Őszi Animecon

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

És az a bishi Kakashi hol van? T-T XDD
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

mufurc írta: Legfeljebb arra lehet panaszkodni hogy "omg mennyi anime-fan lett :(", az ilyen panaszokról meg nekemszemélyszerint megvan a véleményem. :3
nekem is... és teljesen igazad van. sajna ez van. ennek két féle megoldása van a kiküszöbölésére =D
1 nem mész el és élvezed az otthon nyugalmát (amit én lehet fogok eljátszani kövi conon xD )
2 vagy hogyha elmész akkor kezdj el lökdösődni hogy hozzájuss dolgokhoz :dirr: (moszkva téri effektus :dirr: )
mufurc írta:Btw, K@e-chan: köszi, már jól vagyok (jobban). Afterpartyra megint nem jutottam el
megumi hiányolt is...

a cosplay csoportos verseny nyerteseinek! isszonyúúú jó volt a cosplay ^^ tetszettek hagymák xD
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

nekem ez volt az első conom és most vérszemet kaptam annyira jól éreztem magam, úgyhogy asszem mániákus conlátogató leszek... egy dolog nem jött össze: akartam volna valami jókis mangát venni, de mire átküzdöttem magam az embereken már nem maradt semmi olyan amit szívesen hazavittem volna :( . ezt leszámítva állat volt, bár a karaokei-ról lemaradtam és az előadásokról is, de a cosplay, a vetítések, az amv-k és az afterparty az nagyon jó volt, bár sajna 10kor el kellett jönnünk-szívesen maradtam volna még
az is jó volt hogy tudtam találkozni kedves fórumos barátaimmal. én egyébként utálom a tömeget, de most valahogy ez sem zavart, külön jó volt ennyi "animés" között lenni ^^
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Nagyon jól éreztem magam,egyrészt mert baráti körrel mentem de főleg azért mert rengeteg ismerőssel találkoztam fórumról vagy előző Con-okról,Doomnak segítettem fényképezni, később a Bleachtardosokkal tök jó volt együtt lógni és ott lenni amikor megtudták az eredményt hogy nyertek.A dobhártyám majd szét szakadt :D(újra mert egyszer régen már valóban beszakadt egy balesettől), jó volt szurkolni Pal channak és Pata-nak a Konzolnál, Misunak táncversenynél(nem volt semmi amit te ott lenyomtál tánctündér :D), szal nem unatkoztam, szupi volt, csak azt sajnálom hogy én nem voltam cosplayes mert az a színpad ami ott volt nagyon, nagyon csábított hogy felmenejek rá szerepelni ::bawl::.

Este még haverokkal belenéztünk az Advent children legjobb jeleneteibe mert ilyen hagzással nem minden napi élmény ezt a filmet megnézni, ahogy egy ekkora teremben dübörög a Bahamutos vagy a Sephiroth-os harc :D (a szombámban azért nem épp ilyen a hangzás szal ez is tök jó volt)
Aztán 21 óra fele indultunk haza.
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

köszönet mindenkinek a képekért.

részemről tuti h a következőre is elmegyek^___^ (remélem nem leszek egyedül^^")
Kép
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Gratula a képekehez, elég jól sikerültek. Ragenek sokkal értelmesebb feje van mint hittem^^ A tömeget nem lehet nem észrevenni... mondjuk, ahogy elnézegettem a képeket sima utcai ruhában eléggé kilógtam volna a tömegből. Mindegy, jövőre összedobok egy minőségi SSj2 Majin Vegita jelmezt^^
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Rageről van vkinek képe? :dirr:
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Rólam bezzeg egy kép se sikerült jól. :p Amin szerepelek, ott is csak messziről látszom és csak a körvonalaim.
Akiket esetleg érdekel, láttak-e engem: először fehér pulóver volt rajtam, nyakamban kék kendő. Aztán ujjatlan, nyakbakötős, csíkos felső és pillangós medál, pulcsi már a derekam körül. Hosszú, szőke haj, hol kiengedve, hol összefogva. És úgy általában két nálam magasabb pasi kíséretében mászkáltam, egyikük Rage-bá volt. :p
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Sister Tenshi írta:Rólam bezzeg egy kép se sikerült jól. :p
Hát sajnos ez igaz, de levontam a megfelelő tanulságot a dologból (világosban célszerű fényképezni :dirr:).
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
desu
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.09.08. 11:43

Hozzászólás Szerző: desu »

Gondolom lassan hülyét kaptok a képektől, de azért belinkelem az enyéimet is :)

http://nippon.extra.hu/con2006/

Vannak képek az afterpartyról is, a diszkóról, ha érdekel vkit.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Jól sikerült kép Rage. Édes melletted a shinigami,és persze jellemző milyen társaságban mászkálsz :wink:

desu: jó képek. Köszi!
Kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Ismerőseim,akik fenn voltak,rajtam keresztül gratulálnak a Bleach-csapatnak(én is gratulálok,bár nem láttam őket,viszont ismerősék egy öltözőben készültek Soi Fonggal és Orihimével,és azt mondták,hogy nagyon aranyosak voltak).
Én nagyon örülök neki,hogy ennyien voltak,mivel nem bírom a tömeget,nem mentem el,és valószínűleg tavasszal sem megyek(én csak Morita Shinobut cosplayelném,de ki emlékszik már rá akkor?),de az csak jó,hogy ennyien érdeklődnek az anime iránt..Egy kis tömegnyomor megér ennyit,nem?
Hanatarou desu.
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Köszi a képeket, mindenki! =)

desu, hol vannak az afterparty képek? Nem látok egyet se o.O
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Én is kerestem diszkósabb jellegű képeket, de nem nagyon találtam.
Apropó... tényleg Mayerék nyertek a Bleachtarddal? Kap majd egy hátbaveresgetést.
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Karasu: kinek öltöztek be ismerőseid? :weh: Én aranyos? Alijas rágalom :dirr: Kösziiiii
ÖLTÖZZ BE MORITÁNAAAK!!!!
DeluksZ: igen,tényleg..
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Rage írta:Hát sajnos ez igaz, de levontam a megfelelő tanulságot a dologból (világosban célszerű fényképezni :dirr:).

Vagy esetleg ha érdekel én megválnék ettől a géptől amit eddig használtam, kint is bent is jó képeket csinál, megeggyezünk okosba :dirr: Ööö aki irta h biztos elegünk van a képekből.. NOS nekem nem mivel egész délelött/kora délután con-os képeket hajkurászok szóval nekem jöhet tonnaszámra, linkeljetek be mindent amit csak találtok :D ŐRNAGY! Te is töltsd már fel :D
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Kira-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.07.20. 20:23
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kira-chan »

NOS nekem nem mivel egész délelött/kora délután con-os képeket hajkurászok szóval nekem jöhet tonnaszámra, linkeljetek be mindent amit csak találtok ŐRNAGY! Te is töltsd már fel
Detto! Reggel óta ülök a nagyobb fórumokon képek után kutatva az érintett topicokban, de még gyanusan keveset találtam :cry: És valami azt súgja, hogy nem csak ennyi kszült ^^ Akinek van, plíz dobja fel valahova *nagy chibi szemek*
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

váá én is keresek már egy ideje képeket- pl rólunk egy csomó kép készült, de alig 1-2-t találtam.....:( ynah köszi h édesnek tartasz:D és annak a kedves öltözőstársamnak is aki meg learanyosozott:D még mindig nem tudom elhinni h mi tényleg megnyertük váááááá:D annyira jó volt felugrani és üvölteni h ééééljeeeeeeen:D (és Viko, utólag is sorry hogy szétüvöltöttem a dobhártyád)
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Raisu
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2004.05.02. 17:47

Hozzászólás Szerző: Raisu »

Néhány NyAMee-s kép
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Misu írta:Karasu: kinek öltöztek be ismerőseid? :weh: Én aranyos? Alijas rágalom :dirr: Kösziiiii
ÖLTÖZZ BE MORITÁNAAAK!!!!
DeluksZ: igen,tényleg..
Ha jól tudom,a Full Metal Alchemist-csapat voltak,de tavasszal ők is Bleach-csel készülnek(engem is be akarnak rángatni Soi Fongnak,de én Morita akarok lenni :roll: )
Hanatarou desu.
Avatar
Cassidy
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.03.23. 00:47
Tartózkodási hely: in CLAMP's wonderland

Hozzászólás Szerző: Cassidy »

Baromi jó kis con volt!Most sajna rohannom kell,szóval nincs sok időm a hosszú beszámolóra,de a tömegen,a néha túl magas hőmérsékleten és a gyenge büfén kívül minden nagyon bejött.
Jah meg sajnálom,hogy akikre mi szavaztunk cp-n nem nyertek mind,de a Final Fantasy-s csapat legalább 2.ak lettek közülük:)
És (ezen a fórumon is:) ) köszi mindenkinek,hogy a szavazatukkal segítettek nyerni,mert szuper jó érzés volt,hogy nem hiába vesződtem a rucimmal:)

és természetesen köszönet illeti a MATot ezért a klassz kis conért!:)
Csak így tovább! ::sugoi:: ::jbow:: ::tenshii::
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

nah az animecon indexen élménybeszámolokon belül találhattok még jópár képet
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Cassidy --- Szóval nyertél?

Ez remek, mert rád szavaztam én is, és nagyon szép és igényes volt a ruhád. Az előző is tetszett, ami a tavaszi Con-on volt rajtad.

Úgyhogy gratula ^__^
Avatar
Kira-chan
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.07.20. 20:23
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kira-chan »

Akkor részemről is egy nagyon rövid élménybeszámoló: mindenről lemaradtam a cosplay verseny miatt ^^;; A tömeg meg sajnos pont az öltöző környékén sűrűsödött be a legjobban (még jó, hogy másik irányból is meg lehetett közelíteni). A legjobb figurák és mangák már elfogytak, mire az asztalokhoz étrem... mondjuk nem sok pénzt vittem magammal... talán jobb is ez így ^^ Amit viszont nagyon sajnálok az a kitűző :cry: Egy olyat szerettem volna beújítani...
A verseny után amvket néztem (8 órás műszak fma módra viszi a pálmát X3), meg sétálgattam fel alá, benéztem ide-oda, szal kellemesen telt a délután ^^
Ha jól tudom,a Full Metal Alchemist-csapat voltak,de tavasszal ők is Bleach-csel készülnek(engem is be akarnak rángatni Soi Fongnak,de én Morita akarok lenni )

Öööhm... mit csináltunk mi? ^^;;;
Avatar
desu
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.09.08. 11:43

Hozzászólás Szerző: desu »

Miharu-chan írta:desu, hol vannak az afterparty képek? Nem látok egyet se o.O
A "ha érdekel vkit" rész arra akart célzás lenni, hogy még nem raktam fel, és csak akkor rakom fel, ha érdekel is vkit.

szerk.: én csináltam volna egy csomó képet, de egyrészt kicsi kaotikus volt a dolog, másrészt egy idő után elment vhogy a kedvem.
Én tényleg csak ajánlani tudnám, amit a japánok csinálnak: cosplayesek felállnak úgy, hogy között, mellettük végig lehessen menni, és akkor lehet normálisan fényképezni. Mindezt szabad térben, ha az időjárás is hozzájárul (most pl. gyönyörű volt az idő, de a kinti fényképezés nem volt megszervezve, vagy ha igen, akkor meg a tájékoztatás maradt el).
Lezárt