yaoi mangák

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Bocsánat, de ez még kikívánkozik (ha nem jó, úgyis kivágják).
Én csak arra akartam célozni, hogy semmit nem érdemes egy csoportba venni. Ilyen alapon bármely ország hadseregének egyenruhájára ferde szemmel lehet nézni. Miért is rossz az általánosítás...

Részemről -EOF-
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

Ez nagyon off,de a Waffen SS tagjai legtöbbször sokkal udvarisabban és emberibben viselkedtek,mint a Wehrmachtosok( kiv. Totenkopf és a partizánegységek).Általában a mögöttük érkező tisztogatók gyilkolták a civileket.
Egyébként nem vagyok nácipárti,de az elit harcosokat,akik nem követtek el attrocitásokat,akár győztesek,akár vesztesek, tisztelem...és ha vki egy rossz szót mer szólni a Wikingre,ami messze emberségesebb volt mint bármlyik angol,v. amcsi hadosztály- nézz utána nyugodtan- akkor ütök.Másfélkezes karddal.
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

*bolint* Biza.


(....de mar telleg nagyon off a topic)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Könyörgöm most ezt miért kellett?
Azok akik a klippemben nem láttak mást csak azt a nyavajás keresztet azokat nagyon tudom sajnálni... Nem ez volt a mondanivalója! Még ha azt a bizonyos jelenetet kritizálnátok, mikor a fickó az elején ledönti a másikat azt mondanám oké... De annak a jelnek itt konkrétan semmi jelentősége nem volt. Meg ez a topic nem erről akart szólni....
Egyébként én személy szerint a Maria-sama-t épp azért nem nézem, mert tele van nővel meg.... na mindegy! De nem akarom kritizálni, mert akinek ez tetszik az hagy nézze! Joga van hozzá! Nekem jogom van yaoit nézni és jogom van azt vágni bele ami tetszik és nektek jogotok van kritizálni a munkámat! De ezen az egyenruha dolgon összeveszni egy akkora nagy badarság, hogy az nem igaz! Mert ha egy csaj (pl. az osztálytársnőm) azt mondja az egyik tanárjának, hogy olyan az órája, mint egy koncentrációs tábor akkor azt lehet ócsárolni... De egy animeben szerintem abszolut nem meglepő ez a jelkép... Számukra nem azt szimbolizálja, mint számunkra és ezt el kell fogadnunk.
És mint már többen is mondtátok nemcsak a yaoikban van ilyen, de Yuu Watase is rajzolt ilyet, a CLAMP is... Akkor most utáljuk őket, mert ilyet rajzoltak? Hát aki akarja megteheti, de szerintem felesleges....
Csak ennyit akartam mondani.... Kicsit lelkibeteg vagyok, de azért odafigyelek erre a topicra, ha már megnyitottam... ::reliev::
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ehhhh... most úgy őszintén, szerintem ROHADTUL nem az a lényeg, hogy MILYEN egyenruha van rajta... én legalábbis csak azt nézném, hogy "wow, aztapaszta dejólnézki ebbenaszerkóbaaaan..." - és kész.
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Mako, Sister Tenshi csak annyit szeretnék mondani, hogy:
Domo arigatou gozaimasu! ::jbow::

Most térjünk vissza a topic témára! Kinek mi a kedvenc yaoi-ja?
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

Én nagyon szeretem a gravitationt, mint mangába, mint animébe,bár a mangába azér yaoisabb sokkal :D meg most olvasgatok mindenfélét, Love mode, bbeboy gold (bár azt még csak nézegetem mert japánul van majd angolul is megszerzem ^^") toy box, meg még van 1 aminek nem jut eszembe a neve ^^"
Kép
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Hüm hüm... Toy box-ot még nem olvastam, de a Love Mode-ot én is imádom^^ Tudom, hogy mindenkinek Reiji és Naoya a kedvence és én is szeretem őket, de én speciel nagyon szeretem Kiichi-t és Haruomi-t és Izumi-t és Takamiya-t is^___^!
Egyébként nem tudom ki mennyire ismeri, de nekem nagy kedvencem a Haru o daiteita is. Sőt már fordítás alá is lett véve szóval lehet, hogy hamarosan felkerül valahová...^__^v!
És mellékesen megalakult Magyarország (tudtommal) első yaoi klubbja, ahová minden kedves yaoi rajongót várok, és csak annyi a feltétel, hogy teljesen tisztában legyen azzl mi is az a yaoi, mert kellemetlen lenne, ha később esne le neki a tantusz....^^;; ::jthrill:: ::jhihi::
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Nos,gondoltam ide is benézek....Habár én inkább maradok a Shonen-ai műfaj mellett,mint a Gravi,de azért láttam 1-2 Yaoi-t is! :hee:
Nem tudom ismer valaki olyan Mangát aminek a címe Love Mode vagy valami olyasmi? ::jeye::
Nya nekem ez a Yaoi manga tetszett...de talán ez az egyetlen egy....Nagyon aranyos,és romantikus is.... ::daisuki::
Egyszóval /me nem Yaoi Fan,de nem is útálni....csak maradni a Shonen-ai műfaj mellett,ami azért gyengébb 1-2 fokkal! ::jeye::
Kép
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Nem tudom ismer valaki olyan Mangát aminek a címe Love Mode vagy valami olyasmi?
Setike, úgy tudom nagy "chat"-es lettél mostanában és tudtommal chat-en elolvassák az emberek mit mondtak előttük mielőtt válaszolnak^^;;; Na, mindegy ez nem leszúrás akar lenni, csak nézd meg az előző üzeneteket és rájössz a kérdésed hiábavaló volt^^;;; :wink:
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Viszont ez nem chat, hanem fórum. ^^" Párszor engem már leis szóltak, hogy ez nem chat. XD Szánom bánom. De Setike, te meg olvasd el, mert eddig volt már róla szó.
Kép
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

Júúúúúj hétvégén olvastam egy iszonyú jó yaoit: Under groung hotel, nemtom mond e valakinek vmit de nagyon jó ^^ a története is tök aranyos bár egy ideig kicsit magas :D aztán persze happy a vége :) ha vki hozzá tud jutni érdemes elolvasni, nem "annyira" hosszú ^^
Setike: Gravi mangáját olvastad vagy csak a rajzfilmet láttad? mert azér a manga már rendesen yaoi, de attól még nagyon jó ám, nagy favoritom ^_^
Kép
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Az under ground hotel nem rossz, deee... Én személy szerint inkább a Haru wo daiteita-t favoritolom, meg Bohra mangáit! Tényleg! Megjöttek a yaoi mangáim (5 hét késéssel igaz, de megjöttek!)! ::uhoh:: Megvan az összes eddigi Bohra kötet, nyami! ::jthrill:: ::daisuki::
Ja, ha valaki igazán hentai, de megdöbbentően kawaii mangát akar olvasni, akkor olvasson Takakura Row-tól mangákat! (pl: I can't stop loving you, ... but I'm your teacher, meg ilyenek^^; )
Nagyon szuper, nekem már 4 könyvem van tőle^^v!
::daisuki:: ::tenshii:: (most úgyis a fellegekben járok...) ::jblush2::
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Malik-chan írta:Under groung hotel, nemtom mond e valakinek vmit de nagyon jó ^^
Under ground hotel, igennn, az rulz nagyon. Mmmm, Sadahiro Mika~~~ *_*
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Helló!

Még nagyon kezdetleges yaoi oldal, amit frissítek olyan gyakran amilyen gyakran csak tudok! Kérlek nézzetek be ha van rá egy kis időtök!^^
sakumo.atw.hu
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nem tudom mennyire számít yaoinak (asszem inkább shounen-ai), de ismeritek a Lawful Drog-ot? Új Clamp mű... ^_^ Nekem nagyon bejött, bár csak az első kötetet olvastam, de nagyon tetszett! Olyan... jó volt. Kicsit titokzatos, kicsit vicces, kicsit egykedvű ^^ de a hangulat meg a grafika is nagyon szép!
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Lawful Drag? hmmm... hát annyi yaoi biztos van benne mint a Sakurában^^ Yukito to Touya wa kawaii desu ne^_______________^!
Hát igen tulajdonképpen shounen-ai, mert nincs benne ágyjelenet. Legalábbis az ilyet annak hívják!... Most hogy így mondod azt meg kéne venni.... Nekem is tetszett az első kötet! A gyógyszertáros meg a barátja olyan ééééééééééééééééddiiiiiiiii^^! A specit olvastad amikor kijelentik, hogy a két srác lesz a fiúk és a gyógyszertárost mostantól szólítsák "anyu"-nak^^! Halálos!

SAKUMO.ATW.HU
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Nekem nem tetszett a Gouhou drug... sztem uncsi, meg a rajz se jott be igazan. ^^;; Maa...
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Sakumo írta:A specit olvastad amikor kijelentik, hogy a két srác lesz a fiúk és a gyógyszertárost mostantól szólítsák "anyu"-nak^^! Halálos
Aham, olvastam ^^ én is jókat röhögtem rajta... mondjuk nekem ettől függetlenül se tűnt annyira erősen yaoinak ami jó is, mert ilyen kereteken belül még elviselem és jókat nevetek rajta ^^ a legjobb a gyógyszertáros, az vmi eszméletlen milyen fejeket tud vágni... ^_^ Meg a sztori is tök jó, misztikus és színvonalasnak ígérkezik... ^^V
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Malik-chan írta:Setike: Gravi mangáját olvastad vagy csak a rajzfilmet láttad? mert azér a manga már rendesen yaoi, de attól még nagyon jó ám, nagy favoritom ^_^
Volt szerencsém letölteni 1-2 fejezetet..és háááát.... ::reliev::
Ez az a Gravitation mix vagy mi lenne ne? ::jeye::
Nya jó tényleg...pont azt a postot hagyhattam ki,vagy éppen nem figyelni Malik-san ugye te olvasni Love Mode-ot? :hee: ::jeye:: Mond csak nem lenni meg neked véletlenül? ::hehe::

ui.:Sakumo-san gomen... Máskor vigyázni fogok köszönöm...És gomen hogy kicsit lemaradtam...::jeye::
És hogy hű legyek önmagamhoz....Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.... ::jeye::
Kép
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Setike nem csak a Gravi mixben vannak szaftos jelenetek! Olvass el egy Gravi 2. kötetet! mikor az a drága édes Yuuki elmegy a szegény beteg Shuuichihez és visz neki egy csokor virágot és mivel Shu mamája elmegy egy barátnőjéhez megígéri, hogy vigyáz addig a kis betegre.... ehehehe^^;; És igen, vigyáz....^_____________^ Szépen hanyat dönti és azért mutatják rendesen...^^ ::japhaha::
szóval a Gravi durva csak ugye ezt animeben nem lehet, mert még véletlenül az amúgy is kicsi japán gyerek aki véletlen odakapcsol megáll a fejlődésben..^^ (Na jó lehet hogy csak kazettán adták ki, akkor meg gondolni kellett a szegény rajzolókra^^;;!)
A Love Mode-ot én a 7. kötet végéig olvastam meg van pár fejezetem ami még nincs lefordítva és megvan a 11. kötet... elvileg az az utolsó, mert shimizu-sensei most a Recipe-ot kezdte el amire én már nagyon kíváncsi lennék, mert ami eddig megvan belőle az elég durva...^^;;
Setike!! Ha jót akarsz olvasni olvass Haru wo Daite ita-t!!! Hamarosan magyar fordítással a
SAKUMO.ATW.HU-n! Jelenleg: Wild Rock, Rapunzel és egy bohra manga!
Ja ott is van fórum írjatok pár bíztató sort ::jwin:: ^^
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Sakumo írta:...Setike!! Ha jót akarsz olvasni olvass Haru wo Daite ita-t!!! Hamarosan magyar fordítással a
SAKUMO.ATW.HU-n! Jelenleg: Wild Rock, Rapunzel és egy bohra manga!
Ja ott is van fórum írjatok pár bíztató sort ::jwin:: ^^
Nagyon szépen köszönöm...Mindenképpen elolvasom...hi-hi-hi... ::jeye::
Arigatou Sakumo-san... ::jeye::
Valahogy elég kevés Yaoi mangát olvastam eddig...Anime...detto...Azthiszem az Ai no Kusabi volt az utolsó!!! ::japtoun::
Sakumo-san + 1X köszönöm a címet!!!! ::jbow:: ::jeye::
Kép
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Igazán nincs mit Setike^^ Remélem hamarosan többen is megismerik az oldalt és talán találok segítő kezeket a klubbal kapcsolatban is^^ Könyörgök mindenkinek nézzetek el az oldalra, amint tudom frissíteni fogom^^ Puszi mindenkinek^^
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

[/quote]Volt szerencsém letölteni 1-2 fejezetet..és háááát.... ::reliev::
Ez az a Gravitation mix vagy mi lenne ne? ::jeye::
Nya jó tényleg...pont azt a postot hagyhattam ki,vagy éppen nem figyelni Malik-san ugye te olvasni Love Mode-ot? :hee: ::jeye:: Mond csak nem lenni meg neked véletlenül? ::hehe::
[/b] ::jeye::
[/quote]

Love mode nekem csak gépen van meg, azt is a www.sakura-crisis.net -ról töltöttem le. Húúúúú olyan édi yaoit olvastam, Not ready sensei ha mondd vkinek vmit nagyon tetszett ^^ egyébként a fent említett oldalról sok más yaoit is le lehet tölteni
Kép
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Malik-chaaaaaaaaaaan^^

Úgy szeretem, hogy neked azok a yaoik a kedvenceid amiket én is imádok^______________^A Not ready sensei szuuuuuuupeeeeeeeer^^!!!
Én is nagyon szeretem! Jelzem Kodaka Kazumanak sok jó munkája van! Nekem még a Kimera is tetszik! Igaz, tulajdonképpen nem yaoi, de én a vámpírokat is nagyon szeretem^^!!!
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Válasz küldése