Általános anime társalgó

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
pintergreg
Gyakorlott
Gyakorlott
Nem: Férfi

Re: Általános anime társalgó

Hozzászólás Szerző: pintergreg » 2018.08.27. 17:15

Szemeztem vele, (talán bele is pillantottam az első részbe,) de utána úgy döntöttem, hogy valamivel értelmesebben is eltölthetem az időm. Nem tudom már miért jutottam erre.
A marketingfogások miatt került talán a látómezőbe (bár nem a linkelt loli miatt, azokra nem bukom) azon túl, hogy youkai világ. A Tokyo Ravens nagyon tetszett, asszem azt az élményt akartam meglovagolni mikor szembe jött.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL

Junchi
Fanatikus
Fanatikus

Hozzászólás Szerző: Junchi » 2018.08.27. 17:25

Titkos írta:
2018.08.25. 16:06
Yozakura Quartet
1000+1 éve láttam, uszkve annyi maradt meg belőle, hogy hogyan néz ki egy-két karakter. Szerintem abszolút felejthető cucc (nem is csodálom, hogy alig emlékszek rá :vigyor: ), kábé olyan, mint mikor a középszerű stuffok klubjában is középszerűnek csúfolják az egyik delikvenst. Van viszont egy OVA-ja, ami határozottan kellemesebb élmény (bár a karaktereket onnan sem tudnám felidézni).

Annyi remek kínai mese van még, amit nem láttál, Titkos, mit akarsz te az ilyen szarokkal? :D

Titkos
Grafomán
Grafomán

Hozzászólás Szerző: Titkos » 2018.08.27. 19:49

pintergreg írta:
2018.08.27. 17:15
(bár nem a linkelt loli miatt, azokra nem bukom)
Általában én sem, de ez a cicasimogatás egyszerűen túl aranyos volt, emlékszem, amikor még futott a cucc, ebből külön "mémgif" is lett. XD
Junchi írta:
2018.08.27. 17:25
Annyi remek kínai mese van még, amit nem láttál, Titkos, mit akarsz te az ilyen szarokkal? :D
:lol: Csak úgy szembejött YT-n, aztán gondoltam rákérdezek már, néha bejönnek az ilyen "megérzéseim", lásd a Keijo - Killing Bites duót pl., azokból is mekkora "szerelem" lett végül, pedig az egész net egy emberként fikázta/fikázza őket. XD Jó, ez a cucc messze nem tűnt annyira...öhm..."eredetinek" (XD), viszont volt azért 1-2 lol pillanat, pl. amikor defibrillátorral nyírták ki a démont... :lol: Mondjuk abban igazad van, hogy bőven van még ezek előtt kínai mese a listámon, szóval nem azt mondom, hogy ha épp lenne időm animézni, akkor egyből ezzel kezdenék. XD
Kép

Dodgers
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dodgers » 2018.08.27. 20:04

YQ-ból csak a Hana no Uta reboot-ot láttam annak idején, de azon kívül, hogy az animációja földbedöngölően jó volt, azon kívül egy szimpla "7/10 néha ehhebb pillanatokkal, egynek jó volt" reakció maradt csak meg belőle, de annyira szerintem nem volt szar hogy egy próbát ne tegyél vele. Azt mondjuk már most megmondom, hogy egy Keijo-Killing Bites jellegű-színvonalú okosságra ne számíts, viszont egy Cross Ange-ra se kell számítani.
Kép Kép

Junchi
Fanatikus
Fanatikus

Hozzászólás Szerző: Junchi » 2018.10.28. 10:17

A főoldalas hírből: Mi van? Az Uchiage Hanabi mint Oscar-jelölt? Oké, az Oscart amúgy sem kell túlságosan komolyan venni (pláne az elmúlt évek fényében), de ez még így is röhej. Az a Sayonara no Asa ni viszont iparos munkának tűnik, raw már van is belőle, szerintem napok kérdése és felirat is lesz hozzá.

(Azért fingers crossed a Yoru wa Otome győzelméért, bár borítékolni merem, hogy a Hihetetlen család 2 lesz a befutó...)

iskariotes
Nagymester
Nagymester

Hozzászólás Szerző: iskariotes » 2018.10.28. 20:13

Hát kell egy 25 címet tartalmazó lista. Nincs képük, hogy csak 25 amerikai címet tegyenek fel rá, ezért kell másokat is feltenni. Pontosan tudják, hogy a végső 5 címben jó ha egy anime és egy nem anime és nem amerikai cím fog bekerülni. De ezek is csak a politikai korrektség kedvéért. Eddig még senk inem indított olyan kampányt, hogy #soamerican. Pedig az a vicckategóriája, hogy a Bébi fönők betudod kerülni az 5-ös döbtőbe a Miss Hokusai vagy a Mi neved? nem.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/

Akosss
Profi
Profi

Hozzászólás Szerző: Akosss » 2018.10.29. 01:40

Ha kap anime jelölést, akkor szerintem a Mirai lesz az, de még a kínai Da Yu Hai Tang-ot is el tudom képzelni. A Yoru wa Mijikashi minőségi, de réteganime, kétlem, hogy jelölnék. Én arra tippelek, hogy 5 jelölt közül lesz kötelezően egy Pixar (Hihetetlen család 2), egy Disney (Rontó Ralph 2), még egy másik 3D film (Grincs vagy Apróláb), egy érdekesebb különc (Kutyák szigete vagy az Ősember) és valami külföldi, ami lehetséges, hogy most ismét anime lesz.
Kép

annarancs
Profi
Profi
Nem:

Hozzászólás Szerző: annarancs » 2018.11.06. 13:33

Nem is olyan rossz a kelet-európaiak ízlése. :D

Rui-chan
Hikikomori
Hikikomori
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rui-chan » 2018.11.08. 19:47

Kép

pintergreg
Gyakorlott
Gyakorlott

Hozzászólás Szerző: pintergreg » 2018.11.09. 17:18

Az Altered Carbon sorozatban listás, majd meglátjuk mennyire jön be. :D
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL

Válasz küldése