Gantz

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Nos megvolt a 234. fejezet is ... Monjuk már a 230. 231. fejezetben is tisztában voltam vele, hogy a vámpírok partraszállásával akarják visszahozni Kuronot a "Gantz csapatba" de monjuk végre kezd megint izgalmas lenni ...
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Jah. Reméllem Great Commander Kurono visszatér a Teamba aztán végre ő és kicsiny csapata végleg lezárják a vámpíros szálat. Persze lehetnek áldozatok is de azokat meg úgyis fel lehet éleszteni, szóval nem valami nagy a tét. Max akkor ha mindenkit kinyírnak a vampok az meg úgysem sikerül hisz max a főhős úgyis életben marad.
(Mekkora poén lenne mégis ha mondjuk Kuronot kinyírnák a vampok és mostantól a telepata skac lenne a főhiró. :))
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Egészen OK volt.
Várom a következőt.
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

Prof. William !

Azé szerintem még Nishinek is lesz beleszólása egy két dologba ... Igaz ő szinte végig a kivárásra játszott, ezért is halt meg már egyszer ... :mrgreen:
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Most csakazért is kötekedni kezdek. Pedig senkinek nem lesz jobb tőle :P

Szerintem pont, hogy azért halt meg a Nishi mert a madarasnál elvesztette a türelmét, így nem volt alkalma megfigyelni a madár képességeit és jól megszívta. Hehe. Na most hogy ezt leírtam és kiderült az igazság mindenki boldog lehet!
Avatar
Keshik
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.03.18. 09:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keshik »

SoonDead !

Hmm ... Nos igaz lenne az állításod, ha egy aliennel találkoztak volna csupán Nishi halálakor, de már ott is csoportban manifesztálódtak. ÉS szvsz a kivárás mint elhibázott taktika abban mutatkozik, hogy mígy Nisi kivárt, addig mindenki más meghalt, mert nem volt tapasztalatuk, igaz így ő zsebelte be a pontokat a végén, de egyben csökkent a túlélési esély, mert a csapat nme tudott hatékonyan együttműködni, ellenben az utsó Shinjukui akcióban látthattuk mire képes a teamwork, meg ugye korábban is ...
"Before we let euphoria
Convince us we are free,
Remind us how we used to feel
Before when life was real."

The Delgados- The light before we land
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Hmm. Sztem ha Nishi akár csak 1x látta volna előtte, hogy mit okoz a madarak sikoltozása, akkor boldogult volna. Még az is lehet hogy rájöttek volna a többiek arra, hogy hogyan lehet legyőzni a madarakat az ő halála nélkül is. Szóval ha tényleg kivárt volna akkor a többieknek ugyanúgy nélküle kellett volna a madarakat kicsinálni, csak még ő is életbenmaradt volna. Sőt még ölhetett is volna ha már megfigyelte hogyan kell, és akkor simán 100 pont, kér egy törlést és akkor lívd heppili ever after.
Lehet, hogy erősebbnek tartom Nishit mint amilyen valójában. Na mind1 végülis az egész csak spekuláció.
Ja és én nem is abba kötöttem bele, hogy a kivárás rossz taktika, mert igen szerintem is az. Csak azt kérdőjeleztem meg, hogy Nishi halálát a kivárás okozta-e.
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

nihi halálát nem a kivárás okozta, hanem egy madár. :) Bocs.
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

:D Nemis a madár, hanem azok a gonosz magasfrekvenciás hullámok amiktől kipattogzik az emberek szeme.
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Annyira már nem dob fel ez a gantz. Mi történhet? Meghal mondjuk Rika és Kurono? Na bumm. Ha valaki eléri a 100pt lazán visszahozhatja őket.
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

KIVÉVE, HA GANTZ ÚJRA VÁLTOZTAT PÁR DOLGOT A SZABÁLYOKBAN!

DUN DUN DUUUUUUUN!!!

:-P

Gantz-ot már csak megszokásból olvasom, nem azért, mert "rohadtjó". Kb. addig volt jó, amíg meg nem jelentek a vámpírok. Akkor már tudtam, hogy a mangaka már nem tud mit csinálni kínjában.
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Ja meg amíg a fanok vissza nem követelik a szimpiket. Nem azért de mindenki mondja hogy hú de kiszámíthatatlan meg minden de sztem full kiszámítható az egész. Az EDEN-na AZ kiszámíthatalan.

De mivel bárekit kinyírhatnak, így bárkit vissza is hozhatnak. Korno elég vesztésre ált a utolsó fejezetnél, de tuti, hogy visszahozzák, ha meglessz valakinek a 100-pint,m esetleg Gantz nem hagyja veszni a legtehetségesebb embert. :)

Azért a villanyos trükknél a szőke fővámpír szájában is megált egy pillantra a cigi. :D

+ Nem kifizertődő elégé nekik ez a dolog. Az Izumi elleni harcban is elvesztették az összes vezérüket, csak a szőke maradt meg. Na bumm... Izumit meg amúgy sem kedveltem, de ha valaki eléri a 100pt alég annyit mondani hogy "gyűjjjön vissza Izumi"

Amúgy én is úgy olvasom, hogy Na kijött a köv rész, olvassuk már el, hátha van valami...
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Hmm... Valahogy nem kötnek le az új epizódok. És a 237. rész vége totális érdektelenségbe torkollik. :P Pedig elvileg durva.
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

KOFFING
-------------------------------------
Kép
Prof. William
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2005.06.09. 09:35

Hozzászólás Szerző: Prof. William »

Na... Sejtettem... Aztán a vége az lessz biztos, hogy Kurono meghal de mégsem mert visszahozzák és kiderül hogy nagyon sok a furiokuja és így ő lessz a Sámánkirály és megidézi a 7 servantot akik jól segítenek lenyomni a vámpírokat.
Kurono közben végleg doba Tae+Rikat és egy dögös vámpírmnacába szeret bele, de nemlehetnek egymáséi. Persze erre csak rengeteg fansertvice/szex után jönnének rá.

A szőke e cigisről kiderül hogy ő Drakula gróf fia és Japán Nagyrománához való csatlakozását akarja elérni az egésszel. De ugyebár a servantok támogatásával már elég rosszul álnak. :) Ráadásul megérkezik a Magyar Gantz csapat (Teca az eladónő, Karcsi az anyagmozgató és Bika a nyóckeri kiobófiú) és velük végleg lezárják a vámpír sagát. :-P

De a kalandoknem érnek véget... De ez már a Third Phase története...
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Prof. William írta:Na... Sejtettem... Aztán a vége az lessz biztos, hogy Kurono meghal de mégsem mert visszahozzák és kiderül hogy nagyon sok a furiokuja és így ő lessz a Sámánkirály és megidézi a 7 servantot akik jól segítenek lenyomni a vámpírokat.
Kurono közben végleg doba Tae+Rikat és egy dögös vámpírmnacába szeret bele, de nemlehetnek egymáséi. Persze erre csak rengeteg fansertvice/szex után jönnének rá.

A szőke e cigisről kiderül hogy ő Drakula gróf fia és Japán Nagyrománához való csatlakozását akarja elérni az egésszel. De ugyebár a servantok támogatásával már elég rosszul álnak. :) Ráadásul megérkezik a Magyar Gantz csapat (Teca az eladónő, Karcsi az anyagmozgató és Bika a nyóckeri kiobófiú) és velük végleg lezárják a vámpír sagát. :-P

De a kalandoknem érnek véget... De ez már a Third Phase története...
Az a baj, hogy ezen most röhögök meg minden, de sajnos az általad vázolt történet még mindig sokkal talpraesettebb, mint a Gantz utóbbi néhánytíz (száz) része... Pedig ezt a mangát régen nagy örömmel ugráltam körbe...
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Én már végleg lemondtam róla. :(
Piracy is charity.
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Éppen a 179. chapterben tartok itt. Nem bántam meg, hogy el kezdtem olvasni, mert amit az anime mutatott a végén, az lókaka, itt viszont nagyon izgalmas dolgok történnek! Nagyon jó!
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Eszembe jutott, hogy mostanra igérték a Gantz Phase 2-t. Fölmegyek az illuminati mangára és hát látom, hogy tegnap releaselték a 238-at...
Hát ezért nemigen érte meg: Ugyanaz megy mint eddig. A történetnek se füle se farka. Inkább simán gáz. Következőt le se töltöm sztem. Azt a 2 percet se érdemes rászánni amég végigolvasom. Majd szóljon valaki, ha újra jó a sztori...
Hát have fun...
{ITT EGY DIRECT LINK}

Ja és amcsi: Már kénytelen vagyok belátni, hogy jobb volt az anime vége...
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Az anime vége egy elvont szar
De amúgy tényleg, már elmúlt November 22, és folytatódik a Gantz manga! Nézem tovább ^__^ *várja a romantikus jeleneteket*
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Nem tudja valaki miért nincs 239. chapter még? :/
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Ennek csak az lehet az oka, hogy igazából van :D

Illuminatin már van scanlation. Mondjuk nem rakták föl http-re egyelőre (nemtom milyen megfontolásból, dehát ez van).
Addigis 239-edik rész: torrent
Egyétek.
Kép
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

265 ( :!: ) rész :D
Mit tudnak még kitalálni? Innen hogyan tovább, vajon ki éled fel ÚÚÚJRA?
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
Chipp Zanuff
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.10.24. 18:48
Tartózkodási hely: Mezőkövesd, Gödöllő

Hozzászólás Szerző: Chipp Zanuff »

Az újat nézve (266) szerintem még tudják fokozni! LOL :D
Real World Espada
Kép
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

266

Neeeee. Ez egy ördögi kör, sosem lesz vége :!: :shock:
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Válasz küldése