Keresem!

Itt lehet kérdezni, ha nem megy, nem érted, elakadtál, vagy egyéb kérdésed van.
Avatar
mana
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2003.06.13. 12:53

Fushigi Yuugi

Hozzászólás Szerző: mana »

Keresem a Fushigi Yuugi 3. OVA-t, ha jól sejtem, Fushigi Yuugi Eikoden a címe.
*BAFU!*
Avatar
mana
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2003.06.13. 12:53

Hozzászólás Szerző: mana »

Case írta:ehehh.. mindenki a Moon Child-ot akarja mostanaban.. xDD Elvileg jovo-hetvegere meglesz, vagy max. azutani heten.
Kicsit rég volt az a jövő hétvége, de egye kutya :roll:
Szeptember 25-én jön ki Japánban a film DVD-n, és lesz rajta angol felirat 8) (mondjuk én ettől a felirattol tartok egy picit... :mrgreen: ) A lényeg, hogy megveszem, október vége-november eleje körül fog megérkezni (Amazon lassú ::hamham:: )
*BAFU!*
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Re: Fushigi Yuugi

Hozzászólás Szerző: Luluko »

mana írta:Keresem a Fushigi Yuugi 3. OVA-t, ha jól sejtem, Fushigi Yuugi Eikoden a címe.
Azt nem tudom honnan lehetne letölteni, de nekem megvan. Ha érdekel, akkor a többit mailben.
Avatar
Rhyagelle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2003.03.26. 16:55
Tartózkodási hely: Fire...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rhyagelle »

A 3x3 eyes 7. utáni részé(ei)t keresem, de sehol nem találom nem tudja vki véletlenül honnan lehet letölteni? Csak az USTEAMES számozás szerint a 7. most nézem :) Az eredeti címe : 3x3 eyes Legend of the devine demon Chapter III: Return. Az ez utáni részek hiányoznak a gyüjteményemből. :D Előre is THX!
May the eteral fire of the Heaven burn your soul!
Avatar
enpet
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2003.02.19. 00:55
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: enpet »

Rhyagelle: Javíts ki, ha tévedek, de ha jól tudom, akkor a 3x3 Eyes két OAV-ből áll, az első 4, a második pedig 3. részből, összesen tehát 7 epizódból. Szerintem nem kell tovább keresgetned, mert ennyi van összesen.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Megmondom az őszintét én a Sailor Moon epizódokat keresem magyar felirattal, bármennyi részt, de jó minőségben, vagy legalábbis nézhetőben :lol: Mert már kaptam egy pár részt, hogy honnan szedhetem le, nos ilyen 10*10 cmis kockában néztem végig :?
Nem vagyok hálátlan, csakhát vétek egy animét ilyetén módon átadni szerintem,mert :( én legalábbis ilyen leszek tőle.
Nos szívesen veszem a segítséget a Sailor Moon részekhez, és nyugodtan bárki írhat bármit szaknyelven, majd az uram lefordítja nekem 8)
Sziasztok!
Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Mármint a letöltési helyekre értettem és a lehetőségekre a szaknyelvet :oops: Hmm..és nem tudjátok véletlenül honnan lehet leszedni Kenshin Tv-Series feliratot magyarul? :wink:
Kép
Avatar
Rhyagelle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2003.03.26. 16:55
Tartózkodási hely: Fire...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rhyagelle »

enpet: Nem tudlak kijavítani, de ha csak annyi van akkor lekarmolom magam... Az utolsó rész ott ér véget hogy indulnak a főgonosz ellen. ÁÁÁÁ nem lehetnek ilyen mocskosak... Mindegy marad a manga annak is utánanézek...
May the eteral fire of the Heaven burn your soul!
Avatar
Nikoo
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2003.04.29. 13:49
Tartózkodási hely: A testemben... v. mi... : s
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nikoo »

3X3 eyes....?? Pont ma olvastam, hogy más is keresi. Micsoda furcsa véletlen. :lol:

Ezek szerint tévedtem volna, mikor azt írtam, hogy nincs senki a környezetemben.....? ^_^
Avatar
Rhyagelle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2003.03.26. 16:55
Tartózkodási hely: Fire...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rhyagelle »

Nem olyan furcsa az a véletlen. :) Ismerem a másik személyt is aki keresi.
May the eteral fire of the Heaven burn your soul!
Avatar
enpet
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2003.02.19. 00:55
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: enpet »

Rhyagelle: Biztos, hogy te a megfelelő a sorrendben nézted meg az OAV-kat? Mert az első OAV az, amelyik úgy ér véget, hogy a főgonosz ellen mennek (ott se teljesen úgy, de sokaknak kissé befejezetlennek tűnhet), a 2. OAV viszont szerintem befejeződik azzal, hogy visszajutnak Tokióba.
Avatar
enpet
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2003.02.19. 00:55
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: enpet »

http://www.mau.hu/cgi-bin/contentList.c ... ion=Animes <---ezt az oldalt biztos ismered, de itt választ kaphatsz a kérdéseidre.
Avatar
Rhyagelle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2003.03.26. 16:55
Tartózkodási hely: Fire...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rhyagelle »

Az első sorozatnak akkor van vége mikor 1 hatalmas robbanásban eltűnik Pai. Most megnéztem újra a másodikat. :) Az tévesztett meg igazán hogy a főgonosszal nem kerültek szembe soha. Csak a Wujával harcoltak. És hagytak kaput a folytatlásnak mert a végén azt mondja hogy nem biztos benne hogy az oltár elpusztításával elpusztult a néhai vőlegénye is akit odabörtönöztek. A wu aki ellenük volt (ha mestere él) regenerálódni fog (mennyi idő kellehet neki vagyon miután porráégették/robbntották?) és mehetne tovább a történet. A linket nagyon köszönöm. Régóta ismerem az oldalt de eszembe se jutott volna ott keresni. :D
May the eteral fire of the Heaven burn your soul!
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Hy!

Nos gyerekek engem az érdekelne, hogy tudna-e valaki nekem adni a Kenshin Movie- azaz the motion Picture-höz feliratot magyarul, avagy ismertek-e valakit aki lefordítaná ha én kiírom egy word formátumba. Az időzítést meg a atöbbit én megcsinálom, csak kéne egy lelkes egyén aki vállalja a fordítást :oops:
A Tv-sorozatból az elős rész angol szövegét már kiírtam kemény egy nap alatt, mert csatolva van az angol felirat... ki is küldtem pár hivatalos fordítónak levelet, hogy mennyiért vállalnák, de azt mondták, hogy ilyennel nem foglalkoznak... :cry:
Szóvl ha valaki bele merne vágni velem, az szóljon:) Lehet kicsit elcsúszik majd az idő, de megcsináljuk,csak nemsoká költözünk :lol:
Legyen szép napotok!
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

A hét hátteréről jut eszembe, nem tudja valaki, hogy honnan lehetne letölteni a NieA_7 animét? Már láttam belőle egy csomó képet, és nagyon érdekelne... ::jeye::
Avatar
Ekuseru
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2003.03.28. 19:45
Tartózkodási hely: Budapesuto

Hozzászólás Szerző: Ekuseru »

szerintem szedd le dc++-szal én is épp ebben a pillanatban kezdtem el letölteni
jók ezek a háttérképek, mert néha csak egy ilyen miatt tetszik meg egy anime
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Keresném a Sailor Moon-ok magyar feliratát:) Ha lehetne:) Bár gyanítom elég nehéz lesz szerezni hozzá... :cry: Na mindegy ha valaki tud segíteni az szóljoN:)
Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Szeretnék anime posztereket rendelni. Tudom, hogy itthon nem lehet kapni ilyen posztereket.Ezért szeretném megkérdezni,hogy tudja-e valaki, hogy hogyan is zajlik ez a arendelek külföldről dolog?
Kép
belabacsi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2003.07.04. 13:33
Kapcsolat:

Hellsing felirat

Hozzászólás Szerző: belabacsi »

:?: Tudna nekem vki segíteni abban, hogy honnan szerezhetnék a Hellsinghez feliratokat? :?:
"Mindenki más, csak másképp. Te maradj ilyen amilyen most vagy, csak ne így! Így nem válsz másokká mint a nem ilyen többiek, és ők sem válnak ugyanolyanná, amilyenné válni szeretnél!" -Én
Avatar
enpet
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2003.02.19. 00:55
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: enpet »

belabacsi: Az idézet honnan származik? Hihetetlenül jó! :LOL:
belabacsi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2003.07.04. 13:33
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: belabacsi »

Tőlem! :D
"Mindenki más, csak másképp. Te maradj ilyen amilyen most vagy, csak ne így! Így nem válsz másokká mint a nem ilyen többiek, és ők sem válnak ugyanolyanná, amilyenné válni szeretnél!" -Én
Avatar
enpet
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2003.02.19. 00:55
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: enpet »

Nagyon tetszik, egyébként utólag láttam már az "én" felíratot, de odáig nem jutottam el, hogy azt is elolvassam, a korábbiakat kezdtem el értelmezni :D
Avatar
gabranek
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2003.07.10. 07:53
Tartózkodási hely: zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: gabranek »

sziasztok!

mar eleg sok forumban olvastam, hogy tobben is leforditottak magyarra az nge osszes reszet, csak epp sehonnan nem lehet letolteni :(
eddig csak az elso 6 reszhez van feliratom es nem akarom anelkul tovabb nezni mivel angol tudasom nem az igazi.
Aki elkuldene nekem annak nagyon halas lennek.
elore is thx: gabranek
terkepesz@freemail.hu
belabacsi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2003.07.04. 13:33
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: belabacsi »

gabranek írta:sziasztok!

mar eleg sok forumban olvastam, hogy tobben is leforditottak magyarra az nge osszes reszet, csak epp sehonnan nem lehet letolteni :(
eddig csak az elso 6 reszhez van feliratom es nem akarom anelkul tovabb nezni mivel angol tudasom nem az igazi.
Aki elkuldene nekem annak nagyon halas lennek.
elore is thx: gabranek
terkepesz@freemail.hu
Az usteam fórumán keresd Ekuserut. Ő lefordította az egészet, és ha nagyonszépen megkéred, akkor szerintem elküldi neked a feliratokat.
Mellesleg nekem is tőle van meg :lol:
"Mindenki más, csak másképp. Te maradj ilyen amilyen most vagy, csak ne így! Így nem válsz másokká mint a nem ilyen többiek, és ők sem válnak ugyanolyanná, amilyenné válni szeretnél!" -Én
Avatar
gabranek
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2003.07.10. 07:53
Tartózkodási hely: zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: gabranek »

belabacsi írta:
gabranek írta:sziasztok!

Az usteam fórumán keresd Ekuserut. Ő lefordította az egészet, és ha nagyonszépen megkéred, akkor szerintem elküldi neked a feliratokat.
Mellesleg nekem is tőle van meg :lol:
ok, koszi a tippet :)
Válasz küldése