Kinek honnan a neve...

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Egyértelmű Zone of the Enders....Lenne aha ez nem egy kód lenne az MGS Acid-ban ami megnyit egy jó kis videót
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Dörmi06
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.02.23. 17:12
Tartózkodási hely: Mostanában leginkább Terminal 2 Apron...

Hozzászólás Szerző: Dörmi06 »

Én vagyok a Dörmi-Motorsport 6-os számú tagja. Csak azt hosszú lenne kiírni, hogy Dörmi-Motorsport 06 minden egyes alkalommal...
Nem tudja valaki Urd otthoni számát? ;)
Avatar
Amethyst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2006.04.16. 14:36
Tartózkodási hely: NERV
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amethyst »

Hátöö, ez jó kérdés O_o Szerintem anno még azért lettem Amethyst, mert tetszett a hangzása....de már fogalmam sincs ^^""
KépKép
Avatar
Kyssifur
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2006.02.07. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Kyssifur »

Az én nevem egy mesebeli cirkuszi medve után van. Eredetileg Kissyfur és nem Kyssifur.
Avatar
Plague
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2006.04.04. 10:50
Tartózkodási hely: Namek

Hozzászólás Szerző: Plague »

Én gimiben kaptam a Pocok nevet és ez is maradt rajtam, Aztán vegyítettem a Darthpocok névre majd most a Plague-t használom minden játékban ill itt. Tök jó!! :)
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

Hát én a középsuliban kaptam a Yeti elnevezést, de csak azért yetithebeast a nevem, mert az eredeti túl rövid :vigyor:
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
Black Winged
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.02.04. 10:20
Tartózkodási hely: iskolának nevezett állatkert

Hozzászólás Szerző: Black Winged »

Én szerettem volna szárnyakat.ismerösök közt tul sok az angyalos nevü.meg nem is vagyok 1 angyal.ezér vagyok 'fekete szárnyu'.
Cut my life into pieces
This is my last resort
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Saját magamat neveztem el így, mert belső tulajdonságaimat tekintve szörnyen hasonlítok önmagamra...
Avatar
Groven
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.23. 15:56

Hozzászólás Szerző: Groven »

Ez 1 jó kérdés. Sokat törtem annó a fejem, h 1 olyan nicket találjak, ami rám passzol, nameg h ne dobjam ki 1 hét után, mert már nem tetszik. :)
Így kitaláltam 1 3 szóból álló nevet, melyből az 1. kettő név volt. Hamar rájöttem, h az első túlságosan is felkapott sokfele így lehagytam úgy mint a 3. szót és maradt a mostani, ami mellett kitartok.
Avatar
Youko-Ryuu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2006.05.10. 21:07
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Youko-Ryuu »

Hella mIndenkinek aki olvassni fogja! ::jsmile::

Az én nevem Japánul : Karmazsin Sárkányt jelent.
Persze ha jó volt a szótáram! ::japtoun::
Mivel annó vörös veszedelemnek hívtak és utánna jött az angol tanárom aki kicsi sárkánynak hívott a sárkány mániám miatt. Így később megkaptama a Vörös Sárkány titulust.
MAjd mivel nekem a KArmazsin vörös a az egyik kedvenc színem így lettem KArmazsin sárkány vagyis Youko-Ryuu.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Youko-Ryuu írta:Az én nevem Japánul : Karmazsin Sárkányt jelent.
Az "youkou" lenne, de akkor már szerintem célszerűbb a "kurenai"-t használni (az csak egy kanji, a youkou meg kettő).
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Youko-Ryuu
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2006.05.10. 21:07
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Youko-Ryuu »

Hella!
Doumo! a felhomályosításért. ::jsmile::
De mint említettem a szótáramban csak így találtam meg. ::jumph::
http://j-radio.hu
A felkelőnap Hangja!!
Hallgassátok Ti is!
Hamarosan élő műsorral is jelentkezünk!
ill Az Anime Conról szokás szerint élő közvetítést adunk! :)
Avatar
Rossi
Profi
Profi
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2006.05.15. 10:35
Tartózkodási hely: Na'conxy... izé, Nagoya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rossi »

"Kinek honnan a neve?" Anooooooooooooooo...
Nos az, hogy Rossi, a "Rossini"-ből ered (XIX századi olasz zeneszerző, mint az közismert :wink: ). Hol volt hol nem volt, az én középiskolai felvételim volt egy belvárosi gimibe (közelebbről: Apáczai), szóbeli forduló. Irodalomtanár kérdezgetett mindenféle hülyeséget, többek közt h a közelmúltban milyen színházi előadást láttam. Mivel én e kérdést nem vettem túl jó néven, próbáltam elterelni a témát, hogy "Hát, inkább koncerteken voltam mostanában" - kérdés: "Ó, igazán? És mit néztél/hallgattál?" mire én elkezdtem sorolni, hogy Rossini: Semiramis-nyitány stb. Ezt egy későbbi osztálytársam meghallotta, és teljesen ledöbbent, hogy "Ez Rosszínit hallgat?!" :shock: na onnantól kezdve én jópár évig szinte mindenkinek Rossini voltam, ami később, nagy örömömre lerövidült Rossira.
Ily módon, ennek az elnevezésnek a becenéveként való használata egyfajta nosztalgiázás elveszett ifjúságomon merengve. :^_^: :drop: ::^_^:: De ha valaki nagyon akarja, hívhat akár Rossini-nak is :wink:
"Történetem teljes egészében igaz, mivel az elejétől a végéig én magam találtam ki." XD
http://thebiggestdreamer09.blogspot.com/
Avatar
Nakamura Kazuma
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2006.05.19. 20:46
Tartózkodási hely: in your mind
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nakamura Kazuma »

hát nekem innen van: http://www.rumandmonkey.com :oops:
megtetszett, és a nevemnél fogva a Scryed is :D , úgyhogy ha megyek ki Angliába, feltétlenül veszek DVDt/mangát... :)
'SYD BARREEEEEEEEEEEEETT!!!!!!!!!!'


http://kazuma.middangeard.org.uk
Pink Floyd Fan Site
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

a rum and monkey jó :D mert ott azé saját neved lesz és nem egy híres animében szereplő emberkétől kapod (:
én meg összetettem a nevemet. lol
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Az, hogy egy anime (fő)szereplőjétől kapod a neved, még nem (feltétlenül) rossz... főleg, ha nem véletlenül választottad az adott nevet. Én is azért választottam a sajátomat, mert kifejezetten hasonlítok Xellossra :D, beső tulajdonságaimat tekintve...bár ez sajnos nem mindig előnyös másoknál :( ...
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

lehet de legalább a tied saját (ami most rád nem vonatkozik....) és az funny (: és ami funny az jó (: de ha a neved saját sokkal büszkébben viseled mint amiből ezer van a világon. pl.: csodás aplusszos társaink neve ennyiből áll...: kurama 01, kurama 11, kagome111 vagy kagome666.... nem? na nem idegesítem tovább magam az ilyenen.... :woff:
Avatar
Link
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2006.05.29. 09:29
Tartózkodási hely: somewhere in time

Hozzászólás Szerző: Link »

Gyermeki létem egyetlen igaz hőse volt (jelenleg is az).....kell ennél jobb indok??
Kép
Fáj a fogad? Könnyen elbánok vele! :dirr:
Avatar
neuhikari
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.05.29. 17:40
Tartózkodási hely: Budapest/Dreamland
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: neuhikari »

nagyon megtetszett a Hikari mert sok animében szerepel és a fényt jelenti a neu meg a sulim első három betűje a Neumann János stb...
szal mivel annyi fény van a fejembe hogy bárki eltévedne a sötétben ezért a neuhikari tökéletes választás volt érzelmileg nagyon kötődök a középsulimhoz szal így egy kicsit japán kicsit magyar meg számtech de azt inkább hagyjuk
Szerelemben háborúban mindent szabad
-Ezért nem tudom megnyerni egyiket sem
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Hát a Viko-t azt még 7 éve találtam ki magamnak amikor az egyik videojátéknál csak 4 betüs nevet lehetett megadni ugyhogy lerövidítettem a Viktort :D, és ezt azóta is használom a barátaim,és újabban a fórumok körében is.
Az Ssj2 pedig a DBZ-ből van, a kedvenc jelenetemből mikor Gohan a Cell elleni harcban a dühtől és elkeseredettségtől fűtve változik Ssj2-vé
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Kedves neuhikari,kicsit meglepődtem amikor láttam a neved,mert gondolom tudod már van egy Hikarink :D Persze pl. Xellosból sem egy van :-P
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Nah hát nekem ez csak ugy jött...hmm talán mert néha vagyok olyan idióta mint Chii, másrészt meg lehet h 1 kicsit külsőre is hasonlítok rá de ezt inkább nem reklámozom...
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Nataniel
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.04.20. 21:14
Tartózkodási hely: eddig a padláson voltam, most épp az agyadra megyek

Hozzászólás Szerző: Nataniel »

én a nevemet édesanyámtól kaptam és azóta is büszkén viselem ::jthrill::
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Rossi írta:"Kinek honnan a neve?" Anooooooooooooooo...
Nos az, hogy Rossi, a "Rossini"-ből ered (XIX századi olasz zeneszerző, mint az közismert :wink: ).
Jee én voltam Schubert egy darabig (mert annyira sznob vagyok).

De a mostani userem onnan ered, hogy van egy Thumb Wars nevű StarWars paródia mit Steve Odekerk (Ace Ventura 2) csinált és hüvelykujjakkal bábozzák el az egészet és ötletes és vicces és nagyon jó meg minden :P
Naszóval. Na szóval a Luke nagybátyját hívják Uncle Soondeadnek mert "hamarosan meghal". Jó lehet hogy nem a legjobb poén, de annyit röhögtem rajta, hogy ezt keztem el nickként beírogatni mindenhova. Már kb. 5 éve ez van.

Valamikor szoktam Lajos is lenni, ami tökéletes magyar férfinév, szóval ha lesz fiam akkor így fogom hívni, ha több fiam lesz akkor mindegyik Lajos lesz. De ezt már nem nagyon használom, mert az egyik osztálytársnőmet valamiért elneveztük Lajosnak és így félreértésekre adhatna okot, ha ugyanaz lenne a nevünk.
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Mivel idejét se tudom mióta Doom-ozok, hát ezért.. amikor még csak 3betüt lehetett bepötyögni névnek Zoi volt - Zoli-t rövíditendő :)
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Válasz küldése