OSzAKE - 2009 február 21

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Lezárt
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

OSzAKE - 2009 február 21

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Országos Szerepjáték, Anime és Képregény Est

2008-as, "Távoli Világok Arcai" néven indított rendezvényünk sikerére való tekintettel, idén is egy hasonlóan érdekes és izgalmas rendezvénnyel várunk benneteket 2009 februárjában, Debrecenben. Ezúttal azonban új néven, új helyszínnel és megújult programokkal, de a már megszokott jó hangulattal találkozhattok majd.

Honlapunkon (oszake.fw.hu) igyekszünk minden hasznos információval ellátni benneteket, ha esetleg mégis maradnának megválaszolatlan kérdéseitek, azokat a fórumon tehetitek fel a szervezőknek, valamint a oszake@gmail.com e-mail címen.

Időpont:
2009. február 21. (szombat)

Helyszín:
Debrecen, Medgyessy Ferenc Gimnázium
("Tócóskert", Holló László sétány 6)

Szervezők:
KTV (Kapu Távoli Világokra Egyesület)
vilagok.extra.hu

DAnE (Debreceni Anime Egyesület)
deane.extra.hu
Bár igencsak túlsúlyban lesznek a japános programok, azért lesznek szerepjátékok és képregények is, így ezekből is várjuk a bátor cosplayeseket! ::^_^:: Pláne, hogy mostanában van farsang.
Érdemes szétnézni a honlapon, mert nagyon jó programok lesznek, kicsit sajnálom is, hogy szervező vagyok, mert nekem is kedvem lenne szétnézni. Ízelítőnek: harcművészeti bemutató (ju-jitsu és ninjutsu), konzol, karaoke, cosplay, gó, sógi, vetítések, előadások, árusok stb. :thumb:
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: OSzAKE - 2009 február 21

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Háhááá!

Ott a helyem! Hamarabb odaérek mind vidékre a nagyimhoz ^^

Na, kivel találkozok majd?

Ja és aki tud egy jó kis térképet Debrecenről, az kérem adjon egy linket. Csak a biztonság kedvéért...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: OSzAKE - 2009 február 21

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Térkép. :wink: Ezekkel a buszokkal lehet idetalálni: a buszpályaudvar felől 1, 1Y, 5, 19, 27; a vasútállomás felől 30.
Aki vonattal jön, azt a Nagyállomáson várni fogjuk! Nézzétek meg a honlap Infók menüpontját, ott le vannak írva a részletek. :wink:
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: OSzAKE - 2009 február 21

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Ayla: velem lehet találkozni, nem meglepő, ha Debrecenben van valami abban én is benne vagyok valahogy (igaz ezen a téren a szerepjátékos oldalt erősítem szervezéssel, az animékre nem hinném lesz időm).
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: OSzAKE - 2009 február 21

Hozzászólás Szerző: outsyder »

azt kell mondjam, hogy annak ellenére nem sikerült úgy, ahogy szerettem volna (keveset tudtunk játszani, de ennek megvolt az oka), nagyon jól éreztem magam :D
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: OSzAKE - 2009 február 21

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

outsyder írta:azt kell mondjam, hogy annak ellenére nem sikerült úgy, ahogy szerettem volna (keveset tudtunk játszani, de ennek megvolt az oka), nagyon jól éreztem magam :D
Jeeee, nagyon örülök neki! ::hehe::
A honlapra hamarosan kerülnek fel képek a rendezvényről, aki pedig szeretné a szervezők arcába vágni a kritikát, az a fórumon megteheti! :D
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: OSzAKE - 2009 február 21

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Outsyder, ne sírj, szerintem ettől csak még jobb. Legalább van még egy okom, hogy egyszer tényleg feltoljam a seggem Budapestre, hiszen tartozom még a befejezéssel, nemde? Ha jól láttam a szemeitek bőven csillogtak a fél órányi játék után is, amit mellesleg én is iszonyatosan élveztem (képzeld milyen nehéz befogni a pofámat, hiszen én tudom mi jött volna még). :D

Elő is fordulhat, hogy BP-re úgy megyek föl, hogy egy kisebb találkozót ejtek útba, mert jó lenne látni az arcokat, akikkel írogatok néha.

Na jó, meg még Nagyváradra is beígértem magamat Aylának, de az meg más tészta, mer ő jó csaj, szeressük, és amúgy is, hamarosan megin rátukmálok valami színeznivalót...


p.s.: A rádióinterjút pedig valamilyen úton és módon mindenképpen beszerzem, és a köz javára bocsájtom.
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: OSzAKE - 2009 február 21

Hozzászólás Szerző: outsyder »

hát, tényleg el tudtunk volna játszogatni még pár órácskát :mrgreen:
csak az egyetlen kisebb gond, hogy akivel játszottunk, nyíregyházai, és így gondolom nehéz lenne összeszervezni^^;

(az interjút én is meghallgatnám, hogy hogy sikerült a végleges állapot :) )
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: OSzAKE - 2009 február 21

Hozzászólás Szerző: Ayla »

He-hejj dejóvoltmár az Oszake :D

rövid beszámolóóó:
eleje: tömeg, folyt és folyt be a suliba...
aztán megrohamozták a pultokat és a 2-3 drb Kon plüssiből pont egy maradt míg elmentem a pénztárcámig. Igennn! Végre másfél évnyi hajkurászás után zsákmányoltam Kont!

Volt előadás japán ünnepekről és a hozzá kapcsolódó ételekről, barátom(!) aki arra ült be, nem jáccizni mint én, azt mondta a nép nagyon éhes volt az előadás után.

De szerencsére ebédidő volt és jött a szusikóstolás, igyen! Hát volt ami ízlett a tányéron volt ami nem..

Volt még vetítés, meg konzol, meg shougi, meg origami, meg karaoke, meg egypár live-os is.

Khaos lerohant és letámadt. (nem kell félreérteni)
outsyderrel meg egymásba botlottunk :mosoly:

Khaos, a nyári táborunkba jöhetnél mesélőnek, vagy akár piknikre is. Szívesen látunk Váradon.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: OSzAKE - 2009 február 21

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Ayla: "Aaaaaa! You flatter me!"
Amikor Leoval azton bólintottunk, hogy megyünk szivesen, az komoly volt, mert mi ilyen barmok vagyunk, egyébként meg ne aggódj butaságok miatt. D:
Miféle mesélés? Milyen táborra is gondolsz tulajdonképpen, mikor meg miegymás? Pontosítunk?

Outsyder: Egyszer a nyáron csak belefér mindenkinek egy kirucc, persze az változhat, hogy ez kinek mennyit és mit is takar.
Lezárt