Őszi AnimeCon 2007

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Jónak jó volt, bár volt pár szervezési baki és /tudom, hogy nem lenne szép dolog/ de ha a PeCsában lesznek a conok, akoor nem ártana lekorlátozni a beengedhető emberek számát, mert az már gáz volt, mikor befulladtunk majnem a nagyteremben :/
A Cosplay verseny /Performance leginkább/ ha már ilyen kiba hosszú lett, akkor lkellett volna bele szünet, vagy valami, mert ezek után mindenki kipusztult XD
A kabalasorsolás /asszem most is az volt amikor visszamásztam a táskámért, amit ottfelejtettem/ jó lenne, ha akkor lenne, mikor még ott van a nép.. de ne tom ezeket miért ide írom. Nah mindegy amúgy egész jó volt :)
Kép
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

Ayumi-chan írta: rohadtul nem értem, miért nem lehet megtisztelni egy embert aki eljön egy másik országból, előadást tartani?
Hát igen, buta emberek sajnos mindenhol előfordulnak. Engem pl az a kisebb csoport idegesített nagyon, akik a szombati cosplay alatt elejétől végéig nagyon durván fikázták azt, aki fel mert menni a színpadra. Az ilyen ember magát minősíti. Mindegy.
A performance tényleg elég hosszúra sikerült. Nem volt megszabva valami idő, amibe a fellépőknek bele kellett (volna) férniük? Ilyen rendezvényeken szerintem ez válik be a legjobban.
Meg sajnáltam, hogy a teaszertartásos előadásra nem fértünk be...
Egyébként tetszett! És van Cowboy Bebop mangám! És "megtanultam" gózni! :taps:
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

valaki nem szeretne képeket feltenni??
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

voltam conon, gyerkőcök :dirr:

Kéne arany citrom díjat is sorsolni. Én jelölöm a sailor stars CP-seket, akiknek sikerült két teljes számot elnyekeregni a színpadon próbára téve az emberek idegeit és hallószerveit, valamint 2 percen át semmi se történt, és utána visszatértek a színpadra pózoltak kettőt, és úúgy maradtak fél percre.. majd megint ének :dirr: Itt adtam kb fel és kimentem kicsit lenyugodni XD (Valamint jelölöm magamat, mert ki volt a seggem :P)

Rage végül elnéztél? Kár hogy nem láttalak ;__; Baldyval bezzeg találkoztam, csinált rólam egy rakás fotót :O

Kae chan: nyugi, sztem hamarosan annyi lesz hogy nem győzöl válogatni xD

Volt négycsán előadás is..rofl, arról is felálltam, de bunkó vagyok ;__;
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Mi csak a Szombati napon voltunk Cowboy Bebop után mentünk el /ez az átka ha valaki nem pesti/ :hammer: :hammer: mikor odaértünk a nagy sort látva vártunk vagy 1 órát, hogy úgyis elfogynak a többiek /tavaly bevált/ :D mielőtt bemondták,hogy az utolsó 100 jegyet adják el azelőtt 20-30 perce álhattunk be a sorba. Nagy mázlink volt ::jhihi:: Különösebben a szellőztetésbe kötnék bele, már az AMV vetítés alatt is alig lehetett megmaradni :? :?
Egyébként elég jól sikerult.
Seifer
Jómagam
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Misu írta: Kae chan: nyugi, sztem hamarosan annyi lesz hogy nem győzöl válogatni xD
jahh xD remélem :dirr: amúgy jó voltál Misu!!! teccett a bevonulód xD
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

asszem kijelenthetjük, hogy kinőttük a PeCsát xD a jegyért való sorbanállás nem volt egyszerű, főleg hogy az elővételesek ott tobzódtak a sokáig zárt kapuk elött és környékén, komplett elzárva az utat a pénztáraktól...mind1, így jár az aki con elött egy nappal akar elővételes jegyet venni ^^"
jó volt megint, legalábbis ahol részt tudtam venni- sajnos elég sok mindenről lemaradtam. a vasárnapi performance cp elég hosszúra sikeredett, telleg nem lett volna rossz valami idő beli korlát (vagy annak betartása), nomeg egyes esetekben kellő önkritika, hogy ne süketen kelljen távozni a nézőközönségnek ^^". azért persze nagyon jók is voltak, pl. Viko kis szolíd beszéd után elég durván a padlóra küldte az emberek állát a bemutatójával *___*, és csoportosan is voltak poénosra sikeredett előadások
viszont a büféseknek nem semmi az arcukon a bőrvastagság- úgy levágták az embert hogy hihetetlen, többet fizettem kajára mint a pár dologra amit vettem... (vasárnap már megoldottam máshogy :S)
kicsit az árusokban csalódtam. annak nagyon fasza volt aki Death Note, Bleach meg Naruto fan, mert gyakorlatilag ezek uralták a mütyűröket, csak borzasztó ritkán lehetett találni valami egyéb animével foglalkozó tárgyat...
azért megérte elmenni, bár tegnap estére úgy éreztem magam mint akit kifacsartak és átment rajta egy kamion, pedíg én csak közönség voltam xD
Avatar
Jaaku
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2007.03.10. 20:19
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jaaku »

miyume írta: kicsit az árusokban csalódtam. annak nagyon fasza volt aki Death Note, Bleach meg Naruto fan, mert gyakorlatilag ezek uralták a mütyűröket, csak borzasztó ritkán lehetett találni valami egyéb animével foglalkozó tárgyat...
Egyetértek. Így is iszonyú mázlistának tartom magam hogy sikerült beszereztem két Rei-t, egy Kaorut, meg két posztert (egy Evásat, meg egy Fullmoonosat, bár a Fullmoonosról nem tudtam hogy az, csak azért vettem meg mert kelett még egy poszter, és iszonyat aranyos lolik vannak rajta - viszont ezután már csak azért is megnézem.).

Aztán vasárnap mikor csomagoltak el a Holdfényesek, volt két doboz amiből 50%al lehetett venni, és akkor vettem még egy Code Geasses telefon izét, meg egy Ryukot babát.

De tényleg, ott tartunk hogy már se Eva, se Haruhi, se semmi (és még ezeket szídják hogy divat...azt hiszem itthon ezentúl felvállalom Haruhit. Mert itt nem divat. xD). Csak Naruto, Bleach, FF7, Death Note, Ouran, Fate/stay night. :?
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

miyume írta:kicsit az árusokban csalódtam. annak nagyon fasza volt aki Death Note, Bleach meg Naruto fan, mert gyakorlatilag ezek uralták a mütyűröket, csak borzasztó ritkán lehetett találni valami egyéb animével foglalkozó tárgyat...
Én nem, minden szar volt, amiből venni akartam. xD Vettem állati szép Ikkitousen figurát, kettőt is, három Azumanga plüsst, egy Tsubasa Sakura figurát (azt eladnám viszont... ^^"), találtam három Sailor Moon hűtőmágnest (nem abból a fajtából, amit nálunk kiadtak, hanem abból, ami a Live alatt jelent meg Japánban) és kaptam két Dragonball Z gashapon-t is. xD Úgyhogy számomra a vásárlás ezúttal teljes siker volt.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

akit érdekelnek képek (és ne adj isten a beszámolóm/véleményem a conról), az az alábbi két blogbejegyzésemben talál (képekhez link alúl):
http://cruelangelic.extra.hu/?q=node/213
http://cruelangelic.extra.hu/?q=node/215
Kép
Avatar
Darken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2007.07.08. 22:44

Hozzászólás Szerző: Darken »

Nekünk a posztereknél nagy szerencsénk volt szombaton, mert épp akkor keveredtünk arra délelőtt, amikor nyitás volt a poszteres standnál (így gazdagabb lettem 3 death note és 1 fma poszterrel). Egyébként nekem is ez volt az első conom, és nagyon nagyon nagyon jó volt. :D Én örültem hogy ennyi death note-os cucc volt, vidéki vagyok és itt nem nagyon árulnak ilyeneket.
"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos."
"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." - A. Einstein

"Álmomban két macska voltam és egymással játszottam."
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Én csak vasárnap voltam, de élveztem, mivel hosszú idő után az első conom volt. Újra éreztem milyen igazi "animésnek" lenni :D Bár a sok sikítozó fangirl kissé idegesített, főleg amit a j-pop/j-rock meg nemtom még milyen J kategóriájú klipek leadásánál produkáltak...Hiába, kezdek kinőni én ebből :D Mindenesetre az árusoknál én is hiányoltam a változatosságot, de nap végére ez csitult, ugyanis hosszas gondolkodás után kiadtam egy ezrest egy fullmoonos telefonbigyókára *____* Szóval nem is baj, hogy nem volt annyi minden, ami érdekelt, legalább gazdag maradtam :D
A Cosplay tényleg nagyon hosszú volt, mi a 20. környékén kijöttünk, és elmentünk a közeli kínaiba mekizni, ahogy jó japánosokhoz illik :D
Néhány műsör tényleg 'színvonalon aluli' volt, és nekem is az volt az első reakcióm, hogy jéézusom, miért nem volt valami előválogatááás? Aztán rávilágítottak a többiek, hogy az mennyi plusz pénz + energia a szervezők részéről, és ezzel egyet is értek. Csak egy ötlet :) Meg hát akkor jönne a veszekedés, hogy jajénközönségelésekerülhettem stb. Én úgy tudom egyébként, hogy 5 perc volt megszabva csapatonként, dehát ha túllépik, mit csináljanak? Állítsák le a zenét? Szóval ezt se lehet megoldani... Na mindegy, egy szünet azért tényleg jól jött volna a felénél ;)
Jah, és még egy dolog, ami nekem nagyon piszkálta a csőröm: Bleachesek voltam kb 30an(?). Na, most ha azt vesszük, hogy mind a 30 ember szavaz saját magukra, már nagy előnnyel indulnak...Ezt valahogy jó lenne kiszűrni, bár ötletem sincs hogyan :S Én nem láttam őket, mert nem néztük végig, úgyhogy nem mondok véleményt, de sokan akik látták, azt mondták, hogy inkább Őrnagyék érdemelték volna meg az első helyezést. Igazság szerint, amikor színpadra léptek (mármint Őrnagyék:)), nekem is meggyőződésem volt, hogy ők fognak nyerni :) Dehát ez van :) (Ja, és Őrnagy bácsi, ha olvasod véletlenül, jó volt téged újra látni :3)
Na, szép kis monológot írtam, de megihletett ez a nap :D Mindenesetre köszi MATosok, és több szervező ::jeye::
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
hannabell
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2007.09.03. 19:35
Tartózkodási hely: Jászberény

Hozzászólás Szerző: hannabell »

Úúúúh, de jó lehetett azért ott lenni... vajon jövőre nem lehetne pl. az ufóban(Aréna) rendezni??:DD
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Sora írta:Jah, és még egy dolog, ami nekem nagyon piszkálta a csőröm: Bleachesek voltam kb 30an(?). Na, most ha azt vesszük, hogy mind a 30 ember szavaz saját magukra, már nagy előnnyel indulnak...Ezt valahogy jó lenne kiszűrni, bár ötletem sincs hogyan :S Én nem láttam őket, mert nem néztük végig, úgyhogy nem mondok véleményt, de sokan akik látták, azt mondták, hogy inkább Őrnagyék érdemelték volna meg az első helyezést. Igazság szerint, amikor színpadra léptek (mármint Őrnagyék:)), nekem is meggyőződésem volt, hogy ők fognak nyerni :)
De nem tettek ilyet. Sőt, a végén még a tortából is megkínáltak az öltözőben. xD A másik meg hogy olyan kevés szavazat volt köztünk, hogy ha a kovács faszi meg a haverjai sörözés helyett a szavazólapokkal lettek volna elfoglalva, nyerhettünk volna. xDDD

De most komolyan, nem mindegy? Ez már réges-régen nem arról szól (legalábbis nekem, de szerintem sok más fellépőnek sem), hogy ki nyeri a versenyt. Eljátsszuk a kedvenc szereplőinket, egyszerűen azért, mert szeretjük őket. A nyeremény egyébként sem nagyon van arányban a ráfordított idő/pénz/energia mennyiségével, szóval nem ez az elsődleges motivációs szempont. :D

Mindenki jól érezte magát, nagy élmény volt, úgyhogy teljesen jó volt ez így. :)
Sora írta:(Ja, és Őrnagy bácsi, ha olvasod véletlenül, jó volt téged újra látni :3)
Cupp. xD
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Őrnagy 2007.10.08. 20:39-kor.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Jól van, megnyugodott a lelkem XD Nagyon jók voltatok ám ^____^ Csak nem találtalak sehol, hogy gratuláljak T__T Illetve egyszer láttalak, de akkor nagyon el voltál foglalva egy csomó emberrel, aki téged fényképezett, hogy inkább nem akartam zavarni :P
És nekedis cupp :3
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Misu írta:Rage végül elnéztél? Kár hogy nem láttalak ;__; Baldyval bezzeg találkoztam, csinált rólam egy rakás fotót :O
Nem, mert féltem, hogy a Baldy kettétör, tudod, milyen erős... ;)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
benji
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2006.11.17. 10:27
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: benji »

Sora írta:Néhány műsör tényleg 'színvonalon aluli' volt, és nekem is az volt az első reakcióm, hogy jéézusom, miért nem volt valami előválogatááás? Aztán rávilágítottak a többiek, hogy az mennyi plusz pénz + energia a szervezők részéről, és ezzel egyet is értek.
Valahol pedig tényleg meg kéne húzni a határt. Pl. ha a performance kategóriába csak demo videóval lehetne nevezni, akkor még a con előtt meg lehetne szűrni a mezőnyt. Bár az is sokat lendítene a helyzeten, ha Narutot betiltanák :twisted:

És a PeCsát tényleg kinőttük. De nem most, már tavasszal is nyomorgás volt. Az előadásoknak fenntartott kis termek egy érdekesebb téma kapcsán totál megtelnek, úgy, hogy a hátsó sorokból már csak audio feedback van. Legalább lenne egy kivetítő... A cosplayt meg jobb lenne szabadtéri színpadra kivinni, bár ehhez gondolom előre le kéne foglalni, az időjárást meg még nem a MAT irányítja. (Azért remélem dolgoznak rajta :lol: )
A szeretet ellentéte nem a gyűlölet, hanem a közöny.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Ez a 3. conom volt, és leginkább - röviden és tömören - egy szóval tudnám jellemezni: óriási volt. Minden értelemben.
Ami jó volt:
- kb. 25 ismerőssel találkoztam - nagyon örültem nektek ^^
- megtapasztaltam, hogy milyen jól tettük, hogy már hetekkel a con előtt megvettük a jegyet
- hihetetlenül látványos, kreatív és színvonalas jelmezeket és előadásokat láthattam (Minden tiszteletem azoké, akik ki mernek állni ennyi ember elé, még akkor is, ha nem sikerül túl jól a ruhájuk vagy a produkciójuk, és nem értem, hogy nem sül le a bőr azok képéről, akik hangosan szólogatnak be bunkó megjegyzéseket a közönség soraiból. Ez szimpla parasztság, még akkor is, ha ők az adott pillanatban poénosnak tartják magukat.)
- nagy népszerűségnek örvendtek a varázspálcáink XD
- vettem két mangát, egy új kiadású Vándorló palota DVD-t, egy Sailor Moon posztert és egy Drakulagi kitűzőt
- maradt pénzem
- sokan felismertek ^^ (Sailor V voltam)
Ami nem volt olyan jó:
- néhányan azt hitték, hogy Sailor Moon vagyok (pedig közel sem a védjegynek számító frizurát viseltem), és volt pár olyan balga is, akik még meg is kérdezték, hogy miért nem fekete a macskám ~_~
- a szombati ruhatároscsaj hihetetlenül tahó volt (Én megértem, hogy neki is lehet rossz kedve meg biztos ő sem szeret szombaton dolgozni, de ha lehet, ne rajtunk töltse már ki az idegességét. Olyan stílusban szólt hozzánk, hogy csak pislogtam. Szabályosan megkönnyebbültem, amikor este megláttam, hogy már nem ő van benn.)
- a büfé még mindig drága, de már kezdek hozzászokni
- tényleg kinőttük a PeCsát, de erre csak azt tudom mondani, hogy az elővételt pont ezért találták ki, hogy ne az orrod előtt csukják be az ajtót (Mellesleg én nem is akarom, hogy máshova menjünk, mert itt már otthonosan érzem magam. XD Arról nem is beszélve, hogy ez a legnagyobb olyan hely, amit meg is lehet fizetni.)
- azt hittem, hogy több dolgot tudok majd vásárolni, de alig találtam valami nekem valót a sok népszerű anime fancuccai között (Tudom, hogy ez hozza a legtöbb bevételt, de nem érdekel. XD)
Összességében elmondhatom, hogy megint nagyon jól éreztem magam és köszönöm ezt az élményt.
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

miyume írta:asszem kijelenthetjük, hogy kinőttük a PeCsát xD a jegyért való sorbanállás nem volt egyszerű, főleg hogy az elővételesek ott tobzódtak a sokáig zárt kapuk elött és környékén, komplett elzárva az utat a pénztáraktól...mind1, így jár az aki con elött egy nappal akar elővételes jegyet venni ^^"
jó volt megint, legalábbis ahol részt tudtam venni- sajnos elég sok mindenről lemaradtam. a vasárnapi performance cp elég hosszúra sikeredett, telleg nem lett volna rossz valami idő beli korlát (vagy annak betartása), nomeg egyes esetekben kellő önkritika, hogy ne süketen kelljen távozni a nézőközönségnek ^^". azért persze nagyon jók is voltak, pl. Viko kis szolíd beszéd után elég durván a padlóra küldte az emberek állát a bemutatójával *___*, és csoportosan is voltak poénosra sikeredett előadások
viszont a büféseknek nem semmi az arcukon a bőrvastagság- úgy levágták az embert hogy hihetetlen, többet fizettem kajára mint a pár dologra amit vettem... (vasárnap már megoldottam máshogy :S)
kicsit az árusokban csalódtam. annak nagyon fasza volt aki Death Note, Bleach meg Naruto fan, mert gyakorlatilag ezek uralták a mütyűröket, csak borzasztó ritkán lehetett találni valami egyéb animével foglalkozó tárgyat...
azért megérte elmenni, bár tegnap estére úgy éreztem magam mint akit kifacsartak és átment rajta egy kamion, pedíg én csak közönség voltam xD
A büfések bunkók voltak...olyan mogorva feje volt az egyik nőnek,meg tiszta unott fejjel,eléggé paraszt hangnemben szólt nekem:P
Ahhoz semmi kedvem se volt h büfés szendvicset egyek,szal a con ideje alatt gyakorlatilag reggeli+vacsi...ennyi volt a kajám:P
Azon meg én is kiakadtam h szionte csak Bleach,Death Note meg Naruto kütyük voltak:P
Kerestem FF7-es cuccokat,de asszem csak posztert,meg matricát láttam,azt is csak Cloudról meg Sephirotról:P
Mondjuk poszterek terén viszonylag nagy volt a választék,....nah meg a mangák....O_O
Amúgy tecc:)
A performance előadások naon teccettek(Kivéve a 10-ik,az enyémXD):)
A craftmanshipeseket nem láttam,mert helybenrajzolós versenyen voltam.:P
Amúgy gratu minden helyezettnek minden vers3nyből,és örülök h sokmindenkivel talizhattam!:D
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Hehh :D végre sikeresen feltöltöttem a Bleach Performances videómat /a kivonulást sajna nem bírta a kártya :(/ A youtube is ellenem dolgozott :P -látszik hogy nem sokat töltögetek oda/- Nah mindegy a minőségért nem leölni Fényképezővel vettem fel XD
http://www.youtube.com/watch?v=FU41Rtrx6Dw
Kép
Avatar
Tukeinon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.04.11. 20:25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tukeinon »

Beszamolo a gos reszlegrol a Magyar Goszovetseg oldalan >itt<.

Karaoke szervezoi beszamolo a reszemrol >itt<.

http://estrica.extra.hu/karaoke/ <= Ide folyamatosan toltom fel a hagyomanyos karaoke (sajnos errol nem sok hangfelvetel keszult) es a karaokeverseny videoit. A versenyt rogzitettuk fenykezogeppel videora is, de ezeknek sajnos nem olyan jo minosegu a hangja. A legtobbrol hangfelvetel is keszult, azokat kozvetlenul rogzitettuk, tehat jo minoseguek. Eleg nagyok a videok, ugyhogy csak lassan tudom oket feltenni, de idovel fent lesz mind!
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

Nagyon köszi a felvételeket!!! ^o^ Nem voltam ott, szóval nagyon örülök!!
Izé... hadd kössek bele... Makoék a hagyományosban nem a Narutoból énekelték a Go-t, hanem a FMA-ból a Ready Steady Go az a szám :wink:
Avatar
Tukeinon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.04.11. 20:25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tukeinon »

Miharu-chan írta:Nagyon köszi a felvételeket!!! ^o^ Nem voltam ott, szóval nagyon örülök!!
Izé... hadd kössek bele... Makoék a hagyományosban nem a Narutoból énekelték a Go-t, hanem a FMA-ból a Ready Steady Go az a szám :wink:
Wah, tenyleg, total brain error. x.x mentsegemre, hogy iszonyat faradt voltam con utan, mikor elneveztem a szamot. ^^"'' igyekszem kijavitani ^^''' Koszi szepen!
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

http://uk.youtube.com/watch?v=k5kwEVcpSoc
http://uk.youtube.com/watch?v=SMkM63GRsIU ezen látszom hátból és itt tisztább a kép
http://uk.youtube.com/watch?v=TynP4sWoJ_Q egy fight
http://uk.youtube.com/watch?v=wf7DtQIKgRA szerintem ő volt a legaranyosabb az egész COn on =)
http://uk.youtube.com/watch?v=7HMFjKB3Zb8 lol

Igeeeeeeeen életem első conja megvolt!
És a Bleachesek koreugráfusa alias Orihime volt a vendéglátóm. Ja és én voltam a Kon hajigáló :D

Őrnagy : te ki voltál?, bocs de nemtudom, pedig valószínűleg láttalak mert énis tortáztam az öltözőben.

Szombaton olyan hamar elfogytak az L es cucok... sajnáltam . Ami maradt az meg nekem drága volt. Igen énis Death Note os cuccokra vadásztam. És a Kon plüss kicsi volt hüp, azér nemvettem.
De vettem bambuszvagymikalapot (jövő évi Konan cosplayhez )
-vettem Árnybíró 7, Dramacon 2 , Naruto 6, mert előbb aszonták nincs 7es aztán meg leltem máshol 500 ft tal drágábban : / és egy Renjis kitűzőre is szert tettem.

Final Fantasys cucc nagyon sok volt és még hamarabb elfogyott. Úgyhogy ami maradt nekem az egy Tifa s kitűző és egy Sephirot és Cloud os poszter.

Előfizettem a MONDO ra :D :D ennek külön örülök, mostmár csak lássuk megkapom-e jövőhónapban. :]

És felismert néhány ember! És egy voltam az 5 Sakura cosplayer közül szombaton, de ehh-- szvsz én voltam a leghitelesebb
Vasárnap Karin voltam, szintén Narutóból. Aszittem egyedül leszek de nem. Még volt egy csaj : /

Lesz sok kép valszleg este adok egy linket.

Jahm, tök általános Death Note, Naruto, Bleach. ^^ nemérdekel, perpillanat ez volt a legfontosabb és nálunk semmi sem kapható.

Másik maradandó élményem egy igezi L

::daisuki:: hatalmas önkontrollra volt szökségem hogy ne vessem rá magam.

Amúgy jólvagyok :vigyor:

Nagyon sajnáltam hogy amíg vasárnap a performance ment, addig lemaradtam minden érdekesről a Nagyklubszobában. Jövőre meg kell tanulnom sokszorozódni.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
k3y
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2004.02.02. 22:38
Tartózkodási hely: Sárga busszal kurva messze és onnan már csak kicsit kell gyalogolni...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: k3y »

Lezárt