Őszi Animecon

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Wc---> o_O Érdekes... Amikor én is ellátogattam a mosdóhoz, olyan ideges lettem... Egy csomó fülke üres volt, az emberek meg véletlenül sem mentek volna be, nem, csak arra a 2-3ra vártak ahova az előzőek is mentek :mad: Az ilyen dolgok tudnak kikészíteni igazán XD

A vetítő terem jó nagy volt, szinte minden hely foglalt volt az amv vetítéseknél, cosplay-nél. Elég kényelmesek is voltak ^^

Én is elég hamar eljöttem (kb 3-kor). Részben azért, mert nagyon nem bírta már a fejem a hangerőt, a vítítendő filmeket pedig már mind láttam.
Azért azt jó volt látni, hogy ennyi ember eljött. A reggel még mangákkal teli pultok is délre már szépen ki voltak fosztva. Az egyik helyen volt egy csomó kulcstartó is. Amikor mentem kifelé, már csak 3-4 darabot láttam.
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Szacsi írta:Amikor bementünk, rögtön beültünk az amv vetítésre, és kb fél óra múlva szépen megfájdult a fejem. Oké, kell a hangerő, de azért nem kell túlzásba vinni :shock: Ráadásul csupa metal, heavy metal és hasonló fülnyugtató muzsikák jöttek folyamatosan :lol:
Szacsi írta:Részben azért, mert nagyon nem bírta már a fejem a hangerőt...
sztem nem volt nagy hangerő, a hangosítás is el lett találva (finom, puha basszus - jaj, az nagyon teccet^^ - tiszta magas, talán a középből le lehetett volna venni egy picit egy-két számnál, de amúgy az is jó volt). csak akkor volt fejfájdítós, amikor egy-két cosplayes kicsit hangosabban szólt a mikrofonba a kelleténél...
Kép
Avatar
Lione
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2006.05.15. 18:42
Tartózkodási hely: Za Warudo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lione »

hát nekem csak egyetlen karaoket sikerült végighallgatnom (mert a tömeg az tömeg) és kicsit úgy éreztem, a basszus elnyomja a lényeget, az zenét is meg az énekest is, tényleg jó volt a technika, túl jó XD *médiatechnológus vér* dehát lehet hogy csak az én fülem túl nyálas az ilyesmire...
Kép
Avatar
DBob
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.11.12. 17:23

Hozzászólás Szerző: DBob »

Lione írta:a basszus elnyomja a lényeget, az zenét is meg az énekest is
Az átlagos hangosítás sajnos már csak ilyen. Dohogó/dübörgő basszus kiemelve. Éles, sipító magas. Közép so-so.
Mindez a hangfalak miatt. Ilyen egy nagyteljesítményű, bandpass láda piezo magassal. Ami az ilyen átlagtól eltér minőségben, és persze nem megy a mennyiség rovására, az már jóval drágább.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Naagyon jó volt! Igaz, hogy a felénél eljöttünk, de ami volt, az jó volt. Remek volt régi arcokat látni, a cosplayesek között is volt pár nagyon klassz és nem találtuk meg a karaoke-termet. XD
Az még külön mázli, hogy a mangás pultokhoz sikerült elsőre odaérni és megvenni, ami kell (szívesen nézelődtem volna még, de már ezeknek is nagyon örülök!).
Mindent összevetve érdemes volt elmenni, remélem, a következő is ilyen jó lesz (csak vagy kicsit nagyobb hely kéne, vagy a mangás pultokat messzebb helyezni egymástól). És bár hatalmas volt a sor, elég hamar bejutott mindenki, úgyhogy ehhez is grat. ^_^
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ami engem illet....

Én mindenről lemaradtam, úgyhogy a programokról és egyebekről nem tudok beszélni... sajna a pultokhoz is már csak akkor jutottam oda, mikor már mindent elvittek. De ami a tömeget és egyebeket illeti: emberek, ez van. Én telibe kaptam a tömeget, úgyhogy bizonyos szempontból valszeg rosszabbul jártam, mint a nagy többség, de ettől még ez van. Ez nem a hely hibája, a szervezők hibája (egyetlen folyosón volt csak mindkét oldalt pult, és amikor én voltam arra, semmi nehézséget nem okozott a közlekedés, pedig mindkét pultnál voltak épp elegen), vagy bármi, ez a világon az összes népszerű conon (anime vagy nem anime) így van. Vagy kevesen vannak, és akkor van hely, de nincs feeling (és azon megy a nyafi, hogy "jaj de kevesen voltak"), vagy pedig sokan vannak, és akkor bizony tömeg van. A levegőtlenség/alapzaj/stb. ezzel együtt jár, aminek én sem örülök (mint említettem, rosszul is lettem, bár annak más oka is volt), de ez a dologgal együtt jár, időnként ki kell menni a levegőre, stb. Sztem az összes eddigi con közül ezen volt a legjobb a helykihasználás (nem véletlenül, PeCsa nem kis hely). Sz'al ja, az ember vagy el se megy, vagy elmegy, és megpróbál valamit kezdeni a tömeggel. Nekem alapjában véve tömegundorom van, mégis kibírtam vhogy (hja, az az arany jó szívem).

Sajnálni is csak azt sajnálom legjobban, hogy megint nem tudtam semmit venni (egy, mellesleg gyönyörűszép Amano artbookon kívül... a párjáért már nem tudtam visszamenni ;____;). Dammit, egyszer akarok pénzt költeni, és nincs már mire. -___-
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Avatar
DBob
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.11.12. 17:23

Hozzászólás Szerző: DBob »

mufurc írta:Vagy kevesen vannak, és akkor van hely, de nincs feeling (és azon megy a nyafi, hogy "jaj de kevesen voltak")
Épp erről beszéltem, miszerint előző conon "kevesen" voltak, mégis jobb volt szerintem a hangulata. Eljutottunk arra a szinte, hogy OLYAN sokan voltak, hogy az ismerősök felkutatása is problémákba ütközött. Már pedig én nem az amv/naruto- ffantasy vetítés/cosplay/egyéb rendezvény miatt jöttem elsősorban, hanem hogy jól érezzem magam bizonyos emberekkel. Ez részben sikerült, részben nem. Legközelebb majd vmit kitalálunk erre ;]

Luluko: thx a képekért
Avatar
desu
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.09.08. 11:43

Hozzászólás Szerző: desu »

Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

DBob írta:
mufurc írta:Vagy kevesen vannak, és akkor van hely, de nincs feeling (és azon megy a nyafi, hogy "jaj de kevesen voltak")
Épp erről beszéltem, miszerint előző conon "kevesen" voltak, mégis jobb volt szerintem a hangulata.
Ha ez alatt a tavaszi cont érted, azon K*VA sokan voltak, és abszolút brutális tömeg volt. Hangulatra meg ugyanilyen volt (nekem... valszeg mer' ugyanígy helyhez voltam kötve).
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
DBob
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.11.12. 17:23

Hozzászólás Szerző: DBob »

mufurc írta:Ha ez alatt a tavaszi cont érted
Természetesen nem a tavaszit értem az előző alatt, hiszen nem az volt az előző.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ha Miskolcot, azon azért voltak kevesebben, me' a világ végén volt. :3 (Én se voltam.)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

A Con-os élményeim, röviden:
  • Hatalmas színvonalbeli emelkedést tapasztaltam a 2005-ös nyári rendezvényhez képest (igen, legutóbb azon voltam :dirr:).
  • A megvásárolható CUCCok kínálata elképesztő volt. Tényleg. Vettem is két (magyar) mangát, sajnos az Usagi Yojimbo-val szemben a józan eszem heves ellenállást tanusított (pedig biztos jó).
  • Annyi cosplayes volt, hogy nem is tudtam mindegyiket lefotózni (sajnos a He's my Master-es Anna-t alakító lolit sem, pedig ő volt a kedvencem). :dirr:
  • Ha már itt tartunk, ANNYI LOLI VOLT, HOGY LÉPNI ALIG TUDTUNK TŐLÜK. :rozsaszintancoloelefant:
  • Amúgy általánosságban véve jó volt, bár kb. a felénél eljöttünk az érdeklődés hiánya miatt (akkor már véget ért a cosplay verseny).
Kb. ennyi.

Edit: Majdnem elfelejtettem, volt szerencsénk több fórumozóval is találkozni (akik mellesleg cosplayeltek is). HIÁBA, KICSI A VILÁG. :dirr:
Edit2: Képek itt.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Köszönet az eddigi képekért mindenkinek :D én is feltenném de valami gáz van a képtár.hu-n és még csak bejelentkezni se lehet :( mondjuk igy is csak kb 40-50 kép készült, az a baj hogy ezt valahogy nem igen lehet összeegyeztetni hogy az ember cosplayezzen is meg fotózzon is.. na jó talán valami vékonyabb géppel de ilyen nagy döggel mint ami nekem van, semmiképp :D
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Lione
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2006.05.15. 18:42
Tartózkodási hely: Za Warudo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lione »

tedd photobucket-ra ;)
Kép
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Valaki kérdezte, hogy hányan voltak... és bizony elkelt a 2500 jegy. Ezt csak onnan merem gondolni, hogy pont egy ismerősöm vette meg az utolsó jegyet.

A tömeg... hát nézzétek, én sem szeretem. Egyáltalán nem. Kedvenc térelosztásom: én, erdő közepe, 10 km-es körzetben egy teremtett lélek se... de könyörgöm, mindig kell valamit találni, ami bele lehet kötni?

Volt egy rendezvény, nagyon frankó hangulattal, rengeteg vetítéssel, előadással, versennyel, vásárolnivaló cuccokkal, stb.-vel. Ahogy Rage mondta, hatalmas színvonalbeli növekedéssel az elmúlt 1,5 évhez képest (a néhány technikai nehézséggel együtt is). Most az ne rombolja már le az egészet, hogy tömeg van... ki lehet menni levegőzni, lehet kérni, hogy nyissanak ablakot, lehet inni egy pohár vizet... vagy csak egyszerűen szokni kell a tömeget.

Sunshine, happiness, positive attitude! :D
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

nos az animecon jó volt... a nagy tömeg miat azonban semmit nem tudtam venni... amikor láttam a Cloud babát és láttam hogy egész ok az ára monodm megveszem =D erre megfogta valaki kifizette és elvitte és az volt az utsó darab... ;____________;
az egész napomat a nagyteremben töltöttem el mert a nagy tömeg miatt nem lehetett mozdulni... és hála a haverjaimnak és nővéreimnek, mert megint sikerült nekik tönkretenni a felhőtlen jó kedvemet... + nem tudtam megnézni az FFVII - AC-t ... ;__________________________; pedig nagyon megszerettem volna nézni :cry:

remélem meggyógyultál mufi. tegnap elég rosszul néztél ki....

afterparty: case jó számokat adott le ^^ bár a i will change the world és társai zenéket hagyhatta volna... -.- és megiin nagyon hangos volt a zene >_______<

a következő conra tutkó hogy nem megyek....
Avatar
Lione
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2006.05.15. 18:42
Tartózkodási hely: Za Warudo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lione »

a következő conra tutkó hogy nem megyek....
hát... nálam még nem biztos, de a jelenlegi gondolkodási-érzelmi állapotom szerint én is így vagyok...

de ez még sokmindentől függni fog...
Kép
Avatar
DBob
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.11.12. 17:23

Hozzászólás Szerző: DBob »

Őrnagy írta:de könyörgöm, mindig kell valamit találni, ami bele lehet kötni?
Látom te is találtál valamit, amibe belekötöttél ;]

Igazándiból nem értem hogy miért zavartatod magad azon, hogy valakik (pl. én) szerint nem volt 100+1%-os a con. Leírtuk a véleményünk, leírták mások is, ennyi. Hadd döntsük el mi, hogy mi rombolja le az egészet, és mi nem. Legalábbis én nem kérek hozzá segítséget ;]

Btw, örülök hogy jól érezted magad. Ahogy eddig látom, én a kisebbséghez tartozom. :P
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Eh, csak lefagyott nálam a fórum, most gépelhetem újra a hozzászólásomat... T_T

Szóval, nekem addig izgalmas volt az egész con, amíg le nem szerepeltem a karaokén. Utána hirtelen ellapult az egész. Valószínűleg azért éreztem ezt így, mert pl. semmit nem láttam a cosplayből, hanem nagyrészt ott hallgattam a többieket a karaokén... Ha lassan meg lehetne azt oldani, hogy többnapos rendezvény legyen belőle, és akkor nem kellene az összes programot egymás hegyére-hátára szervezni, akkor szerintem már mindjárt másképp nézne ki a dolog. Ja, meg igazából nem is az volt a baj, hogy tömeg van, pedig nekem is tömegundorom van. Az volt a legrosszabb, hogy egy eleve eléggé szűk folyosóra rakodtak ki egy csomó mindent, és a karaoke és konzol termek megközelítése gyakorlatilag lehetetlen volt. Alig bírtam eljutni a teremhez, közben párszor majdnem megütött a guta (ti. klausztrofóbiás is vagyok egy picit ;_;), hogy úristen, innen nem jutok ki élve. Ja, meg zsíros kenyeret árulnak ebéd gyanánt... Persze kimentünk a Mekibe, és mire visszaértünk, addigra már volt szendvics, meg virsli. Szóval ez egy kicsit... Hát, nem volt a legjobb.

De amúgy egész jól éreztem magam mindennek ellenére. ^^
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Sztem itt nem annyira az volt a gond, hogy "omg vki szerint nem 100+1%-os a con", hanem hogy olyasmi miatt panaszkodnak az emberek, amivel nem csak hogy nem lehet mit csinálni (ráadásul franc se gondolta volna, hogy megtelik a PeCsa - ezt most mindenki mondogassa magában, hogy érezze, mit is jelent), hanem a világ minden népszerű rendezvényén így van. Tömeg mindig van, vagy ha nincs, akkor 1, nincs hangulat (legalábbis én pl. nem szeretem, ha lézengenek az emberek), 2, a rendezvény anyagi szempontból sikertelen, ami lehet, hogy az átlag látogatót nem érdekli, de ált. a következő rendezvény rovására megy.

Sz'al, én is gyűlölöm a tömeget, most a 3-4 felé ki is dőltem tőle (meg a túlpörgéstől/fáradtságtól/éhségtől/szomjúságtól), de a tanulság: ez van, vagy nem megy el az ember, vagy megpróbál valamit kezdeni vele, rendszeresen kimegy a levegőre, nem bentre beszél meg találkozót a haverokkal, hanem vhol a tömegtől távolabb (rendezvény után - végülis ez con, nem meet), stb. Amiatt panaszkodni, hogy "túl sokan voltak" felesleges, mert ennyi erővel azon is lehetne panaszkodni, hogy "miért süt a nap délben". Legfeljebb arra lehet panaszkodni hogy "omg mennyi anime-fan lett :(", az ilyen panaszokról meg nekemszemélyszerint megvan a véleményem. :3

Btw, K@e-chan: köszi, már jól vagyok (jobban). Afterpartyra megint nem jutottam el (kíváncsi vagyok, mikor sikerül legközelebb elmennem jrokk bulira -_-).
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

szerintem iszonyatosan jó volt a con!!!!!
a tömeggel a sok lábamra rálépő emberrel együt:D jó volt a hangulat mindenhol, kivetni valóm csak annyi h karaokenál mikor énekeltem berezonált a hangfal.... :S i mean olyan idegesítő hangot adott ki...szal tehnika rulez :cool:

én megyek legközelebb is !!!!!!!!!!!!!!!:D
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Tukeinon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.04.11. 20:25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tukeinon »

No, meg tegnap irtam beszamolot a blogomban (konkretabb link a beszamolorol >itt<).

A karaoke versenyzoinek ezuton is koszonom, hogy eljottek es volt batorsaguk hozza, valamint a hagyomanyosok lelkesedeset. ^^
A kozonsegnek kulonosen, hogy hajlandoak voltak kozosen elenekelni a NGE - Zankoku Na Tenshi No Thesis szamat, szeirntem ebbol hagyomany lesz, rendkivul hangulatos volt. :D
Annak nagyon orultem, hogy a gosok is nepszeruek voltak, a nap folyaman az eredeti egy asztalbol vegul haromat is kaptak, amelyeken egesz nap ment az okitas es a jatek. Remlehetoleg tavasszal is lesz. Megkertem Urant, hogy legyen az animecon forumaban gos topic, ott kerdezhettek a jatekrol batran.

A karaoke >eredmenye<:

01. Iván Janka (Amina) - Loveless: Michiyuki
02. Pálfy Zsófia (Deedo) - Howl's Moving Castle: Sekai No Yakusoku
03. Molnár Zsuzsanna (Zsanna) - Key The Metal Idol: Toubusha Runaway
04. Tóth Zsuzsanna (Michiyochan) & Tóth Szabolcs (Pata) - Bleach: Ichirin No Hana
05. Hegyi Katalin (Narumi) - Ayashi No Ceres: Hurt
Majoros Éva (Lyraevi) - Mai Otome: Otome Wa Do My Best Deshou
Török Eszter (Elora) - Chobits: Ningyo Hime
08. Soós Éva (Kinslayer) - Neon Genesis Evangelion: Tamashii No Rufuran (***)
09. Halász Júlia (Ayumi) - Slayers: Otome No Inori (Karaoke With Ameria, Singing Lina's Part)
Homoki Regina (Misu) - Nana: A Little Pain
11. Kanovszky Adrienn (An) - Full Metal Panic Fumoffu: Kimi Ni Fuku Kaze
Szegi Luca (Loo) - Azumanga: Raspberry Heaven
13. Müller Viktória (Devi) - Naruto: Haruka Kanata
14. Herczegh Tünde (Fairy) - Inuyasha: Dearest
15. Pölöskei Virág (Celina) & Oláh Sándor (Lapras) - Chobits: Katakoto No Koi
16. Németh Viktória Anita (Rika) - Sailor Moon: We Believe You
17. Mile Renáta (Ren) - Inuyasha: One Day, One Dream
Oberfrank Edina (Yumika) - Chobits: Raison D'etre
19. Bene Ramóna (Pal-chan) - Angelic Layer: Ame Agari
20. Bréda Nikolett (Nicole) - Inuyasha: Every Heart (English)
21. Janega Edina (E-chan) - Full Metal Alchemist: Undo
22. Almási Edina (Demon Lady Elvira) - Excel Saga: Ai Chuuseishin
Nyitrai Viktória (Vegisan) - Full Moon Wo Sagashite: New Future
24. Homonnai Szandra (Yamashita) - Loveless: Tsuki No Curse
25. Semegi Ágnes Terézia (Vira Mors) - Full Metal Alchermist: Motherland
Simon Zsuzsanna (Arashi) - Hamasaki Ayumi: Moments
27. Anda Viktória (Tokió(zoey)) - Kaleido Star: Yakusoku No Basho E
28. Dávid Barbara (Isabel417) - Sailor Moon Live Action: C'Est La Vie
29. Farkas Botond (Alucard:masterofdarkness) & Vizy Bálint (Akira) - Neon Genesis Evangelion: Fly Me To The Moon
30. Lei Andrea (Yolei) - Yu-Gi-Oh!: Overlap
31. Papp Emese (Mes-X) - Inuyasha: I Want To Change The World

Nem volt jelen, illetve várólistán nem került sorra:

Boros Eleonóra (Hoshi-chan) - Neon Genesis Evangelion: Zankoku Na Tenshi No Thesis
Forrai Zsuzsanna (Black wolf) & Forrai Kata (Momochan) - Full Moon Wo Sagashite: Love Chronicle
Orosz Annamária (Danaé) - Read Or Die: Moments In The Sun
Szász Alexandra (Zaiehd) - Full Metal Panic: Tomorrow
Tóth Nikolett (Inuyasha177-sama) & Horváth Sándos (hosanya) - Inuyasha: Grip!
Tar Barbara (Akira) - Mai-Otome: Hoshi Ga Kanaderu Monogatari
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Viko neked külön köszönet a bejáratnál nyújtott segítségedért!! :D

Doom:jók a képek :dirr:

én csak azt sajnálom hogy a nagy rohanásban elfelejtettem fotózni...pedig feltett szándékom volt hogy csinálok közös képet a kedvenc karakterekkel....MEG AZ A BISHI NARUTÓS FIÚ!!! :dirr: Csöp csöp
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Lezárt