Puskin mozis animevetítés WTH

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Lezárt
Avatar
Shingo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2006.11.12. 10:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Scarletmoon Night Club
Kapcsolat:

Puskin mozis animevetítés WTH

Hozzászólás Szerző: Shingo »

Valaki tudna mondani valami infót erről a február 27.-i animés rendezvényről, mert egyedül azt az animaxos videót találtam. Előre is köszi.

üdv:
Shingo
Kép
Priscilla the vampire empress, the mermaid princess and the kicker of bad butts. =)
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Puskin mozis animevetítés WTH

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Barátaimmal voltam, ezen a rendezvényen, de nem tudok olyan sok mindenről beszámolni. Az előtérben kevesen voltak és akik ott is voltak azok többsége PSP -t erőteljesen. Illetve lehetett venni Mangafanos mangakat és kábé ennyi. Az Égenjárok c filmre pedig 1500 ft volt a jegy ami szvsz kicsit sok, de hát ez van. A film megnézesse után már jöttünk is el mert nem nagyon láttuk értelmét, hogy ott maradjunk.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
honya
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2009.09.25. 22:01
Nem: Férfi

Re: Puskin mozis animevetítés WTH

Hozzászólás Szerző: honya »

én is voltam rajta, az égenjárókat megnéztem, aztán haverommal jáccottunk ps3mon.
mondjuk az szégyen volt, hogy 1 db animés játék volt, az is naruto (bár jól elszórakoztunk rajta XD)
Meg úgy nem értettem az egészet, mert érdekelt volna az égenjárókon kívül a video game avards, megnéztük az égenjárókat, aztán vártam hogy mikor mondják be... aztán kijelzőn ott volt, hogy video game awards: 10:25 (vagy mittomén, nem ez a lényeg), és akkor pont az égenjárók ment... szóval nem tudom hogy most párhuzamosan ment, és volt egy másik terem, vagy most mivan.. xD
szal énis égenjárok után, és ps3 játék után eljöttem.
jah és manga kínálat nem volt vmi nagy, persze a kötelezők (death note, bleach, nana, árnybíró, meg hasonló most nem akarnám jellemezni micsodák).. szóval semmi érdekes nem volt számomra xD
de legalább nem kellett órákat sorbanállni a jegyért, és nekem ez így megérte xD
Lezárt