Őszi AnimeCon 2007

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Őszi AnimeCon 2007

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Az időpontot már ugye többen tudják (október 6-7), a helyszín ismét a Pecsa, és remélhetőleg minél többen tudtok jönni. :roll: A honlap is fenn van már, már csak a programok és a regisztráció hiányzik.

http://www.animecon.hu/index.php
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Hm, a dizájnt elnézve ez inkább HalloweenCon lesz. Nekem jobban tetszett a tavalyi, a barna szín szerintem jobban illik az őszhöz. No nem baj, nem ez a lényeg.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nekem nagyon tetszik a mostani dizájn, habár október 6-7-től a Halloween még egy kicsit odébb van. :) (Na de arra azért kíváncsi leszek, hogy milyen lesz az AnimeCon fórum dizájnja. xD)

Időpont számomra jelen állás szerint jó, nem hiszem, hogy bármit is akarnának oda tenni. (Hacsak nem megint egy szombati előadást, de lerendezem én azt. :D)
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

YESSSS!

Látom a fényt az alagút végén. Már csak attól félek, hogy nem készül el a cuccunk a cosplayhez, és kiderül, hogy az a fény a vonat. :dirr:

A dizájn egyébként teljesen jó. :D
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Nekem nagyon tetszik a dizájn, tök aranyos! :D (A fórumét meg én is várom...)

Őrnagy: nem viccelni ilyesmivel, én látni akarom azt a cosplayt!! :D

Ja: amint láthatjátok, a cosplayen megint lesz külön kosztümkészítés (zsűrizéssel) és előadás (közönségszavazással). Így készüljön, aki készül. :)
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

A tavaszihoz hasonóan a mostani con-on is lesz AMV VERSENY. A feltételek és a nevezés menete pár kisebb változtatást leszámítva ugyanaz lesz mint legutóbb. A pontos szabályzat az animecon.hu-n. Reméljük most is olyan mennyiségü és színvonalú AMV érkezik majd be, mint a minden várakozást felülmúlóan jól sikerült tavaszi versenyre. :)
Kép
Avatar
Tukeinon
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.04.11. 20:25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tukeinon »

Ismet megrendezesre kerul mind a hagyomanyos karaoke, mind a karaokeverseny. A versenyben kisebb valtoztatasok lesznek a korabbiakhoz kepest, ugyanis egy uj duett kategoriat hoztunk letre. Reszletek az animecon oldalon.
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Őrnagy írta:YESSSS!

Látom a fényt az alagút végén. Már csak attól félek, hogy nem készül el a cuccunk a cosplayhez, és kiderül, hogy az a fény a vonat. :dirr:

A dizájn egyébként teljesen jó. :D
Én úgy nézem, túl sok kell még a cuccomhoz, majd máskor :(
Pedig nem is fellépni akarok vele, saját karaktert úgyse ismer senki :lol:
A vonat egy ujjal lenyomom, de a bürokráciával és az időbeosztásommal szemben tehetetlen vagyok :(
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

én megyek^^
Hmm, HalloweenCon.. a mi cosplayünk illeni fog ehhez. Higurashi no Naku Koro Ni, csoportos performance. Vajon túléled 2007. október 7-ét? Hamarosan megtudhatjátok! :dirr:
*kabócasírás*
Avatar
Yayoi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2007.01.21. 17:59

Hozzászólás Szerző: Yayoi »

Én is megyek! :D Max. ha nem találok szállást, csővezek az utcán!

Az oldal nekem is tetszik! Bár viszonyítási alapom nincs, mert eddig nem láttam! Azt a nyuszit nem igazán vágom, hogy jön a Conhoz! :weh: De biztos megvan az oka, hogy fent van az oldalon, csak én nem tudok róla! :?
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ő a MAT kabalája, Sakuragi. Nem nyúl, ha jól tudom, hanem egy sakura virágról (cseresznye virág) lett mintázva.
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Szerintem nyuszi félig, mert sakura + usagi = sakuragi, de ezzel nem mondtam újat XD :dirr:
mindenesetre kawaii :3
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ah *fejét az asztalba veri*. Ok, későn esett le. :dirr:
A honlap amúgy engem is kicsit a Halloween dizájn miatt zavar, vagyis inkább csak furcsa, mert október elején lesz a con. De ettől eltekintve jól néz ki.
Conra meg kíváncsi leszek.
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Szerintem pedig a Sakuragi egy teljesen "átlagos" név, a következőképp írják: 桜木 ("sakura" + "fa"). Amennyiben mégis a fentebb vázolt módon kreálták a nevet, úgy ezen postom semmisnek tekintendő. :dirr:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Yayoi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2007.01.21. 17:59

Hozzászólás Szerző: Yayoi »

A Conra én is kíváncsi leszek, főleg mert ez lesz az első! Így nem igazán tudom mire számítsak! :? Azért sejtéseim vannak!
De tuti először csak nézek, mint Kati a moziba, hogy "hű-ha"! :shock:
Kép
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Rage írta:Szerintem pedig a Sakuragi egy teljesen "átlagos" név, a következőképp írják: 桜木 ("sakura" + "fa"). Amennyiben mégis a fentebb vázolt módon kreálták a nevet, úgy ezen postom semmisnek tekintendő. :dirr:
Pedig valóban sakura + usagi módon lett kreálva. :)
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

@Rage: A fa az tudtommal "ki", nem? Mint a REC c. animében, van az a nekoki :3
Vagy ez is így hasonul? akkor gondolom valami olyasmi^^' mint az Inugami, ami eredetileg inukami lenne :roll: bocsi offért^^
nah,de akkor jól tudtam hogy usagi. :)
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

lol, az emberek japóul beszélnek :dirr:

Én megyek conra. Meg szokásos versenyszellem is ottan lesz. Meg most már télleg lesz desznótó wassup peolpe karaoke. Igfaz Yumi? :3 :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
desu
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.09.08. 11:43

Hozzászólás Szerző: desu »

Edina-chan írta:Vagy ez is így hasonul? akkor gondolom valami olyasmi^^' mint az Inugami, ami eredetileg inukami lenne :roll: bocsi offért^^
Ez talált. Hogy hasonulásnak nevezik-e, azt nem tudom, nem vagyok nyelvész, de vannak esetek, amikor egyes hangok zöngésednek (asszem).
Pl. a sakura + ki = sakuragi esetében is, vagy az inugami, shinigami stb. esetekben is.
Avatar
Yayoi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2007.01.21. 17:59

Hozzászólás Szerző: Yayoi »

Na, akkor én most picit visszatérnék a Con-hoz, ha nem bánjátok! Tudom, hogy még odébb van, de tudna valaki segíteni, hogy jutok el a PeCsa-ba!
Reggel nyolc körül érek fel a Délibe! Onnan hogyan tovább? Mert néztem a térképet, de nekem kissé kinai! Bocs, japán! :D
És tuti eltévedek, mert egyáltalán nem vagyok ismerős Bp-en!
Előre is köszike! :)
Kép
Avatar
desu
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.09.08. 11:43

Hozzászólás Szerző: desu »

Szerintem közvetlen járattal nem tudsz menni. Hermina utat néztem most célállomásként.
Bkv pl. ezt ajánlja:
Piros metróval a Stadionokig, ott átszállsz az 1-es villamosra, és leszállsz az Erzsébet királyné útjánál, majd begyalogolsz.
Én tudnék egy másikat:
Piros metróval be a Deák térig, ott átgyalogolsz a 74-es trolihoz, és azzal bejössz a Hermina úthoz, majd begyalogolsz a PeCsa-ba.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Az én ajánlatom (már kipróbált útvonal): metróval a Deák térig, majd kisföldalattival a Széchenyi-fürdőig, onnan pedig már csak pár percnyi sétára van a PeCsa.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

nem szokott olyan lenni hogy pl. segítők kimennek a pályaudvarokra, állomásokra és begyüjtik az emberkéket?- mondjuk ez az eltérő érkezések miatt elég necces, de elképzelhető, hogy lenne rá igény és akár működne- akár úgy is hogy olyan jelentkezik aki oda fog érkezni szintén vidékről, de jártasabb a pesti közlekedésben és esetleg megvárja azt aki eltévedős típus. csak időpontot kell egyeztetni hogy ki kb mikor ér oda-és lehetőleg úgy alakítani hogy ne kelljen sokat várni a másikra. én pl valószínűleg a nyugatiban fogok valakit felszedni és úgy megyünk a conra, szal ha valaki ott becsatlakozna írjon pü-t és megbeszéljük
(ha van ilyen akko nem szóltam ^^")

és már hűű de várom :3
de nagyot fog nézni a főnök amikor közlöm hogy nem megyek szombaton dolgozni mert animetalálkozó lesz XD
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Mind szép és jó lenne ez amit Te mondasz, Miyume, de szerintem nem igazán megoldható. Eltérő érkezések, eltérő helyek, valaki nyugatiba,valaki keletibe,valaki délibe..Nem hinném hogy lenne annyi segítő, és ha van is, azoknak bőven lenne más dolguk. ^^' Na meg mi történik,ha ott marad véletlenül pár ember, mert késnek? Akkor azokat egyenként felhívni, felkeresni..áh,nem tudom.^^'
Az lenne a legjobb,ha minden ember tudna magával hozni még egy embert, vagy esetleg több embert (többen nagyobb az esély,hogy odataláljanak), vagy ha van pesti ismerőse, akkor kérje meg őt, hogy kalauzolja el.^^
Azumangás animecon buszt esetleg? :D :dirr: lol.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

miyume írta:olyan jelentkezik aki oda fog érkezni szintén vidékről, de jártasabb a pesti közlekedésben és esetleg megvárja azt aki eltévedős típus. csak időpontot kell egyeztetni hogy ki kb mikor ér oda-és lehetőleg úgy alakítani hogy ne kelljen sokat várni a másikra.
ezért írtam ezt a variációt- tudom hogy nem egyszerű de így kevesebb az esélye a pesten céltalanul bolyongó animefanoknak XD
Lezárt