Őszi AnimeCon 2007

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Ayumie írta:Őrnagy : te ki voltál?, bocs de nemtudom, pedig valószínűleg láttalak mert énis tortáztam az öltözőben.
Fekete, tüsi haj, és épp a páncélomat csomagoltam össze, amikor az orrom alá dugta valamelyik Bleach cp-s a maradék 1-2 szeletet a tortából. xD
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

oké, akkor ott ültem melleted XD
Végül meglett az összes darab páncél? Amúgy szuperek voltatok... bezzeg a ti harcotokról még nincs fenn videó.. :( Hány kilós volt a cuccotok?

EDIT szombat a mi(V.I.P. és Sakura) szemszögünkből: http://www.box.net/shared/bmmp3ngrfr#1:9871194
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Sora írta: Jah, és még egy dolog, ami nekem nagyon piszkálta a csőröm: Bleachesek voltam kb 30an(?). Na, most ha azt vesszük, hogy mind a 30 ember szavaz saját magukra, már nagy előnnyel indulnak.
Főleg hogy nem is volt a legtöbbünknél szavazólap,meg egyébként is a pofámról lesült volna a bőr ha ilyet tettem volna...
Nekem az a legnagyobb öröm amikor megállítanak hogy bocsi lefényképezhetlek?Ez többet ér minden tortánál meg hasonlónál.Jah meg amikor végre levehettem a fejrészemet,na az volt a vasárnap legjobb része :D .
Amúgy Mayuri voltam és ezúton is bocs ha leütöttem valakit az oldalra kilógó fejrészemmel ^^'''
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Főleg hogy nem is volt a legtöbbünknél szavazólap,meg egyébként is a pofámról lesült volna a bőr ha ilyet tettem volna...
Jóvanna, tisztáztuk már, hogy nem tudtam :P Csak azért mindenkinek ez ugrik be elsőre :P Én nem cosplayeltem, szóval nem féltékenykedtem meg semmi :D Egyébként youtubeon megnéztelek titeket (a sok előadást nem bírtam végigállni sajnos T__T), és nagyon jók voltatok, grat ^___^

Juj, amúgy lehet, hogy énis fogok a tavaszin cosplayelni, de nemmondomegmit :P ::jhihi::
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

raz86: megbocsájtva (3szor is .. -_-) :dirr:

Képek vasárnapról http://www.box.net/shared/mm71f36gkm Itt most Karin voltam (Naruto).
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

omg, elb*tam a szöveget O__o
Ha te tetted vel yútúbra a vidit, le tudnád szedni? Ki akarom törölni a köztudatból hogy egyáltalán színpadon voltam

Kaecsán: hát még azok hogy meglepődtek / megsüketültek akik mellettem álltak akkor XDD
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

[u][size=150]tblack[/size][/u] az Animecon.hu Fórumában írta:A cosplay craftmanship 3/4 része felkerült. A hangminőség nem túl jó de az talán nem sokat számít itt még. a 4. darabbal történt egy kis baleset majd megpróbálom életre kelteni.


http://mayuka.gau.hu/black/%5BBlack%5DO ... kv.torrent
http://mayuka.gau.hu/black/%5BBlack%5DO ... kv.torrent
http://mayuka.gau.hu/black/%5BBlack%5DO ... kv.torrent


Itt együtt és valszeg minden amit kirakok ide várható:
http://mayuka.gau.hu/black/


helyesírás a linkekben :roll: sorry :oops:

SEED IT PLS!
A hangot majd megkapja tőlünk...
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Mayuri, hát én láttam az arcod mikor levetted a fejedről azt a valamit...Nem volt egyszerű XD
Amúgy szerintem mindenki nagyon ügyes volt, (persze tök jó h mi nyertünk :-P XD ) nekem a Fullmoon-ból Lyraevi pl nagyon tetszett. Jó hangja van. Mondjuk mivel én is cpztem (BLEACH - ISANE) ezért nem láttam a többieket a színpadon, de amint beözönlött mindenki az öltözőbe hallgathattam, hogy húú ez milyen jó volt, vagy épp hogy hú ezt de elb*sztuk...
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Misu írta:
omg, elb*tam a szöveget O__o
Ha te tetted vel yútúbra a vidit, le tudnád szedni? Ki akarom törölni a köztudatból hogy egyáltalán színpadon voltam

Kaecsán: hát még azok hogy meglepődtek / megsüketültek akik mellettem álltak akkor XDD

Nemén tettem fel, gomen :|

Shin: LOL :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Misu írta:Kaecsán: hát még azok hogy meglepődtek / megsüketültek akik mellettem álltak akkor XDD
de legalább true voltál xD

és köszönet mindenkinek aki képeket tett fel ^o^)/
Avatar
benji
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2006.11.17. 10:27
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: benji »

Akkor még ide is benyomom a linket:

con képek

Remélem mindenki megtalálja magát :)
A szeretet ellentéte nem a gyűlölet, hanem a közöny.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

egyébként azt meg lehet kérdezni, hogy továbbra is az az illető tervezi az újabb és újabb Sakuragi dizájnokat aki anno a pályázatot megnyerte vele? (gondolom igen) és a mini-képregényeket is ő készíti? csakmert nagyon jó, egyenesen Sakuragi fan lettem- ezek a kis képregények marha nagy ötlet voltak ^^
első dolog amit conon beszerzek az a Sakuragis kitűző XD (Drakulagi kawaii!!!)
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Igen, Megumi rajzolt eddig minden Sakuragit. ^^
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

köszi ^^ neki meg nagyon grat :D remélem az elkövetkező conokon mégtöbb Sakuragis "mangát" olvashatok majd XD
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

A nyertes AMV-k letölthetőek valahonnan?
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

raz86 írta:
Sora írta: Jah, és még egy dolog, ami nekem nagyon piszkálta a csőröm: Bleachesek voltam kb 30an(?). Na, most ha azt vesszük, hogy mind a 30 ember szavaz saját magukra, már nagy előnnyel indulnak.
Főleg hogy nem is volt a legtöbbünknél szavazólap,meg egyébként is a pofámról lesült volna a bőr ha ilyet tettem volna...
Nekem az a legnagyobb öröm amikor megállítanak hogy bocsi lefényképezhetlek?Ez többet ér minden tortánál meg hasonlónál.Jah meg amikor végre levehettem a fejrészemet,na az volt a vasárnap legjobb része :D .
Amúgy Mayuri voltam és ezúton is bocs ha leütöttem valakit az oldalra kilógó fejrészemmel ^^'''
Akkor te voltál az a kaszás-fejű Bleach-es,akit performance után fotózgattam?*a megállítósok közé tartozott*

Kaen:Nem mindet,egyet én,egy FANARTOT!xD Imádom azt a "nyuszit"!!!!xD
*ezért őnekijje a beküldős fanartja Sakuragi lett*
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Lezárt