yaoi mangák

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

szóval a Gravi durva csak ugye ezt animeben nem lehet, mert még véletlenül az amúgy is kicsi japán gyerek aki véletlen odakapcsol megáll a fejlődésben..^^

Na, ja! :D
Kép
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Igazán nem akarom reklámozni az oldalam, de ott is van egy fórumocska ahova nagyon hálás lennék ha a yaoi rajongó látogatók írnának pár jó szót...^^ előre is köszike^^

sakumo.atw.hu
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

Megnéztem az oldalad Sakumo és nagyon nagyon jóóó ^^ nekem teccik naon ^^ az egyik mangát el is olvastam, a Rapunzelt hát az olyan aranyoooos ^^ vicces mit csináltak ebből a régi meséből, de így jobban tetszik :D
Kép
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Tényleg megnézted????????????? ::japhaha::
Én úúúúúúúgy szeretlek^^ mindenkit szeretek aki megnézi az oldalam^^;;; És folyamatosan fogom frissíteni^^v ::jthrill::
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Malik-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2004.03.05. 20:35
Tartózkodási hely: Operettszínház, Attila öltözője ^^

Hozzászólás Szerző: Malik-chan »

Sakumo: Letöltöttem az oldaladról a Wild rockot, és el is olvastam ^______^ hát az hihetetlen aranyos, bár voltak részek amikor kicsit belezavarodtam ::jhuh:: pl amikor elment virágért és hirtelen egy másik csávóval votl aztán meg vissza ment és mintha mi sem történt volna ::jumph:: de nagyon nagyon jóóóóóóó ::hehe::
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Sakumo: Én is megnéztem az oldalad, mondjuk én nem szeretem a yaoit, hanem csak úgy érdekességképp.. Pölö az első oldal amit megnéztem "A készítőkről" volt. És pettyet meglepődtem... Zoiii-chaaaan? Waii, de rég láttalak téged is! ^.^
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Luluko: Tudod a rossz pénz nem vész el...^^; (csak átalakul:P) Egyébként hogy tetszik az oldalam??^^ MINDEN YAOIS JÖJJÖN SAKUMO OLDALÁRA!!!!!!!! JEEEEEEEEEEE! Tényleg:) Nincs kedved belinkelni a pici kis oldalamat?:)
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Éjdruida
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2004.07.11. 08:02
Tartózkodási hely: Otthon (-:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Éjdruida »

Kevés yaoihoz volt szerencsém, s elég nagy kimaradással vagyok a témában, de ami nekem igazán bejött az a Seimaden volt.
A hangulata a világnak, meg úgy az egész inkábbb érzésileg fogott meg mintsem történetileg.
Mindenesetre a karik egész korrektül megrajzolva, érdekes volt mindenestre.
Esetleg ismeri itt valaki? Csak mert ha igen kérdéseim lennének ezzel kapcsolatban ^^
Kép
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Nekem megvan németül, de sajnos nem értem szóval max. nézegetni tudom... Utálom is az ilyet, dehát ez van.. Az angol mangák ooolyan drágák...

Éjdruida: Sakumo weblapján lehet ismerkedni a yaoikkal:D.... Na, jó szóval tedd fel a kérdéseid hátha tudunk válaszolni...^^;;
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Éjdruida
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2004.07.11. 08:02
Tartózkodási hely: Otthon (-:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Éjdruida »

Hopp ezt nem is néztem egy ideje.
Valamit nem tudnál akkor Sakumo mondani magáról a Seimaden világáról? Csak mert sehol nem találok róla semmit, s így még csak a képeket sem tudom néhol megérteni... sokat segítene abban valaki ha az alapjait magának a világnak fel tudná vázolni... :roll:
Kép
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Van ugye a démon csávó névszerint Laures, akinek a szerelme Alice meghalt és egy földi lány testében született újjá. Nos Laures jön, megkeresi, a csaj beleszeret, de közben Laures "angyalkája" Tetei nem akarja, hogy visszatérjen ahhoz a lányhoz és ezért felébreszt egy démont Zadeit aki elég szadista és Teteibe szerelmes. A csaja(nem jut eszembe a neve) egy másik fiú is szerelmes aki valami különleges családhoz tartozik akiknek különleges erejük van...Kicsit bonyolult úgy elmagarázni, hogy egy szót sem értek németül...Aztán van valami alvilági fickó (amolyan sátán féle)aki (szerintem) ebbe a srácba szeret bele.. <--jó mi?:) Szóval.. szerintem kérdezz inkább meg mást, vagy olvasd el az animet, mert én annyira nem értek hozzá...^^;; hehehehe... ::reliev::
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Éjdruida
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2004.07.11. 08:02
Tartózkodási hely: Otthon (-:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Éjdruida »

Sakumo írta:Van ugye a démon csávó névszerint Laures, akinek a szerelme Alice meghalt és egy földi lány testében született újjá. Nos Laures jön, megkeresi, a csaj beleszeret, de közben Laures "angyalkája" Tetei nem akarja, hogy visszatérjen ahhoz a lányhoz és ezért felébreszt egy démont Zadeit aki elég szadista és Teteibe szerelmes. A csaja(nem jut eszembe a neve) egy másik fiú is szerelmes aki valami különleges családhoz tartozik akiknek különleges erejük van...Kicsit bonyolult úgy elmagarázni, hogy egy szót sem értek németül...Aztán van valami alvilági fickó (amolyan sátán féle)aki (szerintem) ebbe a srácba szeret bele.. <--jó mi?:) Szóval.. szerintem kérdezz inkább meg mást, vagy olvasd el az animet, mert én annyira nem értek hozzá...^^;; hehehehe... ::reliev::
Azért köszi..ezt még fel kell fogjam és emésszem.. de köszi.. :shock:

Jobb mint a semmi ::reliev::
Kép
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

olvasd el a mangát! nem az animet...^^;; jó oké.. hajnali fél kettő van.. ilyenkor már nem fog az agyam..^^;;
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Éjdruida
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2004.07.11. 08:02
Tartózkodási hely: Otthon (-:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Éjdruida »

Sakumo írta:olvasd el a mangát! nem az animet...^^;; jó oké.. hajnali fél kettő van.. ilyenkor már nem fog az agyam..^^;;
Semmi gond a lényeg, hogy én értettem ;)
de köszi azért ::daisuki::
Kép
Jo-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2004.07.09. 18:02
Tartózkodási hely: "körülnéz, megpróbál fókuszálni"

Hozzászólás Szerző: Jo-chan »

Love mode!!! ::daisuki:: Hát lehet őket nem szerertni??? ::neko::

Az én kedvenceim még:
Kosokuihan 03chapter (ez annnnnnnnnnyira édi!!!!!!!!!!!!) :lufi:
Menkui
Koi wa Itsumo Arashi no You ni
Okane ga nai bár kicsit sok az akció... :oops:
Kaze to Ki No Uta^^ ez egy régebbi darab és sehol nem találoma folytatást ::bawl:: Help me!!!

Egyik kedvenc mangakám: Ayano Yamane Tőle mindent imádok: View Finder, Slam Dunk, Loving Planet - Koi wo Suru Shokubutsu, The Guide of Love, Crimson Spell, Ikoku, és még sok-sok más ::hehe::

Szeretem még: Youka Nitta, Tohjoh Asami és Takashima Kazusa stítusát! :lufi:

Bocsi a hosszanti felsorolásért, de érdekelne, hogy ezekból ki mit ismer! (Ha már yaoi-s oldalon vagyok... ::onigiri:: )
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Én indet ismerem, bár elfogult vagyok abban, hogy szerintem Naono Bohra-t még Yamane-sensei se tudja lepipálni:D De Yamane munkáit is szeretem^^ Az Ikoku a kedvencem tőle^^v! Ja meg még Youka Nitta nagyon jó! Sokan bírálják a munkáit, de ha az ember végig olvassa a Haru wo daite itat rájön, hogy ilyen stílusban is lehet kifejezően rajzolni^^! Pl. Katounak egy-két mosolygós jeleneténél még én is elolvadok ::jblush::
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Jo-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2004.07.09. 18:02
Tartózkodási hely: "körülnéz, megpróbál fókuszálni"

Hozzászólás Szerző: Jo-chan »

Sakumo írta:elfogult vagyok abban, hogy szerintem Naono Bohra-t még Yamane-sensei se tudja lepipálni:D
::frog:: heh??? jól értettem??? Bohra ennyire bejön neked? Yamane előtt??? ::bawl:: :sobsob: Hááááát...... nekem a rajzstílusa nemigen a kedvencem, bár, ha meglátok egy kipirult kis farkasemberkét lelapult fülekkel a Three Wolves Mountain-ból, nekem is mosolyognom kell :wink:

Csakhát kicsit nagyon pedofil beütésűek a művei az én ízlésemnek... Tudom, gyakran Yamane-samánál is, de ott valahogy másképp jön ki a dolog...
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

PE-DO-FIL???!!! Ezt kikérem magamnak.... hol pedofil az neked?? ::box:: Mindenhol felnőtt pasik vannak:P Na jó, nem vitatkozom... mert kikapok a moderátortól... :wink: De akkor sem pedofil...Tudod mi a pedofil? a Chintsubu! az pedofil! De ha már itt tartunk Yamane meg csak 2-féle pasit tud rajzolni. Van egy seme és egy uke alapja és max. átszínezi a hajukat... Ez annyira nem nagy szám...^^;; :ossmil2:
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Jo-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2004.07.09. 18:02
Tartózkodási hely: "körülnéz, megpróbál fókuszálni"

Hozzászólás Szerző: Jo-chan »

Sakumo írta:Yamane meg csak 2-féle pasit tud rajzolni. Van egy seme és egy uke alapja és max. átszínezi a hajukat... Ez annyira nem nagy szám...^^;; :ossmil2:
sztem meg ez nem mindig igaz, bár néha tényleg hasonlítanak a szererplők... :)

Most olvasom a fordított Love Mode-odat :goodpost: Édi!!!!! :lufi:
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Jo-chan írta:Most olvasom a fordított Love Mode-odat.Édi!!!!!
Arigatou^^ :lufi:
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Jo-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2004.07.09. 18:02
Tartózkodási hely: "körülnéz, megpróbál fókuszálni"

Hozzászólás Szerző: Jo-chan »

Valaki tud címet adni, ahonnan Slam Dunk-ot lehet letölteni?
::jhuh:: PLEASE!!!
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

az nem yaoi... de talán valamelyik shoujo channelen nézd meg irc-n...
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ize, Slam Dunk akkora shounen, mint annak a rendje, sz'al shoujo irccsatikon max. doujinshiket fogsz hozza talalni. ^^;;
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
megumi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2004.06.24. 16:48

Hozzászólás Szerző: megumi »

mufurc írta:Ize, Slam Dunk akkora shounen, mint annak a rendje, sz'al shoujo irccsatikon max. doujinshiket fogsz hozza talalni. ^^;;
drágám, pont eltaláltad, azt keresünk!!! ::jsmile:: csak az én baka Jo-chan barátnőm má' biztos fáradt volt amikor írt...
Köszike a tippet!! ::sugoi::

Amúgy én is kiállnék Yamane mellett, mert mint yaoi-mangaka-nak, nekem ő az (egyik) példaképem!!! Az csak egy picit mellékes, hogy a drága sensei csak egyféle arcot tud rajzolni, dehát ez már előfordult mással is (khm... Youka Nitta... khm) ::hoo::
Bohra meg... öhh... én a Naive Gespenstnél elvesztettem minden maradék szimpátiámat iránta ... :ossick:
De azért a Three Wolves Mountain még mindig jó...
Kép
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Kedves megumi csak nem nem bírod a horrort? :twisted: És? a pasi kicsit szétszórt volt istenem! Amúgy csak a legelső kötetében van ilyen...
De Yamane még tanulhatna némi változatosságot a mangáihoz. Engem pl. idegesít, ha nem tudom épp melyik mangát olvasom, mert mindenki tökugyanolyan...>.>... (Sajnálom Bohra nekem kényes téma, legalább annyira, mint pl. mufurcnak a LoGH.) Sz'al ha valaki szapulja az számítson a haragomra. :twisted:
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Válasz küldése