PC otaku

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: PC otaku

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Jé, ilyen topik is van....
Az utóbbi évekre jellemző, hogy a gépem alapja még mindig ugyanaz, mint a 2008-as hozzászólásaim idején :vigyor: Csere érdeklődés hiányában elmaradt, az akkori core2duo-t nem bírom kevésnek érezni 4.5 éve - talán túl jól sikerült a választás :LOL:

Videokártyacsere volt, múlt ősszel passzív 8600GT-ről szintén passzív 5670-es Radeonra: wattra ugyanannyit eszik, csak sokkal gyorsabb. Gépben közben minden visszavettem alapfeszre (a ~7% sebességveszteséget észre se veszem) és az egyik vinyó helyét egy SSD, a másik helyét egy 5400rpm-es green darab vette át (zöldhullám van nálam ::^_^::)

Rendszer azóta win7, tapasztalataim alapvetően pozitívak, működik.

Egy kehe van a rendszerben, a videokátya memóriája tűnik nekem problémásnak, időnként érdekes dolgokat produkál, főleg firefox alatt (bevillanó memóriaszemét a képen)... egyelőre annyira nem zavart, hogy szétszereljem (hűtő le, gyári vissza, ehhez lusta vagyok) és megpróbáljam legariztatni. Ha megdöglik, cserélem...
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: PC otaku

Hozzászólás Szerző: Péter »

Nvidia suxx! :D

A Crysisért tuti nem vennék új gépet... techdemo.
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: PC otaku

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Tetszik ez a BRS skin :)

Nekem ugyan szétnyitva áll a gép a padlón, senki szeme elé nem kerülve, de ha máshol látok ilyet, megnézem azért :D
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: PC otaku

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Nekem is keeelll de sajnálom összeragasztani Vörit....inkább csak Vöri és csiszolgatom. De legalább van egy Patchoulis mousepadom :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Lezárt