Kinek milyen háziállata van?

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én is szeretnék macskát, de öcsém miatt nem lehet. Allergiás a macskaszőrre.
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Nos, van egy titániumpórázra kötöt alienem, egy Cerberusom, óriási vizikígyóm, emberevő cápám, és egy UFO-kutyus :dirr:
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Maron írta:A tiéd be szokott mászni a takaród alá?
Néha igen, de allergiás vagyok rá, ezért csak néha jöhet a szobámba T_T szipp...
To SZEL: kinek a pap, kinek a paplan... :lol:
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Van (kb XD) 10 pandamacim ::daisuki::
Perce csak ilyen stuffed-féléből, és az egészen piciket is beleszámolva... De akkoris ^___^
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Nekem két bolond macsekom van a szerelmemmel, egy kisfiú: Vacak, és egy kislány : Miska
Olyan 7, és 5 hónaposak...^^
Eszméletlen nagy kergetőzésbe tudnak fogni, majd az egész ház a fejetetején áll...
Imádom őket!!!^^
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Mamámnál még mindig megvan a kismacska, és kiderült róla, hogy kandúr. ^^" Most szegénynek tüdőgyulladása van, de már javulófélben van. :)
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Nekünk meg kiderült az új cicánkról, hogy leányzó... remélem apám nem jön rá egyhamar... ^^
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Nekem egy imádnivaló magyar vizslám van.Szerencsére családi házban lakok szal a kutya elhelyezése nem gond. Nameg ekkora szinész kutyát én még nem láttam....télen mikor tök hideg van stb..akkor be van takarva pléddel és a teraszon van a kosarában:) amikor meglát egy embert elkezdenek vacogni a fogai meg elkezd dideregni:) nagyon husi de amikor máshonnan nézed mikor nem lát téged..akkor nyugodtan fekszik és semmi didergés meg ilyesmi:) Imádom:)
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Hát az én egyik oroszlánkutyám nem normális... úgy mászik át a 2 méteres kerítésen, mint vmi macska, pedig több mint 35 kiló... na egyszer fennakad, akkor ketten alig bírtuk leszedni... még jó, h észrevettük... és az a poén, h azért vettük észre, mert csengetett... ^^
Avatar
Lionela
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:28
Tartózkodási hely: Álmok Világa

Hozzászólás Szerző: Lionela »

és az a poén, h azért vettük észre, mert csengetett...
Ezt nevezem jónevelt kutyának. Úriemberhez (vagy asszonyhoz) méltóan becsönget hogy: ugyan jöjjön már valaki és szedjen le innen! ::hehe::

Nekem egyébként egy hölgycicám van és a Sába úri névre hallgatt.
Ő maga egyébként már nem olyan királynői mint a neve. Ennél bolondabb és játékosabb macskát még nem hordot hátán a föld! Már két éves de még mindig úgy viselkedik mintha kölyök lenne. A zacskók, szatyrok a kedvenc játéka. Leteszem a földre ő meg fogja magát és belemászik, időnként pedig amolyan unaloműzőként elkezdi nyalogatni belülről! ::neko::

Ja és megköveteli a helyett az ágyamban, télen még a takaróra is igényt tart.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Jaj, mamámnál van még egy több, mint 10 éves macska, Laurának hívják. ^^ Na, az ha meghallja, hogy csörög egy zacskó, akkor az már menekül fel a szekrény tetejére.. Szegénynek nincsenek túl jó emlékei róla...
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Ma rám jutott a megtisztelő feladat, h megetessek egy 18[!] éves macskát, aki egyébként az unokatesómé... ^^ hogy mi tartja még életben azt az állatot...
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Biztos jól volt eltartva. ^^ Kivételesen idős macska, mondjuk jobb esetben elél 20 évig is, de az nála már soknak számít...
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Ja, jó helye van, az biztos... de már tüsszög össze-vissza egy ideje [kb 2 éve] szal nemtom, még meddig húzza... momdjuk most jobban néz ki, mint pár hónapja... már többször lemondtak róla, de mindig felépült... ^^
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Idős macskánál inkább már a vese működésére kell nagyon odafigyelni, mert a legtöbb macska veseelégtelenségbe pusztul bele..
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Ja már mondtak olyat is, hogy nem működik a veséje meg hogy baj van a gyomrával meg minden, de ettől függetlenül vígan tengeti napjait és még esze ágában sincs feldobni a talpát... ^^ még jó...
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Nekem két macskám van.A 9 éves lány nagyon aranyos.Mindent megért bármit mondok neki,még vissza is nyávog.Ha valami nem tetszik neki akkor hátat fordít és duzzog.Mindig mellettem szeret feküdni.Enni csak akkor eszik,ha ő kéri és csak azt eszi meg amit szeret.Ha idegen jön a házba,mindig elbújik és csak akkor jön elő,ha a vendég elment.Meg a porszívót se szereti.
De szeret zene és Konzolos játékok mellett aludni.
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

nekünk van két kutyánk két macskánk és nekem egy nyulam^o^
az egyik kutya lusta és 13 éves ha jól emlékszem...^^" a másik eb 2 éves és idióta... :dirr: az egyik macskánk 8 és fél éves és nagyon szeretni való^^ a másik meg annyira lusta hogy képes 22 órán keresztül aludni... és még egy éves sincs... látszik rajta hogy fiúbol van...és nagyon fél ő is a porszívótól... a nyulam meg 3 éves és húsvétra kaptam még anno... de nagyon rendes és nem félős!
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Hát ilyet... a hugom kapott egy élő igazi nyuszit húsvétra!!!!!! És a szobájában lakik... a hugom meg azóta az én szobámban... ugyanis az állatka birtokba vette az ágyát ^^ Minekutána a hugom keveset van otthon én etetem a nyunyit ^^ de mi lesz vele, ha én sem leszek otthon... ja, a neve Momiji [nem is tudom miért ^^] és tulajdonol egy piros pórázt, amivel minden napszakban leviszi vki legelni LOL amit nagyon élvez ^^ és egész jóban van a macskákkal ami megintcsak meglepő ^^
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Hozzánk most költözött be egy disznó. Na jó eggy tengeri malac. Hugom addig, addig fűzte apámat, amíg meg nem engette. Lehet, hogy még lessz egy vadászgörényünk is. A vadászgörény anyámnak kéne. A disznónak nem nagyon örülök, mert mindig össze sz*r mindent, ráadásul kirág egy csomó mindent is.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Konomi írta:Hát ilyet... a hugom kapott egy élő igazi nyuszit húsvétra!!!!!! És a szobájában lakik... a hugom meg azóta az én szobámban... ugyanis az állatka birtokba vette az ágyát ^^ Minekutána a hugom keveset van otthon én etetem a nyunyit ^^ de mi lesz vele, ha én sem leszek otthon... ja, a neve Momiji [nem is tudom miért ^^] és tulajdonol egy piros pórázt, amivel minden napszakban leviszi vki legelni LOL amit nagyon élvez ^^ és egész jóban van a macskákkal ami megintcsak meglepő ^^
(Hogyha az én ágyamon lenne egy ien állatka, akkor sok dolgot csinálnék vele.) Amint látom nállatok még tombol a húsvét. Ezzel nem vagy egyedül. Az én osztálytársam huga is kapott egy nyuszit.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

Neko-chan da ^ ^
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Az én háziállatom egy macsek akinek feltett szándéka kinyirnia magát,mert megállás nélkül ojan helyekről ugrál le hogy már én is félek...mellesleg a világ legaranyosabb macskája ő Szüleim fantáziadúsan "kormi"-nak titulálják én csak zell-nek hivom.
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Vedlett mindkét madárpókom egy héten belül... ennek különösen örültem, mert már nem tudtam mi a baja az egyiknek, miért nem vedlik. El is fogyasztottak már egy kisegeret azóta :oops:
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Madárpók... Uh... Azt se akarom látni... Volt már szerencsém, de nem tartanék itthon ilyen dögöt, az fix...
Válasz küldése