Yuu Watase

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos

Ki a kedvenced az Ayashi no Ceresből?

Aya
4
10%
Aki
1
2%
Ceres
6
14%
Mikagi
1
2%
Touya
15
36%
Yuuhi
10
24%
Chidori
2
5%
Suzumi
1
2%
Shuro
2
5%
 
Szavazatok száma: 42

Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Mako: EL NE MONDD MI AZ ALICE VÉGEEE!! >_<;; Én is meg akarom venni és ha megtudom mi a vége mielőtt megvehetném egy világ omlik össze bennem...O.O
Amúgy a késes dolgot azért mondtam, mert amikor megírtam a ficet jól leszúrtál érte...^^;; Igaz az csak fiatalkori botlás volt...^^;;
Subaru és Seishiro? Rulezzzz^___________^ Barátnőm annyira fan,hogy megvette az új kiadású Tokyo Babylon mangát... Amúgy igaz, hogy van egy movieja is a két OAV-on kívül?
Bocsesz, hogy eltérek a topic témájától csak kíváncsi vagyok....^^;
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Sakumo írta:Mako: EL NE MONDD MI AZ ALICE VÉGEEE!! >_<;; Én is meg akarom venni és ha megtudom mi a vége mielőtt megvehetném egy világ omlik össze bennem...O.O
Amúgy a késes dolgot azért mondtam, mert amikor megírtam a ficet jól leszúrtál érte...^^;; Igaz az csak fiatalkori botlás volt...^^;;
Subaru és Seishiro? Rulezzzz^___________^ Barátnőm annyira fan,hogy megvette az új kiadású Tokyo Babylon mangát... Amúgy igaz, hogy van egy movieja is a két OAV-on kívül?
Bocsesz, hogy eltérek a topic témájától csak kíváncsi vagyok....^^;
Én is megvettem az új kiadású mangát ^^" És nekem is van egy naagy S/S mániákus barátném (együtt őrültek tudunk lenni, mindenki sikítva menekül ^_^"), szal lehet hogy egy emberkéről beszélünk...? O.o
Amúgy tudtommal nincs movie-ja, csak két ova, meg egy hivatalos klipp...
Wataséra visszatérve pedig Alice vége horror, de nem mondom el ^_^"! Tessék csak nyugodtan izgulni... csak azt sajnálnám ha nem csinálnának belőle animét, mert annyira jó a sztorija, kár lenne ha kihagynák... -_-"
/me menne Piero-t ölni... >_<
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

MaKo írta:csak azt sajnálnám ha nem csinálnának belőle animét, mert annyira jó a sztorija, kár lenne ha kihagynák... -_-"
/me menne Piero-t ölni... >_<
Főleg, ha helyette megcsinálnák a Genbu Kaiden-t :dirr: Már pedig erre a tényállások alapján nagyobb esély van. :dirr: :dirr:
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Szerintem még nem biztos hogy lesz belőle anime (bár sajnos tényleg valószínű, mert bevétel az lenne bőven...), viszont az már biztos hogy lesz Byakko Kaiden is >_<""" Hihetetlen hogy nem tud nyugodni! Mondjuk azt se tudom, hogy csinálja hogy rajzolja a Genbut (fantasy-romantikus-akciós egyveleg), és mellette futtatja a Zettai Kareshit, ami tudtommal egy ecchi manga... :roll: """ Mondjuk még nem tudtam lehalászni sehonnan, mert a linket nem találtam meg az oldalon, ahol elvileg fönn van ^^;;; Nem tud vki egy helyet ahonnan lehetne tölteni Zettai Kareshi mangát? :roll:
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Mako: Van egy jó hely! IRC shoujomagic channel:) Én nem nagyon töltök shoujo mangát, (Basara-t kivéve) de itt tuti mindent megtalálsz^___^v! A Zettai Kareshi amúgy ftp-n is fenn van, nem? Az egyébként Watase? Eddig azért nem töltöttem ,mert ezt nem tudtam, de ha jó akkor megsasolom... Pláne ha lesz benne valami Touya féle fickó!! *csöpp*csöpp*
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Sakumo írta:Mako: Van egy jó hely! IRC shoujomagic channel:)
Jaaaa... én voltam azon az oldalon milliószor (shoujo magic), de nem találtam linket mikor Zettait akartam tölteni, pedig onnan elvileg lehet. De akkor ezek szerint a cuccaikat irc-re pakolták, és onnan lehet leszedegetni... ^^""" Köszi az infót!!!!!! ^_________^ Akkor megyek és megnézem mit tehetek az ügy érdekében hogy a mai nap még Zettai Kareshi mangák csücsüljenek a vinyómon... 8)
Amúgy én csak a borítót láttam, meg hallottam róla hogy eléggé ecchi a típusa ^^;;; ami megint meglepő Watasénél... ^^" A borítón meg hüm, szal három csávó vetkőzött ha jól emlékszem, és középen egy lány volt... :shock: szóval engem ez eléggé megütött, majd meglátom milyen ha el tom olvasni...^^;;

------------

Juuuuj... végül sikerült olvasni a Zettai kareshit (az elejét még nem töltöttem le, mert sorállás volt, azt bekerültem 32.-nek -_-), de vmi eszméletlen!!! Halálra lehet röhögni magadat, karik abszolúte új fílingűek, kedvencem az elmebeteg félig kansait nyomó tetkós csávó :D! Ha vki akar egy naagyon beteg dolgot olvasni (megjegyzem, ilyen vaskos ecchi humort Watasétől még nem szokhattunk meg... O.o néztem egy nagyot hogy mikre képes...), az töltse le mert nem semmi!! :D!! Poén de nagyon ^_^! Bár nálam az Epotoransu Mai!-t még nem múlta föl... ^^"
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MaKo 2005.02.06. 00:10-kor.
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Bingo! Németül megjelent már az első 2 FY novella:

FUSHIGI YUUGI-NOVEL, BD.01
Kép

Genrou, der Bergräuber
Megumi Nishizaki, nach dem Manga von Yuu Watase

FUSHIGI YUUGI-NOVEL, BD.02
Kép

Houjuns Weg
Megumi Nishizaki, nach dem Manga von Yuu Watase


FUSHIGI YUUGI-NOVEL, BD.03
Die Legende von Yukiyasha
Megumi Nishizaki, nach dem Manga von Yuu Watase
(Megjelenik: most augusztusban)

Egyenként 8,90 €-ért vesztegetik, és az EMA adja ki. Szóval van esély az AnC novellákra is, ha kiadják az utolsó kötetet is (a 12-nél tartanak). :D
Mostmár csak az Alice 19th-ért kell szorítani, hogy kiadják kötetben is, ne csak a Manga Twisterben jelenjen meg fejezetenként
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Huh O_o nem semmi... mázlista németek...
Bár nekem mindenképp japánul kell majd, mivel németül nem tudok =)
De azért akkor is irigyelnivalóak ^^! Alice-ért meg én is drukkolok, nagyon megérné ha kiadnák (bár én még mindig azért aggódom a legjobban, hogy nem lesz belőle anime, pedig annyira klassz lenne -_-)
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Remélem, már kint lesz a Yukiyasha Den Bécsben, mire kimegyek +.+
Ha nem, akkor Ami-chan a saját dugájába fog dőlni.... -.-""" meg a nagykésbe... :(
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Yuppie!! :bounce: A Selene_Scans folytatja az Alice 19th-t!!! És már ki is jött az első rész a fordításukban (onnan folytatják, ahol abbahagyták, vagyis 3/3c), és már nagyon várom a folytatást ::japsmil::
Kép
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Hurrá^^
Ez jó hír^^
Kép
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Már nagyon várom akkor, hogy elérjenek az 5. kötetig, mert 4.-ig már olvastam...:(
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Én már "elvileg" elolvastam végig, de gyakorlatilag csak félig. Csak azért, mert megvan japánul végig, és vannak dolgok, amik "homályosak maradtak a sztoriban" ^^"" Ezért lenne jó, ha végre lenne angol scanem^^ A vége tök izgi *__________*"
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Ami-chan írta:Én már "elvileg" elolvastam végig, de gyakorlatilag csak félig. Csak azért, mert megvan japánul végig, és vannak dolgok, amik "homályosak maradtak a sztoriban" ^^"" Ezért lenne jó, ha végre lenne angol scanem^^ A vége tök izgi *__________*"
El tudnád küldeni, hogy mi a vége pü-ben?^^ Ne aggódj a spoiler miatt, engem nem zavar, ha tudom egy sztori végét, sőt! A kellemetlen dolgokra meg jobb is felkészülni
Kép
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Csaknehogy elmondjátok itt mert abba én belepusztulok....T_T... akkor nem fogom látni értelmét tovább olvasni... :cry:
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Nyugi, nem fogunk spoilerezni :wink:
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

No igen, Alice vége valóban bombasztikus ^^ --> Kyo-sempai ^^* Mondjuk számomra a Zekkarét eddig semmi sem múlhatja föl ami új és Watase ^^"
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Azért a Genbu Kaiden-t se hagyd ki a listáról ^^
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nem tudom, nekem a Genbu annyira azért nem tetszik eddig. Bár tény hogy a miko az eddigi legszimpatikusabb miko (és ezt már mások is mondták, úgy látszik mindenkinek elege lett Miakából ^^"), viszont a főszerepő srác annyira nem szimpatikus hogy az kész -_-''' Főleg hogy lánnyá is változik -_- Watase, hová tetted az eszedet? O_o Mindegy, imho elég erőltetettnek érzem...
Szal Zekkare első nálam =)) Már ami az új mangáit illeti...
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Ízlések és pofonok...^^
De ne ítéld el a Genbu Kaident így 1-másfél kötet alapján.. :roll: még csak most indul be a sztori...honnan tudod, hogy ilyen lesz végig?.? imho nekem eddig is nagyon teccett^^
*imádkozik, hogy jó sok Shigi legyen benne a jövőben ::taka:: *
/eddig alig szerepelt ;_;/
Shigi-samaaa...... ::daisuki::
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Találtam végig Alice mangát a neten...oroszul. ::bawl::
Jó ha 3 nevet sikerült kibetűznöm... :crazyy:
Kép
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

>.>"" hát ez aztán a pech..... :cry:
Nemrég találtam Watase-nénitől illusztrációkat egy Masei Kishin Den nevezetű novellához =O.O= hát hogy az milyen széééééééép.... :shock:
http://members.xoom.virgilio.it/tasukin ... Image3.htm
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Imádlak Watase *_*

(gomen, ezt a szeretlek topicba kéne ^^") Egyébként tényleg klasszak ezek a noveles dolgok, főleg a véres csaj szimpatikus nekem... ^^"" (hmm, vajon miért... deja-vu AnC?? ^^"?)
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Mako, Te mindenben Ayashi no Ceres-t látsz :P
Egyébként nagyon megtetszettek ezek a képek,kíváncsi vagyok miről szól a sztori pontosabban, keresni kéne vmi fordítást hozzá.... :roll:
Kép
Avatar
Reno
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2004.08.28. 14:16
Tartózkodási hely: Vatikán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Reno »

Ami-chan írta:Mako, Te mindenben Ayashi no Ceres-t látsz :P
Egyébként nagyon megtetszettek ezek a képek,kíváncsi vagyok miről szól a sztori pontosabban, keresni kéne vmi fordítást hozzá.... :roll:
Akkor bocsi ::reliev::
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Reno 2004.09.11. 12:23-kor.
Válasz küldése