Őszi Animecon

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

FMA-sok? Rájuk emlékszeeek ^__^ Lustot le is támadtam mivel én is az voltam tavasszal :)
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

desu: akkor légyszi tedd fel =) ha lehet kérni :) ha már ennyire fáj a nyakam, legalább legyen bizonyíték, hogy nemhiába volt :dirr:
kszaby
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.10.08. 17:40

Hozzászólás Szerző: kszaby »

Sziasztok!

Néhány conos kép itt
Avatar
Karasu
Profi
Profi
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.03.27. 19:49
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Karasu »

Misu írta:FMA-sok? Rájuk emlékszeeek ^__^ Lustot le is támadtam mivel én is az voltam tavasszal :)
Akkor...te voltál Orihime,ugye?Láttam fényképet,tényleg nagyon jó lett :) (de kár,hogy a Loitumát kihagytam... :cry: )
Hanatarou desu.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Most, ah igy nezegetem a kepeket..en egyen nem vagyok rajta :dirr: vagy igen, de akkor nem latszodom..nem tudom, h ennek oruljek-e vagy ne..
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ne aggódj, amint Michiyo-chan feltölti az övéit lesz rólad is. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Noh, akkor következzék egy kis értékelés a részemről :)

Kezdjük a negatívumokkal:
Nincs rednezvény negatívum nélkül szóval ez nem jelenti azt hogy emiatt szar lett volna a CON, mert nem volt az, de késöbb a pozitívumokat ugyebár :) Szóval a legnagyobb gondom az öltözők és a Karaoke/Táncgép/Konzol szobák felé vezető folyosóval voltak. Véleményem szerint öngyilkosság volt oda betenni a mangás pultokat, mivel az ott táborozó vásárolók/nézelődők meggátolták a cospalyeseket és az egyéb versenyzőket h odajussanak a céljukhoz. A Másik problémám meg az volt h kb 11:10re sikerült a Konzol teremnhez eljutnom, és már lemaradtam a "feliratkozásról" holott neten már regiztem. "bezzeg" táncszőnyeg versenynél fél órát vártak a jelentkezőkre. Nah ez szerintem igazán nem volt szép, de ez van, legalább Karaoke-n meghallgathattam Misu-t, Loo-chan-t és Patát és Michiyo-t :)

Szal enyni lenne a negatívum:

Pozitívumot, most így igazából nem nagyon tudok mondani, mert úgy enbloc minden nagyon jó volt, mindennel elégedett lehettem, Nagyon élveztem és tényleg minden elismerésem a szervezőknek, hiszen egyre jobb és színvonalasabb a Magyar AnimeCon. Csak így tovább, és remélem azért a kövi CONon majd sikerül kicsit széttenni a progikat hogy ne legyen káosz és kavarodás. Mégegyszer GRATULA a szervezőknek! NAGYON JÓVOLT!

(jah... és persze KÖSZÖNJÜK A SZAVAZATOKAT!!!!!!!! BLEACHTARD FÓÉVA! :))
Kép
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Na, végre fent vannak a képeim. Két részletben van, önkitömörítős RAR, szóval nem árt leszedni mind a kettőt, mielőtt nekiálltok nagyban kicsomagolni. :D

Elnézést, hogy nem szortíroztam / forgattam be / javítottam a fényeken Photoshoppal, de az most elég körülményes lett volna, technikai okok miatt.

Első részlet: http://rapidshare.de/files/36050823/Ani ... 1.exe.html
Második részlet: http://rapidshare.de/files/36053150/Ani ... 2.rar.html

Aki nem ismeri a Rapidshare-t: bejön egy ablak, valami táblázatféle. Görgess le és bökj a FREE gombra legalul. Itt kicsit várni kell, amíg kapsz egy szabad csatornát. Ha befejezte a visszaszámlálást, látni fogsz egy sorban egy kódot (színes betűk meg számok), azt írd be rögtön ott mellette a mezőbe, és bökj DOWNLOAD FROM... gombra. Voilá.

Jó nézegetést. :D
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Most először cosplayeztem de nem bántam meg naggggyon jó volt!Bár az öltözőkid nem volt egyszerű elverekedni magunkat azért csak sikerült.Aztán volt néhány leszakadó papucs meg apróságok de ezeken is sikerült urrá lenni!A színpadra felmenetel is jól sikerült csak én menekültem rossz felé. :roll:
Aztán kint is fotózás,találkoztunk más bleachesekkel is és a végére már majd le rohadt a lábam!Vissza az öltözőbe ahol Load megszánt egy pizzás szelettel(köszi!) így már nem haltaméhen.
Az eredményhírdetéskor Misu egyszer majd eltörte az ujjaimat mellettem meg Load és liache örjöngöt!Végül nyertünk aminek nagyon örültünk!Köszönöm mindenkinek aki ránk szavazott!
Néhány apró kényelmetlenségtől eltekintve hatalmas élmény volt ami örökre emlékezetes marad!
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

őrnagy a második részletet nem tom letölteni...
"You have requested the file Animecon.part2.rar (79776 KB). This file has been downloaded 16 times already."
plíz!!! :eyes:
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Nagyon jól éreztem magam, csak ismét azt sajnáltam hogy a versenyek miatt lemaradtam az összes előadásról; de még arra se volt idő/hely, hogy megálljak a mangapultoknál körülnézni.
Mayer írta:Szóval a legnagyobb gondom az öltözők és a Karaoke/Táncgép/Konzol szobák felé vezető folyosóval voltak. Véleményem szerint öngyilkosság volt oda betenni a mangás pultokat, mivel az ott táborozó vásárolók/nézelődők meggátolták a cospalyeseket és az egyéb versenyzőket h odajussanak a céljukhoz.
Arról nem is szólva, hogy így a vásárlók se tudtak nyugodtan nézelődni, mert jobbra-balra lökdösték őket a termek felé igyekvő versenyzők. Teljes káosz volt az a folyosó. :crazy: Ettől eltekintve más negatívumot nem tudok mondani, a programok javarészt zökkenőmentesen zajlottak. Szerencsére a biztonsági őrök sem kutatták át végül a táskáinkat. :D Viszont tényleg úgy tűnik, hogy kinőttük a PeCsát... ^^;
Mayer írta:legalább Karaoke-n meghallgathattam Misu-t, Loo-chan-t és Patát és Michiyo-t :)
És engem nem? :dirr: Elhiszem hogy nem értem el túl fényes helyezést (mégiscsak Pata&Michiyo páros aratott XD), de azért én is jelen voltam, Herr Mayer. :P
Szeretném megköszönni mindenkinek, aki nélkül nem sikerült volna így ez a con! Szervezők, segítők, MAT-osok és mindenki aki a Bleachtard csoportra szavazott! :) Külön köszönet Lucának, amiért felajánlotta hogy bújjak Karin bőrébe és csatlakozzak a cosplay csapathoz! Illetve Patának, aki igen rövid idő alatt megismertetett a Narutimate játékkal és felkészített a versenyre! どうも! ::jbow::
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Gomenne, kicsit rosszul írtam le, őket csak azért tudtam megnézni mert nem indulhattam a Konzolom, téged már amúgyis láthattalak volna :) (És nem számít h hanyadik lettél, igenis jóvoltál, ár megszoktuk már az itthoni összeűléseken tapasztaltakból :D)

Egyébként még egy apró megjegyzés: nemtudom volt-e Rendbontás, de a Biztonsági őrök rendkívűl szimpatikusak voltak végig egész nap. Remélem nem volt sok dolguk :) Szerencsére sikerült bevinni néha enni/innivalót anélkül h nekik az szemet szúrt volna. Bár szabályzat volt h nem lehet bevinni... így mégiscsak szimpatikusabb volt az egész :)
Kép
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

K@e-chan írta:őrnagy a második részletet nem tom letölteni...
"You have requested the file Animecon.part2.rar (79776 KB). This file has been downloaded 16 times already."
plíz!!! :eyes:
Nekem megy. Próbáld meg újra, ha az elsőt le tudtad tölteni, ennek is menni kell.

A fenti üzenetet egyébként is kiírja. Várd meg a visszaszámlálást, írd be a kódot, és utána elvileg töltenie kell.
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Kép
Avatar
Moony
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.10.08. 19:28
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Moony »

Nem tudom, hogy ki látta már, ki nem ezen az oldalon lévő képeket, de gondoltam, belinkelem ide is, hátha még tudok újat mondani valakinek :)
Ezek a képek is a mostani conról készültek, mi csináltuk őket (én és a csoportom). Mivel mi versenyen is szerepeltünk, a cosplay versenyről (a színpadi részéről) nem készültek képek, de azon kívül van egy pár dolog és szeméy itt... :)
http://www.freeweb.hu/konoha/oszicon/con2006.htm
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Igeeen, a baloldali Kakashi az akit keresek:
http://www.freeweb.hu/konoha/oszicon/DSCF0010.JPG
^^'
amúgy poén, olyan mintha mindkettőnek két Sharinganja lenne :dirr:
Avatar
lapras
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.10.10. 15:26
Tartózkodási hely: Gyömrő

AnimeCon webgaléria liinktár

Hozzászólás Szerző: lapras »

Minden kedves fórumozót megkérek, ha tud webgaléria linket a 2006-os őszi conról akkor azt itt megadhatja -> itt. Már van egy pár link a tárban, amelyet abból a célból készítettünk, hogy nektek segítsünk megkönnyíteni az archivált anyagok elérését. Mindenkinek köszönöm a linkgyűjtemény bővítését, és látogatását is.
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

tom hogy a számlálást megkell várni csak nekem kapásból ezt írta ki @_____@
de bezzeg most tölti... -______-"
Avatar
desu
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.09.08. 11:43

Hozzászólás Szerző: desu »

A képek kiegészültek az afterparty képekkel. Cím ugyanaz:

http://nippon.extra.hu/con2006/

Ha esetleg személyiségi jogokba ütköző tartalmat láttok, szóljatok, azonnal törlök.
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Köszi desu! =)
(bár egyiken se vagyok rajta barátaimmal :dirr: )
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Találtam egy oldalt ahol le lehet tölteni egy videót a cosplay versenyről,
nincs mindenki rajta de pl a Bleachesek rajta vannak.

http://www.dragonballsite.fw.hu/
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

http://www.levelup.hu/video.php?todo=details&vid=116

Sajna csak streamelhető, de ez ment adásba... :)
Kép
Avatar
nasty
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006.07.29. 14:11
Tartózkodási hely: Budapest City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nasty »

Hi! :)
Ismeri vki őt?
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Micsoda véletlen, pont ismerem.:D Évfolyamtársam...^^ részletek érdekelnek? XD
Avatar
desu
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.09.08. 11:43

Hozzászólás Szerző: desu »

Társkereső fórumba megyünk át? :shock:
Lezárt