Offtopic

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Sárkánybaby írta: ...valamilyen szinten örülök, hogy ennyire azért általában nem szokott földhöz vágni 1-1 karakterhalál. ^^"
Nálam nem a karakterhalál, és nem ennyire, de meg szokott viselni, ha befejeződik valami fandom. Amolyan "és most ebből az epic-ségből térjek vissza az unalmas való életbe?"...[/quote]

Igen. Legtöbbször ezzel van a baj. Hogy nehéz visszaszürkülni. Amúgy amiről még külön videót megnéznék, az az ahogyan lemegy egy fandom. Mármint pl nálam:

- 4 napig alig alszom alig eszem mert TUMBLR vagy és FANFICTION.NET
- azután felkeresem a külvilágot és megosztom egy másik fannal a tumblrözésem egy tizedét.
- azután kimegyek a lakásból és mindenhol a fandomomat látom elrejtve ( pl. hazagyüttem Apo koncertről és a PETRU nevű péksütődét mostmár a szemem sarka automatikusan Perttu-nak olvassa ... *sóhaj* )
- aztán kezdődik a cosplay hullám, de milyen menő cépések vannak, de énis cépézek, de hűdenagyon. Aztán persze kevésből lesz tényleg cépé, de azért mégis.
- ha ez is megvolt akkor kezdek kiegyensúlyozódni, eszembejut hogy más dolog is van a világon, pl régi fandomjaim, hogy hmm és egyszer ez volt a Narutóval vagy hmm a Harry Pottert most is legalább ennyire szeretem mégis tudok tőle enni...
- aztán ha ez is lemegy akkor általában jön az a szint, hogy DE NEKEM KELL VALAMIT VÁSÁROLNOM, mert mi az hogy a HP összes kötete a polcon van ennek a fandomnak meg semmit sem költök?!
- ezután a sok sok keresgélés és a rádöbbenés, hogy nincs pénzem
- ezután jön a: nembaj, majd csinálok valamit házilag. (persze végül nem...)
- és ezután aztán visszatérek a szürkeségbe. XD

ééés várom a következő évadot/fejezetet/kötetet vagy csak az időt, hogy kezdhessem előlről. ^^
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nálam teljesen másképp működik ez a dolog. Jó, ha rákattanok valamire, akkor nálam is jön a fanfiction-fanart-merch vásárlás hármas, de hogy ez meddig tart az teljesen független attól, hogy fanságom tárgya véget ért-e már vagy még nem. Egy idő után magától is lecseng nálam az intenzív láz, és általában az az a pillanat, amikor készen állok egy újabb fandom meghódítására. :vigyor:
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Titkos írta: Miért, szerinted meg tudnálak győzni ennek ellenkezőjéről? XD Ugye, hogy nem. XD
:goodpost: :LOL:
Titkos írta: túl jó volt a 2, nehéz lenne überelni. XD)
"nehéz"=/="lehetetlen"
De nem is 3. rész kéne, hanem DLC dögivel. Ilyen kis sztoris DLC-k, SP/MP nekem mindegy. GLaDOS legyen benne. XD Én miatta akarnék harmadik részt, meg ha elővennék megint Cave-et... na az epic lenne.
Titkos írta: Addig esetleg végignézheted a Pony season 2-t, ami nem csak ugyanolyan awesome, mint az 1 volt, de a fandomja is erősebb, mint valaha.
Ja, nem ártana már megnézni.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

1. Úristen, de szép haja van a csajnak!!! Nekem bezzeg csak kócolódik...
2. Ó, igen, az "aftershock"! Sokszor volt benne részem, akár volt szereplőhalál, akár nem. (Amúgy annak ellenére, hogy a csaj ezt emelte ki, szerintem ugyanúgy érvényes minden más esetre is.)
Szerintem egyébként a jelenség független attól, hogy most fandomról van-e szó, vagy sem. Ha elég jól megírt a cucc, akkor akármitől lehet ilyen fejbekólintottság-érzésem: például annak idején napokig letargiában voltam a Gulliver utazásai kiolvasása után, hogy "Igeheheeen, minden ember jehu!~ T________T "
Sárkánybaby írta: "és most ebből az epic-ségből térjek vissza az unalmas való életbe?" Meg gondolom mindenkivel előfordult az, hogy nézett valami jó filmet, ami rendesen beszippantotta, és mikor végetért, kellett pár perc, míg felfogta, hogy hol van.
Igen, pontosan! :D
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

A mordályos nyul írta:például annak idején napokig letargiában voltam a Gulliver utazásai kiolvasása után, hogy "Igeheheeen, minden ember jehu!~ T________T "
Az 1984 után.
Az életkedvem is elment. Komolyan, volt úgy, hogy csak ültem, és néztem, és próbáltam valami pozitív dolgot kitalálni, a könyv után annyira nem maradt semmi.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Pont azért is nem mertem még azt elolvasni! Majd egyszer mindenképp, de előtte nagyon sok lelkierőt kell hozzá gyűjtenem. Meg egy pár hasonlóhoz...
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Megláttam, hogy az 1606. hozzászólásomnál tartok és az jutott eszembe, hogy vajon mikor néztem el a 666-at ... :/ XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ayla írta:Megláttam, hogy az 1606. hozzászólásomnál tartok és az jutott eszembe, hogy vajon mikor néztem el a 666-at ... :/ XD
Én nem rég voltam tripla hetes és kőrubelül ugyanazt éreztem mint 18. szülinapomon... semmit

Ha te is elnézted akkor nem is volt annyira fontos. ::^_^::
Avatar
Aqualuna
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2007.07.15. 17:05
Nem:
Tartózkodási hely: Nem a vízben, nem is a Holdon...

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Aqualuna »

Sárkánybaby írta:Az 1984 után.
Az életkedvem is elment. Komolyan, volt úgy, hogy csak ültem, és néztem, és próbáltam valami pozitív dolgot kitalálni, a könyv után annyira nem maradt semmi.
Ismerős érzés, nagyon is.
Egyébként ne haragudj, de miért nem válaszolsz a privát üzeneteimre? :?:
http://animeweb.hu
Legújabb fordításaim: Shiroi Kumo (manga, befejezett), Orange (anime, befejezett), Honoo no Alpen Rose (anime, folyamatban)
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Azért, mert amíg nincs épkézláb válaszom, addig senkit nem fárasztok azzal, hogy hátőőőizéé.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Aqualuna
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2007.07.15. 17:05
Nem:
Tartózkodási hely: Nem a vízben, nem is a Holdon...

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Aqualuna »

Oké, értem, akkor bocsi.
http://animeweb.hu
Legújabb fordításaim: Shiroi Kumo (manga, befejezett), Orange (anime, befejezett), Honoo no Alpen Rose (anime, folyamatban)
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Sárkánybaby írta:Ó, szeptember 3-a.

Állapot: Várakozás szabad helyre...(20. kísérlet) Nincs szabad hely

Ebben csak az a legszebb, hogy mindössze négy tárgyat akarok felvenni. Négyet.

Edit: na egy órával később csak sikerült belépni. Szerintetek az milyen, hogy meghirdetnek egy tárgyat előadás/labor 18 főre? Alig lehet valami felvenni az idén, és ezzel szúrják ki az ember szemét? Ha a tanárok úgy csinálnak, mintha tanítanának, akkor majd én is úgy csinálok, mintha fizetnék érte. Elképesztően zabos vagyok.

Nosss..... most kb. ugyanolyan zabos vagyok, mint SB volt. Saját hibámból pótvizsgáznom kellett 6 tantárgyból. Oké. A pótvizsgáim felét is elcsesztem, oké. DE 3 TÁRGYBÓL LEADTAM A MUNKÁM, IDŐBEN ÉS BASZTAKJEGYETADNI. Most átkerültem fizetősre, ami k*vára nem vicces, mert nem fogunk enni... Sőt, szerintem gyertyát gyújtok villany helyett, a telefonomat meg csak felvenni fogom, hívni nem hívok senkit róla.

Ráadásul utsó éves vagyok és mind a 6 tárgyam második féléves, szal a vizsgamunkám félévében még +6 tantárgy újra, különben nem diplomázhatok. ÉDES ANYUKÁJUKAT.

Miéééért kell ezt csinálni a diákkal? Szedjék be a pénzüket az iskolakerülő de diplomaakarókon! Ne a szerencsétleneken, jó?

*fújtat*
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Akinek van 5 perce az nézze meg ezt :

http://www.youtube.com/watch?v=vFART6ZM ... r_embedded

kellemes napot az aoi-soknak remélem minél többen talizunk októberben ::^_^::
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Ó, ez de jó volt! ::hehe:: ::jtears:: ::hehe::
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Ez nagyon AWWWW volt!

Én meg egy kicsit önreklámoznék.
Megtaláltam egy ŐŐŐŐŐŐŐŐŐsrégi AMVt a gépemen, megnéztem, flashbackeltem.
Persze az egésznek naaagy sztorija van, amit párás szemmel tudnék mesélni, de titetket úgysem érdekel, úgyhogy csak az AMVt kapjátok.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

JimRaynor: Szép volt. ^^

SB: A zene! :shock:

Most mentem Queent hallgatni. :D
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ohh köszönöm köszönöm ::^_^:: akkor máskor kiteszem ha találok hasonlót...
Sárkánybaby írta: Persze az egésznek naaagy sztorija van, amit párás szemmel tudnék mesélni, de titeket úgysem érdekel,
Miből gondolod így amíg el nem mesélted?
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Mariko írta:SB: A zene! :shock:
IGEN, TUDOM. Az arcomat kellett volna látni, amikor először hallottam. XDDD Csapatosan estünk hanyadt. XD
JimRaynor írta: Miből gondolod így amíg el nem mesélted?
Mert nagyon anekdotázós. ^^"
Szóval egyszer jött Tatsu, hogy talált egy zenét, vághatnánk rá csapatosan. A fenti reakciónk volt, és hogy vágjunk bele!
Poén, hogy az én részem valami óra-másfél alatt készült el, mert tökéletesen elfelejtkeztem róla. XD (Akkor még az asztalin vágtam AMV-t, mert nem volt laptopom, és koliba utazás előtt két órával esett le, hogy HÉ!)
Ma már sok hibáját látom, igazából a szervezés kissé... feles volt, de akkor is büsze vagyok magunkra.
De a legnagyobb a Con volt. Az volt tán az első kétnapos, és azon aggódtunk, hogy vajon mikor adják le... ha leadják. (Nem neveztünk vele, mert egyrészt 7 perc, és mindenki nevezett önállóan.) Szóval ülünk a vetítőteremben a kakasülőn, mikor elfehéredik a vászon, mi meg visítunk, mint az állat. X3333 Persze mások csak néztek, hogy mivan... később meglátták. Zabálta a nép, mi meg magunkon kívül voltunk a gyönyörtől. XD Komolyan, életem egyik legszebb napja volt. Most is szélesen vigyorgok, ha eszembe jut. :vigyor:

Igazából hiányzik az, amikor minden héten rendszeresen jártam anime vetítésre vagy összeültünk barátnőmmel animézni. Baromi sok mindent megnéztünk. Meg az milyen volt, amikor középsuliból főiskolás napokra kéredzkedtem el... meg amikor... meg... meg...
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

SBaby: Erre sztorira most megint kedvem lett volna ide betenni azt a zongorást számot... de most nem teszem nem nem nem drágassszág ilyet nem sssszabad... :thumb:

http://www.youtube.com/watch?v=G0k3kHtyoqc :LOL:
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Nos nem egészen hasonló de egész látványos rövidke szerelmi szál egészen bonyolult végzettel...

Acél könnyek (10 perces)


erre tessék -> http://www.youtube.com/watch?v=R6MlUcmO ... r_embedded#!
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Nekem meg eszembe jutott a nagykedvenc rövidfilmem, bocsi, ha már linkeletem egy körben:
Secret Adventure of Sleepy Man
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Aranyos volt. :wink:
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Kár, hogy a scanner nem tudja tartani a ritmust, egyébként faja. XD
http://www.youtube.com/watch?v=DkaUsBwe0fo
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Eskü, jobb, mint az eredeti. XD
A mordályos nyul írta:Kár, hogy a scanner nem tudja tartani a ritmust
Annak elég komoly hardveres korlátai vannak, a scannert nem arra tervezték, hogy milyen nagyon gyors legyen. Meg feltételezem, ez sem a legújabb típus.
De a jó öreg floppyt is fel lehet ám használni: http://www.youtube.com/watch?v=X4SCSGRVAQE
Meg az Intel 8080-ast is: http://www.youtube.com/watch?v=yLS35kyYlOU (személyes kedvenc, vajon miért. XD)
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Play portal like a dos! XDDDDDDDD (A legmagasabbra értékelt komment XD )

Gondoltam, ha a scanner nem bírja a tempót, akkor lassabbra vehetnék neki a dalt. :)
Válasz küldése