SakuraCon 2007

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

ÖHHÖHHÖHÖ Megnyertem tombolán a fődíjat: Mokona (ha jól emlékszem valahogy így hívják). Buszon volt főleg jó szállítani. Meg az is jó volt amikor rájöttem hogy ez nem egy bajuszos küklopsz hanem az a piros az valami kő lehet a homlokában...
De MEGÉRDEMELTEM...
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Valaki csinált a tegnapi Para Para-ról képeket? Nem voltam ott addigra már, és kiváncsi lennék mit hozott össze a nép
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Uristen, te voltal az mogottunk? o.o LOL Gratulalunk!! (elotted ultem egy sorral a tombolanal :))
A con amugy nagyon jol sikerult, meg Naruto mangat is kaptam ajandekba :dirr:
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Cruel Angel írta:Valaki csinált a tegnapi Para Para-ról képeket?
A paraparáról van egy video youtube-on, bár eléggé sötét:
http://www.youtube.com/watch?v=_2VCbEHlH14
Kép
Avatar
Tukeinon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.04.11. 20:25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tukeinon »

Amethyst írta:A belinkelt karaokés oldalról a valóban karaokés számok közül alig 3-4-t lehet letölteni... azért remélem, ezek is fel lesznek töltve, van pár, ami érdekelne :)
Igen, mert mint irtam, folyamatban a feltotlese ^^'''
Mostanra mar felkerult egyebkent mind az elso ketto kivetelevel. A szamok egyebkent az eloadas sorrendjeben vannak.
Avatar
desu
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.09.08. 11:43

Hozzászólás Szerző: desu »

Avatar
Amethyst
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2006.04.16. 14:36
Tartózkodási hely: NERV
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amethyst »

Tukeinon írta:
Amethyst írta:A belinkelt karaokés oldalról a valóban karaokés számok közül alig 3-4-t lehet letölteni... azért remélem, ezek is fel lesznek töltve, van pár, ami érdekelne :)
Igen, mert mint irtam, folyamatban a feltotlese ^^'''
Mostanra mar felkerult egyebkent mind az elso ketto kivetelevel. A szamok egyebkent az eloadas sorrendjeben vannak.
Én továbbra is csak ugyanazt a párat tudom letölteni :( Na mindegy, nem múlik az időn semmi se :)
KépKép
Avatar
Biiru Seijin
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.07.18. 15:13
Tartózkodási hely: ( ◕ ‿‿ ◕ )

Hozzászólás Szerző: Biiru Seijin »

A fixtv-n láttam egy fél pillanatig egy képet egy hölgyröl aki Victoria Serasnak öltözött. Valakinek nincs esetleg képe róla?
MOE - SERIOUS BUSINESS
Avatar
atis
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006.11.21. 22:43
Tartózkodási hely: Nagytétényi koli, vagy Söjtör... mikor hogy
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atis »

Seras:
http://img527.imageshack.us/img527/2503/p3020030io6.jpg

BTW nekem is megtetszett a hölgyike^^... Nagyonis :D
David, és Gunther XD
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

jóvolt ismét ^^
ott hagytam egy kisebb összeget a pultoknál- most sokkal több minden volt mint ősszel aminek nagyon örültem.( beszereztem két olyan mangát amire baromi régen folyatom a nyálam, vettem 4 posztert, kitűzőket XD- nyuszifület is akartam de nem mertem megkérdezni az árát mert annál a standnál horror árak voltak ^^".)
amv vetítés nagyon jó volt- főleg a hogyan készítsünk amv-t tetszett :lol:
a BL előadást is megnéztem volna, de túl nagy volt a tömeg+ rossz volt a hangosítás amit még külön megnehezített a tömegből kiszakadó denevéreket megszégyenítő visítás egy-egy kép láttán- szal inkább passzoltam.
filmeket már mindet láttam amiket adtak de így is szivesen megnéztem őket- bár aki bekiabált a Vampire Hunter D alatt azzal tudtam volna csúnya dolgokat művelni ::box::
(nameg BL fangirl-öktől ments meg uram minket- még most is cseng a fülem)
Avatar
Baoko
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2005.10.11. 17:10

Hozzászólás Szerző: Baoko »

Ezer köszi a sok belinkelt képért meg videóért!... én sniff, sniff, most nem jutottam el, de nagy cosplay-es vagyok :lol:
Isteniek voltatok mind!! SM?! Állati! AAAAnnyira sajnálom, hogy nem lehettem ott... Gratula mindenkinek! :D :D :D
Jessie: - Már megint övék a vár...
James: - És miénk a lekvár.
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Jó volt minden,csak fárasztó ez a két nap :shock:
Mindegyik cosplayes nagyon ott volt, és a csoportos performanszok is bejöttek. :3

@desu: jók a gifek^^ micsoda megtiszteltetés hogy rólam is van xD ( 6. )
az én pantsu shotomat ne is tedd fel (már ha rólam is van), nemrég láttam egy videót és hát véletlen..köhömm.. >_< :oops:
Avatar
desu
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.09.08. 11:43

Hozzászólás Szerző: desu »

Edina-chan írta:Jó volt minden,csak fárasztó ez a két nap :shock:
@desu: jók a gifek^^ micsoda megtiszteltetés hogy rólam is van xD ( 6. )
az én pantsu shotomat ne is tedd fel (már ha rólam is van), nemrég láttam egy videót és hát véletlen..köhömm.. >_< :oops:
:mosoly:

Nem rólad van. Konkrétan mindkét kép Sailor Moon-os. Az egyik az első SM-esből van, de nem is látszik sok egyébként, elég sötét is volt.
A második viszont elég jól látszik *khm* Az a nagy csoportból van, a narancssárga szoknyájú, sárga hajú lányé.
Konkrétan az övé: http://atira.extra.hu/con2007/performan ... G_1590.jpg
Ha esetleg látja, és ad engedélyt... :mrgreen:
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Én a helyében nem adnék engedélyt, és szerintem ő se fog,de majd megmondja ő. :dirr:
Én meg nem hiába mondtam,hogy otthon hagytam Mugimarut,mert túúl ecchi. :-P (igazából nem volt időm megvarrni,vagy nem volt olyan,aki beöltözött volna annak xD )
Hüh, már most rengeteg kép van meg videó. o_o Azt hiszem énis felteszek a honlapomra élménybeszámolót meg képeket :3 (igaz,az én gépem befuccsolt [szerintem sokaknak pont akkor],de voltak 'beépített embereim'. xD)
Avatar
desu
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.09.08. 11:43

Hozzászólás Szerző: desu »

SoonDead írta:ÖHHÖHHÖHÖ Megnyertem tombolán a fődíjat: Mokona
Meg akartam kérdezni, de mindig elfelejtettem. Mi az a Mokona?
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Egy szereplő CLAMPék Magick Knight Rayearth-jéből és később a Tsubasa Reservoir Chronicle-ből.
http://en.wikipedia.org/wiki/Mokona_Modoki
Kép
Avatar
desu
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.09.08. 11:43

Hozzászólás Szerző: desu »

Ahaaa. Köszönöm a választ.
És akkor a díj egy nagy Mokona volt?
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Az Index jelenti: http://index.hu/kultur/eletmod/manga6318/

Ja, és ide is: nem tudom, ki csinálta a Heine fanartot (messziről láttam csak, mire eljutottam odáig, hogy megnézzem közelebbről, már levették :/), de gratula! ::daisuki::
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
liache
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2006.03.22. 23:30
Tartózkodási hely: Hidden LDTS village :]

Hozzászólás Szerző: liache »

SoonDead írta:ÖHHÖHHÖHÖ Megnyertem tombolán a fődíjat: Mokona (ha jól emlékszem valahogy így hívják). Buszon volt főleg jó szállítani. Meg az is jó volt amikor rájöttem hogy ez nem egy bajuszos küklopsz hanem az a piros az valami kő lehet a homlokában...
De MEGÉRDEMELTEM...
rofl Soondead, végre találkoztunkXDD ott ültem melletted XDD és milyen már h sorban mellettem mindannyian nyertek (aki melletted ült, meg aki én mellettem ült) csak én nem... Epic fail :dirr: meg ha már ittjárok, akkor dirr.hu ftw...XD jó volt a con, csináltak rólam nagggyon jó képeket, asszem nem bántam meg hogy nekiestem egy jigoku shoujo cuccnak:D (és köszi misu, nélküled nem fejeztem volna be:D)
Kép
.:[LDTS]:. kiwi! :cry:
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

mufurc írta:Az Index jelenti: http://index.hu/kultur/eletmod/manga6318/
pff... miért lehet csak "jólvan sok hülyegyerek" stílusban írni a témáról? egészen elképesztő... nem tudnak valaki olyat odaküldeni (hamár annyira írni akarnak róla) aki nem útálatos képpel mászkál (mert asszem láttam az illetékeseket párszor),és nem úgy áll az egészhez hogy eleve lenézi az ott szórakozó embereket, mert biztosan mind retardáltak vagyunk, átalakult erkölcsi értékekkel és teljes elmebajjal mert vannak akik beöltöznek jujjuj. ^^" mellesleg ha már itt tartunk én senkit nem láttam mangának öltözve rohangálni- kicsit bajos lett volna a sok lap meg borító :wink:
csókoltatom a kedves mamát :roll:
huh
visszatérve con: a fanartok is telleg nagyon jól sikerültek, nekem volt szerencsém közelről is megvizslatni őket- hát lett volna amit szívesen kiraknék a szobámba
és: Ichigo, reklám! XDDDDDD
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Miért, mi a baj a cikkel? Szerintem abszolút korrekt, egy kívülálló szemében ilyennek tűnhet az egész. És már elnézést, de aki idősebb fejjel rajzfilmekért rajong, cosplayel vagy lelkesen ugrál a kedvenc karakterét cosplayelők körül, vérre menő küzdelmet folytat plüssbabákért, amiért aztán eszméletlen összegeket fizet ki, odavan attól, ha a kedvenc animéjéből készült AMV-t lát, vagy komolyan hallgatja az előadást a BL-ről, az miért lepődik meg, ha kívülállók kicsit furának tartják? :P Igenis geekek vagyunk, vállaljuk fel. Sőt, a cikk még arra is kitér, hogy még jobb anime-geeknek lenni, mint másfajta geeknek.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

teljesen egyet tudok érteni mufurccal, pár helyen kicsit téves (mangának öltözni ugye pl.), de összességében nem hogy korrekt de még kifejezetten pozitív is... és mellesleg a legelőnyösebb képet rakták fel rólam :3 (nem látszik a hülye fejem yay)
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

ok ok. újraolvastam odafigyelve. lehet túlreagáltam,de elsőre nekem nagyon az volt az érzésem hogy le vagyunk szúrva a mániánk miatt, így másodszorra már jobb a helyzet- de azért van ami még mindíg nem tetszik. mind1. talán csak már túlzottan hozzászoktam a témáról megjelenő bravúros cikkekhez, és ha meglátok egy két gyakran használt kifejezést ezekből a gyöngyszemekből eldurran az agyam
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Érdemes elolvasni a "RANT RANT RANT" szekciót ezen az oldalon: http://www.animenewsnetwork.com/answerman/2007-05-04 (legalul van). A lényeg:


"I have to wonder at the state of otakudom these days. As members of a rapidly growing minority group, many of my fellow anime fans have given in to the persecution complex, and have taken to feeling as if everyone is out to get them. These complaints run the gamut of scale and importance.

...

This is a problem that only serves to hurt otakudom as a whole. When people start feeling as if everyone is out to get them, it becomes a self-fulfilling prophecy. By opening their mouths (or posting online) without asking if there is a logical explanation and just assuming that they are a target, they only serve to reinforce a negative perception of anime fans. This makes people more apt to make fun of anime fans. We are in a very precarious place right now. With the popularity of anime growing, we are in the position to become a major part of the mainstream. However, if we appear to be an ungrateful group who play the victim at the drop of a hat, we only make it that much easier for people to insult us. Maybe people have forgotten that there was a time when we did not enjoy anime on TV every night, or when the library did not even have a manga section, or when mainstream bookstores didn't have an eighth of their floor space in the front of the store devoted to anime and manga (that's about the size of the Sci-Fi/Fantasy section at the Borders I mentioned).

We are not being persecuted, we are on the rise, but only as long as we don't give people an excuse to dislike us."
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

ok. ez igaz. (az előbbiekhez még annyit, hogy elsőre tényleg nem olvastam el rendesen odafigyelve- ami leginkább azért volt mert akkor áltam fel sok órás tanulás után -és így nem álltam 100%-os agyi kapacitással a dolgok előtt... ezért éreztem bántónak a cikket.)és azok alapján amiket eddíg írkáltak, én már semmi jóra nem számítottam- szal valszeg nem állok úgy az egészhez ha eddíg nem csak az a sok szemét jelenik meg amiken már milliószor felháborodtunk
Lezárt