Őszi Animecon

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Yaten írta:Többek közt nekem is kéne még segítség... :
Hat ezt beneztem..nem olvastam a postodat, pedig tokre segitettem volna :cry:
Es most mar tenyleg nagyon kozeledik a nagy nap.. :D
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

IloveRenji írta:
Yaten írta:Többek közt nekem is kéne még segítség... :
Hat ezt beneztem..nem olvastam a postodat, pedig tokre segitettem volna :cry:
Es most mar tenyleg nagyon kozeledik a nagy nap.. :D

Köszi ^^ Egyébként akadt segítőm idő közben ^^
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Ott leszek. Ismertető jelek:
-idióta, rózsaszín névtábla (Ayumi - webdesigner és "segíthetek? XD" felirattal)
-narancssárga felső, kislányos narancssárga hajpánt
-össze-vissza rohangálás

XD
Akinek kell illatos, Narutos radír, az most szóljon, van vagy 10-15 darab XD
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Nah jó szórakozást kívánok mindenkinek holnapra és sok sikert a versenyzőknek.
Remélem sikerül összefutnom néhányótokkal.

Én kék hosszúújúban leszek rajta piros rövidújjúval( Songoten style :cool: )farmernadrág,szemüveg és zselézett fekete haj.
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

én kimonoban leszek ami rózsaszín xDD rühellem azt a színt :dirr:
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Edina-chan írta:-idióta, rózsaszín névtábla (Ayumi - webdesigner és "segíthetek? XD" felirattal)
ez lesz ám érdekes xD Én is Ayumi leszek vagy nem xDD Mindegy, meg lehet minken simán különböztetni. Te értesz a grafikához én meg nem XDD De remélem most nem fogsz megijedni úgy, ahogy meeten mikor a nyakadba ugrottam XD

a kimonós emberkékre (ha lesz olyan és nem csak 1 db) nagyon kíváncsi leszek =)

hajrá mindenkinek~ remélem jó lesz ^^
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

én is kívánok sok szerencsét a versenyzőknek :thumb:

engem az izgat a legjobban, h bejutok-e egyáltalán... :roll:
ha már bent vagyok akkor (szürke pulcsi, kis zöld sárkánykával :-P)-> előadások, cosplay, amv (mondjuk ide lehet h csak benézek).
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Ayumi-chan: igyexem nem megijedni xD gondoltam, a névtáblámra Yumikát írok,de mindenki Ayuminak ismer, vagy Edina-channak^^'
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

::bawl:: ::bawl:: Nem tudtam elmenni :cry: :cry:
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Kár, pedig szerintem nagyon jó volt, csak rengetegen voltak. Amikor 9-re odaértünk, azt hittük, estig se jutunk be, akkora tömeg, és káosz volt. ^^" És bennt is alig lehetett elférni. De vettem pár dolgot, karaokéztam (fenébe hogy akkor pont szarul voltam, abban a teremben nem volt levegő,és a fejem is fájt :/ ), és gratula a győztesnek^^ (nem tudom ki az, de biztos nem én xD ) A cosplayesekről sajnos lemaradtam, bár láttam pár jót. Főleg Kakashi tetszett, aki elvileg nem indult a versenyen...szegénynek szerintem már üldözési mániája van, vagy 5x leszólítottam, annyira tetszett, de télleg :lol: a nickjét is megkérdeztem, de nem értettem..vmi K betűs^^' szóval WANTED! :D XD
Névjegyet máskor meg normálisat csinálok,ezt fel sem sikerült tennem^^'
Avatar
DBob
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.11.12. 17:23

Hozzászólás Szerző: DBob »

Én spec MiskolCon jobban éreztem magam. A tömeg miatt alig találkoztam ismerősökkel, pedig több is volt mint máskor. Még egy csoportképet se csináltunk :? Aztán mivel nem tudtam magam kellőképpen kipihenni, nem is nagyon éreztem jól magam alapból; fájt a hátam, sarkam, stb.

Szóval végülis jó volt...
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

A nagy tömeg tényleg elég kényelmetlen volt...
Amikor bementünk, rögtön beültünk az amv vetítésre, és kb fél óra múlva szépen megfájdult a fejem. Oké, kell a hangerő, de azért nem kell túlzásba vinni :shock: Ráadásul csupa metal, heavy metal és hasonló fülnyugtató muzsikák jöttek folyamatosan :lol:
A cosplay jó volt, bár akadt néhány ijesztő egyén XD

Pár ismerősömmel szerencsére soron kívül be tudtunk menni, és kényelmesen végignéztük a pultokat. De ahogy kezdtek beözönleni az emberek...áááhh...azt hittem agyontaposnak XD

Azért örülök, mert jó volt, és nagyon örültem a magyar kiadásoknak is (különösen az Árnybírónak *.* ), de lehet, hogy legközelebb kihagyom a cont, mert egyre súlyosabb tömeg-iszonyom van -_-
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Nekemis a legfőbb gondom a tömeg volt. ^^" Nyahh, írtam egy kicsivel hosszabb élménybeszámolót a honlapomra <3
Avatar
Axel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.09.19. 15:24
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

sajnos nem voltam konon nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry:
A láncfűrész ritmusra jáár!!
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Uhh.. jó volt a Con :D a tömeg.. hmm végtére nem lett volna ott nagy felakadás HA egy kicsitt jobb a hely eloszlás. a 2 manga meg egyéb dolgokat árusitó stand nem volt a legnyeröbb helyen. 11:20kor mondom Viko-nak h na megyek átverekedem magam a tömegen mert az öltözöben 11:30kor gyülés, eligazitás. nos életem leghoszabb 10 métere volt :D kegyetlen h beálltak az emberek! se elöre se hátra csak állt az egész.. brrr ezt leszámitva tök jó volt. a cosplay is kissé hamarabb véget ért a szervezők legnagyobb meglepijére, szerintem :D 13:20ra már megvolt a csoportos cosplay is.. hehe. amugy most kissé hülyén éreztem magam.. nem tudtam ki miből van annyira sok naruto meg bleach kari volt.. ismertebbek alig alig :D na jó, tudom, én vagyok a tudatlan.. :D :dirr:
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
DBob
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.11.12. 17:23

Hozzászólás Szerző: DBob »

Szacsi írta:Pár ismerősömmel szerencsére soron kívül be tudtunk menni, és kényelmesen végignéztük a pultokat. De ahogy kezdtek beözönleni az emberek...áááhh...azt hittem agyontaposnak XD
Elővételes sorban álltunk. Mögöttünk beállt pár lány. Egyszer csak úgy félóra-óra múlva azt vettem észre, hogy az egyik már szemből jön vissza, karszalaggal és a két papírral. Nos...erre nem mondok véleményt, úgy gondolom mindenki közel azonosra gondol. Nem tudom hogy te/ti voltatok azok, tömeges jelenség volt sajnos. Gondolom ezért volt az, hogy nem haladt a sor pl 10 percig, hiszen elől, és nem hátul töltődött a sor...

Persze akinek nem inge, ne vegye magára. Mindenesettre ilyenre nem volt még példa (legalábbis ekkora mértékben).
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

a legsúlyosabb tömeg meg a kistermekhez vezető folyosón volt. nem oda kellet volna rakni azt a két pultot...
és a kistermek levegőellátása sem volt rendesen megoldva (gyakorlatilag nem értem hogy kaptak levegőt az énekléshez a karaokesok...>_>)
kicsit kicsinek éreztem a termeken kívüli helyet...

de a lényeg, h bejutottam és JÓÓÓ volt :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára outsyder 2006.10.07. 18:47-kor.
Kép
Avatar
Axel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.09.19. 15:24
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

kb hányan voltak con-on :?:
A láncfűrész ritmusra jáár!!
Avatar
DBob
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.11.12. 17:23

Hozzászólás Szerző: DBob »

Nem hiszem hogy elkelt a 2500 jegy. Tehát gondolom ez alatt, és 2000 felett.
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

outsyder írta:és a kistermek levegőellátása sem volt rendesen megoldva (gyakorlatilag nem értem hogy kaptak levegőt az énekléshez a karaokesok...>_>)
hát igen, szal mire sorra kerültem, már eléggé rosszul voltam ^^'
szerintem is 2000 ember biztos volt^^
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

DBob írta: Elővételes sorban álltunk. Mögöttünk beállt pár lány. Egyszer csak úgy félóra-óra múlva azt vettem észre, hogy az egyik már szemből jön vissza, karszalaggal és a két papírral. Nos...erre nem mondok véleményt, úgy gondolom mindenki közel azonosra gondol. Nem tudom hogy te/ti voltatok azok, tömeges jelenség volt sajnos. Gondolom ezért volt az, hogy nem haladt a sor pl 10 percig, hiszen elől, és nem hátul töltődött a sor...
Nem, nem mi voltunk azok...bár kíváncsi vagyok, hogy csinálták o_O
Amin egy kicsit kiakadtam, az az volt, hogy páran rögtön, ahogy megkapták a jegyeket, jóformán már ki is mentek, aztán visszajöttek, stb...

Hát nem lettem volna szervező az tuti, elismerésem a türelmükhöz :lol:
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

az offtopicba már beírtam, legyen meg itt is:

létezik vmi lista, h milyen amvket adtak le? volt egy-kettő ami nagyon megtetszett, és hát a memóriám egy cseppet rövid^^" (meghát felírni sem volt mire)...
Kép
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Hát a szervezők a tavaszi Con után is összeállították a listát, talán most is lesznek olyan kedvesek ^__^

Mellesleg egész jó amv-ket válogattak össze :wink:
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Szacsi írta: Hát nem lettem volna szervező az tuti, elismerésem a türelmükhöz :lol:
én már robbantottam volna.. :roll: XDDD
Avatar
Lione
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2006.05.15. 18:42
Tartózkodási hely: Za Warudo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lione »

én hamar eljöttem (okok a blogunkon olvashatók)

meséljetek! milyen volt? Képeket is majd tegyetek! (nálunk is van egy kevés, amennyi sikerült e rövid időcske alatt)

//nekem mindig is depresszív hangulatot árasztott ez a PeCsa, jöttek az emlékek, hogy nem csak 1x voltam itt, még modellkedtem is... stb... mindenesetre depresszív részre rátett, hogy találtam egy dugi-vécét (mert nő vagyok) s bezárták az orrom előtt, hogy az bizony nem használható "nekünk"... azt hiszem, itt kezdődött... ezzel kezdődött a rosszullétem...//
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lione 2006.10.07. 19:57-kor.
Kép
Lezárt