Offtopic

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Netes képregény, ha valakit érdekel: My Roomie, The Dark Lord. Lefárasztó. XD
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

LOL. XDDDD
Ajánlok akkor én is, bár a vége kezd egy kicsit... hmm... laposodni. http://lfgcomic.com/archive
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

A mordályos nyul írta:Netes képregény, ha valakit érdekel: My Roomie, The Dark Lord. Lefárasztó. XD
Piros Pont ::^_^::
El is tettem magamnak kedvencekbe...
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A mordályos nyul írta:Netes képregény, ha valakit érdekel: My Roomie, The Dark Lord. Lefárasztó. XD
Ez nagyon nagy! XD Főleg az utolsó, meg a harmadik a tömlöccel. XDD
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Thor vagy Iron Man?! ennél nagyobb problémám talán most nincsen XD *betegesen elvan*
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ayla írta:Thor vagy Iron Man?! ennél nagyobb problémám talán most nincsen XD *betegesen elvan*
Mármint hogy? Melyik filmet nézd meg, melyik a jobb szuperhős, vagy...? XD
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

És tudjátok, mit utálok még? Hogy "hivatalosan", legalábbis a különböző fandomok szerint, már nem létezik olyan, hogy barátság. Ha valaki szimpatizál valakivel, esetleg nagyon szeret valakit, az csak és kizárólag szerelem/szexuális vágy lehet, mert nemtommért. Pedig a barátok is szeretik egymást, csak egyesek ezt nem bírják, vagy nem akarják elkülöníteni a szerelemtől. Pfeh. :neutral:
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ayla írta:Thor vagy Iron Man?! ennél nagyobb problémám talán most nincsen XD *betegesen elvan*
Iron Man ő tud fejlődni a másik meg már több tíz ezer éve ugyanolyan...

Mordályos:Engem is feltudnak dobni vele a plafonra ^^ De valahogy mindig azok nyilatkoznak a témában akiknek sose volt még semmilyen tapasztalatuk evvel kapcsolatban...
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Hehe, tudom miről beszélsz Mordályos. :vigyor: Már láttam kirohanást fangirl részéről, csak mert a mangaka merte egyértelműsíteni a szerelmi szálat a főhős és az egyik női főszereplő között, holott a csaj meg volt győződve róla, hogy a srác a haverjába szerelmes. XD Nem tudom hol látott ő szerelmet, de azért írt egy többoldalas, példákkal teletűzdelt értekezést, hogy bizonyítsa az igazát. Kb. ilyen példák voltak benne, hogy "megvigasztaltra, amikor padlón volt, tehát szerelmesek... okéééé... XDD
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:És tudjátok, mit utálok még? Hogy "hivatalosan", legalábbis a különböző fandomok szerint, már nem létezik olyan, hogy barátság. Ha valaki szimpatizál valakivel, esetleg nagyon szeret valakit, az csak és kizárólag szerelem/szexuális vágy lehet, mert nemtommért. Pedig a barátok is szeretik egymást, csak egyesek ezt nem bírják, vagy nem akarják elkülöníteni a szerelemtől. Pfeh. :neutral:
Jaja, plusz a barátság mellett testvéri szeretet sem lehet, tuti azok is szerelmesek egymásba...
Mariko írta:Hehe, tudom miről beszélsz Mordályos. :vigyor: Már láttam kirohanást fangirl részéről, csak mert a mangaka merte egyértelműsíteni a szerelmi szálat a főhős és az egyik női főszereplő között, holott a csaj meg volt győződve róla, hogy a srác a haverjába szerelmes. XD Nem tudom hol látott ő szerelmet, de azért írt egy többoldalas, példákkal teletűzdelt értekezést, hogy bizonyítsa az igazát. Kb. ilyen példák voltak benne, hogy "megvigasztaltra, amikor padlón volt, tehát szerelmesek... okéééé... XDD
Na igen, igazából itt a baj, mármint ha az illető ezt halál komolyan gondolja. Mert oké, fanboyként én is röhögve bele szoktam magyarázni nem egy fanservice cuccba, hogy kik is azok, akik "offscreen yuriznak", meg hasonló hülyeségeket, de ettől én még tudom, hogy az nem a canon, csak a fantáziám. XDDD
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Titkos írta:Jaja, plusz a barátság mellett testvéri szeretet sem lehet, tuti azok is szerelmesek egymásba...
És riválisok vagy ellenségek se lehetnek, mert minél inkább ki akarják csinálni egymást, valójában annál szerelmesebbek... XD
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Dejó, hogy benézek ide, ebbe bele akartam szólni.
Egészen pontosan csak csatlakozni az előttem szólókhoz, hát bakker, ezek után kezdem lassan sajnálni az emberiséget. Ilyen kevés ember tudja, mi is az a barátság?


Aztán szeretném kikérni a mélyen tisztelt nagyérdemű véleményét erről a figuráról (ref 1, ref 2, ref 3). (Bakker, erről az utolsóról jut eszembe, hogy akartam a hajába kék foltokat tenni. Na mindegy.) (Meg nekem is egy olyan ruhát kellett kiválasztanom, ami a film egyetlen jelenetében szerepel... bár amennyit Bowie öltözködik benne... szinte minden csak egyszer van rajta.)
Szóval legyetek finnyásak, majd megmondom, hogy miért marad így. XD Komolyra fordítva: az arcformáján kívül mindenbe bele lehet szólni. :D
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Úúúúú, ááááááááá, tökjó! :D Én akarok lenni az első! (Devin is láttam a watch-üzik között, de elsőre még inkább elhalasztottam volna a megnézését kevésbé elfoglalt napokra, de így már nem lehet mellette elmenni ;) )
Szóval: tök jól felismerhető, nagyon bejön! :D És tetszik a rajzfilmesített alakja.
Viszont ha valamibe tényleg bele akarnék kötni, akkor azt mondanám, hogy a mellkasának lehetne valami textúrája, mert így nagyon természetellenesen üres. Se árnyék, se domborodás, érted. (Viszont a kivágottabb ruha ötlete nagyon bejövős! *drool* :thumb: )

Ugye a teljes animáció is felkerül devire? *____*
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Jej. :D
Most mondjam azt, hogy annak a mellkasnak van textúrája? ^^" Majd akkor színezek még rajta, hogy jobban nézzen ki.

Ha nem is devire, de yútyúkra mindenképpen felmegy a vidi. Sok minden egyébként nem lesz benne, de EZ tuti. XD Meg na, azért ne várjunk helyből Dreamworks minőséget, bár igyekszem. ^^" (Félig elkeserít, félig lenyűgöz a tudat, hogy a 3DS Max az egyetlen dolog, ami képes lekötni hosszú távon. Értsd: evés-ivás-pisi-kaki nélkül 8-12 órára. Volt olyan, hogy nekiültem du 1 körül, és éjjel 1-kor kaptam észbe, hogy hé, hol a nap?!)
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Jó, nem ismerem a szakkifejezéseket. :P Mindenesetre nagyon "üresnek" hat.

Ajaj, ez nagyon jó teaser volt! *___* Hajráharjá! :D
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Na oké, fogjatok le. Hozzám is eljutott vééééégre így négy év után az Assassin's Creed, barátkozok az első résszel (már amikor van időm és erőm hozzá). Komolyan, ha nem Debrecenben lenne, már kaparnám is elő anyám "Kezdők arab nyelvkönyv"-ét. Legalább is annak első pár fejezetét, ami megvan. Meg kéne venni valahonnan a teljes könyvet. Mondjuk egy cseppet fura, hogy mindenki nyomja a játékban ezt a kissé erőltetett arab akcentust, még a templomosok is (!!), csak Altair nyomja amcsi "nyelven". Meg a doki, meg az asszisztens, de ez most mindegy. Persze valamilyen szinten jogos, de amikor már a lovagok akcentusán is valami arab-izé ütközik ki, akkor már nagyon kilóg a csóka az ékes amerikai szavaival.
Ja, és ha már arabok: Nyul, volt az a görög kisesszé a másik topicban, kissé érinteném azt. Arabot sem ártalmas tanulni. Sok minden jön a görög nylevből, ja. De a többi arab. :D
Kár, hogy nincs most nekem erre időm. :(




Ha valaki vágja a socket programozást C-ben, az jelezze plix. XD
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: scineram »

OJt és azokat kérdezném, akik szoktak volt figurákat vagy akármit importálni, főként az EUn kívülről. Szokott előfordulni, hogy ezekre valami vámot rábasznak? Egyáltalán milyen és mekkora tételek után kellene vámot fizetni, és mennyit?
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ennek a múltkor én is utánanéztem, mert van egy folyamatban lévő rendelésem. Elvileg 22 EUR-ig ÁFA és vámmentes a csomag, 150 EUR-ig vámmentes de ÁFA köteles, 150 EUR felett pedig vámot és ÁFA-t is kell fizetni. Igazából nem is a vám a tétel, mert az csak pár %, hanem a 27 %-os ÁFA. Fontos még, hogy nem csak maga az áru értéke számít, hanem a postaköltség is, és azután is vámot illetve ÁFA-t kell fizetni. Jó hír viszont, hogy a gyakorlatban nem egészen így működik a dolog, mert a magánszemélyek nem kiugró értékű csomagjait csak ritkán fogják meg a vámon (persze lehet peched), legalábbis a ha postán jön, de pl. a FedEx és a hasonló cégek állítólag mindent elvámoltatnak. A legegyszerűbb módja a vám és ÁFA elkerülésének, ha az eladóval ráíratod a csomagra, hogy "GIFT", de ezt a komolyabb webboltok sajnos nem szokták bevállalni.
Na, én erre jutottam a nyomozásommal. Tapasztalatom még nekem sincs... majd ha megjön a csomag. ^^
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Engedjétek meg, hogy kifejezzem a rosszallásom. Bele kéne a szájába lépni annak, aki torrentben képest feldarabolni akármit! Sőt, már annak is, aki tömörít (a 7z-t leszámítva, de ilyet még nem láttam)! Bakker, egy kicsivel több, mint 500 megás fájlt 37 részre darabolni! Meg van ez huzatva?!

Edit: jaj nem is az! 30-valahány megás fájlt feldarabolni!! Ez már büntetendő, komolyan.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Megint én. Igyekszem nem átalakítani a fórumot a személyes blogommá, de ezt most kell.
Hölgyeim és uraim: Kristen Stewart. (Képes rá, reméljük a későibbekben a gyakorlatba is látjuk átültetve.)
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Oké, valakinek csak el kell mondjam...
Idézet cosplay.hu:
Szeretsz színpadon vagy kamerák előtt szerepelni? Úgy érzed, hogy jó a beszélőkéd? Szeretnél a CosplayTV egyik műsorvezetője lenni? Vagy esetleg a Mondoconon a színpadon konferálni? Ha a válaszod igen, akkor gyere el a Cosplay.hu Party-ra a Gólem Művekbe június 16-án és mutasd be nekünk, hogy mit tudsz. Állj be a kamera elé, interjúvold meg Yurikót vagy bármelyik cosplayest (össze is beszélhettek előtte). Konferálj fel nekünk egy kitalált Mondoconos programot mikrofonnal a kezedben! Cosplaybe beöltözni nem kötelező, de ne legyél szakadt, viszont legyél legalább 18 éves és ismerd legalább alapszinten a hazai cosplayes és conos világot! Fiúk és lányok jelentkezését egyaránt várjuk! A legjobb próbavideókat (természetesen beleegyezéssel) leközöljük a CosplayTV-ben is!

Az én pici fejem meg úgy gondolja megy és megpróbálja.... >_<
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Hajrá Ayla! :D
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Köszi, elkell... igazából izgalommal várom, nem félelemmel vagy ilyenek. Attól vagyok csak ideges, hogy összejön-e rendesen a cépénk (barátnőmmel együtt megyünk én Saya ő meg Yuriko Takagi lesz HOTD mindketten olyan laposak vagyunk mint a föld, a karakterekhez képest meg a való világhoz képest is szóval remélem nem lesz ANNYIRA gáz a megjelenésünk... vagy ilyenkor nem para mert cosplay, szal tömje ki magát az ember? XD Fúj....) meg most derült, ki, hogy csak aznap tudok menni kb mert péntekre beraktak két vizsgát is! :(
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Ayla írta:Fúj....
Mos' mé'?

Én is tettem zoknit melltartóba, mikor Reisen voltam :LOL:
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ayla: Plasztikai sebészet ma már ocso :D

Egyébként meg sok sikert! ::^_^::
Válasz küldése