AnimeBazár

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Lezárt
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

AnimeBazár

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Tavaszi Con-on ott voltunk és hírdettük... és mostanra már működik :D (ott leszünk Nyári AnimeCon-n is ^.-)
Júniusban megkezdte működését az AnimeBazár :D!!


Elindult Magyarország egyetlen anime-manga bazáros oldala!

Itt most lehetőséged van rajongóként bővíteni gyűjteményed avagy ismerkedni a műfajjal. Adj el, keress rá és vásárolj olcsón mangákat, animéket, japán és egyéb fancuccokat!
Az oldal célja az, hogy lehetőséget adjon azok számára, akik anyagi vagy más okból (esetleg nem tetszik egy-egy manga vagy megunta az illető és jó lenne már mást is olvasni :) el akarják adni megunt mangáikat. (persze minden cucc, ami Japánnal kapcsolatos vagy az anime-kkel az jöhet^^) Van figura szekció is ;)

Ily módon Ti is olcsóbban juthattok ezekhez a cuccokhoz és az eladók számára is van egy teljesen ingyenes fanoldal, ahova feltehetik eladásra szánt dolgaikat. Nincsenek jutalékok, amit az eladás után be kéne fizetni bárkinek is, mivel az oldal készítői nem haszonszerzésből tartják fenn az oldalt. (a hasznunk talán annyi, hogy az oldal segítségével mi is gyarapíthatjuk a már így is polcokban mérhető gyűjteményünket^^)

http://www.animebazar.hu
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Nagyon örülök neki, azóta vártam, hogy megnyíljon, amióta a conon kaptam olyan kis szórólapocskát. Nagyon hasznos és hiánypótló, igényes oldalnak tartom, és meglehetősen népszerű is (nem véletlenül). Azoknak (pl. nekem ^^') ideális, akik vonakodnak a licitálós oldalak használatától. Jelentősen megkönnyíti a "feleslegessé" vált animés/mangás dolgoktól való "megszabadulást", arról nem is beszélve, hogy a vásárlás is sokkal egyszerűbb. Én már egy vagyont elköltöttem ott. ::jhihi:: (Most próbálkozom az eladással is.)
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Szerintem is nagyon jó, hogy született egy ilyen oldal! És gratulálok hozzá, csak így tovább (természetesen már regisztráltam is)!
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Örülünk hogy tetszik Nektek^^
Köszönjük a jókívánságokat ::jeye::
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

én már egéz szép gyűjteményt halmoztam fel onnan XD... már értem hogyan lehet rászokni a netes vásárlásra :D ezúttal is köszönet mindenkinek az oldalért, remek ötlet és szép kivitelezés- garantáltan laposan tartja a pénztárcámat XDDD ::jbow::
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Gyönyörű a Fullmoon artbookom, amit a bízáros pultnál vettem a NyaConon. :D :D :D (no igen, a hónapban már én se költök sok pénzt ^^"")
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Kaen: Örülök hogy tetszett^^

És továbbra is köszönjük, remélem még sok örömötök lesz az oldalban is :D
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
Yakumo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2005.10.22. 08:56
Tartózkodási hely: Budapest XVII.ker.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yakumo »

---- (nem tudok törölni sajnos. ha erre jár egy moderátor, plíz, törölje ezt a postot^^)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Yakumo 2007.09.17. 10:53-kor.
I am and gonna be Pai's Wu forever!
http://animebazar.hu
Avatar
Yakumo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2005.10.22. 08:56
Tartózkodási hely: Budapest XVII.ker.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yakumo »

Az AnimeBazáron a TagHirdetésekben feltüntetett mangákat illetve egyéb cuccokat mától le lehet foglalni az október 6-7.-én rendezett AnimeCon-ra!
Természetesen más cucc is lesz a pultnál a Conon, de ezeket lehet előre lefoglalni.
A cuccokat lefoglalhatjátok úgy is, ha nekem küldtök itt a fórumon üzenetet vagy az AnimeBazáron a kiszemelt cuccnál feltüntetett e-mail címre írtok:)

Minden MAT Tagnak 5% engedmény jár az ott feltüntetett cuccokra. (csak a TagHirdetésekre vonatkozik!)
TagHirdetések: KLIKK :cool:

-------------------------------------------------------------------------------




Lefoglalható cuccok listája az Őszi AnimeConra
(Angol, német és francia mangák, illetve artbookok, DVD-k, PS2 játékok, figurák, kártyák, felsők és egyéb cuccok^^)

Angol mangák:
http://yakumo.interhost.hu/oszicon/ango ... zi-con.txt
http://yakumo.interhost.hu/oszicon/ango ... szicon.rtf

Minden más :)
http://yakumo.interhost.hu/oszicon/elad ... szicon.rtf
http://yakumo.interhost.hu/oszicon/neme ... szicon.txt


-Legutoljára frissítve: 2007.09.23.
I am and gonna be Pai's Wu forever!
http://animebazar.hu
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: AnimeBazár

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

AnimeBazárosok! Én nagyon drukkolok, hogy ne kelljen bezárni az oldalt!
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Re: AnimeBazár

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Köszönjük szépen! Mi is reméljük hogy nem kell ilyen véget érnie és a szabályok szigorításával elkerülhető lesz a dolog :wink: .
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Re: AnimeBazár

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Miért, mi történt?? O.o
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: AnimeBazár

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Az AnimeBazár főoldalán olvasható az ok.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: AnimeBazár

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Látom, megnyílt az AnimeLand (legalábbis a honlap). A hirdetőoldal AnimeBazár teljesen megszűnt? Örülök az újnak, de szerintem nem csak nekem fog hiányozni a régi. :( Megszoktuk a jót, és most mehetünk vissza fórumokra meg licitálós oldalakra kereskedni...
Lezárt