Offtopic

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ayla írta:Mondjuk az angol felforduláson nem lepődtem meg. Sőt, szinte csodálkoztam mért nem volt ilyen korábban. Úgyértem nagyszintű zavargás amit tűz követ. Londonnak az a dolga, hogy leégjen XD
Tényleg, ott mire fel kezdtek lázadozni? Az nekem valahogy totál kimaradt, már csak azt hallottam, hogy "ég a város, ég a ház is". :dirr:
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: scineram »

Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Titkos írta:
Ayla írta:Mondjuk az angol felforduláson nem lepődtem meg. Sőt, szinte csodálkoztam mért nem volt ilyen korábban. Úgyértem nagyszintű zavargás amit tűz követ. Londonnak az a dolga, hogy leégjen XD
Tényleg, ott mire fel kezdtek lázadozni? Az nekem valahogy totál kimaradt, már csak azt hallottam, hogy "ég a város, ég a ház is". :dirr:
Ott kezdődött, hogy a rendőrök véletlenül lelőttek egy néger fickót. ^^ Aztán persze egyből jött az anarchia.

scineram: lol, japán kommentek a videók alatt. és degusztustalan színe van annak a víznek.... plusz ilyen gépekkel folyókat szoktak térítani, többek között....
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kashim »

JimRaynor írta:A legtöbb diktátor nem ismeri az elég fogalmát...
Csak fájdalmat és pusztulást hoznak magukkal.
Ez így is van, de a mi "dreamworld" demokráciánkban is vannak rendesen ilyen " kis diktátorok" gondoljunk csak a már említett bankárokra, biztosítókra, a hitelintézetekre, az országok fizetőképességét megállapító minősítő cégekre. Ha az emberek kicsit jobban körbenéznének maguk körül akkor észrevennék, h a diktátorok közelebb vannak mint hinnék...

És ha már a korábbiakban szóba került Kadhafi meg Líbia kérdése...
Tegnap néztem az egyik külföldi hírcsatorna videó tudósítását a helyszínről, és egy cirka 10 másodpercnyi jelenet után olyan facepalm-ot küldtem....Oké a történet kb annyi volt, h egy lebutított líbiai felkelő az amcsi zászlót csókolgatta, és alig érthetően ismételgette, h "köszönöm Obama elnök"-Most komolyan szerintem 10 év múlva visszafogja majd ezt sírni, amikor a nagy felszabadító haderő kipumpálja a földjéből az utolsó csepp olajat is...aztán otthagyja mint a menyét a tyúkot... :)

Amúgy mindent összefoglalva, Kadhafi hülye volt, h a hatalmát nem a nép jólétére fordította, ez volt a fő ok amiért a saját népét ellene tudták fordítani. Szerintem a továbbiakban, majd az elüldözött libiai trónörökös lesz a nagyhatalmak új helyi bábuja a sakkpályán...


Ú.I.: Még mielőtt elfelejteném, a xanuva nevű felhasználót kéretik törölni, szexuális témájú hírdetés kihejezése miatt az ált. anime témák topicban.Ihh hát ezt is megéltük. :D
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Egyre leleményesebbek ezek az ejtőernyősök. :D

Bank eddig is a tulajdonosainak termelte a hasznot és ezután is ezt fogja tenni ,egy erkölcstelen szörnyeteg ami se jó se rossz és csak a mögötte álló befektetőkön múlik ,hogy mekkora agyarakat növeszt.

Obama Lol :D a NATO volt az amelyik győzelemre segítette őket nem Amerika...
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kashim »

JimRaynor írta:Egyre leleményesebbek ezek az ejtőernyősök.
Ja-ja, új légvédelmi ágyukat kéne felállítani, h megakadályozzuk, h egyáltalán földet érjenek. :D

JimRaynor írta:Obama Lol a NATO volt az amelyik győzelemre segítette őket nem Amerika...
Igen ez volt a másik fő ok, amiért nagyon szánalomra méltó volt a videó.Én tudottammal csak angol és francia repülőgépek repültek be a térségbe támogatni.De ha az ember itt is a dolgok mögé néz akkor könnyen rájöhet, h ez az egész légi támogatás nem volt több mint a francia Dassault Rafale és az közös európai fejlesztésű Eurofighter Typoon tesztrepülése harci körülmények között.Ez egy kicsit olyan mint amikor a cégek jótékonykodnak, két legyet egy csapásra módszerrel.

Amerikai harci gépekről meg annyit, h max az olaszországi légitámaszpontjaikról mehettek volna gépek.Mondjuk náluk a tesztelés túl drága lett volna a F22-esekkel arról nem beszélve, h az amcsi "szuper ufo" nem tudja azt a kommunikációs protokollt, amivel az európai gépek kommunikálnak, jó dolog ám a NATO szabvány... :)
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Péter »

JimRaynor írta:A legtöbb diktátor nem ismeri az elég fogalmát...

Csak fájdalmat és pusztulást hoznak magukkal. :?
Az a nagy helyzet, hogy az emberek mindig is diktatúrákban éltek, csak ezeknek az elnevezése és az elve változott. Jelenleg demokrácia címen élünk a tőke diktatúrájában, ami meg így működik:
Kép
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: alvaro »

A demokrácia bonyolultabb annál, hogy egyszerűen lediktatúrázzam :vigyor:
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Petya mindig irányít valaki a háttérben ,de én is Alvaro véleményét osztom a demokrácia még mindig a legjobb fajta "diktatúra".
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Sőt, a társadalom egy kaotikus rendszer. Ha "irányít" is valaki a "háttérből", egészen biztosan nagyot lepődik néha :vigyor:

Mégsőtebb, szerintem senki se irányít, a rendszer magát vezeti. A "vezetők" meg egyszerűen hülyék ahhoz, hogy bármit átlássanak :vigyor: Nagy részük nem is akarja. Aki meg elég idealista ahhoz, hogy akarja, pláne, hogy próbáljon változtatni, annak nem jó :lol:
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Péter »

Olyan túl sok bonyolultság azért nincs benne, ne gondolkodj csak vásárolj minél többet és többet, sőt ha lehet legalább egy dologtól folyamatosan függj is, aztán ha nem bírod már anyagilag, vegyél fel hitelt mindenre, zálogosítsd el mindened, aztán majd békén hagyunk ha már nem lesz semmid. Persze mint látható ez a kiszipolyozó rendszer se működik, mert ha túl nagy tartozások dőlnek be tömegesen, akkor összeomlik az egész rendszer.

Most aztán lehet véleményed, fene nagy szabadság és egyenjogúság van (legalább is papírforma szerint) nem számít se norma, se erkölcs, semmi, közben meg elég egy apró ballépés és elveszik mindened, aztán mehetsz az utcára aludni.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Az nem a demokrácia, hanem a kapitalizmus. Igaz, hogy mindig együtt jár, egytányérból esznek stb, csak a fogalom nem ez.
Péter írta:elég egy apró ballépés és elveszik mindened, aztán mehetsz az utcára aludni.
A diktatúrában se kell sok, hogy elvegyék mindened, és még szerencséd van, ha mehetsz az utcára aludni.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Petya a diktatúra és a demokrácia közötti különbség az ,hogy hőböröghetünk büntetlenül a diktatúrában meg jól szájba vernek...
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Péter »

A mordályos nyul írta:A diktatúrában se kell sok, hogy elvegyék mindened, és még szerencséd van, ha mehetsz az utcára aludni.
Persze, ezért mondom hogy lényegében ez se sokkal jobb amiben most vagyunk. Csak most épp nem azon a címen veszik el valamidet, mert a "nép ellensége" vagy "hazaáruló" vagy, hanem azért mert épp bedőlt a hiteled, vagy egyéb jogi, pénzügyi csavar áldozata lettél.

JimRaynor írta:Petya a diktatúra és a demokrácia közötti különbség az ,hogy hőböröghetünk büntetlenül a diktatúrában meg jól szájba vernek...
2006-ban is szájba verték azt aki kiment tüntetni, de az éves homárparádé alkalmával is szájba szoktak verni olyanokat, akik még csak nem is tüntetni voltak ott, hanem mert arra laknak, vagy arra volt dolguk. Sőt ha a valós társadalmi problémákról esik szó, mondjuk bizonyos etnikumok tevékenységéről, akkor is szájba vernek, még ha nem is fizikálisan.
Kép
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Péter írta:Olyan túl sok bonyolultság azért nincs benne, ne gondolkodj csak vásárolj minél többet és többet, sőt ha lehet legalább egy dologtól folyamatosan függj is, aztán ha nem bírod már anyagilag, vegyél fel hitelt mindenre, zálogosítsd el mindened, aztán majd békén hagyunk ha már nem lesz semmid.
Erre én csak azt mondom, hogy nem muszáj ám ész nélkül fogyasztani., vagyis csak annak mossa az agyát a tv, az internet és a reklámok, akik hagyják. Arról mindenki saját maga tehet, hogy anyagi lehetőségeit meghaladva, saját idiótaságában, vagy sznobériája miatt mindig a legtutibb és legújabb 3d-s tévét, blu-ray házimozi rendszert, meg elképesztő árú ruhákat vesz, mert neki az kell, meg az olyan jó. Az ilyen meg is érdemli. Itt most nem a házvásárlásra hitelt felvevőkről beszélek. Az viszont teljesen igaz, hogy a bankokat jól meg kéne ******, mert amit csinálnak, az legális uzsora. De van, amikor egyszerűen elkerülhetetlenek.
Péter írta:az éves homárparádé alkalmával is szájba szoktak verni olyanokat, akik még csak nem is tüntetni voltak ott, hanem mert arra laknak
Mondjuk azért bizonyos körök a "homárokat" is szívesen szájba vernék, szóval annyira nem értem ezt a nekünk lehet, de mi mindenképpen áldozatok vagyunk mentalitást, ha máshoz nem is, a szélsőségesek nagyon jól értenek a tények csavarásához. A 2006-ban várost gyújtogató és randalírozó "egységek" meg minden, csak nem békés tüntetők. Az is nehezen elképzelhető, hogy békés embereket agyonvernének rendőrök.
Kép
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Dark-san írta:Mondjuk azért bizonyos körök a "homárokat" is szívesen szájba vernék, szóval annyira nem értem ezt a nekünk lehet, de mi mindenképpen áldozatok vagyunk mentalitást, ha máshoz nem is, a szélsőségesek nagyon jól értenek a tények csavarásához.
Szerintem egy kicsit eltértél a tárgytól, mert ahogy néztem, Péter pont arról beszélt ami a valóság.Ezt már évek óta tapasztalom én is mint fővárosi, a legutóbbi pont a már fentebb említett fesztivál miatt késtem le egy találkozót, mivel az Adrássy útat és a környékét szó szerint meg sem lehetett közelíteni. Ez még nem is lett volna annyira gáz, de az egészben az volt a legjobb, h még a kisföldalattit is lezárták emiatt.Gondolhatjátok, h mennyire élvezetes lehetett a dolog, amikor egy megbeszélt időpontra megy az ember találkozni egy olyan személlyel, akit életében először lát.
(Első benyomások ugyebár.... )

Az egészben az a poén, h ezt előzetesen a BKV nem közölte tudtommal...
Szóval még mielőtt könnyes szemekkel sírnánk szegény felvonulókért, előbb jusson már eszünkbe, h akik ott élnek a felvonulás mentén azokat arra X órára szó szerint gettóba zárják és ez a nem mind1 :!:
Amúgy az egészben az a legironikusabb, h a normálisabb "homárok" is elítélik ezt a rendezvényt, mert van annyi belátóképességük, h rájöjjenek, h ez bizony nem oda való dolog...
Dark-san írta:Az is nehezen elképzelhető, hogy békés embereket agyonvernének rendőrök.
Ez egy kicsit most fájt, de tényleg....megkérdeznélek téged, h te egyáltalán tudod miről beszélsz amikor ilyeneket mondasz?Vagy csak szimplán kimaradtak, azok a mára már ikonikussá vált felvételek, ahol hétköznapi járókelőket, és helyi lakósokat vertek félholtra a szervek....és akkor még azt a bizonyos papot még nem is említettem, akinek a kezéből kicsavarták a Magyar zászlót (nem nem az árpádsávosat) majd jól megtaposták azt...Ezeket kellene látni mielőtt véleményt mondasz.
Szomorú, h itt tartunk 2011-ben.... :neutral:
Avatar
Dark-san
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.06.01. 11:48
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Dark-san »

Kashim írta: Szerintem egy kicsit eltértél a tárgytól, mert ahogy néztem, Péter pont arról beszélt ami a valóság.Ezt már évek óta tapasztalom én is mint fővárosi, a legutóbbi pont a már fentebb említett fesztivál miatt késtem le egy találkozót, mivel az Adrássy útat és a környékét szó szerint meg sem lehetett közelíteni. Ez még nem is lett volna annyira gáz, de az egészben az volt a legjobb, h még a kisföldalattit is lezárták emiatt.Gondolhatjátok, h mennyire élvezetes lehetett a dolog, amikor egy megbeszélt időpontra megy az ember találkozni egy olyan személlyel, akit életében először lát.
(Első benyomások ugyebár.... )

Az egészben az a poén, h ezt előzetesen a BKV nem közölte tudtommal...
Szerintem kicsit te is eltértél, mert eddig nem volt szó a parádé elcseszett szervezéséről. :) Amúgy annyira engem nem érdekel a Pride, de elhiszem, hogy érintettként nehéz lehet egy rosszul szervezett rendezvényt külsősként tolerálni. Mondjuk ez megint a szervezők és a hatáság hibája, nem pedig politikai vetület, de én nem is a szervezés hiányosságaira és az ebből adódó kellemetlenségekre akartam előbb célozni, hanem a balhézókra, akik nélkül egyébként a felvonulás évekig fele ennyi problémát sem produkált, csak néhány éve kitalálták, hogy őket ez baromi zavarja és jól tüntetnek majd ellene. Ugyan semmivel sem lesz jobb, és nem oldódik meg semmi, de legalább jó balhé, és nem unatkozik a főváros..

Kashim írta: Ez egy kicsit most fájt, de tényleg....megkérdeznélek téged, h te egyáltalán tudod miről beszélsz amikor ilyeneket mondasz? Vagy csak szimplán kimaradtak, azok a mára már ikonikussá vált felvételek, ahol hétköznapi járókelőket, és helyi lakósokat vertek félholtra a szervek....és akkor még azt a bizonyos papot még nem is említettem, akinek a kezéből kicsavarták a Magyar zászlót (nem nem az árpádsávosat) majd jól megtaposták azt...Ezeket kellene látni mielőtt véleményt mondasz.
Én csak annyit tudok, hogy a 2006-os eseményekben vastagon felelős volt a politika, többek között a be nem jelentett tüntetésekkel, jelentős hangulatkeltéssel az ellenzék részéről is, meg az Astoriánal gyülekezők hiányos tájékoztatásával, (ami gyűlést szintén elítélek, mert egy nemzeti ünnepet nem önös politikai célokra kell használni és nem így megemlékezni róla), mi szerint a Deákon már oszlatás van, csak annyit nyögtek ki, hogy lehetőleg ne arra menjenek. Ennek ellenére miért arra ment a többség? Utólag bárki könnyen burkolózik a "békés tüntetők" táborába, persze az igaz, hogy a rendőri brutalitásra nincs semmilyen ok. Mondjuk az is ember a talpán, aki ilyen cirkuszban ott tökéletesen helytáll.
És azt sem értem, hogy egy pap mit keres politikai rendezvényen. (Dehogynem, ez csak irónia.)
Kashim írta: Szomorú, h itt tartunk 2011-ben.... :neutral:
Miért, hol tartunk. :? Engem tökéletesen hidegen hagy a szélsőséges politika, de sajnos elég sunyi szélsőségest ismerek, hogy az agymenéseiket fenntartással fogadjam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dark-san 2011.08.29. 21:44-kor.
Kép
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Dark-san írta:Szerintem kicsit te is eltértél, mert eddig nem volt szó a parádé elcseszett szervezéséről.
Valóban egy kicsit eltértem a tárgytól, de ezzel a pár sorral csak azt akartam érzékeltetni, h nem arról kéne sírni, h szélsőségesek így meg úgy (tudom nagy divat egyes körökben embereket ezzel a jelzővel bélyegezni, ha egy kicsit is kiáll az igazáért. ) na de fejezzük is be ezt mielőtt még átmennék személyeskedésbe. Mivel én csupán a véleményemet szeretném kifejteni, nem pedig szitkozódni, vagy pedig jobb-bal játékot játszani.
Arról meg, h a politikának mennyi beleszólása van, hagyjuk már hiszen egy bizonyos most kormányzó párt pont azzal kampányolt, h korlátozza ezt a felvonulást ahhoz képest, h a másodikák a "húsos tálnál" nagy kuss van erről az ígéretükről.
Hiába újabb politikai fail...
Dark-san írta:de legalább jó balhé, és nem unatkozik a főváros..
Az igazi megoldás az lenne, h a szélsőségesnek bélyegzés helyett, szimplán áttennék a rendezvényt valami kevésbe nyilvános helyre mint teszem azt mondjuk a sziget, ott elennének magukkal felvonulhatnának egymásnak és kész...Az igazi probléma mindig is a rendezvény helye volt, és a viselkedés amit a felvonulók tanúsítanak.
Az okokat kéne keresni, h miért vannak annyian ez ellen a "pride" ellen, nem pedig újjal mutogatni és egy leszélsőségezéssel elintézni az egészet, egyszersmind a szőnyeg alá söpörni a valódi problémát.
Dark-san írta:Utólag bárki könnyen burkolózik a "békés tüntetők" táborába, persze az igaz, hogy a rendőri brutalitásra nincs semmilyen ok. Mondjuk az is ember a talpán, aki ilyen cirkuszban ott tökéletesen helytáll.
Az a könnyen burkolózunk a a békés tüntetők táborába kijelentésed kísértetiesen emlékeztet azokra a zsarnokoknak a módszerére akik a kollektív bűnösség nevében égettek fel falvakat, mert ugyebár ha nem találjuk a bűnöst akkor álljunk bosszút mindenkit elvet vallották...
Az első mondat második felével viszont egyet értek mert arra valóban nem volt semmilyen ok.
Arról meg, h a rendőr, h áll meg a talpán az ilyen helyzetben, szerintem ez megint egy olyan dolog, h nekik ez a munkájuk erre lettek "kiképezve" ezért kapják a fizetést.Ehhez képest amit akkor láttunk az vetekszik egy 3. világbeli oszlatás barbárságával. (pl: kilőtt szem stb...)
Dark-san írta:És azt sem értem, hogy egy pap mit keres politikai rendezvényen. (Dehogynem, ez csak irónia.)
Mondjuk a kérdés valóban jogos, csak tudod ha bizonyos szemszögből nézed akkor rájöhetsz, h a legtöbb magyar egyháznak addig kellenek a hívek amíg adakoznak neki, amikor meg arra kerül a sor, h kiálljanak a hívek mellett, akkor meg nem csinálnak semmit.Ebből a szempontból becsülendő ez az ember, aki nem csinált semmi mást minthogy a magyar zászlót lengette, "hú ez aztán a nagy bűn"...
És arra, h mi lett a zászló további sorsa nem nagyon reagáltál, kíváncsi lennék, h arra mit mondasz.Mert ha valamit akkor azt nem lehet kimagyarázni, legalábbis szerintem.
Dark-san írta:Miért, hol tartunk.
Ott, h vannak olyan emberek akik majdhogynem azt mondják, h jogos volt az, amit ott és akkor, azokkal az emberekkel tettek, pusztán rendfenntartás címén.
Dark-san írta:de sajnos elég sunyi szélsőségest ismerek,
Valóban ezzel én is így vagyok csak érdemes megjegyezni, h szélsőségesek mindkét oldalon vannak...

Szerintem még megvárom mit reagálsz erre és aztán, hagyom ezt az egészet, mivel látom h egyes emberek nem változnak....és hát valahogy úgy érzem, h önző dolog lenne ezt tovább folytatni, amikor még lenne más is aki másról beszélne, ehelyett az igazán sötét korszak helyett...
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Gyerekek az k*rva jó ... tessék elolvasni. :D:D:D

http://sf.blog.hu/2011/08/31/a_10_legel ... tasy_klise
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Végül is igaz, bár csak abban az esetben, ha fantasy alatt a LOTR nyomdokai járó kalandos, utazós, világmegmentős történeteket értjük, mert azért van a fantasynak kismillió oldal meg mellékága is.

Ja és vicces, hogy egyesek mennyire magukra vették a dolgot. :vigyor:
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

to veszekedők: STOP PLEASE!

to Jim: ezt láttam vagy két éve :D

ki volt még rajtam kívül mai nap suliba v évnyitón?
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Péter »

Hakuma Riyuichi írta:to veszekedők: STOP PLEASE!
Ebben mi volt a veszekedés? :? Elég érthetően leírta aki akarta a saját álláspontját, amúgy meg politika, kényes téma.
Dark-san írta:A szélsőségesek nagyon jól értenek a tények csavarásához. A 2006-ban várost gyújtogató és randalírozó "egységek" meg minden, csak nem békés tüntetők. Az is nehezen elképzelhető, hogy békés embereket agyonvernének rendőrök.
A 8-éves MSZP-SZDSZ kormány nem épp szélsőséges volt, hanem nagyon is balliberális, de azt hiszem náluk jobban senki se értett még a tények csavarásához. Lásd: Gyurcsány

A tüntetők között is voltak olyanok akik csak a balhé miatt mentek oda, de a rendőrök egy részén még azonosító se volt és mily meglepő, ugyan ezek az egységek még viperákat is használtak.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Egyeseknek magasabban, másoknak alacsonyabban van az a küszöb, amitől már veszekedésnek érzékelik az eszmecserét, plusz vannak akik nem mindig tudják megkülönböztetni a vitától.
És gyakran van, hogy a túlfűtött vitánál valaki rákezdi, hogy "Ne veszekedjetek már!", mire tényleg veszekedés lesz belőle...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Péter írta:Lásd: Gyurcsány
1. Az alatta szóló dal elérhető valahol "tiszta" formában, úgy, hogy senki nem pofázik bele? :D XD Szívesen meghallgatnám. XD

2. Speciel az, hogy nem hisz Istenben, de őt dicsőíti, szerintem nála nem ellentmondás, csak az "Isten" alatt olyankor magára céloz. :lol: A baj csak az, hogy aki jelenleg kormányoz, az is. :( Őszintén szólva ha engem kérdeztek, szar az egész politika, és a legszomorúbb, hogy "mi" vagyunk azok, akik rendszeresen újraválasztjuk ezeket az idiótákat, csak négyévenként mindig a másik oldalt, mintha annál korábbra már nem is tudnánk visszaemlékezni, hogy aki előttük volt, ugyanaz a szemétláda. Komolyan, már ott tartok, hogy a következőnél lehet el sem megyek szavazni, mert egyszerűen lassan nincs olyan párt, amelyikben annyira megbíznék, hogy egy cserép kaktusznál komolyabb dolgot rábízzak. (Tényleg, ha teszem azt az országból senki nem menne el szavazni, akkor vajon vennék az adást, hogy kollektíven elegünk van belőlük? Jó, amúgy tudom, hogy nincs, lásd hithű MSZP-s mami a videóban, de most csak úgy tegyük fel... XD)
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

A magyar túl szenvedélyes nép egy ennyire csendes tiltakozáshoz. Egyszer volt Budán passzívellenállás-vásár.
Válasz küldése