Tudomány vagy hülyeség?

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

alvaro írta:
(Egyébként ennek az érdeklődésemnek köszönhetem az egyik fura hobbimat: hogy minél több távot sikerüljön kipasszírozni egy-egy tank benzinől :vigyor: Nem mintha nagy léptékben bármit számítana. Propagandának meg nem jó, mert pár hasonló madáron túl mindenki más értetlenül néz, és rávágja, hogy alig pár forint spórolok vele - aztán boldogan pazarol tovább, esetleg sopánkodik közben, hogy magasak az adók az üzemanyagon.)
Én sztm akárhogy is igyekezel a Smart Fortwom-mal be előzlek akárhogy is spórolsz. :D Bár nem csak neked van ilyen hobbid. :-P

Bár a Volkswagen XL1 mögött mind2 elbujhatunk. :D 0,9L/100km

7 milliárd lesz őszre az emberiség lélekszáma ,kellemetlen egy adat a hírforrásokból is látszik ,hogy igencsak buli hangulat van...

Pamparam ezt régebben akartam megosztani de kiment a fejemből.

http://www.nol.hu/tud-tech/20101214-ha_ ... anak_a_fak

Nekem kell ilyen a szobámba :D

Ja igen a forrás -> Bioglow corporation fejlesztése .

Mivel mindenki szereti szidni az időjósokat ezért beszkenneltem egy kis cikket róluk csak nektek. :wink:

https://picasaweb.google.com/1078246990 ... 4651464802
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

JimRaynor írta: Én sztm akárhogy is igyekezel a Smart Fortwom-mal be előzlek akárhogy is spórolsz. :D Bár nem csak neked van ilyen hobbid. :-P
Kép

Teresa, BMW F650CS/ABS 2004, 3 éves átlag 3.042l/100km.
Valós körülmények, eső, szél, fagy, országút, város - és ugyanúgy kétszemélyes, mint a kiskocsid :vigyor:

http://www.cleanmpg.com/index.php?page= ... ewcar=3180
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Rendben legyen ...
De én erre fel nem ülnék télen vagy hidegben azt hót biztos :D
Az enyém 3,2 -3,5 városban országúton 3,0 . 2002 -es .
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

JimRaynor írta:Rendben legyen ...
De én erre fel nem ülnék télen vagy hidegben azt hót biztos :D
Az enyém 3,2 -3,5 városban országúton 3,0 . 2002 -es .
Hát, kicsit hideg :vigyor: Igazából mínusz 3-4 fok alatt nem ülök fel én se, mindent nem bírok azért ki :vigyor: Egyébként bélelt cordura cucc, alá jégeralsó, 2 pár zokni meg pulóver, a kezemre meg fűtött kesztyű. És aztán megyek a nyílt országúton 50-nel, különben szétfagynék ebben a szerelékben is :lol: Fagypont alatt nagyon durva dolog tud lenni a menetszél :vigyor:

A havat és az ónos esőt is kerülöm inkább.

Na ilyen esetekre azért egyszer én is beszerzek egy kocsit, meg ha 2-nél többen vagyunk, vagy sok cuccot kell cipelni. De sokat nem tervezem használni :wink: Amit meg szintén beszerzek, ha meglesz a házunk, az 2 bicikli... hihetetlenül hasznos, és jót is tenne nekem. De mindennél előbb a ház, mert az szabja meg a további költségvetést... (jó, bringákat bármikor vehetnék, csak lenne hova...)
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

http://www.jumpoverthere.com/the-only-w ... e-program/

Űrutazás lehetőségi a jövőben. :-P

alvaro:
A körzeti főorvos felhívja a áruházlánc osztály vezetőjét.
-Szép napot! Hány motorkerékpárt adtak ma el?
-A nyitástól számolva 10 darabot értékesítettünk.
-Nem értem,nem értem.
- Hol a fenébe tekereghet az a másik három...
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Multinacionális vállalatok, mint a hidegháború pótlékai? :LOL:
De a képben nagyon sok igazság van. Mondhatni jól elkapta a korszellemet :?

(...na most add össze, hogy vannak, akik használtan vesznek - pl. én is. A dokinak fogalma sincs, milyen kiterjedt a potenciális klientúrája :D)

[6.7MB-os anim aláírásba? Tudod, hogy ezért nemrég még öltek? Én most is ferde szemmel nézek rá...]
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Lehetséges ,hogy nem volt tisztában a lehetséges potenciális páciensei számával...

Mc-s űrrepcsik szállnak az égbolton :) és közbe fennhangon süvöltik a reklámjaikat a sztratoszférába :D.

Milyen szép jövő...

6,7 sok? ha tudnád hogy az 1.0 mekkora volt akkor kapnál szívgörcsöt. :D

Egy kis iromány ,hogy mi a gond a tiszta energiával hajtott járművekkel...

http://tisztajovo.hu/2011/08/18/marad-a ... de-meddig/
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Túlnépesedés ? Túl sokan vagyunk ? Úgy tűnik mégsem... :weh:

Mikor hal ki az utolsó magyar nő, mikor tűnnek el az országok?

http://hvg.hu/gazdasag/20110823_tarsada ... ri_kihalas

Ha mostani társadalmi struktúrák nem szűnnek meg érdekes helyzet fog elő állni. (2 gyereknél mondjuk én se vállalnék többet...)
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Attól, hogy itt lokálisan fogyunk, a Föld még durván túlnépesedett, csak a bőséges, olcsó energia képes ezt a népességet fenntartani, azzal tömködjük be a lyukakat, amit romboltunk a bolygó állapotán. Ha ebből kifutunk, hirtelen szembetaláljuk magunkat azzal, hogy a Föld eltartóképessége az utóbbi egy-kétszáz évben nagyon leromlott, a huszadik század eleji módszerekkel nem lehet a mai Földön egy akkori népességet már nem lehet eltartani. Ez ciki, mert háromszor-négyszer annyian vagyunk, és ez csak növekszik.

Nekünk meg ordas nagy mákunk van, hogy fogyunk, csak a bevándorlókat kell kívül tartani, ha nem akarunk éhen pusztulni.

Japán vonatkozás, hogy az Edo-korban ők a mai Magyarország területénél közel 4-szer nagyobb helyen voltak képesek kb. 30 millió embert fenntartható módon életben tartani. De ők aztán nem szemeteltek, amit lehetett, megjavítottak, amit meg nem lehetett, azt másra használták. Még a szarban is megtalálták az üzlet, a bérháztulajdonosok a hozzájuk tartozó WC-k tartalmát eladták a parasztoknak, így az is visszakerült a rendszerbe. Minderre szükségük is volt, akkoriban az ország zárt rendszer volt.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Háromezer után? Hol leszünk mi már akkor? Nem csak az befolyásolja a népességet, hogy ki mennyi gyereket hajlandó szülni. Szerintem addig bőven lesz sokkal nagyobb gáz is, mint holmi "házassági sztrájk".
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Mordályos Nyuszi : azt 3150 az utolsó ami nem jelenti azt ,hogy valóban igy is fog történni csupán érzékelteti a jelenlegi társadalmunk mennyire ellustult és önző lett . Bár a dekadencia elterjed a jelenleg szegény régiókban is akkor helyzet fordul visszájára. Igazából a jelenlegi liberális berendezkedésunk kudarcát mutatja egy fajta figyelmeztetésként.
Igen ez kicsit lokál patriótaként fog hangzani de most komolyan az jo nektek ha az unokáitok már csak fekete vagy kreol ború barátai lesznek ? Nem vagyok rasszista de mo ékes példa az elgyengülő nyugat számára.

Alvaro:Egyetértek veled de fordítsuk meg a kérdést.. Attól ,hogy a föld túlnépesedett attól változna bármi ha Mo lakossága nullszaldósan feltudná önmagát tartani? És igen az emberiség egyre inkább próbál az általad emlegetett Edo kori hozzá állást magáévá tenni mert másképp nem megy...vagy legalábbis nem fog menni. 2 milliárd embert tud fenntartani a jelenlegi technológia szint ha mindenki rizst enne a bolygón akkor 5.Bevándorlás meg a jelenlegi rendszerben megakadályozni nem lehetséges."Éltessék a globalizáció minden adományával egyetemben...." :neutral:

WC említetted ilyen próbálkozások már vannak. -> http://tisztajovo.hu/2011/08/24/a-kompo ... vezetesen/
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

JimRaynor írta:Bevándorlás meg a jelenlegi rendszerben megakadályozni nem lehetséges."Éltessék a globalizáció minden adományával egyetemben...." :neutral:
Hajjjjajjj, miket olvastam már ebben a témakörben. Sok társadalmi-politikai víziót, a demokrácia életképtelenségéről (lehet benne valami, az emberek jobbára a saját rövid távú érdekeiket nézik, a politikusoknak meg 4 évük van népszerűségüket meghosszabbítani, a hosszútávú célokat elég mostohán kezelik egy ilyen rendszerben), a globális világrend széthullásáról (ebben lenne jó is...), az USA, EU darabjaira eséséről...

Érdekes és szomorú egyébként, hogy a képzetlen, elmaradott népesség szaporodik a leginkább, ez szinte predesztinálja az emberiséget arra, hogy föléljen mindent, mint a lemmingek, vagy a vírusok, ahogy Smith ügynök mondta vala. Őket aztán meg nem győzöd arról, hogy ez öngyilkosság, csak azt látják, hogy a gyerekek fogják ellátni őket öreg napjaikban. Ami mondjuk oltári nagy tévedés, mert nem a gyerek tartja el, hanem a föld, a víz, a levegő... viszont a "stratégiájukkal" ügyesen kiszorítják, "túlszaporodják" a felelősen gondolkodó csoportokat.

Itt nem tudom, mi lenne a megoldás, de túl csábító válasz a fasizmus. Ha jobban belegondolok, bármi ötlet is jutna eszembe erre a problémára, az valahol biztos hogy fasiszta lesz. De lehet, hogy pár évtized múlva nem lesz ilyen kényes a gyomrunk :weh:
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

A Fasizmus nem is lehet megoldás mert ez csak olyan rendszer ami önmagát zabálja fel belülről kifelé. Az állandó ellenség kép keresés nem az intelligens emberek sajátja.

De liberalizmus sem egészséges mert azon alapszik ,hogy az ember elég fejlett és bölcs ahhoz ,hogy döntsön magáról és jövőjéről csak ,hogy az emberiség jelentős százaléka inkább marad kicsinyes és önző semmint ezt az utat választaná.Ahol nincs oktatás ott még rosszabb a helyzet.

A felelősség vállalás és tartás egyre inkább nem a mai ember sajátja...
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Igazából az eddigi fasiszta rezsimek nagyon buták voltak, épp úgy nem látszott rajtuk a felelős tervezés, mint a demokratikus rendszereinken. Adtak neki valami ideológiát, de igazából ha jobban belenéz az ember, se füle, se farka :vigyor:

A kommunizmus fele tett próbálkozások se jártak átütő sikerrel.

A globalizált rend (legalábbis a globális termelés és piac) meg az erőforrások fogyásával van halálra ítélve.

Mi lesz a következő?

Egyébként a magam részéről liberálfasiszta lennék, ha nem foglalták volna már le ezt a szót valami másra :D Szerintem az egyéni szabadság végtelenül fontos, csak meg kéne különböztetni, hogy valaki tud-e élni, vagy csak visszaélni vele, és az utóbbi individuumokat a szabadságukban jelentősen korlátozni, mindenki érdekében. Vagyis valahol meg kell különböztetni a felelős "alfát" a vakon fogyasztó "epszilon félmajomtól", és ez kemény fasizmus :knife:

A hibalehetőség természetesen óriási. A megoldáshoz nem vagyok elég penge. Tegye föl a kezét, aki képes felelősen beosztani embereket, és meghatározni a sorsukat :drop:

Bár valahol ugyanez folyik ott is, ahol a bűnözőket börtönbe zárják. Azt például már egész könnyen megemésztjük. Természetesen az "igazságszolgáltatásunk" szintén nem mentes a hibalehetőségektől.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Be kell látni, nincs megoldás. Ha azt hiszed hogy megtaláltad, előbb-utóbb úgyis jönnek a forradalmárjelöltek, akik szeretnek szembemenni a rendszerrel.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Nem tartom magam elég bölcsnek ,hogy ítélkezni tudjak az emberiség felett vagy olyan rendszert kialakítani ami egy utópisztikus folyamatot indítana el.

Túl keveset tudok a világrol és minél többet tanulok róla annál több a kérdés... (tehát nem tudok semmit mint a ahogy a jó öreg Szókratész mondaná :-P )

Van egy két ígéretes elképzelés mint például a teljes kör elve de itt is jelen van a mély űri butaság és rejtett agresszió amit nem lehet kiszűrni egyelőre.

Alvaro: Ha egy nap beállítana hozzád mondjuk két kormány ügynök ,hogy kislányod génállománya lopásra hajlamosítja őt és elviszik ,hogy reagálnál? A fasizmus sosem járható út akkor már inkább a káosz és a szabadság.
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

JimRaynor írta:Alvaro: Ha egy nap beállítana hozzád mondjuk két kormány ügynök ,hogy kislányod génállománya lopásra hajlamosítja őt és elviszik ,hogy reagálnál? A fasizmus sosem járható út akkor már inkább a káosz és a szabadság.
Na pont az ilyesmikről beszélek. Ilyen elveken működő rendszerek nem működhetnek jól, a múltban is mindig megbuktak, ha pedig sikerül konzerválni, az tuti valami orwelli arculatot öltene, más módszerekkel reménytelen. Élni pedig nagyon szar lenne egy ilyen világban.

Az ideális az lenne, ha az emberek maguktól képesek lennének felelősen viselkedni, de hogy erre mennyi az esély...
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Akkor azt vitatnánk meg melyik a legjobb sör ebben a dög melegben. :D
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

JimRaynor írta:Akkor azt vitatnánk meg melyik a legjobb sör ebben a dög melegben. :D
Hm. Belgák közül ittam jó pár nagyon bejövőset. Duvel, Fruit Defendu, vicces módon a Mongozo Banana (viccből rendeltük először, hogy miféle marhaság lehet a banános sör, de marha jó), Hoegaarden Grand Cru, ezek most így eszembe jutnak, hogy igennagyon ízlettek :)

Biztos tudományos az elkészítésük, de nem hülyeség, hogy vannak :)

Sajnálnám, ha feledésbe mennének az összeomlásban.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

nos, bekukkantottam ide és miután elkaptam a ,,fasizmus" szót az oldal közepén, végigolvastam mindent XD

mielőtt a sörről beszélnék, elmondanám az én véleményemet is.

kb. 3 hete újranéztem egy haverral a Vexille-t és utána dumálgattunk mindenféle nagy okosságról. Előásott nekem egy online népszámlálót és kifejtette, hogy 2.1 milliárd embert tud eltartani a Föld, hogy ne pusztuljon bele. Jelenleg ezt messze meghaladtuk és minden második másodperceben egy emberrel több van a Földön (átlagban elosztva).
Ezért ő azt mondta, hogy nem is akar gyereket, mert minek. Majd ha a felesége nagyon akar, akkor is csak egyet. Anno a földrajztanárunk kifejtette, hogy a kommunizmus ideje alatt normál, sőt növekvő volt a nép Romániában. Ugyanezen az órán valaki megkérdezte, hogy mikor halnak ki a magyarok Erdélyből. Erre azt felelte, hogy néhány száz év múlva, ha nem tudjuk legalább normál szintre emelni a születési arányt. Azt is elmondta, hogy ahhoz, hogy drasztikusan (5-10 éven belül) megnövekedjen a magyar kisebbség Romániában, minden magyar anyának minimum 4 gyermeket kéne szülni. :dirr: én meg is tenném, de az már angol honban lesz.... majd növelem ott a magyar kisebbséget XD

Ekkor elgondolkoztam mi lenne a megoldás a túlnépesedésre. Az jutott eszembe, hogy Kínában már most is korlátozás van, és az, hogy a kietlen afrikai területek hemzsegnek a napról napra szaporodó, éces, hagyományörző, nem társadalmatfejlesztő embertől. Hogy a világ tele van mindenféle hajléktalannal, akik próbálnak túlélni de közben tönkreteszik mindazt amit a nem hajléktalan felépített.

Igen, ez rasszizmus. De ha túlélésre kerülne a sor, felötlik bennem a kérdés: én haljak meg, vagy egy rabló? egy tanult ember vagy egy őserdői ember? én aki kiválogatottan rakom ki a szemetet vagy ő aki majd széthajigálja?

Hála az égnek azt a kort én már nem élem meg. Részemről minimum 2 gyereket akarok, maximum dupláját, csak tudjam eltartani : )
Hadd mondjak még el annyit, hogy egyébiránt nem vagyok rasszista. Semmilyen faji elméletet nem vallok, a fenti egy példa volt. Valamint hungarista sem vagyok.

A megoldás talán akkor világososdik majd meg, amikor már kevesebb levegőt szívunk és a tudósok megmondják hogy 50 nap múlva mindenki megfulladhat, mert annyira nem lesz már oxigén a bolygón. A túlélési ösztönünk sokmindenre képes, arra is hogy összefogjunk és MINDENKI agyáig eljusson, hogy álljon fel és tegyen a közös Földért.

----

szóval sör: szerintem ilyenkor a legjobb az amit a hűtőből veszel ki :D Én nemrég ittam egy tengeri/kukorica/málé (kihogyismeri) -ból készített sört. Édeskésebb és nem annyira széndúsított volt. Nemtudom a nevét, de ajánlom figyelmetekbe. :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Szép kis disszertáció volt ... :D
Elindítottad és le is zártad a kört szóval okés. Nem tudok mit hozzá fűzni ,de az emberi butaságot és lustaságot,valamint az önzést nem mindig kalkuláljátok bele a számításaitokba. Túlélés -> ennyi idő alatt ilyen szintre azért sztm nem jutunk el az már max a unokáinkon fog múlni.

Részemről optimista vagyok az emberek nagy többsége gyáva jószág aki fél mer tenni ellene ha nem elüldögél a szemét kupacán.

Nem sok kicsit a 4? Mi hárman vagyunk tesók de már az is kitesz egy légiót. :wink:

Sör-> én amolyan mezei fogyasztó vagyok Heineken,Coronita a kedvenc ha éppen nem vagyok smucig . :D Van két német sör amit még szeretek meg a a csapolt Pilsner prágai verzióban. A borokhoz jobban értek az egyik kedvencem a nyakas pincészet a száraz vörösük csuda fini. :)
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

JimRaynor írta:Ha egy nap beállítana hozzád mondjuk két kormány ügynök ,hogy kislányod génállománya lopásra hajlamosítja őt, hogy reagálnál?
Közben eszembe jutott a válasz: kérvényezném, hogy változtassák a nevét Marisára :vigyor:
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: scineram »

Szerenték most gyorsan hálát adni azért, hogy abban a világban élünk, amelyikben, nem pedig az általatok felvázolt különféle alternatívákban.
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

scineram írta:Szerenték most gyorsan hálát adni azért, hogy abban a világban élünk, amelyikben, nem pedig az általatok felvázolt különféle alternatívákban.
:lol: :lol: :lol:
mostígy eszembejutott egy imádkozó anyóka...

bocs az OFFért XD XD de ez hangos LOL.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Tudomány vagy hülyeség?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

scineram írta:Szerenték most gyorsan hálát adni azért, hogy abban a világban élünk, amelyikben, nem pedig az általatok felvázolt különféle alternatívákban.
Remélem érzékelted, hogy ezek az "alternatívák" azért kerültek elő, mert ez a világ, amelyikben élünk, nem fenntartható, ergo nagyon hamar le fog tűnni? Csak hogy romboljam a hangulat :lol:
Válasz küldése