Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Szeptember 18-19-én ismét Őszi AnimeCon a Pecsában! Most különösen sok újdonság vár Benneteket: a rutinos és/vagy lelkes Conrajáróknak kötelező a 10próba; a kreatívabbaknak ajánljuk az AnimeBarkácsot és az Anime Rövidfilm Pályázatot; idén először a fanfiction mellett haikut is írhattok; azoknak pedig, akik szeretnék egyedi fotókkal megörökíteni a rendezvényt, kihagyhatatlan lehetőség lesz a fotópályázat. Végül, de nem utolsósorban ismét vár titeket egy különleges koncert: a Kiyo-Kito taikoegyüttes fellépése!

Természetesen a szokásos programok sem maradnak el: lesz cosplay, karaoke, rajz, AMV, konzol, DDR, fanfiction és obento is, illetve előadások, workshopok, mangakissa, japán étterem és japán zenei afterparty! Ne hagyjátok ki!

Bővebb információk: www.animecon.hu
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Őszi AnimeCon®
valamiért nevettem

btw 10 évre előre kellene a conokat reklámozni meg jegyelővételt nyitni, nehogy a mondoconra menjenek a jónépz :hammer:
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: anubys »

SoonDead írta:Őszi AnimeCon®
valamiért nevettem
A fegyencjárat? XD
Jó az egyébként, hogy két con lesz, idôben ilyen közel egymáshoz?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Nyilván nem túl jó, de ez most így alakult. A két potenciális szervező sajnos nem tudott megállapodni egy közös Con feltételeiben, így mindkettő megszervezi a sajátját.
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ez komoly bevétel kiesést fog jelenteni mindkettőnek.
Kollégám is hasonlóba utazik és inkább ilyenkor megprobáljék inkább elnapolni valamelyik eseményt semmint konfrontálodnak.
Avatar
Rikkudo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.08.17. 09:15
Nem: Férfi

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Rikkudo »

Végül is uránka megmondta, hogy akkor is cont fog rendezni, ha az lesz az utolsó MAT-os con. Úgy látszik, összejön neki. De hogy miből lesz pénz a tavaszi conra? Jó kérdés... Ja, persze, majd októberben elindítják az elővételt, hogy le tudják rakni az előleget a Pecsára. Ha meg nem jön össze, majd széttárják a kezüket. MAT = Epic Fail.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ez így nagyon szomorúan hangzik. :cry:

Reménykedtem ,hogy köreinkben nem üti fel a fejét ez a fajta jó "magyar" hozzállás.
Avatar
Rikkudo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.08.17. 09:15
Nem: Férfi

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Rikkudo »

Nagyon sok érdekes kérdést fel lehetne tenni a MAT-al kapcsolatban. Még szerencse, hogy közhasznú egyesület, így bárki betekinthet a papírjaikba, a közgyűlések, elnökségek is nyilvánosak. Ebből következően a publikum gyakorolhatna némi kontrollt az egyesület fölött, de sajnos a többségnek még minimális ismeretei sincsenek egy egyesület működéséről, no meg nem is érdekli.

A nagy meglepetés meg majd az lesz az embereknek, amikor látják, hogy a régi, gyakorlott versenyszervezők közül alig lesz ott valaki a conon, meg az árusok fele is távol marad. Hiába, elválik az ocsú a búzától...
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Ha már itt tartunk, a régi versenyszervezők fele az AnimeConon lesz (rajz, fanfic, DDR, obento(EDIT: + konzol, el is felejtettem:)). Az alig azért erős túlzás. :roll:

Nem mellesleg tudom, hogy MondoConos szervező nem jöhet segíteni az AnimeConra (van, aki jött volna, bármily meglepő - a szervezők egy jó része továbbra is jó viszonyban van, függetlenül attól, ki melyik rendezvényen segít). Hát, ha neked ez a hozzáállás a "búza" és az etikus, akkor no comment. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kaen 2010.08.19. 22:46-kor.
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Sul
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.08.17. 19:47

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Sul »

Nem rémlik, hogy Rikkudo-t, vagy bármely másik Mondos szervezőt láttam volna a hétvégi nyilvános MAT közgyűlésen (a megjelent külsősök nem Mondos szervezők voltak), ahol többek között anyagiakról, a jelenlegi és a lehetséges jövőbeni lehetőségekről is szó volt. Hogy az ismereteit honnan szerzi, csak tippelni tudok, valószínűsítem, hogy MonodMeeten a szintén jó rálátással bíró és elfogulatlan vezető szervezőktől.

Bocsánat a durva hangnemért, de a "Hiába, elválik az ocsú a búzától", "uranka" és "MAT = Epic Fail" megfogalmazások nálam már megütik a moderálandó szintet. Az igazságtartalomtól függetlenül, ami a nullához konvergál, ez Rikkudot minősíti és nem a MATot.

A régi szervezők fele itt, a másik fele ott fog szervezni. A versenyszervezők között alapból nincs ellentét, jó lenne ha ezt nem is gerjesztené senki! Árusok terén sem fog szégyenkezni az AnimeCon. Az, hogy a Mangafan át akarja venni a conok szervezését egy magasabb szinten meghozott üzleti döntés, hogy ehhez kiket és milyen módszereket használnak fel már egy érdekesebb dolog. Az, hogy ez a látogatóknak és a többi partnercégnek jó vagy rossz az még érdekesebb, van sok pro és kontra érv. Azok, akik most a MATban AnimeCont akarnak, úgy gondolják, hogy mind két táborrnak rosszabb lenne, ha csak Mangafan, Mondo (az újság) és MondoCon lenne jelen a hazai animés életben.

Az biztos, hogy ez a rivalizálás a mostani 2 Cont nagyon megdobta, mert a Mangafan komoly többletköltséget áldoz be, míg a MAT szervezésben erősített rá nagyon komolyan (A Mondos szervezésre nem látok rá, ahogy a Mondos szervezők sem a MATosra). E mellett pedig (részemről sajnos) a MondoCon nagyon erős és agresszív reklámhadjáratba fogott.

Hogy mi lesz jövőre, az pedig majd kiderül pár hónapon belül, az biztos, hogy az előleget soha nem fogjuk az elővételből állni!
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Csak így én nem tudom ,hogy most melyikre menjek :wwall: .

Jobb szeretnék mind2 de túl közeliek sajnos. :drop:
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Misu »

Arcom miközben a topicot olvasom:
Kép


Kenyeret és cirkuszt a népnek!
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Acheron
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:53
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Acheron »

Kaen írta: Nem mellesleg tudom, hogy MondoConos szervező nem jöhet segíteni az AnimeConra (van, aki jött volna, bármily meglepő - a szervezők egy jó része továbbra is jó viszonyban van, függetlenül attól, ki melyik rendezvényen segít). Hát, ha neked ez a hozzáállás a "búza" és az etikus, akkor no comment. :lol:
Lehet, hogy szerencsésebb lenne, hogy mielőtt posztolsz meghallgatod a párod véleményét, aki ugye rámutatott arra, hogy ti nem láttok rá a Mondos szervezésre.
(Mint ahogy a Mondos szervezők se látnak rá a MATos szervezésre túlzottan - még akkor se, ha MAT elnökségi tagok voltak és nekik kellett volna megszavazniuk a költségvetést. Ez rosszul is esett nekik, mármint hogy egy bevallottan kamu költségvetést kaptak).

Mindenesetre amit mondani akartam, hogy állításod nem egyezik meg a valósággal. Ha igazad lenne, akkor nem ajánlottuk volna fel pl Orsinak, hogy szervezzen nálunk rajzversenyt, miután közölte, hogy a MATost is ő szervezi...

Rick: a MAT papírjaiba való betekintéssel csak óvatosan. Én nyilvánosság előtt feltettem a kérdést, hogy miért van eltérés a könyvelés és a bankszámlaegyenleg közt (mindkettőt a tagoknak kiküldött nyilvános, ugyanazon Kertész Kíra által kiküldött beszámolók alapján) és már ki is zártak a pártból, hogy ilyet nyilvánosság előtt nem szabad, az FBnek kellett volna feltennem a kérdést.
Ezzel az egyetlen egy gond az, hogy az előző FB elnök is feltette a kérdést és semmi választ nem kapott rá, csak egy olyan bizottsági beszámolót ami se a korábbi költségvetéssel, se az egy hét múlva elfogadott közhasznúságú jelentéssel nem egyezett.
Szóval lehet érdeklődni a MAT pénzügyeiről, csak eredménytelen lesz, ÉS közellenségnek leszel kikiálltva. Bár néhányan már régóta azok vagyunk, mert hangosan kritizáljuk a MATot és vezetőségét.

Amúgy Sul, miért is mondod, hogy Rick "igazságtartalma a nullához konvergál"?
Azt mondta, hogy az árusok fele távol marad. Ez tudomásom szerint elég jól leírja a valóságot. Az eddig megszokott manga/anime témájú árusokból nem sokan lesznek ott:
Deltavision, SakuraZaka, Animeland. Ez 3.
AnimeStars tudtommal megszűnt.
Vadvirágok szerepel még az animecon.hu-n partnerként, mondjuk legutóbb a Józsi azt mondta, hogy ő is le akarja szedetni a logóját.
Mondjuk az Animax logó is szerepel fent, pedig az Animax-al se sikerült még semmiről se megállapodni (legalábbis az Animaxosok szerint, Tonya ezért is tartotta felháborítónak, hogy tegnapelőtt kizártátok az elnökségből az összeférhetetlenségre hivatkozva, mikor nem is partnerkedik az Animax a MATtal már).

Szóval ez így 3-5 bolt, meg a BomaPoló a szokásos boltok közül.
Ezzel szemben ki nem lesz ott? Mangafan, Mangattack, Fumax/Comicon, Komikon-csoport, Holdfény Team, Trillian így kapásból. (Ezeket biztosan tudom, hogy nem lesznek ott, mert én is megkaptam az emaileket, amiben ezt még hónapokkal ezelőtt közölték a MATtal, szóval ez nem tipp :P).
Ez 6, aki nem.

Mivel matek tagozatos gimibe jártam, így elég biztosan állítom, hogy 12-ből 6, az bizony a fele. Ha pedig súlyozod őket az alapján, hogy melyik hány pultot szokott kitenni még csúnyábban néz ki a szeptemberi con (Holdfény, Trillian, Mangafan és Fumax szokott a legnagyobb lenni és ők mind nem mennek el. Az Animeland és a Sakurazaka csak utánuk jön, tipikusan 3-3 pulttal).

Vagyis Rick igazat mondott. Te pedig, nem a tények alapján vitatkozol (vajon azért, mert úgy kiderülne, hogy nincs igazad?), hanem rávágod a nektek nem tetsző igazságra hogy "hazugság".

A versenyszervezőket is leszámolhatnánk, az kicsit nehezebb lenne. Ugye ki az "eredeti" versenyszervező? Fanficnél ugye Muccék csinálták már három alkalommal, ők MondoConnak szervezik. Azelőtt Kaen és Lyra volt. Na most ebből a 4 szervezőből egy vesz részt az AnimeConon, a többi a Mondoconon. Azért a versenyszervezők egynegyede esetén igenis jogos volt Rick részéről az "alig lesz ott" mondat.
Ráadásul, ha meg megnézed, a három legnagyobb versenynél, Cosplay, Karaoke, AMV, a mondoconon mind rutinos szervezők vannak, a matoson mindegyiknél új emberek.

Summa summárum: akármennyire is nem tetszik nektek, bizony Rick igazat mondott. Én megértem, hogy ez nem tetszik nektek. Azt is megértem, hogy ezt nem akarjátok, hogy a nyilvánosság megtudja.

Bár nem biztos, hogy hosszú távon jól jártok, ha az emberek úgy veszik meg a jegyet a conotokra, hogy másra számítanak, mást hitetettek el velük, mint ami ott várja őket.

u.i.: csak hogy legyen kenyér és cirkusz a macskáknak :D
"I have chosen all knowledge to be my province" - Sir Francis Bacon
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ez olyan mint a regi Elfen Lied topikok! :LOL:
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Csak két dologra reagálok, a Tonyával kapcsolatos hazugságra (bocsánat - EDIT - "tévedésre", ne feltételezzük a legrosszabbat) előbb említett párom fog. ;)
Acheron írta: Mindenesetre amit mondani akartam, hogy állításod nem egyezik meg a valósággal. Ha igazad lenne, akkor nem ajánlottuk volna fel pl Orsinak, hogy szervezzen nálunk rajzversenyt, miután közölte, hogy a MATost is ő szervezi...
A kettő nem ugyanaz. A már mondós szervezőknek azt mondani, hogy ne jöjjenek ide, nem egyezik meg azzal, hogy már MAT-ost megkérjetek arra, szervezzen nálatok is.
Acheron írta:
Ugye ki az "eredeti" versenyszervező? Fanficnél ugye Muccék csinálták már három alkalommal, ők MondoConnak szervezik. Azelőtt Kaen és Lyra volt. Na most ebből a 4 szervezőből egy vesz részt az AnimeConon, a többi a Mondoconon. Azért a versenyszervezők egynegyede esetén igenis jogos volt Rick részéről az "alig lesz ott" mondat.
Ráadásul, ha meg megnézed, a három legnagyobb versenynél, Cosplay, Karaoke, AMV, a mondoconon mind rutinos szervezők vannak, a matoson mindegyiknél új emberek.
A fanfic eredetileg Lyra, Kíra és én voltam, ha nem tévedek. Ha azt nézzük, ki kezdte, akkor ebből most itt leszünk ketten, Lyra pedig nekem még azt mondta, hogy nem vesz részt a fanficszervezésben a MondoConon sem. Hazudott volna? Vagy az elmúlt egy hétben változtatta meg a véleményét?
Tehát az eredeti 3 emberből 2 marad, 1 pedig nem szervez fanficet egyik helyen sem.

Félreértések elkerülése végett nem azt mondtam, hogy a másik csapat nem csinálja ugyanolyan jól; pusztán nem igaz az, hogy az eredeti csapatból "alig" lesz ott valaki. A versenyek felét az eredeti emberek csinálják, és a többire is igaz a CP kivételével, hogy kommunikál a két szervezőtábor.
(Amúgy meg nem gondolom, hogy új és lelkes emberek, akik versenyzőként/segítőként/zsűriként eddig is beleláttak a szervezésbe, ne tudnák megcsinálni jól a versenyt; de ez már más kérdés. Ettől függetlenül Rick nem mondott igazat.)
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Kaen 2010.08.18. 12:05-kor.
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Sul
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.08.17. 19:47

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Sul »

Acheron!

A közgyűlés és a kizárásod óta körülbelül 4 terjedelmes levélváltásban vitatkoztunk a helyzetről, ezt nem fogom egy újabb forumon elölről kezdeni, ha nem haragszol. :)
Hamarosan elérhetővé teszem a témában a teljes levelezésemet, ha valaki ennyire mazochista, majd elolvassa ott.

Ám: Tonya sajnos szintén nem tisztelte meg a közgyűlést, annak ellenére, hogy elnökségi tag volt. Ha bármelyiktek vette volna a fáradságot, akkor tudná, hogy Tonya visszahívásának semmi köze nem volt a munkahelyéhez, csupán ahhoz, hogy az elmúlt 2 hónapban nem csinált semmit, még a telefonját sem vette fel, ha a MAT-ból kereste valaki.

És örömmel hallom, hogy bármely segítő, és szervező jöhet AnimeConra is segíteni, elsőre magam is nehezen hittem el ennek ellenkezőjét, amikor hallottam, továbbítani fogom az információt!

nos, ez eléggé off-ra sikeredett.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: scineram »

Eddig jó.
Kép
Ki következik?
Kép
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Ne haragudj, de ez zseniális. :goodpost:

(Egyébként, ha tényleg kikerül valahova az a terjedelmes levelezés, Acheron Vs Sul, na azt ajánlom mindenkinek. =))
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Sul
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.08.17. 19:47

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Sul »

Kaen írta:(Egyébként, ha tényleg kikerül valahova az a terjedelmes levelezés, Acheron Vs Sul, na azt ajánlom mindenkinek. =))
Én nem.

De legalább vannak, akik popcornnal meg cicákkal mindezek ellenére is tudják élvezni az életet, meg talán a Conokat is :D
Avatar
Rikkudo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.08.17. 09:15
Nem: Férfi

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Rikkudo »

Sul írta:Nem rémlik, hogy Rikkudo-t, vagy bármely másik Mondos szervezőt láttam volna a hétvégi nyilvános MAT közgyűlésen (a megjelent külsősök nem Mondos szervezők voltak), ahol többek között anyagiakról, a jelenlegi és a lehetséges jövőbeni lehetőségekről is szó volt. Hogy az ismereteit honnan szerzi, csak tippelni tudok, valószínűsítem, hogy MonodMeeten a szintén jó rálátással bíró és elfogulatlan vezető szervezőktől.
Valóban, ez volt az első MAT közgyűlés, amin nem vettem részt, mert a tagságom is megszűnt. (Nem fizettem tagdíjat, mert nem kívánok a továbbiakban MAT tag lenni.) Ettől függetlenül még tudhatom, mi megy a MAT-ban, nem?

Egyébként meg a MAT-ban történtek után meg voltam lepődve, hogy jelentkeztél elnökségi tagnak. "Miért blamálná magát Sul ezzel?" De biztos jó okod volt rá, a te dolgod.
Sul írta: Bocsánat a durva hangnemért, de a "Hiába, elválik az ocsú a búzától", "uranka" és "MAT = Epic Fail" megfogalmazások nálam már megütik a moderálandó szintet.
Ez a véleményem, és nem alaptalanul. Hosszú ideig dolgozott ezért urán és MAT egy része. Az hogy ez neked fáj, hát istenem, viseld el, nem én egyedül gondolom így. Tegyetek érte, hogy megváltozzon.
Sul
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.08.17. 19:47

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Sul »

Rikkudo írta:Egyébként meg a MAT-ban történtek után meg voltam lepődve, hogy jelentkeztél elnökségi tagnak. "Miért blamálná magát Sul ezzel?"
Mert nem tetszik a Mangafan, MondoCon szellemisége és úgy gondolom, hogy még mindig szükség van egy olyan hazai csoportra, ami évente több mint 20 rendezvényt tud támogatni, külső segítség és kontroll nélkül.
Rikkudo írta:Tegyetek érte, hogy megváltozzon.
Igyekszem.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1643
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Mivel AnimeLand megy, nagy valószínűséggel engem is meg fogtok találni. Pult mögött leszek, Hatsune Mikus nyaklánccal (és esetleg nyuszifüllel =3). ^^ Reggel majd igyekszem körbenézni, nap közben úgyse nagyon tudok majd elmozdulni. ::jeye::

Ui.: AnimeLand már 4 asztallal nyomul és arra se fér ki az összes cucc. Úgyhogy senki ne aggódjon, lesz bőven manga, figura és minden egyéb! ::hehe::
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ejha

Szép kis post háborút inditottunk Anubys-sal. :cool:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6173
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kaen írta:(Egyébként, ha tényleg kikerül valahova az a terjedelmes levelezés, Acheron Vs Sul, na azt ajánlom mindenkinek. =))
Engem érdekelne, mikor és hová lesz kirakva? :)
Kép
Sul
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.08.17. 19:47

Re: Őszi AnimeCon® 2010 szept. 18-19.

Hozzászólás Szerző: Sul »

Titkos írta:Engem érdekelne, mikor és hová lesz kirakva? :)
Most és ide: http://sul-576.livejournal.com/2744.html
És ismételten: nem könnyű és nem különösebben szórakoztató, de aki szeretne tisztábban látni, annak érdekes lehet.
Lezárt