Offtopic (Archive)

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Hát, nem volt semmi ez a tüzijáték. Erzsébet híd fele szintén kaotikus állapot volt. Teljesen olyan volt, mintha a II. VH remake, vagy III. VH lett volna. Síró gyerekek, menekülő, kéttségbe esett emberek, nagy nagy tumultus. Kegyetlen volt, azt elmondhatom. Rég áztam már el ennyire. Az a szerencse, hogy közülünk senki se sérült meg. :weh:
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Jaja, totál katasztrófafilm. Megyünk, kerülünk egy nagyot egy fa mellett, visszanézek: fa sehol. Ja de, csak közbe kidőlt...

O________O'''

Amúgy az eleje még tényleg fílinges volt (a zöld fények az égen), de ezek szerint még egész jól megúsztuk (Erzsébet és Lánchíd közt). A gyerekeket sajnáltam a legjobban, irtó parás lehetett nekik ez az őskáosz o_o.
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

akkor most Loo élménybeszámolója:P

addig csak röhögtem az egész viharon, amig egyszercsak azt nem realizáltam, h a seggembe folyik be a viz mintha kb hátbahugyoztak volna. sikítozás, menekülés heves anyázás, egymásrataposás. aztán jégeső. és eső. és eső. elvesztettük útközbe patát, heves telefonálgatás a hálózat foglalt, anyám kéccségbeesetten hív(na). zuhog az eső. nagyon. kisebb pánikroham jött rám is, aztán fáztam és szőrnyű volt. a kaotikus 3. világháború fíling ott volt.

mivel akármilyen BKV járattal szinte lehetetlen lett volna hazaesnünk, miután randomly rábukkantunk elveszett tagunkra , hazagyalogoltunk a margithidtól egészen a stadionokig.
vizes voltam tokától bokáig. para volt :/

a ruháink száradnak, és most békésen aludni térünk, és hálálkodunk a szent dzsedierőknek hogy nem minket b*szott agyon a hulló cserép meg a kidőlt fa.

nem mellesleg a házunk előtt kidőlt egy fa, rá a házunkból kivezető elektromosvezetékre, úgyhogy épphogy csak a trágya se tartja, a kocsinkra majdnem ráesett.



...és mindezt pont akkor amikor életemben először ki akarok menni élőben megnézni azt a gethás gyehenna tüzijátékot.

loo beszámolója volt.
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

én is, én is...
Zsír volt a cucc, miután 4 kiló vízzel nehezebb lett a ruhám találtunk fedelet. Valami étterem terasza volt, mert még kinn voltak a maradék kaják. Ettünk is egy kis gyümölcsöt :D Közben mentek a jobbnál jobb akasztófa humorok. Ezen csak röhögni lehetett. Aztán itthon hallom a híreket, hogy mekkora gáz volt. Mondjuk tény, hogy a 3 mentőautó is ledudált minket az útról hazafelé. a Batthyányinál akkora sor állt a metróhoz, hogy vissza kellett gyalogolnunk a Moszkvára. A ruháimból még most is csorog a víz, pedig kicsavartam őket. Ja és az elázott perecek voltak a legjobbak :D a legtöbben azt hitték hányás. A hulló petárda daraboktól pedig színes pontok lettek a fehér pólómon. Az unokatesóméknak meg ráesett a kocsijukra egy faág, betört a szélvédő. Hát eddig sem vágytam a tűzijátékra, de asszem ezután sem fogom törni magam.
Kép
Avatar
Ronja
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.10.03. 11:50
Nem:
Tartózkodási hely: Vadon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronja »

mi az Erzsébet híd bal oldalán álltunk, a pesti oldalon... először még élveztük is a szelet, a kis eső nem zavart, csak aztán a tömegbe közénk fújta a szél az égő szikrákat, elkezdtek menekülni az emberek, és egyre jobban szakadt, óriási széllökésekkel... nagyon nagy volt a pánik... mi egy bérház lépcsőházába menekültünk még sok emberrel együtt, bár nem tudom hogy jutottunk el odáig, egymásba kapaszkodtunk görcsösen a haverokkal, szinte semmit nem láttunk a szakadó esőtől... az emberek egymást tolták, lökték, és kisgyerekek is voltak a tömegben...
de most már itthon vagyok...

Olyan volt, mintha a vihar kiszámította volna, hogy időzítsen...
"I believe in miracles... They happen every day"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Pedig most még jól is indult a tűzijáték. :/ A két évvel ezelőtti gyatra volt, tavaly nem voltam, most ez tökjól indult, aztán tessék. >_>

ÉS AZTÁN JÖN AZ A+OS BEJELENTÉS.

Néha úgy utálom a világot. >_>
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

milyen bejelentés? :shock:
lemaradtam :drop:
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Gravitation lesz az A+ csatornán. Igen, jól olvastátok, nem vicc. :\
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Mondtam már, hogy utálom a világot?
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

:tard: :tard: :tard: :tard: :crazy: :wtf:
elnézést hogy megkérdeztem... :knife:
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Rage írta:Gravitation lesz az A+ csatornán. Igen, jól olvastátok, nem vicc. :\
...iyadaaaa~ <_> Nem lehet, hogy mégis valami vicc...? Tekintettel a tüzijátékos káoszra...? Vagy nem tudom... megfenyegették az A+-t a fangirlök?

Ha mégis igaz, akkor meg... o___o no comment...
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Belegondolni sem merek, milyen fangirl roham lesz itt (de persze főleg A+ fórumon)... *előkészíti a Ban Hammert :dirr:*
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

hogy MICSODA? ugye ez csak egy rossz vicc.... könyörgöm... bármit csak azt ne.... de mégis MIÉRT??
az túlzás lesz ha azt mondom, hogy akkor itt és most vágta el magát ezaz egész Mo-n? (csak azért, mert ismerve egyes embereket....)

a tűzijátékkal kapcsolatban nem tudnék újat mondani, max annyit, hogy Petőfi pesti hídfőjénél voltam és elszakadtam a társulatomtól és egycsurdatta víz voltam és még az irataim is eláztak.... (pedig 7 év után először mentem ki megint tüzijátékra)
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ayumi-chan írta:az túlzás lesz ha azt mondom, hogy akkor itt és most vágta el magát ezaz egész Mo-n? (csak azért, mert ismerve egyes embereket....)
Á, egy fenét, nem vágott el semmi semmit (legfeljebb mufurc az ereit, szimbolikusan). "Egyes emberek" alatt értsd azt a Gravi fangirl tömeget, ami pl. majd conra betódul....

Vagy az A+os fanbratokat...

Vagy akár itt az Aoin a fanbratokat....

És azokat a fanbratokat, akik ezzel "yaoi fanek" lesznek, és SEMMI MÁSRÓL NEM FOGNAK BESZÉLNI CSAK HOGY YAOI ÍGY MEG ÚGY ÉS YAY GRAVI OMFG DE UTÁLOM A VILÁGOT.

MIÉRT pont ezt? Vannak színvonalas BL cuccok, Mirage, Loveless, akármi. Miért pont a Gravi?!
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
LordLynxx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.09. 13:56
Tartózkodási hely: Másutt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LordLynxx »

Khmmm.. a viharral kapcsolatban. Itt szeretnék bocsánatot kérni azoktol akik részt vettek a pánikszerü fejvesztésben/rohanásban.. Mivel nem akartam hogy a nép eltiporja a családtagjaimat ezért osztottam a cipőtalpamból. Szóval aki tapasztalta a jelenetet attol bocsánatot kérek, hirtelen ez volt az egyetlen amire gondolni tudtam. Másrészt, felejthetetlen élmény marad a rohanó néppel együtt szánkázó mobil wc. Alig várom a reggeli pontos statisztikákat.
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Itt persze semmi vihar nem volt. :mrgreen: Nagyon villámlott innen keletre, de aztán elvonult.
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

mufurc írta:MIÉRT pont ezt? Vannak színvonalas BL cuccok, Mirage, Loveless, akármi. Miért pont a Gravi?!
:goodpost: (bár nem vagyok annyira ismerös bl témában)
másrészt ha a pénzügyi része is beleszámított (sztem igen), akkor is vannak megfizethető és színvonalasabb animék...

ja, és arra is kíváncsi vaok, h hányas karika mellett szeretnék leadni...? o_O
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Asszem énis menekülni fogok a Gravi fangörlök elöl^^"

elegem van...a barátom megint dobott..mert "már nem szeret"...ez kész, utálom hogy a barátai befolyásolják :cry: ::bawl:: ennyire szerencsétlen lennék? :cry: bocsi aoisok hogy ide írtam, tudom ez nem im-net meg bravó, de akkoris..T_T
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Én próbálok úgy hozzáállni, hogy legalább nem úgy bizonyították be bátorságukat, hogy Elfen Lied-et vettek. :dirr: Nem kell több fanatikus OMG IT IS THE ANIME EL-fan. Ha egyszer megveszi az A+, akkor tényleg le lehet nyilazni. :dirr: Elnézést az EL-fanoktól, de az elvakult rajongóiból így is bőven van elég, nem kell több (az animéknek meg így is elég rossz a híre...).

Tűzijátékra szerencsére nem mentem ki, pedig akartam. És a nagyszüleimtől se indultam el, pedig már készültem, így megúsztam az elázást és minden egyéb borzalmat. Egyelőre úgy tűnik, az ismerőseim is. :/ Az eső alapján elképzelni se merem, mi volt a hídon...
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

outsyder írta:ja, és arra is kíváncsi vaok, h hányas karika mellett szeretnék leadni...? o_O
Hát, a téma miatt a 16 a minimum... a 18 meg sok lenne, sz'al imo 16. De úgyis minden 12-16 éves ott fog lógni és nyáladzani vödörbe. (Más kérdés, hogy én a magam részéről nem kifejezetten támogatom azt az elmúlt néhány évben elterjedt trendet, hogy kiskamaszok BL-t nézegessenek... -___- főleg egy ilyen cuccot, ami csak azért BL, mert a főszereplőről el kéne hinnünk, hogy nem egy hiperaktív tinédzserlány, hanem van vmi a lábai között. -_-)

Amúgy meg, addig oké, hogy vmi BL cuccot akarnak, de bár véleményem szerint a legtöbb BL anime kegyetlenül sux, azért van néhány jó, amit meg lehetett volna fontolni. :/

>Tenshi
Naah, most lesz egy csomó 13 éves "OMG YUKI IS SO SEXY HES MY DREAM MAN YAOI FOREVAH YAY" fangirl. -__- (Semmi bajom azzal, ha vki szereti a BL-t, sőt, de csak akkor, ha értelmesen szereti... -_- És mostanában túl sok értelmes embert láttam mindless bishounen/BL-fanná degenerálódni, csak mert megnézték a Gravit. >_>)

PS: még mindig utálom a világot.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Sajnálom azokat akik ott voltak a káoszban tegnap. :(
De örülök hogy innen senkinek nem lett baja.
Egy kedves ismerősöm is kinn volt és aggódtam érte de éjfél után elmesélte mi volt ott. Hát durva lehetett.


(Edina-chan fel a fejjel, van ilyen :? , de emiatt nem te vagy szerencsétlen)
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

mufurc: énis utálom, ha ez megnyugtat. :?

Ssj2Viko: köszi..mondjuk ő is mondta, hogy benne van a hiba, de már nem érdekel, idióta és kész..:/

Nem tudom mi lesz, de hogy sok idegesítő fangörl az animeconokon(meg máshol is), az is biztos... :neutral:
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Miért kezdem azt érezni, hogy animék terén átestünk a ló túloldalára? Eddig csak egy szűk kör jutott hozzá az animékhez, most meg bárki láthatja, és szedjük össze a sok "tudatlan" embert. Nem tudom, most melyik a jobb?
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

"Majd kinövik." :^_^: Én is kinőttem többé-kevésbé. Mondjuk, mikor a legdurvább ANIME IS GOD korszakomat éltem még nem volt gportal és csak kevés embernek volt nete. ^^"
Kép
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Narumi írta:Miért kezdem azt érezni, hogy animék terén átestünk a ló túloldalára? Eddig csak egy szűk kör jutott hozzá az animékhez, most meg bárki láthatja, és szedjük össze a sok "tudatlan" embert. Nem tudom, most melyik a jobb?
valahol a kettő közt... széles kör, okos emberekkel :dirr:
Lezárt