Offtopic (Archive)

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Misu... és ha nem vágatnád le? :D
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Szerintem ne vágasd le, az nem állna neked jól. :-P
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

De kb mindenki ezt mondja neki..de o megis le akarja vagatni (bar ha meg a narutos bishi is azt mondja h neeeee :wink: )
(bar a fekete meg nagyobb hiba lenne sztem..)
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Én meg vágtam a szakállamból és már nincs Gendo/Asuma/Isshin style szakállam... egy ideig nem is lesz, most hagyom h kapjon egy kicsi napfényt az arcom :)

MISU: Döntsd el, vagy levágod vagy nem. Még vissza tudod növeszteni ha levágatod, ha pedig nem vágatod le, akkor soha nem fogod tudni milyen. Igaz, én sem támogatom h levágd, mert nehéz rövidebb hajjal elképzelni téged... De ha levágod és idiótán néznél ki, mi akkoris szeretni fogunk! ^^ (Ha pedig jól sikerül... nos akkor is :D)
Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Nekem volt már nagyon hosszú és nagyon rövid hajam is, és az az igazság hogy egyik sem túl jó. Magamnak inkább a rövidebb hajat szeretem, ami vállig ér vagy kicsit alá. Viszont a te esetedben, Misu, én nem vágatnám le (egyrészt mert neked jól áll ez a hosszúságú haj, másrészt meg tényleg már megszoktunk így ^^). Ellenben ha nagyon ragaszkodsz a hajvágáshoz, akkor se legyen olyan rövid, mint Lucáé! Hiába áll neki nagyon jól, az a haj nem a te stílusod! A feketére festést pedig én még alaposan meggondolnám, mert az a haj csak jópár év után lehet újra rendes vörös/barna/szőke. :?
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

DIRRRRRRRR LEVÁGATTAM
És tetszek magamnak..Ha nektek nem,az sem érdekel :P ...na jó ha a kis bishinek nem tetszek az már baj :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Jelentem, szerény véleményem szerint Misu ezúttal jól döntött! :) Jóláll neked Misu! :wink:
Kép
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

"őszintén"? :dirr:

...komolyan azt hittem legalább kimentek tüntetni a Kossuth térre hogy ne vágassam le :P
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Misu, sztem jó lett ^___^
Nem bántad meg? =)

én levágattam nyár elején, és baaromira megbántam T_T nem is tudtam emiatt cosplayelni :(
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

Jaaaaa... ha csak ennyit az jóóóó :D (aszittem drasztikusan rövidebbre :D)
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Eredetileg drasztikusabb lett volna de ...nyomást gyakorolt rám kb. mindenki....
Eddig nem bántam meg,majd meglássuk....jelenleg naon teccik :3 Bár mikor az első tincseket vágták meg amikor dobták a rengeteg hajat a szemétbe összeszorult a szívem XI
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Wow, télleg jó lett :shock:
viszont ne fesd be akkor feketére! :D
Kép
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

szerintem fesd be, az elejét meg rózsaszínre:D tök ímó lennél, bébi:D tetszesz!!!:D
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

...csak semmi pánik,marad az orihime szín :P

Tetszek? Tudom hogy valójában ki kell neked :D
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Nah ez így tényleg jó, én is azt hittem hogy rövidebb lesz, de ez a hosszúság tökéletes! :wink:
Hime-chan, én is nyár elején vágattam le, de én nem bántam meg. ^^ Eredetileg a tavaszi Subaru cosplay miatt jutottam erre a döntésre, de végül rájöttem hogy ez kényelmesebb, mint egy hosszú lobonc.
Kép
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Juj, de neked is nagyon tetszik a hajad, Pal-chan ^___^ csak nem akartam mondani, nehogy vmi stalkernek tűnjek vagy ilyesmi xD NAGYON jól áll <3
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

ébresztő offtopic:D ma még nem is volt hozzászólás:D
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Na akkor hogy írjak valamit :
A Con-os csuklószalag még mindig rajtam van :D.(Nyugi fürdök minden nap de aztán megszárad^^)

Megkísérlem megdönteni az egyik haverom rekordját aki a tavaszi Con után több mint 3 hétig fenn volt a kezén a szalag:D.

A nyári Con után csak 2 hétig mert a kutyája sikeresen letépte :lol:

Hát nekem má most elég elnyűtt állapotba van meglátjuk meddig marad fenn :-P
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Szetsestem..de durvan..nagy oromomre sikerult vegre megszerezni a Lego Star Wars II-ot, amire nagyon regota varok..es hat hallottam olyan pletykakat, h lesznek nehezitesek, merth az elozo a kockaknak tul konnyu volt (jegyzem meg az volt tokeletesen az en szinvonalam), es panaszkodtak..na ok megkaptaka nehezitesuket..de velem, aki NEM jatszik evi 965278365765576 orat kulonbozo jatekokkal, velem mi lesz? Majd meghalok, olyan nehez, folyton benazom, meg orjongok, meg habzik a szam, h mar megint nem tudom, h mit kell csinalni, hova kell menni stb. Tudtam, h szuletett antitalentum vagyok a jatekokhoz, ezert is volt jo a LSW I..:( Ugyh, most a nyulamon toltom le a frusztraciomat...meg kiabalok, es karomkodok hangosan egyfolytaban, v kiakadok, es szimplan kikapcsolom a gepet a jatek kozepen, mert mar nem megy tovabb...na mindegy, friss a seb, es meg a jatek 4.en sem vagyok tul (pedig amugy vicces, meg nagyon igenyes, meg midnen..), ugyh mire vegzek a jatekkal, belolem egy nagy adag fustolgo tragya lesz... :!:
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Most én is nagyon játszom a legújabb szerzeményemmel a Dragon Ball Z Sparking Neo-val. Nagyon, nagyon király.Full 3D-s TPS nézőpontú DBZ bunyós játék rengeteg újítással.
Annak ellenére hogy japánnyelvű a játék viszonylag jól el lehet igazodni benne. A sztori módban meg tök mindegy hogy japán mert sok újat a történettel kapcsolatba nem tudnak nekem mondani :-P.

Hát Renji ha múltkor a Kingdom Hearts-nál zavart a 3D akkor itt nem tom mit csinálnál :D.
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Vszleg fejbe lonem magam... :-P
Amugy tudom h überkúúúúl a jatek.."hiszen lobog a hajuk, es verzik a fejuk"...(csak egyetlen kerdes Viko, ha eddig megutotted az ellenfelet, akkor verzes helyett mit csinalt a fejuk?! :D)
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Igazából nem kimondottan az ütésektől lesznek véresek és koszosak hanem attól ha egy nagyobb lövés eltalálja őket Pl ha egy nagy Kamehameha-val eltalálod akkor szakad le róla a ruha (persze bizonyos határig :D), véres,koszos lesz. Sima ütés kombókkal elég alaposan meg kel verni hogy látható eredményt váltsunk ki a külsején :).
Kedvencem amikor a két fél pont egszerre lő egy nagyot és akkor ugyebaár ideoda kell tologatni a lövés azzal hogy állat módjára kell tekergetni a 2 kart a joystickon ez már régebbi részekben is benne volt,de itt most nagyon látványos kameramozgást kapott még hozzá.
És akár 5 fős csapatokba is lehet harcolni.
Amúgy nagyon poén benne a Zseniális teknős :D.

It egy rövid trailer róla http://www.youtube.com/watch?v=huVHCrzwxxQ
Ez pedig a hosszabb eredeti japán trailer http://www.youtube.com/watch?v=J2FNxDZo ... ed&search= (ezt érdemes megnézni :wink: )
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

WIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!! Bleachtard benne volt a TVben :D (fix.tv... és nem is annyira voltunk benne csak ottvoltunk mint a "fekete ruhások" :D)

És hát, magunkhoz híven éppen Hagymával szórakoztunk :dirr:

a Level Up műsorát egyébként le lehet majd tölteni szóval aki akarja tegye majd meg ( http://www.levelup.hu )
Kép
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Mayer írta:WIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!! Bleachtard benne volt a TVben :D (fix.tv... és nem is annyira voltunk benne csak ottvoltunk mint a "fekete ruhások" :D)

És hát, magunkhoz híven éppen Hagymával szórakoztunk :dirr:
Micsoda én nem is feketében voltam! :weh: Habár gondolom akkor nem is látszok. :(
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Es ugy megis merre lehet letolteni? En nem talalom...:(
A minap amugy "elkirandultam" a remek Teszkoba, ami vegulis kocsival nincs is olyan messze, bezzeg busszal..ropke 1 oras utazas utan mar ott is voltam. A kovetkezokert mentem ki: csincsillakaja, Orange Jaipur tea, es egy speci fuzet amit meg ott lattam regebben...
Az aranyom 0/3 lett, ugyh hazatertem nyulkajaval, narancsteaval es normalis fuzetekkel...majd anyam meg le is oltott, h biztos en voltam a bena, h nem talaltam meg..no comment!!
Lezárt