Shingeki no Kyojin

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Risa
Szakértő
Szakértő

Re: Shingeki no Kyojin

Hozzászólás Szerző: Risa » 2017.06.30. 13:13

Igen, valami olyasmi történhetett vele, hogy az anime készítői érzékelték, hogy ebben a karakterben jó kis profitlehetőségek vannak, és minden szempontból rámentek erre. Pl. szerintem még Kamiya Hiroshival is, aki ugye szintén a legközkedveltebb seiyuu. (Nem tudom, kit szeretnék Levi szerepében hallani, de nem őt. Vagy legalábbis nem ezen az erőltetett mély hangon.) Alig volt szerepe igazából, és rohadtul túltolták az official artokon is, mindig mindenhova őt rakták Mikasa meg Eren mellé - valószínűleg ez is közrejátszik az ellenszenvedben. XD És akkor egy idő után már a csapból is ő folyt, a fangörlök meg még a "kivel randiznál legszívesebben?" kérdésre is őt szavazták meg, pedig csak a hülye akarna ezzel a goromba kis fickóval randizni, most nem azért. He's gay for Erwin anyway. :'D

szerk.: ja igen, és még annyit akartam, hogy Levi OP-ságára is van (vagy hát lesz) magyarázat. Lehet persze mondani rá, hogy bullshit, de a Shingeki univerzumában ez egy valid dolog, és nem ő az egyetlen, aki ilyen képességgel rendelkezik.
Junchi írta:Ó, nem fosztanálak most meg a LoGH-tól a világ összes kincséért sem; az idilli LoGH × Risa momentán a kedvenc shipem. :D
No offense but your ship is problematic. XD Nem is mostanábanra gondoltam, hanem a jövő évre, vagy bármikorra, amikor kijön a 3. évad. :D
Kép

Catrin
Nagymester
Nagymester
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Catrin » 2018.04.27. 10:56

Na, itt az első trailer. És egy újabb promókép, amin Levi feje egészen rémesre sikerült. Hjaj. ::are::

Kép

Rui-chan
Hikikomori
Hikikomori
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rui-chan » 2018.06.28. 19:07

Végre a civil ruhájukat is láthatom színesben! :D Egyébként már csak az ilyen pluszok miatt várom az animét, mozgókép, színek, zenék. A manga folyamatos olvasásával ez jár, de hát ez van. XD

Kenny vigyora viszont jól sikerült, az tetszett az előzetesben.
Kép

Catrin
Nagymester
Nagymester
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Catrin » 2018.07.09. 19:28

Eszembe jutott a tegnapi talin említett "epic" jelenet - Reiner a vadludakkal.XDDD
SPOILER
Kép

Catrin
Nagymester
Nagymester
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Catrin » 2018.07.12. 09:24

Bár még több mint egy hét van a rendes, tévés indulásig, természetesen megnéztem az elővetítések camripjét.XD

Az eleje uhm: Eren az
SPOILER
óceánnál
???!!! Így valószínűleg ez lesz a vége is, ami remek hír, ez alapján huszonrészre számítok, bár ha így kapkodnak, mint az első részben (7ch/ep?), 13-ba is besűríthetnék, de valószínűleg és remélhetőleg nem fogják (főleg, ha a
SPOILER
múltrizsa
is bekerül, márpedig be kell kerülnie). (Mondjuk még mindig poén/szemét lett volna, ha pont a
SPOILER
pince
előtt vágják elXD, így viszont egész jó évad elé nézhetünk, ha nem kínos-pikcsördrámázzák el az egészet.)

Utána láthattuk a korábban linkelt mini "takarító-hiszti" jelenetet, majd zanzásítva egy csomó eseményt. Erről itt egy egész okés összefoglaló videó, mennyi minden maradt ki vagy lesz későbbiekben a mangából.

Szumma nem bántam, hogy emiatt mozgalmas lett a kezdés, másrészt viszont kedveltem azt a rengeteg karakter jelenetet és párbeszédet, amiket kihagytak, így erős hiányérzetem is van. Szóval nem tudom... ha Isayama tényleg nem szereti ezt az arcját, lehet elég rendesen zanzásítani fogják?:/ Azért nem kéne, elvesznek a kedvenc Levi-Hange
SPOILER
kínzásosXD
stb. jeleneteim.
Bár Levi ebben az első részben kis túlzással már most többet mutatkozott/beszélt, mint az előző két évadban, szóval annyira még nem panaszkodom.XD Erwint is láthattuk a husbandóval, attól mondjuk nem félek, hogy az ő jelenetei hanyagolva lesznek, mert ha tényleg addig jutnak, ameddig, kicsit sem elhanyagolható tényező a karaktere...

Nagggyon kíváncsian várom az OP/ED párost (azért valamit csak nem lőttek le előreXD).

Risa
Szakértő
Szakértő

Hozzászólás Szerző: Risa » 2018.07.14. 09:57

Nem pótolták be/bővítették ki az Erwin-betegágyas párbeszédet se? ::jtears:: I'm a sad panda.

Amúgy approve-olom az ava-banner választásod, Catrin. :D Lehet, hogy majd én is beújítok valami erurisre.
Kép

Válasz küldése