Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ha nem haragszotok a megállapításért.
(végig olvastam a levelezést)

Gazdasági szemmel nézve egy elég egy egyszerű folyamat zajlik aminek értelme is lenne ha nem non profit szervezet(ek) ről volna szó.

Nincs rálátásom egyik egyesület pénzügyi helyzetére sem de elég valószínű hogy a magyar közönség csak egy ilyen szervezet eltartására elég. Bár ez hamarosan a amúgy is kifog derülni.

Mindenesetre remélem nem a jó "Magyaros" hozzá állás fog érvényesülni jövőben. (Német partnerekkel ezért is sokkal könnyebb kijönni az én szemszögemből).

Kivánok mindkét rendezvények sok sikert és profitot.
Sul
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.08.17. 19:47

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Sul »

Nem szeretek a MATra cégként gondolni. nyilván szükség van pénzre a működéshez, egy Con előfinanszírozásához, és a külsős rendezvények támogatásához.
Valamint szükség van egy összetartó erőre, ami eddig az AnimeCon volt.
E kettő nélkül a MAT csupán névleges, amivel nincs semmi gond, ha nincs szükség a szerepre.

Németoban pontosan hogyan működik a dolog?
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Vagy esetleg koncentrálhatna az eredeti célkitűzésre, konkrétan, hogy megismertesse az emberekkel a japán kultúrát (azon belül elsősorban a japán popkultúrát) és eloszlassa az ezzel kapcsolatos félreértéseket és sztereotípiákat. Ehhez nem feltétlenül van szükség nagyszabású animeconra.
Sul
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.08.17. 19:47

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Sul »

A mordályos nyul írta:Vagy esetleg koncentrálhatna az eredeti célkitűzésre, ...
Igen, de azt hogyan kell csinálni? Ezzel kapcsolatban megoszlanak a vélemények. Én csak a sajátomat tudom elmondani: Külsős rendezvényeket kell támogatni, és ez alatt értek a Kendo EB-től a Sziget Szabó Ervin Könyvtár sátrán át a nyári Conokig mindent. Ehhez viszont másodsorban pénz kell , de első sorban egy csapat, akik csinálják, dolgoznak rajta, lehetőleg nem pénzért, hanem hobbyból a szabadidejükben (én nem merem összeszámolni, hogy mennyi időt és konkrétan mennyi pénzt költöttem a 2,5 hónapnyi elnökségem alatt a MATos munkáimra, !amik nem kapcsolódtak az őszi AnimeConhoz!).
Ha a Mangafan csinálja a Conokat, akkor a csapat körülötte épül ki, pláne, ha fizet is a munkáért. Viszont részemről nagyon kétséges, hogy a profitot nem hozó munkákat miért pénzelné, miért fordítana bármiféle erőforrást rá.
Idén kb. 20 külsős rendezvényen vesz részt a MAT, ezeken sokat kell dolgozni, minimális elismerés mellett, és a buli hangulat nélkül, amik a Conszervezéssel és lebonyolítással járnak.

A másik válasz: A Mangafan csinál majd sok pénzből profi cont, fizet a MATnak a névleges támogatásért, amit a MAT rákölthet a működésére. -> 1,5 év múlva, amikor már senki nem tudja, hogy mit is csinál a MAT, (mert a Conszervezés melletti tevékenységről nem igen tudnak az emberek, ráadásul alig lesz pár ember, aki tényleg csinálná is), akkor majd nem kap annyi pénzt, vagy egyéb feltételekhez lehet kötni a támogatást. Ez csak fikció, de önálló soha nem lenne már a MAT, ami a domináns cégeknek jó, és szerintem senki másnak nem.

Ez a téma (hogyan kéne működnie a MATnak) már évek óta napirenden van, csak most van olyan helyzet, hogy a működése ténylegesen veszélybe került.

Szvsz nem lehet ilyen egyszerűen elintézni, hogy a MAT álljon félre és törődjön a saját dolgával. Én még azt is beleérthetném a félreértések eloszlatásába, hogy nem csak a hazánkban is megjelenő neves, de kommersz mangák és animék léteznek, hanem olyanok is, amiben nincs fan-service!
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Kicsit más azért mert hulladék gazdálkodásban és újra hasznosításban utazó cégek között folyt a vita. De a vita tárgya kísértetiesen hasonlított a tiétekre csak ott kb: 260 millió forint körüli összegről folytak egyeteztetések.

MAT sztm is müködő képes lehetne mivel nem hoz komoly profitot egy egy ilyen rendezvény és a M.O. piaca a nyugati országokéhoz viszonyítva is viszonylag kicsi.Lásd fentebb.De nagy hátrány viszont hogy az emberek egy komoly %-ka a Hungexpo-t jobb helynek tartja és sztm is az. Ez egy komoly fegyver tény a Mondosok kezében bár ezen a huza vonán ők is sokat fognak veszíteni mert a legvégső esetben kellett volna nyívánosságra hozni ezt vitát mert egyik félnek sem tesz jót.

M.o.-n leginkább a lépcsős rendszer lenne leginkább hatékony (több bevétel hozó fővárosi rendezvények támogatnák a vidéki rendezvényeket) de ehhez egy korrrekt megállapodás kéne a két fél között és egy nagyon szigorú könyvelöi gárda akik a lelkesebb tagokat kicsit megfogják. Valamint később időkben a már felnőtt animés generáció akár mecénásként is felléphetne hogy támogatást nyújtson a rendezvényekhez.(pl: ha így haladok én se törnék össze ha mondjuk 1-2 sz k kiadásától amit a kedvenc szervezetemnek kellene átadni de ehhez azért még idő kell).

Fentebb említett 2 cég egyébként félre tette a sérelmeiket egymás iránt és mára egy jól müködő hálozatot írányítanak amí nem lett volna ha nem tudnak kiegyezni egymással egy viszonylag szűk piacon.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Szóval... én rákattintottam erre a topikra, hogy tudjam miről maradok le, mert sajnálatos módon nem megyek erre a conra.
Naszóval erről lemaradni lehet jobb ^^

Csöndesen megkérdezném, ezen postok sora nem off(flame)?

Tehát, kérem aki megy az Őszi Animeconra majd mesélje el mi volt! : )
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Semmi köze nincs a konhoz Ayla. Szerintem egy kiváló kis con lesz ez is.(Facebook-on nyomon követheted)

Amiről itt szó volt az kizárólag üzleti érdekekből adódik. Nincs összefüggésben a connal.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Na, megvolt a con. Őszintén, egyáltalán nem bántam, hogy csak szombatra volt jegyem. Olyan volt az egész, mintha visszamentünk volna az időben úgy 4-5 évet, talán az első PeCsás con lehetett ilyen színvonalú. Az esti taiko koncert viszont nagyon tetszett, de csak ezért nem érte meg elmennem.
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: scineram »

A szervezés volt szar? Kevés program? Vagy kevés népek mentek? Mesélj!
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Mindhárom. A MAT igyekezett mindent úgy csinálni, ahogy szokták, de gyak. egy versenyt se a megszokott és tapasztalt emberek szerveztek, ami sajnos meg is látszott rajtuk. A látogatók olyan kevesen voltak, hogy amikor (a meghirdetett) pénztárnyitás előtt fél órával beálltam az elővételes sorba talán ha 10-15-en álltak előttem. A versenyeket szinte alig volt nevező, a cosplayereket pedig lasszóval fogdosták össze, így olyanok is színpadra kerülhettek, akiknek a nagyi varrta a ruháját, vagy a sarki kínaiban vettek meg minden ruhadarabot. Az árusoknak is kb. a fele távol maradt, a kiadók közül egyedül a Vadvirágok és a Delta képviseltette magát, és még az Animax sem volt jelen a rendezvényen.
Szóval mondom, talán 4-5 éve llehetett ilyen egy con, ami akkor még nagy szám volt, de ma már azért többet várna az ember.
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ezt elég szomorú hallani.
Én 2X voltam kin mindkétszer nagyon tetszett.De akkor úgy tűnik ez a mostani nem ütötte meg szintet.
Sul
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.08.17. 19:47

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Sul »

Mariko írta:Mindhárom.
A látogatók beszámolói itt elolvashatóak:
http://forum.animecon.hu/index.php?topi ... 0#msg78580

Az biztos, hogy kevés látogató volt, és a korábban említettek mellett még az idő is ellenünk volt.

A boltosok fele nem állja meg a helyét. Azt hiszem 4 cég maradt távol, 18 cég volt jelen, akik közül talán 2 tavasszal nem, de korábban már voltak animeconokon, valamint kb 2-3 új kis bolt volt. Pultszámra a tavaly nyári 3napos Contól egy vagy két asztallal maradtunk el, tehát választék volt bőven.

Az új szervezőket viszont annyi helyről hallom, hogy már kezd bosszantani. A szervező csapat szinte 1-1 ben a megszokott gárda volt. A versenyszervezőknél a CP-t olyan régi MATos szervezők vállalták be, akik még a Cosplay.hu előtt csináltak CP-t, de az elmúlt években nem a CP-n dolgoztak; a Karaokét szintén karaokeban kevésbé, de egyébként tapasztalt szervezők vállalták be, és a Con előtt sok segítséget kaptak tukiéktól a szervezéshez; az AMV-t én vállaltam el most egyszeri alkalommal, kaptam segítséget az AMVArt-tól, amit köszönök nekik. Minden más szokásos programot a több éve azt a programot szervező csinálta.
Valamint sok új fajta program volt, ami mind a közönségnek, mind a programot szervezőknek új kihívásokat jelentettek.

Az én meglátásom szerint csak az emberek hiányoztak ahhoz, hogy ez legyen az eddigi legjobb Con.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Sul írta:A boltosok fele nem állja meg a helyét. Azt hiszem 4 cég maradt távol, 18 cég volt jelen, akik közül talán 2 tavasszal nem, de korábban már voltak animeconokon, valamint kb 2-3 új kis bolt volt. Pultszámra a tavaly nyári 3napos Contól egy vagy két asztallal maradtunk el, tehát választék volt bőven.
Nevesítsük akkor, hogy kik nem voltak ott: a Mangafan, a Holdfényteam és Fumax/Comixinvest (plusz még mások). Azt hiszem ez a három bolt elég nagy forgalmat bonyolít, és sok asztalt foglal ahhoz, hogy érezhető legyen a hiányuk. Magyar mangát pl. alig lehetett venni, a Delta és a Vadvirágok kiadványain kívül, még az új Hamlet mangát se vitte ki senki, pedig már megjelent.
Sul írta:Az új szervezőket viszont annyi helyről hallom, hogy már kezd bosszantani. A szervező csapat szinte 1-1 ben a megszokott gárda volt. A versenyszervezőknél a CP-t olyan régi MATos szervezők vállalták be, akik még a Cosplay.hu előtt csináltak CP-t, de az elmúlt években nem a CP-n dolgoztak; a Karaokét szintén karaokeban kevésbé, de egyébként tapasztalt szervezők vállalták be, és a Con előtt sok segítséget kaptak tukiéktól a szervezéshez; az AMV-t én vállaltam el most egyszeri alkalommal, kaptam segítséget az AMVArt-tól, amit köszönök nekik. Minden más szokásos programot a több éve azt a programot szervező csinálta.
Na most én speciel kb. két éve járok conra, és azóta nem ők csinálták a versenyeket, vagyis nekem nem ők a megszokott gárda. Egyébként ez az infó tökéletesen magyarázza, hogy miért volt a connak kissé időutazás feelingje.

BTW: Azóta írtam egy hosszabb beszámolót a bolgomba, akit érdekel, az itt elolvashatja.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mariko 2010.09.20. 18:25-kor.
Kép
Avatar
Acheron
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:53
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Acheron »

Én nem igazán értem Sul mit akarsz elérni azzal, hogy ha egy látogató megírja, hogy nem tetszett neki, akkor magyarázni próbálod, hogy de igen.

Ráadásul az egész érvelésed önmagát ássa alá. Arról próbálod meg győzködni az embereket, hogy a szokasos gárda csinálta és ennek ellenére lett ilyen rossz? Arról akarod meggyőzni őket, hogy igazából mindenki ott volt aki számított, de ennek ellenére érezte mindenki úgy hogy pang az egész? Arról akarod meggyőzni az embereket hogy tényleg a helyzet magaslatán állva, teljes fegyverzetben, mindenféle pénzügyi problémák és mindenféle belső problémák nélkül és kipróbált, tapasztalt és jól bevállt emberekkel, alaposan megfontolva a körülményeket vágtatok neki ennek a connak és ennek ellenére lett ilyen gyenge?

Nem értem, hogy mire akarsz kilyukadni, ha elhinnénk neked, amiről győzködni próbálsz minket, azzal csak mélyebbre ásnád el magatokat.
"I have chosen all knowledge to be my province" - Sir Francis Bacon
Sul
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.08.17. 19:47

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Sul »

Upsz :) - nem flamelni akartam, hanem véleményt mondani.
Én elfogadom a negatív kritikát, csak amikor annak hevében túlzó és valótlan dolgokat tényként írnak le, akkor az számomra, mint szervezőnek nagyon rosszul esik. Ezért bátorkodtam reagálni.
Sokféleképpen lehet súlyozni és csoportosítani a cégeket, versenyeket és a programokat, ha valaki pl. csak a Cosplayerek miatt szeret Conra járni, annak sokkal negatívabb élmény volt ez az AnimeCon, mint annak, aki ideje felét pl. a DDR szobában tölti.
Szóval lehet szidni, csak valótlan dolgokat ne írjunk le.

Acheron szervezőket és szervezést érintő megjegyzését nem tudom komolyan venni. Örültem volna, ha eljön és megnézi, hogy hogy sikerült. Én kíváncsi vagyok, hogy ő és a Mangafan mit fog kihozni, és ezt nem forumról szeretném majd kiolvasni.
Avatar
Acheron
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:53
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Acheron »

A rutinból tolt beszólás helyett megpróbálhattad volna megérteni mit írok. Kezdem nagyon unni, hogy meglátsz két szót egy bekezdésben és arra válaszolsz, a bekezdést el sem olvasva...

Nem állítottam semmit arról, hogy igazad van-e vagy sem a szervezőket illetően (azt a vitát már korábban lefutottuk itt, nem látom értelmét újrakezdeni).

Azt mondtam hogy HA igazad van és nem változott semmi a szervezőgárdában akkor csak annál nagyobb szégyen, hogy ennyire rosszul sikerült a con (persze, persze a con nagyon jó volt, csak furcsa mód minden nem szervező szerint epic fail volt...a hiba nyilván a látogatókban van).

Amúgy én konkrétan Dark Heresy versenyen voltam szombaton és két handcannonnal a kezemben irtottam az eretnekeket az orgyilkos karakteremmel :D Szóval nem értem rá. Amúgy sem volt kedvem elmenni, én pontosan tudtam előre, hogy mire lehet számítani.

De szerintem mint MAT elnökségi tag neked most sokkal komolyabb problémákkal kellene foglalkoznod, mintsem szemantikai vitákat folytatni arról, hogy ha az egyik conszervező az X előző conon nem, de előtte Y-szor igen, a másik meg gyök kettőször volt már szervező, akkor most az minek számít, hányad része cserélődött le a gárdának.
Bár elhiszem hogy a szőrszálhasogató vita a verseny szervezők eredetiségéről és rutinjáról vidámabb téma, mint mondjuk a conotok pénzügyi értékelését összeállítani... :twisted:
"I have chosen all knowledge to be my province" - Sir Francis Bacon
Sul
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.08.17. 19:47

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Sul »

Acheron írta:A rutinból tolt beszólás helyett megpróbálhattad volna megérteni mit írok. Kezdem nagyon unni, hogy meglátsz két szót egy bekezdésben és arra válaszolsz, a bekezdést el sem olvasva...
Acheron! Én nem írtam választ a posztodra :) Annyit írtam, hogy nem tudom komolyan venni, ergo nem tudok rá válaszolni.

Örülök, hogy jól érezted magad a hétvégén és különösen örülök annak, hogy aggódsz a MAT anyagi helyzete miatt!
Tapasztalatom szerint viszont a Con előtti hetek sokkal keményebbek, mint az utómunkálatok!

A vitákat igyekszem kerülni, de azt nem tilthatod meg Acheron, hogy elolvassam a kritikákat és elmondjam a saját véleményemet; márpedig mind két posztodból azt olvasom ki, hogy nekem semmi keresnivalóm itt, és egyáltalán hogy merek beleszólni mások beszélgetésébe, menjek szépen haza és törődjek a saját dolgommal.
Sokat gondolkoztam rajta, de végül úgy döntöttem, hogy csak azért sem fogok megsértődni.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Sul írta:Sokféleképpen lehet súlyozni és csoportosítani a cégeket, versenyeket és a programokat, ha valaki pl. csak a Cosplayerek miatt szeret Conra járni, annak sokkal negatívabb élmény volt ez az AnimeCon, mint annak, aki ideje felét pl. a DDR szobában tölti.
Ez igaz, viszont azt sem árt figyelembe venni, hogy vannak, akiknek nem csak a belépő árába kerül egy con. Aki csak kiugrik a Városligetbe, az egy haverokkal eltöltött ökörködős délutánt is jó programnak tekint, de nekem 10 eFt-ba fájt csak az, hogy ott voltam, és ahhoz kicsit nagyobb durranás kell, hogy tényleg megérje ennyi pénzt beleinvesztálnom egy conba.
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Milyen jó ezeket a víg conos beszámolókat olvasni ^^ (ugye halljátok a szarkazmust, ugye?)

Fényképek, valaki? Ja és Mariko-nak teljesen igaza van. Attól függetlenől, hogy tudja vagy nemtudja kik szervezték és hogyan ő nem érezte fantasztikusan és elmondhatatlanul boldognak magát. Legalábbis nekem ez jött le. Véleményem szerint nincs min vitatkozzatok : )
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Sul
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.08.17. 19:47

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Sul »

Ayla írta:Fényképek, valaki?
http://forum.animecon.hu/index.php?topic=885.0
Ayla írta:Mariko-nak teljesen igaza van
Igen, az ő nézőpontjából teljesen igaza van, és sajnálok mindenkit, aki nem érezte jól magát, pláne, ha ezért még sokat utazott is. Rossz hangnemet ütöttem meg az első válaszomban, bár van rá valamennyi mentségem, minden esetre nem Mariko-t akartam dorgálni.
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Acheron írta:Azt mondtam hogy HA igazad van és nem változott semmi a szervezőgárdában akkor csak annál nagyobb szégyen, hogy ennyire rosszul sikerült a con (persze, persze a con nagyon jó volt, csak furcsa mód minden nem szervező szerint epic fail volt...a hiba nyilván a látogatókban van).
Azért ez elég erős túlzásnak tűnik... Amennyire néztem, mind a facebook-oldalakon, mind a Confórumon erősen többségben vannak a pozitív kritikák (valamennyi negatív pedig mindig is volt). Egy fórumot nézegettem még, AnimeAddicts, ott is megoszlanak a vélemények. Nem hinném, hogy minden pozitívat szervezők írták volna (vagy csak ennyire nem ismerem a szervezőket XD).

(Egyébként senki sem állította, hogy nem volt változás a szervezőgárdában, csak annyit merészelt Sul mondani, hogy ez 3 versenyt érintett. Nem tudom, miért kell állandóan pontatlanul idézni másokat...)
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Mindenki azt olvas ki egy szövegből amit akar, és azt úgy is adja tovább.->népmesék
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Sul írta:Rossz hangnemet ütöttem meg az első válaszomban, bár van rá valamennyi mentségem, minden esetre nem Mariko-t akartam dorgálni.
Nem vettem dorgálásnak. :) Én kritizáltam, te meg védekeztél, ráadásul még jogosan is, mert volt némi túlzás abban, amit a szervezőkről írtam. ^^'
Kép
Sul
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.08.17. 19:47

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Sul »

:)
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: anubys »

Úgy látom, a mostani con nem aratott osztatlan sikert. :?
Én csak azt nem értem, minek ennyi con-t egymásra szervezni? Szerintem külföldön, nagyobb városokban, nagyobb fandommal sem szerveznek ennyit, mint nálunk. Nem is csoda, ha elmarad a jónép...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Lezárt