Készülőben egy új manga! Rajzosok figyelem!

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Lezárt
saman1989
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:39

Készülőben egy új manga! Rajzosok figyelem!

Hozzászólás Szerző: saman1989 »

Hát... hogy is kezdjek neki :D Veszprémben élek, fantáziám határtalan, és megalkottam egy általam létrehozott világot. Nem akarom magamat fényezni, de aki eddig elolvasta a történetemet, mindenkinek kivétel nélkül tetszett. Úgy érzem eljött az ideje, hogy Magyarország is alkosson egy nagyot. Ahhoz, hogy ez létrejöjjön, szükségem lenne egy kiváló rajzósra. Egy olyan rajzolóra, aki egy egész mangát megtudna rajzolni. A történet tele van harccal, melynek ábrázolása nagy kihívás. Ezen kívül kombinálni kéne az emberi testet az állatokéval. Aki képesnek érzi magát, az ide üzenjen, vagy írjon erre az e-mail címre: saman1989@citromail.hu
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Készülőben egy új manga! Rajzosok figyelem!

Hozzászólás Szerző: zebra »

És szerinted találsz egy olyan embert, aki úgy megrajzolná, ahogy a te képzeletedben él? Nem akarom letörni a szárnyaidat, de ennek nagyon kicsi a valószínűsége...
saman1989 írta:Nem akarom magamat fényezni, de aki eddig elolvasta a történetemet, mindenkinek kivétel nélkül tetszett. Úgy érzem eljött az ideje, hogy Magyarország is alkosson egy nagyot.
Pedig éppen azt teszed. :drop:
saman1989
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:39

Re: Készülőben egy új manga! Rajzosok figyelem!

Hozzászólás Szerző: saman1989 »

Pont ezért keresek valakit:D 10 millióan élünk itt, és számtalan tehetség született, akit még nem fedeztek fel. Miért ne találnám meg? :D
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Készülőben egy új manga! Rajzosok figyelem!

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Biztos 1 ember meg fog rajzolni neked egy egész mangát csak úgy. :D Te is azt hiszed, hogy egy manga sorozatot egy ember készít egyedül? Különben is miért mangát akarsz csináltatni, miért nem valami eredeti magyar képregényben gondolkodsz? MEg mi az, hogy készülőben egy új manga amikor még embered sincs hozzá, egyáltalán mi a történet...? :wtf:
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Készülőben egy új manga! Rajzosok figyelem!

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Kössz Goofy, hogy előtúrtad ezt a topicot, most legalább nevettem. Lehet küldök neki egy e-mailt, hogy majd én megcsinálom. Pálcikaemberkékben.
saman1989 írta:fantáziám határtalan
Hát ha ez nem önfényezés, akkor nem tudom mi...
saman1989 írta:megalkottam egy általam létrehozott világot
Lehet, de fogalmazni nem nagyon tudsz. Ha te alkottad meg, abból szerintem ki lehet találni, hogy te is hoztad létre....
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Készülőben egy új manga! Rajzosok figyelem!

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Ú bameg, ezt nem is néztem, hogy ilyen régi már a téma. :knife:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Készülőben egy új manga! Rajzosok figyelem!

Hozzászólás Szerző: anubys »

Annyira azért nem régi.
Amúgy nekem pl nagyon tetszene egy Magyar-tematikájú manga. A hazai mitológiával, sámánokkal, stb. Lehetne egy igazán jót alkotni, csak hát kéne hozzá jónéhány ember.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Aqualuna
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2007.07.15. 17:05
Nem:
Tartózkodási hely: Nem a vízben, nem is a Holdon...

Re: Készülőben egy új manga! Rajzosok figyelem!

Hozzászólás Szerző: Aqualuna »

Van, aki szeretne magyaros tematikájú mangát alkotni, és szeretne - idézem - egyéni véleményeket. Részletesebben erről: http://animeweb.hu/forum/viewtopic.php?f=29&t=212
http://animeweb.hu
Legújabb fordításaim: Shiroi Kumo (manga, befejezett), Orange (anime, befejezett), Honoo no Alpen Rose (anime, folyamatban)
Lezárt