SakuraCon 2008

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

nekem snincs jegyem,és direkt emiatt(meg mert nincs szombaton vonatom elég korán) kell felmennem pénteken már pestre...h reggel elcsusszanhassak a pecsa elé jegyet venni:P
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Asha
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2008.04.07. 13:57
Tartózkodási hely: Üllő

Hozzászólás Szerző: Asha »

Nekem már megvan mind2 napra a jegyem. :D Ez lesz az első AnimeConom, és már nagyon várom. :D De említettétek a tömeget... Köbö mennyire nagy az a tömegnyomor?^^" Ettől kicsit parázok.^^"
"A hattyú gyönyörű és foltatlan, és édesen dalol, mikor meghal."
Avatar
zlay
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2006.12.07. 20:08
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zlay »

Én tavaj voltam először, de akkor nem tudtam kiverekedni magam az AMV vetítésről^^" Hát kb. ennyire nagy a tömegnyomor.... De ez is hozzá tartozik, ki lehet bírni.
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Azonban ha valóban alkalmazzák a sátoros módszer,t - persze ez az igények, időjárásváltozások függvényében változhat -, akkor a tömeg kicsit kint is mozoghatna, és sokkal inkább levegősebb lenne a már a Pecsát is kinövő embertömeg. De jó lenne, ha már lenne egy biztos programlista O.o... mert ez így érdekes lesz! :weh:
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Nagyon sokan lszoktak lenni. Kb úgy képzeld el, hogy ha jól tudom kb 2500 embert engednek be. És az a 2500 ember mind ott van a Pecsába, max 30-50 ember van kint egyszerre az udvaron.
Kb így képzeld el. Esetleg ha van, hozz oxigén palackot XD

Ami a programot illeti, tényleg nem ártana már egyet összehozni.mivel jövőhéten Con. ^^""
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

gyha,nem kell túlzásba vinni,ez eddig sajnos tényleg így volt, de most, hogy meg lesz nyitva az étterem rész, az árusok nem azon a pici folyosó részen lesznek,és lesz sátor is,talán ez picit orvosolja a problémát. :shock:
program szerintem legkésőbb e hét végéig felkerül. tényleg nem ártana tudni, főleg annak, aki versenyzik (pl én xD)
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Az az 30-50 ember kinn az kevés, több100an szoktak kinn mászkálni a bejárat előtt :)

Egyébként jó ha az árusokat elmozdítják a folyosókról... így is ott lesz a tömegnyomor ahol az árukat elhelyezik, de legalább eljutni egyik helyről a műsikra már nem lesz akkor gyötrődés :D
Kép
Avatar
Asha
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2008.04.07. 13:57
Tartózkodási hely: Üllő

Hozzászólás Szerző: Asha »

Okké.^^ Majd csak kibirom valahogy..^^ Bár mondjuk 6-tól 21-ig ott lenni... Legalább lesz 4 óra tömeg nélkül. :D
"A hattyú gyönyörű és foltatlan, és édesen dalol, mikor meghal."
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Azt te csak hiszed. Nem csak te mész ki reggel 6-7 körül :-P :lol: persze,nem lesznek olyan irdatlan sokan,de lesznek. (én tuti nem,majd valamikor fél 10kor beesek,kell az alvás xD)
Avatar
Asha
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2008.04.07. 13:57
Tartózkodási hely: Üllő

Hozzászólás Szerző: Asha »

Én is aludnék még, de nem lehet.^^ Egyik barátnőmmel fogunk menni és beálltunk segítőknek. :D Azt mondták, hogy reggel 6-ra menjünk. xD
"A hattyú gyönyörű és foltatlan, és édesen dalol, mikor meghal."
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Azta! Hát akkor sok sikert ;) Én is gondolkodtam már, hogy legyek segítő, de.... egyenlőre a lustaság győzedelmeskedett ^^
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

végre kikerült a PROGRAM... (ideje volt)
engem kissé lehangolt... :(
Kép
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Szerintem nézd át alaposan, én is ezt fogom tenni ;) Már most találtam csemegéket! Igyekeztem szortírozni! XD Lehet, hogy egy- két kiadó előadását is meg fogom látogatni ^^ Na de még nem tudom, hogy a "csapatom" mit szeretne ;)
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

outsyder írta:végre kikerült a PROGRAM... (ideje volt)
engem kissé lehangolt... :(
Miért?

Nekem csak annyi kifogásom van, hogy szerintem a Szentjánosbogarak sírja nem ilyen helyre való. Ha rendes moziterem lenne, akkor oké, de itt folyamatos a jövés-menés, és a közönség fele oda se figyel a filmre, mert beszélget, alszik stb. Ez pedig jelentősen rontja a filmélményt, ráadásul egy ilyen film esetében különösen fontos, hogy érezhető legyen a hangulat, amit közvetít. (Arról nem is beszélve, hogy egy kicsit vidámabb filmet is adhattak volna - főleg úgymond a con lezárásaként -, de ez már csak egyéni vélemény.)
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

mert nincsenek olyanok, mint az öszin a teaszertartásos előadás, vagy a tavaly tavaszin (vagy azelőtt, erre már nem emlékszem pontosan :drop: ) a sulis előadás vagy a cyberpunkos beszélgetés. nem tudom, h a kiadók bemutatkozásai miért tartanak fél órán át, amikor a régebbieké (Mangafan, Mangattack, Delta Vision stb) letudható 15 perc alatt is, mert önmagukat már nem kell bemutatni. jó, talán meghallgatom a doujinshi rajzolós beszélgetést... de nem vagyok doujinshi-fan...
Kép
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Majdnem minden jelentkezést lezártak.
Cosplay: április 9.
Amv:április 6.

És azoknak a CPseknek akik nem zárták le ápr. 9ig a jelentkezésüket azokat kizárták a versenyből. Vagyis szebben mondva nem vehetnek részt a versenyen.
Ezt azért irom le ide, hogy mindenki tudjon róla.
Ugyanis pont ezért,nem csak a mi két fős csoportunkat zárták ki a versenyből.
És azt a zsűri nem veszi figyelembe, hogy néhány versenyző nem volt internet közelében vagy éppen egyéb okok miatt nincs lehetősége minden nap a számítógép közelébe kerülni. SzVsz: egy kicsit igazságtalannak gondolom ezt, mivel velem is ezt rötént...nem tudok minden nap a gép közelébe jutni, ráadásul el is romlott a net. persze megértem őket, de ez kics*szés azokkal akik nagyon sokat szenvedtek a ruhájukkal!És azt hizsem a csapatok fele még nem tud erről

Közben ha jól láttam elindult a fanfic szavazás is, úgyhogy akit érdekel, olvassa el a versenyzők műveit.
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

@Shin: Ez részben a szervezők hibája,részben a versenyzők hibája.
Ha több időt hagytak volna, nem lett volna idejük rendesen összeállítani mindent,ahogyan kell,és a csapatok sem tudták volna meg időben a színpadra lépési sorrendjüket (már ígyis sürgették a szervezőket animecon fórumon), hiszen ha még nem zárták le a jelentkezést, akkor össze se tudják állítani a sorrendet. :roll: Ez így teljesen korrekt,hogy 10 nappal a con előtt le kell zárni. Aki különböző okokból kifolyólag nem tudta lezárni a jelentkezését, azzal már nem lehet mit kezdeni. Megértem,nincs gép, nincs net,de éppen ezért kell sokkal korábban szervezkedni,sokkal hamarabb lefixálni mindent, és akkor hamarabb is le lehet zárni a jelentkezést.
És azt a zsűri nem veszi figyelembe, hogy néhány versenyző nem volt internet közelében vagy éppen egyéb okok miatt nincs lehetősége minden nap a számítógép közelébe kerülni.
Igen,de ők sem tudnak több mint a 100 (vagy ha nem több) versenyzőre figyelni,és lesni,kinek mikor mi a baja vagy épp mért nem tudta lezárni.
Nem lehet mindenkinek megfelelni, a program se jö mindenkinek,de egy ilyen nagyszabású rendezvénynél már nehéz több száz,több ezer embernek egyszerre megfelelni. :neutral:
Én sajnállak titeket, mert sejtem milyen,énis megőrültem volna ha odaveszett volna a 3 hónapos munkám, de éppen ezért zártam le már az elején. :/ Mindenesetre ne adjátok fel,mindig van következő alkalom,ez nem a legutolsó con.
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

szerintetek milyen idő lesz conon?????? mert ha esik az eső akkor meg fognak ázni akik odakint vannak, hacsak nincs esernyőjük!
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Edina-chan, megtudhatom kik lesztek? Tök jó lenne ha felismernélek
:lol:
Amúgy tudom, igazad van, persze, hogy nem figyelhetnek ennyi emberre. Csak egy kicsit csalódott vagyok. Igazából nekünk mindegy Hisagival (a párom), mert nem bonyolult a cuccunk, de azokat sajnálom igazán akik nagyon sokat szenvedtek a ruhával.

Misu: szerintem nézzük az diőjárás jelentést. :wink: Egyenlőre és csak annyit tudok, hogy a hét elején lehet eső, de egyébként kb 17-18 fok lesz :wink:
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

azért volt "nagy szám" mert én most csak egyénizek (mindkét nap)
felismerni? ja és megvernél mi? :D najó,nem :dirr:
El se tudnád képzelni hogy én mennyire csalódott lennék,énis voltam már csapatban, bár azzal nem kellett sokat dolgozni. De ha pl. egy craftmanship csoport kiesne (vagy egy durvább perf),akkor tényleg tépném a hajam. Viszont hogy ez ne következzen be,minél előbb le kell zárni a jelentkezést (persze,kapkodni sem szabad,de ha már szorít az idő...)
Szombaton ő leszek: Komugi
Vasárnap Gundam Seedből Lacus,őt talán jobban fel lehet ismerni ^^

ti azért beöltöztök,nem? ^^ kik lesztek?
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Wáá kawaii!!
Azt hiszem ebben jobban fel foglak ismerni, mint a Gundam-osban. (azt ugyanis szégyenemre még nem láttam ^^""")

Mi Full Moon wo sagashite-ből leszünk, a párom kizárásos alapon Takuto, én pedig Full Moon leszek. Az artbook beli képek egyikéből lesz a ruhám. *________*

Gondolom Takuto ruháját nem nehéz elképzelni, az enyémhez pedig itt a link:
http://gallery.digik.net/view/5716
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

hm, majd akkor azért fussunk össze^^
huh azért nekedis szép "fanszervíz" ruhád van, bejövős :D
amúgy hétvégére most már egyre biztosabb, hogy esni fog az eső..nemakarom T_T
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

nemtudom , miért rossz a program nektek. Talán az a baj hogy most elég egyszerre csak egy helyen lenni? úúúúgy mennék = (
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

hiányolom az ismeretterjesztést...

a fanszervíz rucikra meg majd vetünk egy pillantást :dirr:
Kép
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

:oops: :oops:

erre csak ennyit tudok mondani XD
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Lezárt