Yuu Watase

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos

Ki a kedvenced az Ayashi no Ceresből?

Aya
4
10%
Aki
1
2%
Ceres
6
14%
Mikagi
1
2%
Touya
15
36%
Yuuhi
10
24%
Chidori
2
5%
Suzumi
1
2%
Shuro
2
5%
 
Szavazatok száma: 42

Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

MaKo írta:
Ainariel-hime írta: Mako, Ami-chan: JÓ! ÖLJÜNK EGYÜTT WATASÉT!!! :sniper:
Én benne vagyok... egész idáig csak kiborultam miatta, de ez amit a ZK-ban művelt a történet végével, szóval ez egyszerűen VÉRT kíván... Úgyhogy benne vagyok, menjünk Watasét ölni!!
Mivel az lett akkor a vége, amit gyanítottam a kínai scanből, akkor csatlakoznék én is! :gun: Én még a Genbu Kaidenért is megölném, de csak azért, mert annál szemetebb dolog nincs, hogy tudod, mi lesz a szereplőkkel, hogy meghalnak, és nem túl vidám lesz a vége (jó, ne legyen olyan, mint egy -x kategóriás romantikus regényé, de happy end legyen, meg lehet azt jól is csinálni, vagy csak félig happy), és megcsinálja a történetet, és még a szereplőket is megszeretteti :evil: - ennyire szemét rajta kívül csak GL volt a prequellel... :evil:

Az I won't let you become a star sztem nagyon aranyos kis sztori amúgy, nekem nagyon tetszik! :)
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Maron írta: Mivel az lett akkor a vége, amit gyanítottam a kínai scanből, akkor csatlakoznék én is! :gun:
Hát, hasonló... igazából logikailag nincs vele semmi baj, meg bizonyos tekintetben (elborult agyak szerint >_<) még szép is lenne, csak nagyon nem illik azok után, amit az előtte lévő kötetekben megírt. Egyszerűen nem passzol. Ha más nem, de érzelmileg EGYÁLTALÁN nem...

:sniper: Azt meg se említsük, hogy Night miatt pláne ölni tudnék... *szutty Night ;____;*
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

MaKo írta:Hát, hasonló... igazából logikailag nincs vele semmi baj, meg bizonyos tekintetben (elborult agyak szerint >_<) még szép is lenne, csak nagyon nem illik azok után, amit az előtte lévő kötetekben megírt. Egyszerűen nem passzol. Ha más nem, de érzelmileg EGYÁLTALÁN nem...

:sniper:
:goodpost:

Szerintem sem illik egy jó vígjátékot így befejezni >_< Ha így tervezete a végét, sztem úgy kellett volna felépítenie a történetet, hogy ne sokkoljon be teljesen az ember, milyen hirtelen vált át a stílusa...legalább fokozatosan csinálta volna...>_<
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Maron írta: Szerintem sem illik egy jó vígjátékot így befejezni >_< Ha így tervezete a végét, sztem úgy kellett volna felépítenie a történetet, hogy ne sokkoljon be teljesen az ember, milyen hirtelen vált át a stílusa...legalább fokozatosan csinálta volna...>_<
...erre most mit lehet mondani? *semmit, megölni Watasét...*
De érted, ez még annyira más mangábain nem zavart, bár az örökös "drámai jelenetből átváltunk sd-be" egy idő után baromira idegesített - és lefárasztott. De itt... hogy is mondjam... az hagyján, hogy az olvasó lelkét tépi ki (szó szerint... >_<), de a történet hangulatát is eléggé tönkretette, vagy minimum belerondított...

*egész este tegnap anyázta Watasét, hogy képes volt ezt a klassz mangát az utolsó tíz oldalon jól elcs***ni...*
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Jaj mamám, olyan ronda lett az 5dik PW borítója, hogy az vmi hihetetlen...T___T;;;; *hová is tettem a nagykést? :mad: *
Viszont a 4dik mangakötetnek elég szép lett a coverje....^^"

Itt pedig a PS2 játék borítója, ami meg egyszerűen gyönyörű! *^^*
Kép

Szóval nem értem én Watase-t...>__<

Kiváncsi vagyok, hogy most belekezd e vmi új mangába, vagy "csak" a GK-t viszi tovább...hmmm...aki hall vmi hírt, az szóljon. ^^;
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

A PS borító sztem is szép (bár a színei annyira nem tetszenek ^^"), a manga cover nekem is tetszik (és a színei is klasszak ^^). Na de az a PW borító... eszméletlen >_<""!!! (Kifogytak a jó copic színei, és még a figurákat is elrontotta -_-"?! Oké, senki vagyok ahhoz, hogy kritizáljam, de akkor is... >_<). Egyébként jól látom, hogy új CD-t adott ki hozzá...?

Sztem nem fog újba belekezdeni, hanem gyorsabban kiadja a Genbut, hogy aztán a Byakkos sorozatot is elkezdje... persze ez csak tipp ^^".
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

MaKo írta:Sztem nem fog újba belekezdeni, hanem gyorsabban kiadja a Genbut, hogy aztán a Byakkos sorozatot is elkezdje... persze ez csak tipp ^^".
Ennek azért örülnék...=^.^= Szeretném tudni még belátható időn belül, hogy mi lesz a vége^^" /pontosabban az eleje. XD/
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Szerintem azért nem lesz Byakko-s mert úgyis tudjuk hogy mi lesz a vége(a FY-ban elmondják...) és úgy meg nem olyan jó.

Ha már GK-ről szóló PS2 játék van, nem hallot még vki FY-s változatról(én sajnos nem)? *reménykedik*
Ez a GK-s GameCube-on vagy PC-n nem jelenik meg? *méginkább reménykedik*

Sajnos az a gikszer benne van az Öljünk Watasét tervben, hogy ha kinyírjuk akkor már nem lesz aki ilyen tökjó mangákat rajzoljon nekünk :o ezt még át kell gondolni :D
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Biztos, hogy megcsinálja a Byakko-s sztorit is, mivel ezt így mondta a GK első kötetében. A GKnak is tudjuk félig-meddig a végét.
Szerintem azért az lesz a legnagyobb szám a Byakko-s sztoriban, hogy Watase-nek össze kéne hoznia a 4 sztorit lehetőleg logikai hibák nélkül.

Sajnos nem hallottam FYs PS2 játékról... ::bawl:: (persze attól még lehet)
És ha jól tudom, akkor csak alapgépes verziója van a GK-snak is. ::bawl::
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

A végét tudjuk mindkettőnek, csak azt nem, hogy mi vezetett el odáig. Ez tényleg kb. olyan, mint a Star Wars-nál.
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ainariel-hime írta: Sajnos az a gikszer benne van az Öljünk Watasét tervben, hogy ha kinyírjuk akkor már nem lesz aki ilyen tökjó mangákat rajzoljon nekünk :o ezt még át kell gondolni :D
Ki mondta, hogy nem kérjük meg előtte, hogy rajzoljon nekünk...:cool: A halála ráér utána is. (Deakkorismérgesvagyokrámost >_< a ZK a kedvenc mangám volt az AnC óta tőle, és erre ilyen véget csinált neki... *kisbaltát előveszi*) Bocs hogy ennyire szídom, de a méreg még nem szállt el belőlem ^^" Mondjuk ettől függetlenül még mindig a ZK tartja a második helyet, csak egyszerűen nem akarom jó ideig a kezembe venni azt a bizonyos hatos kötetet... >____> *úgy tesz mintha el se olvasta volna*
Ami-chan írta: Szerintem azért az lesz a legnagyobb szám a Byakko-s sztoriban, hogy Watase-nek össze kéne hoznia a 4 sztorit lehetőleg logikai hibák nélkül.
...és ez az, amit úgyse tud megcsinálni xD Mert már most vannak benne hibák xDD Ld. éjszakai fejtegetések xDD... persze kimagyarázni mindent lehet, de azért így is eléggé kilógnak a hibák... :-P
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

MaKo írta:..és ez az, amit úgyse tud megcsinálni xD Mert már most vannak benne hibák xDD Ld. éjszakai fejtegetések xDD...
Teljesen igazad van. XDDDD De azért remélem törekszik az egyre kevesebb baki elérésére... :roll: Mondjuk sztem már ő se érti...XD
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

A helyében én sem érteném XD a FYban említett dolgok is néhol már zavarosak, aztán a GK-t még csakcsak végigviszi de a Byakkósnak már mindenben egyeznie kell és az nehéz lesz... habár azért szívesen látnám Tokaki-t és főleg Tatarát akcióban <3 :) mégis szomorú hogy tudjuk hogy a FYvel ellentétben Tatara és Suzuno sosem lehetnek együtt, pedig mennyire megszerettük őket, stb :(

Mako, szidd csak nyugodtan, most én is legszívesebben lefejezném a FY miatt :D node megyek AnC-t olvasni hátha megvigasztal XD
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Ainariel-hime írta:Mako, szidd csak nyugodtan, most én is legszívesebben lefejezném a FY miatt :D node megyek AnC-t olvasni hátha megvigasztal XD
Na az még egy érdekes darab. Kíváncsi leszek UTÁNA a véleményedre a megvígasztalással kapcsolatban. :D
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Most miért...a manga sokkal jobb, mint az anime...szvsz. =^.^=
Sztem tetszeni fog neki, bár ki tudja...^^"""

Ainariel-hime: Tatara és Tokaki akcióban---> =333333 *egyetért*
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Sajnos nem lehet AnC t olvasnom mert a manga.hu nem enged be külföldi szerverről :cry: nincs itt valaki jótét lélek aki el tudná küldeni emailben akár csak az első részt? ::daisuki:: *bociszemek*
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ainariel-hime írta:Sajnos nem lehet AnC t olvasnom mert a manga.hu nem enged be külföldi szerverről :cry: nincs itt valaki jótét lélek aki el tudná küldeni emailben akár csak az első részt? ::daisuki:: *bociszemek*
Töltsd le az oldalamról ^^ (pofátlan önreklám xD) Már ha az ahq enged külföldi szerverről tölteni (fogalmam sincs O_o).
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Ainariel-hime írta:nincs itt valaki jótét lélek aki el tudná küldeni emailben akár csak az első részt? ::daisuki:: *bociszemek*
Az első fejezetre vagy kötetre gondolsz?^^"
Egyébként INNEN is megpróbálkozhatsz a letöltéssel. :roll: :roll: Magyarul van, thanks to Mako! =)))))

[Edit:LOL. Mako, gyszerre gondoltunk ugyanarra! XDDDDDDDDDDD]
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Már néztem az oldaladon is Mako(amúgy grat hozzá, nagyon igényes!)
de onnan sem engedi :( de azért köszi a tippet :)
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

AHQ-ról nem fogsz tudni külföldről töltenni. Elvileg a japánok megrohamozták a servert, vagy mi, ezért le lettek tiltva a külföldiek.
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Igen, tudom... Mako már felajánlotta hogy felteszi külön ftp-re-ezúton is még egyszer köszi Mako ::jeye::
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

Hűha... a blue vision-ön a harmadik kötet az befejezetlen, vagy csak kimaradt, hogy "*kész*"?

Amúgy nagyon jó az az oldal! *Yuki hálás*
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Yuki írta:Hűha... a blue vision-ön a harmadik kötet az befejezetlen, vagy csak kimaradt, hogy "*kész*"?

Amúgy nagyon jó az az oldal! *Yuki hálás*
Köszi *^^*
AnC mangával kapcs-ban: nem, végig lesz fordítva az összes (14) kötet, csak idő kell hozzá ^^" Azért van a harmadik kötet és a hatos között egy ugrás, mert a kedvenc kötetemet fordítottam először (6), és utána kezdtem a többit előlről. Szóval a harmadik hiányzó fejezetei is hamarosan felkerülnek (csak ugye vizsgaidőszakban nehéz fordítani is ~_~""), de igyekszem, és örülök ha olvassák/tetszik vkinek ^^!

Ainariel-hime: bocs, hogy még nem megy az ftp-s dolog, nem sikerült feltöltenem (nem az én hibámból -_-), de vhová mindenképp felpakolom a napokban, és küldök privátot =)
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Nagyon köszi Mako :) ::jbow:: (remélem ez azt mondja h arigatou, nem értem az írást XD)
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

MaKo írta:csak ugye vizsgaidőszakban nehéz fordítani
Waaah! Ne is mondd, benne vunk a közepében...
Mindenesetre köszönöm az infót, és további sok sikert ^ ^
Válasz küldése