yaoi mangák

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Arashi írta:- szerintem Soubi meg Ritsuka között kábé annyi vonzerő van, mint a fagyi meg az ecetesuborka között... ::jwar:: Ritsuka angstolása unalmas - és csak én gondolom úgy, hogy ha pl. Soubiról meg Seimeiről szólna a sztori, akkor 10x érdekesebb lenne? ::jumph::


Aki olvasta a mangáját, mondja már meg, lesz ez még jobb is, vagy ilyen langyoska az egész? *zavart pislogás*
Hogy írhatod íyg le 3 rész utánn?:osmad2:
Én olvastam a mangát amíg lefordították, és itt érdekesebb dolgok is készülődnek...+ nem tudom hogy kerülhette el a figyelmed...igen ez egy Shounen ai -és a lightosabb /angst os szériából....De szerintem Ritsukának minden oka megvan arar hogy ilyen legyen...( a családjáról kicsit több van a mangában,) a bátyját elégették szinte az orra előtt, túgy, hogy ő nem tudott semmit tenni, és ráadásul élve....+ az anyja folyamatosan eljátsza a kis jelenetet: "Ritsuka ! Ritsuka kicsim te vagy az??-És őlelgeti meg minden. Ritsuka:"nem...nem ő vagyok..." Akkor a mami szépen bekattan, és üti vágja( néha villát vág bele) ahol éri, hogy adja vissza az ő Ritsukáját....Azu apja pedig nem tesz semmit...csak kimegy a szobából.A helyzeten meg persze Soubi sem segít sokat a folyamatos: " Daisuki da yo"-zásával...Úgyhogy ismét: majdnem minden oka megvan. A mangás kérdésre visszatérve pedig. Igen.Lesz izgibb.
Bár engem most főleg az érdekelne hogy milyen kapcsolatban van Soubi azzal a fura pasassal... ::jwar::
Ami meg a párt illeti, szerintem nagyon édik^^ / főleg hogy a mangában látszik hogy Soubi hogyan válltozik Ritsuka hatására.Meg olyan édi kis helyzetek vannak ott / ::hehe::
És még majd kitérnek Seimei-re is hogy mi volt ott, de én nem szeretném ha róla meg Soubiról szolna a Loveless! ::box::
Kép
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

A mangás kérdésre visszatérve pedig. Igen.Lesz izgibb.
OK, erre voltam kíváncsi. ^^ Én bevallom, nem ismerem a manga sztoriját, de akkor ezek szerint eddig igencsak a leglényegibb elemeket tették bele az animébe (ok, a Seimei-Ritsuka-édesanya kapcsolat lejött azért), így aztán szépen elbizonytalanítják a szegény laikust... ::reliev::
Bocsánat, nem akartam leírni a dolgot 3 rész után (végülis érdekel, különben nem nézném... ^^), csak én általában úgy 1-2 rész után el szoktam tudni dönteni, hogy látom-e hova megy a sztori és érdemes vele foglalkozni, vagy nem látom, és akkor hagyom az egészet... itt meg vhogy nem sikerült. :D
De azért atashi mo mou ganbaru~! ^^
悪い だって 分かってる
けど まだ 愛する もの を 毀ぼちつづける
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én elvileg most kapok Loveless mangát. Azért elvileg, mert nem tudom, hogy Ayumi-chan mit írt fel nekem CD-re. Na, igen, kezdek szenilis lenni, vagy csak simán hülye vagyok?! :oops:
Bár igaz, rábíztam, hogy mit írjon át nekem. :)
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

kérdésem az lenne, hogy Shimazaki Tokiyatól honnan tom letölteni ezeket a mangákat:-Kareshi irimasen ka?
- Kareshi no himitsu
- Little Romance
- Winter Romance
és még egy pár doujint? :?
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

K@e-chan írta: Megnéztem a koi wanak a 2.mangájából a 2-est és a 3-ast!!! Annyira KAWAII!!! ::hehe:: istenem!!! várom a folytatását!! :wink:
Gomennnn előbb írtam a PÜ-t, mint h ezt elolvassam...
KAWAIIIIII!!! Akkorát röhögtem azton, ahogy lereagálja az ajánlatot: "Csak mondd meg mit szeretnél"
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Yuki~! a segítségedre van szükségem! te nem tudod hogy honnan lehet letölteni az alábbiakat?
-Kareshi irimasen ka?
- Kareshi no himitsu
- Little Romance
- Winter Romance
és még egy pár doujint? :whelp:
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Látam Kae-chan erre a Shimazaki Tokiya-ra most nagyon ráindultál....^^"
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Naná! :dirr: amellet a csaj mellet én a végsőkig kitartok :dirr: akármannyire is elhibázná a rajzolást akkor is! és azért is hajtok a mangáira mert amikor láttam egy pár képet a Kareshi irimasen ka?-ból, és az nagyon megtetszett^^ szal... nem tom de nekem teccik és kész^^ és már várom azt hogy fordítsák a Koit tovább^^
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Igen...a Koi aranyos.Bár nem értem hogy hogy fejlődhet az a nő ÍGY visszafelé....O_o" Vagy csak az asszisztensei bénábbak?
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Ayase írta: Vagy csak az asszisztensei bénábbak?
nem az aszisztensei nem lehettek bénábbak mert akkor csak a hátteret hibázták volna el.... ::jumph:: asszem...

juhííííííí! most olvastam el a Viewfinder naked truth ch5-et angolul... és a véleményem... KIRÁLY! nem tom hogy ki olvasta és ki nem de mindenkinek ajánlom^^ (most meg Ayano Yamane rulz! de Shimazaki akkor is a kedvencem marad! )

A Haru OVA nem tudta nálam lekörözni az Ai no kusabi-t... de jól megcsinálták^^ főleg az a rész teccet amikor Sawa-sanéknál voltak! az nagyon édes volt^^
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Igen! A Sawa-san os rész tényleg iszonyat!!!^^
Kép
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

K@e-chan írta: juhííííííí! most olvastam el a Viewfinder naked truth ch5-et angolul... ^^
heh.... View... :roll: Az újévi részek... XD
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Yuki írta:
K@e-chan írta: juhííííííí! most olvastam el a Viewfinder naked truth ch5-et angolul... ^^
heh.... View... :roll: Az újévi részek... XD
IGEN! olvastad? nagyon jó!^^ most várom hogy folytassa! olvasni tovább!!!
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

*sigh* sajnos sokat félbehagy egy csomó ideig a buta sensei.... pl a Crimson spell...

Kben... sztem ha vki vmi nagyon HOTot akar olvasni, ami kicsit beteg vagy vicces is akkor ajánlom az
Invoke-ot és a Tone-t...
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Vaaah...AZ Inevoke-t olvastam valameddig.Aztán elegem lett _ _*
De semmiképpen sem volt szar ^^ csak...WEIIIIRD!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ayase 2005.05.11. 14:21-kor.
Kép
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

Ayase írta: csak...WEIIIIRD!!!
eh, ja... amikor a kisgyerek rajzol a családról.
Botan
Apu
Anyu.... átfirkál... cica XD
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Az annyira édi volt~!! Imádom azt a kisgyereket! Olyan jó fej!De úgy az az egész manga nagyon jó! "papa-chan ! Papa-chan! ezt a szegény kis kitty kitty-t kinnt találtam.Fázott és éhes(...) had tartsam meeeeeeg! Léégysziiii" XXD
Meg amikor kilesi őket ahogy smárolnak...és :"Papa-chan és (már nem is tudom hogy hogy nevezte...) biztos nagyon szeretik egymást,mert folyton újra és újra üdvözlik egymást" :D kawaii!
Ha már talán muszáj hogy gyerekem legyen( EGYSZER a -TÁVOLI jövőben =))
miért nem lehet olyan mint Botaan?! Én egy olyat akarok!! >____<
És ezt a Tone-t összekevertem valami mással......az előbb....
Kép
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

igen-igen! ^ ^heh... meg amikor
-Botan, honnan tudod, hogy egy cica?
-Tud úgy köszönni, mint a cicák
-meow *nyal*

O_O OMG!!!! Hot :)... nagggggyon komoly....
Meg a nagyon durva, amikor fürödnek hármasban #D
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Az a rész iszonyat jó!!!::jthrill:: Meg amikor Botannal meg akarta etetni au apja a brokkolit a "cica" meg közbeszólt!- "Botan ha nem eszed meg nem nősz nagyra!" -" Ne figyelj rá Botan...ha nem ízlik ne edd meg.a Papa sem szerette a brokkolit, se a sárgarépát---------és nézd mégis milyen nagyra nőtt!" XD
Kép
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

ÁÁÁÁ #D Igeeeeen... az a manga nagyon FUN végig....
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Argh! Most tudtam meg hogy az Okane ga nait félreteszik egy időre és nem fordítják tovább...Noooo ;_; -úgy utálom őket! Mégis hogy képzelik hogy elkezdenek valamit aztán hoppá most akkor ezt félrerakjuk, és lássunk valami mást.Ha ezt merik tenni a Wievfinderrel vagy a Crimson Spellel is(vagy akármrlyik jobb yaoival ami épp folyamatban van és izgi,) én komolyan beírok annak aki ezeket eldönti!!! :osmad2:
Tényleg Yuki! Te az Okane ga nait ismered? :bounce: -mert ha nem azt ajánlom.
Mondjuk néha idegesítő,(nem is kicsit...) de tényleg jó!-és az idegesítőt sem szó szerint értem ...^^
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Ayase írta:Most tudtam meg hogy az Okane ga nait félreteszik egy időre és nem fordítják tovább...Noooo ;_;
az okane ga nai-t félreteszik? na de jó...
Ayase írta: Mondjuk néha idegesítő,(nem is kicsit...) de tényleg jó!-és az idegesítőt sem szó szerint értem ...^^
és lehet hogy néha "idegesítő" de azért a sok rape rész az nekem nem az! ^^ de mondjuk engem az zavar a legjobban hogy szegény KUBA?! miért teszi ezt vele....? *brühühühüüüüü....* megcapom Tohru Kousaka-t! *cap-cap!*
deha számításaim igazak akkor a koi-t is félrerakták!!! ::bawl:: nem tehetik ezt velem! /de nem baj mert megrendelem japánból!!! MWUHAHAHA!/
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Hát igen... engem nagyon idegesít hogy Ayase nem bírja már észrevenni hogy neki NEM SZABAD közeledni senkihez mert úgy csak magának meg az embernek tesz rosszat. Pl:Szegény szerencsétlen Kuba! Waaah~ Annyira hülllye szegény kissrác. Mondjuk Kanou nak meg érzelmi szorulása van és az sem jobb...XP (Tipikus macsó típus aki nem bírja kifejezni az érzéseit. Legalábbis nem úgy hogy AZ vegye észreb akit szeret.) -mert már szinte mindenki látja rajta csak Ayase túl lassú hozzá.
-_-""

------

A Wievfindernél is alig várom hogy mi lesz! Már Asami is szerelmes lett (Theee-he) meg Akihito is szereti....mostmár csak egymásról kell tudniuk. De nem igaz má hogy Feilong megint elrabolta.
Nagyon átlátszó az a pasas....Csak ábrándulna már ki Asamiból!!!ott van(neki az a cuki kis szolgáló srác aki fésüli, és mossa a haját...stb.)

Szegény Akihito... azt hiszem ismét "Rape rape-liheghetsz Rape rape-liheghetsz" részek jönnek ha csak Asami nem siet a visszaszerzésével...
Ez zavart az elején is. hogy mindenki (na jó...csak Feilong meg Asami) ki-be jártak Akihitoban...
Kép
Avatar
Arashi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.12.05. 17:14

Hozzászólás Szerző: Arashi »

Ah, Okane ga nai, az nekem olyan, mint a Loveless, a "na, nézzünk bele, ha már itt vagyunk" kategória... ennek ellenére mindig felhúzom az agyam rajta, ugyanis prominensen van jelen benne az a dolog, amit ki nem állhatok: mégpedig a PIRULÓS-SÍRÓS PICSOGÓS tízéves-kislány-is-lehetnék uke, aki egy idő után annyira idegesítő, hogy az ember szeretné jól megrázni, hogy "szedd már össze magad"..! Argh.

Bocsánat.

Kanou spec nekem bejön (OK, szeretem a stílusos, határozott és nem kissé gonosz bizniszmen típusú karaktereket :D), de Ayase, jajj, jajj, jajj. Hogy lesz hirtelen mindenki meleg, akire csak ránéz? Bzuh?

Sorry, nem akarom leszólni az OGN-t, nagyon jó az artworkje, és még a történet is korrekt, de könyörgöm, MIÉRT boy's love, ha az egyik akár lány is lehetne (bár még lánynak is szégyen)? És ez ez csomó másik mangában is így van, ez vhogy egy olyan trend, amit az én agyam nem fog fel. Persze, legyen egy seme meg legyen egy uke, de az utóbbi nem = a karakánság teljes hiányával... ::are::
悪い だって 分かってる
けど まだ 愛する もの を 毀ぼちつづける
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Na, továbbolvastam a Love Mode-ot. Nem rossz az 8. kötet. :)
Kép
Válasz küldése