azon, hogy Alice megtanulja kimondani azt, amit érez. Ez meg nagy nehézséggel de sikerült, szóval happy end ^^. Az a Nyozekás kavarás imho eléggé kétértelmű ha jól emlékszem (vmi olyasmiről ír, hogy egy másik világban találkozik majd Alice-szal, de asszem ezt úgy is lehet felfogni a specialban, hogy a special még a rendes Alice sztori előtt játszódik, akkor viszont meg olyan flashback-es az egész... Szal jó kérdés... =/ Újra kéne olvasnom, elfelejtettem XD).

Viszont az Erices kavarás nagyon jó volt!! Az állam kb. a földön landolt mikor olvastam, és elég kemény is lett a végén a harc, de nem lett túl drámás, szóval sztem el lett találva a hangulata nagyon! Freyt meg sajnáltam ;_; De végülis hál'istennek mégis kikeveredtek élve a dologból! ^^ A sztori adta a happy endet, nem is lehetett volna más ^_^! Bár Watasétől minden kitelik <_>;
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Jó tudom bennem van a hiba... egyszerűen olyan kis szereleméhesen olvastam, hogy túl nagyra tettem a mércét... De azért nagyon tetszett!!! Mert imádom őket!! Imádom Kyou-kun-t és Frey-t és Alice-t meg mindenkit^^ Csak azt nem értem, hogy mi volt a lost word...? Mert most hát... a szeretlek-et már korábban is kimondták, nem? :weh: Vagy nem figyeltem eléggé? Lehet... Az elejét még egy éve olvastam és a végét csak most vettem meg... Ne nézzetek le de én angolul olvastam japán tudás nélkül, szóval... Tudom ez ciki, hogy nem tudok japánul dehát most na. Nem lehet mindenki tökéletes^^;
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Sakumo írta:Ne nézzetek le de én angolul olvastam japán tudás nélkül, szóval... Tudom ez ciki, hogy nem tudok japánul dehát most na. Nem lehet mindenki tökéletes^^;
Senki se néz le, és egyáltlalán nem ciki ^_~
Egyébként én határozottan emlékszem hogy Alice SOSE mondta ki előtte azt, hogy szereti. A végén ha jól emléxem, úgy kezdi az egészet, hogy "Kyou, most végre elmondom azt, amit már annyira régóta el akartam mondani de nem mertem...". Végülis ez volt a lényege imho ^^. Kyou meg lehet hogy szerelmet vallott, de választ sose kapott, legalábbis nekem nem rémlik ^^ (de kb. én is fél éve olvastam, szóval ^^")
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Én se emlékszem hogy Alice hamarabb kimondta volna, mint a legvégén :weh:
Örülök, hogy más is végre olvas kevésbé elterjedt Watase mangákat, és hogy még tetszik is neki! =^_^=
Frey nagyon rulz!!! *___________________________________* Szegény...>>;;;;;;; annyira sajnáltam ;____;
Én még Chris-t bírom nagyon, tudjátok, a tortás kissrácot! XD Akkora SD fejei vannak ha süti van a közelben xD
Először én is nagyobb (csöpögősebb) véget képzeltem el a sztorinak, de aztán a végén már egyáltalán nem éreztem ennek szükségét...^^; Jó a vége, úgy ahogy van^^; (Ritkán fejez be Watase úgy egy mangát, hogy tetszen a vége XD)

Az egyetlen problémám nem is a mangával van, hanem azzal, hogy sztem elég kevés (színes) képet rajzolt hozzá...-___- és ami van, azt se adja ki artbookban más képekkel T_____________________________T
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Há nem tom, én Kyous vagyok ^_^ Frey jó meg minden, de néha túlontúl idegesített, meg nekem vhogy (tudom hogy NEM az) de öreg volt ^^;;;; Kyouban meg volt vmi ami valakire emlékeztetett, ezért is szimpatikus volt (pedig alapjában vége nem kéne annak lennie >.> mindegy). Kicsit azért voltak para részek, mikor kezdtem nem szeretni (ld. néha túlnyafogta a jeleneteit mikor az apjáról volt szó), de végülis a végére nem nyálazták el, szóval imho jó lett a vége. Kyou is helyrehozta a hibáit, szal én őt szeressem =)! Jah és az a kép (nem tom hanyas kötetben ^^") mikor alszik a földön --> az egyik legszexisebb alvó-pasi képe volt Watasénak!! *o*
Avatar
Haruka-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:56
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Haruka-chan »

Én is imádom Watase Yuu mangáit!!! Nem tudjátok, hogy honnan lehet letölteni a teljesen Zettai Kareshi-t? :neutral: Már mindenütt kerestem. Bocsi, ha korábban már írtátok - de nem volt időm végigolvasni.... Előre is köszi!
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Hát a teljeset sehonnan, ugyanis még csak 5 kötet jött ki Japánban is^^;;
Shoujomagic irc-n van fent fordított szken, tudtommal a 22dik fejezetig (a 4dik kötetig)
info: www.shoujomagic.org

//igazán fordíthatnák már tovább T_______T meghalok az izgalomtól >_>;//
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ami-chan írta:
//igazán fordíthatnák már tovább T_______T meghalok az izgalomtól >_>;//
én is >_>
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Haruka-chan írta:Én is imádom Watase Yuu mangáit!!
Miket szeretsz/olvastál tőle? :D
Az avatarodból ítélve az Ayashi no Ceres az egyik kedvenced, nem? *^^*
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Kijött a 23. fejezet a Zekkaréből!! ::jthrill:: És olyan izgi lett a vége, hogy NAGYON szeretném, ha a ShoujoMagic sietne egy pettyet a következő fejezettel ::jwar::
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Jah, de Maron, Te kitől töltötted mircen? Mert én Lulunétől szoktam, de tegnap még nem volt meg neki =/ ...

Amúgy ZK eddig is izgi volt, sztem csak egyre jobban az lesz =D Rajongók idegei meg cafatokban... ^^
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

MaKo írta:Jah, de Maron, Te kitől töltötted mircen? Mert én Lulunétől szoktam, de tegnap még nem volt meg neki =/ ...
Passz...attól, akinél a legkevesebben állnak sorban^^;
MaKo írta:Amúgy ZK eddig is izgi volt, sztem csak egyre jobban az lesz =D Rajongók idegei meg cafatokban... ^^
Ez általában így szokott lenni :roll: A rajongók legnagyobb bánatára^^;
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Maron írta: Passz...attól, akinél a legkevesebben állnak sorban^^;
De mégis... ötlet? o.O Annyian vannak, és nincs rájuk írva, hogy "NEKEM MEGVAN A ZK" XDD Sose tudom kihez menjek -_-'
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

MaKo írta:De mégis... ötlet? o.O Annyian vannak, és nincs rájuk írva, hogy "NEKEM MEGVAN A ZK" XDD Sose tudom kihez menjek -_-'
Olyannál keresd, aki vmi olyasmit ír ki, hogy a legújabb heti megjelenések, vagy vmim ilyesmi^^;
Kép
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Húúú, nagyon jóra sikeredett ez a fejezet is! ^_^
A vége természetesen megint idegörlő lett, és sajnos egyre jobban kezdem megutálni szegény Soushit, bár nemtom miért...egyszerűen csak egyre unszimpatikusabb...-_-;
Ja, és az SDk ismét verhetetlenek voltak benne!!*^^*
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

ÁÁÁ, ez a 23as fejezet XD Ez készen van... Kb. fulladoztam a nevetéstől XD És az a csók is tök szép volt ^^ végre nem spórolják ezeket a jeleneteket sem, és nincs az a naagy szenvedés meg angst, egyszóval eddig egyre jobb ez a manga. A poénokról nem is beszélve (a nyelvkavarás, meg a "füledből jön ki a gőz, de kakkoi vagy XD" cm. dolgokat nem is említve...)

Egyszóval: tovább akarom olvasni *_*
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

2 hír, egy jó, és egy nagyon nem jó >_<:
Jó hír: kijött a 8. fejezete a Genbunak, ezzel befejezték a 3. kötetet! ::hehe:: (és a Selene-scansnél a FY 7/1-es fejezet is^^)
A rossz... a VIZ nem csak a Zettai Kareshit (>___>), hanem a Genbut is licenszelte, ezért a ShoujoMagic mindkettőt abbahagyta ::bawl:: Remélhetőleg akad majd egy bátor csapat, aki meri folytatni őket.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Maron írta: A rossz... a VIZ nem csak a Zettai Kareshit (>___>), hanem a Genbut is licenszelte, ezért a ShoujoMagic mindkettőt abbahagyta ::bawl:: Remélhetőleg akad majd egy bátor csapat, aki meri folytatni őket.
T_________T Remek...

Deee~ Hát egyelőre úgy néz ki, hogy a ZK-t meg tudom szerezni valameddig (remélem 5ös kötetig ^^), és ha akarjátok, tovább fordítom =) Kell némi változatosság az AnC fordítás mellé is ^^; Bár a szkennelést nem tudom hogy oldanám meg =/ Nincs túl sok kedvem széthajtogatni a köteteket, viszont ha meg tudom úgy oldani, hogy ne legyen bajuk annyira, akkor én vállalom =) Persze ez a jövő zenéje, csak eszembe jutott... Ha közbe lesz másik csapat, aki elég bátor, hogy folytassa, akkor yó ^^

GK-ra meg T_T' Hát ez van.
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

MaKo írta:Deee~ Hát egyelőre úgy néz ki, hogy a ZK-t meg tudom szerezni valameddig (remélem 5ös kötetig ^^), és ha akarjátok, tovább fordítom =) Kell némi változatosság az AnC fordítás mellé is ^^; Bár a szkennelést nem tudom hogy oldanám meg =/ Nincs túl sok kedvem széthajtogatni a köteteket, viszont ha meg tudom úgy oldani, hogy ne legyen bajuk annyira, akkor én vállalom =) Persze ez a jövő zenéje, csak eszembe jutott... Ha közbe lesz másik csapat, aki elég bátor, hogy folytassa, akkor yó ^^

GK-ra meg T_T' Hát ez van.
Én örülnék neki^^ Ha kell, szívesen segítek raw scant keresni a fordításhoz :wink:
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Maron írta: Én örülnék neki^^ Ha kell, szívesen segítek raw scant keresni a fordításhoz :wink:
*_* Az naon jól jönne ^^!! Nem'tom mikor lesznek meg a kötetek, de remélem, hogy május környékén már biztosan ^^; Viszont tényleg jól jönne raw scan is ^^;
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

MaKo írta:*_* Az naon jól jönne ^^!! Nem'tom mikor lesznek meg a kötetek, de remélem, hogy május környékén már biztosan ^^; Viszont tényleg jól jönne raw scan is ^^;
Ok^^ Nem ígérem biztosra, de körbenézek 1-2 helyen. És akkor ugye a kínai is jó? Azt valószínűleg nagyobb eséllyel találok.^^;
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Maron írta: Ok^^ Nem ígérem biztosra, de körbenézek 1-2 helyen. És akkor ugye a kínai is jó? Azt valószínűleg nagyobb eséllyel találok.^^;
Persze ^_^ Nekem csak a scan a fontos ^^ A többit megoldom, ha megkaptam a köteteket, és lefordítom onnan =) És akkor ezt most hanyadik kötet hanyadik fejezetétől is kell majd..? Mondjuk lehet, hogy az egészet kéne, úgy több értelme van, bár ha már úgyis megvan az a része angolul... na de majd meglátom, mire jut időm és mire nem.
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Hát ez nagyon remek...
::bawl:: :sobsob:

Ha nem lesz tovább fordítva a GK, én belepusztulok T_T Csókoltatom VIZ-éket...>_>;
ZK-t is nagyon sajnálom >.<; Mako, remélem összejön a raw és legfőképpen a fordítás,^^; ugyan segíteni nemtudok benne, de majd lelkesen pattogni fogok, hogy sikerüljön.^^;

(Ha akarsz GK-t is fordíthatsz ám utána^^""")
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Van egy jó hírem :D: a 27-29. Zekkare fejezetekhez van japán scan (nem egy hejde jó minőség, mint az SM scanjei, de nem vészes), sőt, angol szövegfordítás is mellékelve^^
Kép
Válasz küldése