Régi rajzfilmek, animék

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Candy-t még most is úgy imádom mint régen. Az első nagy kedvencem volt, aztán jött a Sailor Moon. Emléxem hogy útáltam a Sailor Moon-t, mert az ment helyette, a kölyök klubbon.XD 11 éves mini me.XD

Még most is úgy emléxem rá, mintha tegnap néztem volna, annyira szerettem. Nekem meg is van az egész mangája eredetiben, meg a Gorgie valamilyen ritka kiadásban.

Egy barátnőm, egy Pesti videó tékában, megtalálta 1-50-ig magyarul. Most digitalizálja át nekemnek, nagyon aranyos, imádom.^___^
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Talán ebbe a topicba illik a legjobban két szomorú hír, bár remélem, a végén jól fog elsülni. Ugyanis két nagy klasszikus magyar rajzfilmnek is folytatást csinálnak. Konkrétan jövő karácsonyra van betervezve a Macskafogó 2. És valamikor jövőre jön a Kis Vuk is CGI-ben :tard:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Most a CGI az a 3D? De ne, ne csináljanak már folytatást belőle... Az eredeti mese az jó, azt szeretem, de nem kell belőle folytatás. Annyira utálom, mert ezzel többször csak rontanak rajta...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ezt találtam a történetről:
A történet szomorúan kezdődik: az idős Vukot eltalálja egy lövedék. Mindenki azt hiszi, hogy meghalt, ám a valóságban állatkereskedők kezére kerül, akik eladják őt egy cirkuszi társulatnak. Így lesz a világéletében szabadságért küzdő rókából egy mutatványoscsoport tagja. Vuk fia közben éli az életét, s egyszer csak arra figyel fel, hogy a közeli erdei faluba egy vándorcirkusz érkezik. A kis Vuk közel merészkedik, s beleszeret egy artista rókalányba. A társulat a falu életét is felbolygatja: a helyi doktor tolószékhez kötött fia mindenáron szeretné elérni a rabságban szenvedő állatok kiszabadítását, s ebbéli küzdelmében váratlan segítői akadnak...
A rendező személye már ismert, Gát György kapta a megtisztelő posztot, akinek eddig olyanokat "köszönhetünk", mint a Linda sorozat, az Angyalbőrben két része, valamint a Familia KFT. :tard:
no comment
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

OMG teh drama!! :dirr:

Fekete István vajon mit szól hozzá? :dirr:
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nemár! Vuk CGI-ben? Főleg ilyen sztorival? Fekete István forog a sírjában.
A Macskafogót meg hagyják szépen békén! Az úgy tökéletes ahogy van. Csak elbarmolnák.
Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Szerintem meg csinálják meg aztán meglátjuk miylen eshetőségek maradtak a magyar rajzfilm számára. leszarozni ráértek utána is ha már kijött. A nagyszülőket is csak haláluk után temetitek el..nahh érdemes másban is bevezetni a jól bevált dolgokat.

A Linda, az angyalbőrben meg lehet hogy ma már a terminátorokkal és ultragiga lángoló szemű főgonoszokkal teli tündetörténetekbe nem fér bele de a CUCC az én gyerekkoromban kuriózumnak számított... :tard:
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Ynah írta:Szerintem meg csinálják meg aztán meglátjuk miylen eshetőségek maradtak a magyar rajzfilm számára. leszarozni ráértek utána is ha már kijött. A nagyszülőket is csak haláluk után temetitek el..nahh érdemes másban is bevezetni a jól bevált dolgokat.

A Linda, az angyalbőrben meg lehet hogy ma már a terminátorokkal és ultragiga lángoló szemű főgonoszokkal teli tündetörténetekbe nem fér bele de a CUCC az én gyerekkoromban kuriózumnak számított... :tard:
Pontosan, bár a Vuk2 sztorija nekem sem tetszik. Macskafogó2-ről meg már egy éve lehet tudni hogy lesz. A Linda nekem is nagy kedvenc még ma is.
Kép
onevision24
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2007.01.05. 19:02

Hozzászólás Szerző: onevision24 »

Sziasztok!

Két mesét keresek, az egyik a Kissyfur (youtube-on vannak belőle részletek), a másik a Szivárványocska és a csillagtörpe, eddig egyik torrent oldalon sem találkoztam velük, még vhs-en néztem kicsinek! :-P
Ha valaki hallott róluk szívesen venném az infót!

Köszi
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Kissyfur-ból vannak részeim, de most mivel Japánban vagyok körülményes lenne átküldeni. A Szivárványocskából meg a film van meg, de láttam a sorozatot is. Szerintem ha rákeresel google-on, akkor találsz róla infót.
Kép
onevision24
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2007.01.05. 19:02

Hozzászólás Szerző: onevision24 »

Szia!

Köszi a választ, én a filmre gondoltam a szivárványocskával kapcsolatban, de mivel japánban vagy mindegy, majd legközelebb, azért mégeccer köszi, különben több torrenten kerestem már meg kértem is de még semmi, majd próbálkozom tovább!
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Majd én is keresek, hátha megvan valahol az eredeti, vagy az angol címe és akkor már könnyebben megtalálod.

-----

Akit érdekel: Candy Candy végig fennvan youtube-on japán hanggal és angol felirattal.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Jelentem, a A kis Vuk szeptember 13-tól a mozikban. :tard:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

anubys írta:Jelentem, a A kis Vuk szeptember 13-tól a mozikban. :tard:
Mármint a második része?! OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

A kis Vuk rajzolását rettegve tekintettem a minap a TV-ben... :wc: vagy csak nekem van 3D fóbiám...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

AyaDid írta:csak nekem van 3D fóbiám...
Nem.
Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

AyaDid írta:vagy csak nekem van 3D fóbiám...
Egyáltalán nem. Láttam hogy néz ki és azóta rémálmaim vannak.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Vazz, képek a Kis Vuk-ból :weh:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

... és csodálkozik a filmelmélet tanárom, miért van halálra ítélve a magyar filmgyártás....

Nem a Vuk2 képekre gondolok. Mert legalább próbálkoznak! Akarnak csinálni valamit. Majd ha Magyarországon lesznek olyan anyagi lehetőségek mint amit a Shrekre vagy esetleg egy Final Fantasyra költöttek akkor majd elvárhatóak lesznek a mestermunkák. Na meg persze ha a jó grafikusaink nem mennek külföldre dolgozni, de ez is visszavezethető az anyagi megfontolásra.
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

anubys írta:Vazz, képek a Kis Vuk-ból :weh:
Erre csak azt tudom mondani: JAAAAAAAAAAAAAAAJ! Ez nagyon fáj!!!!!!!!
Kép
Avatar
Ronja
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.10.03. 11:50
Nem:
Tartózkodási hely: Vadon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronja »

szerintem szörnyűek... már bocsánat :cry: talán ha egy ismeretlen rajzfilm képei lennének, nem mondanám ezt, de mint Vuk folytatása... ez már valami más :cry: egyáltalán nem is lett volna szerintem szükség folytatásra, az a történet/rajzfilm úgy volt jó ahogy van... miért kell minden régi és jó dologba belepiszkálni? Nem tartom ennek ellenére kizártnak, hogy talán tetszik majd, de most még elég kevés esélyt látok erre...
"I believe in miracles... They happen every day"
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Nekem ha mázlim lesz nem lesz olyan szerencsém hogy lássam. És nem is akarom. Minek kell mindenből második meg harmadik rész?
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Egyetlen szó:
Business :(
Félve várom, mi lesz a Macskafogó 2.-ből :cry:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Kissyfur nekem Videókazettán volt meg 3-5 évesen kaptam, olyan Videókazetta Automatából. Olyan volt mint a Cola automata, csak amikor bedobtad azt a 300Ft-ot a Videókazetták közül választhattál.
Én a Power Kapitány, és a jövő katonáit, + a Kissyfur-t kérleltem ki.XDDDDDDDD
Nagyon szerettem. Egy kis maciról szólt, és a barátairól.^^
Még mindig a fülemben cseng, amikor mondják szerelmes a Kissyfur, szerelmes a Kissyfur.XD
A Szivárványocska miről szólt?

Van egy régi mese amit keresek. Nem nagyon emléxem már rá, csak hogy nagyon tetszett. Valami szörnyecske, vagy mi, akit egy kislány a szekrényébe bujtat el mindig. -De nem biztos.
A dalszövegből csak annyira emléxem, sajnos 17 éve látta, hogy "Panky Brusters...lá...lá...láá.." hát ez elég kevés de azthiszemez a "Pánki Brúsztesz" a kislány neve volt.


Képzeljétek, megvan Japánul DVD-n a Hamupipőke, a Csipkerózsika, és még pár nagyon aranyos rövid Grimm történet.
Az eredeti címe ennek a "sorozatnak" Grimm's Fairy Tales, avagy Grimm Meisaku Gekijoo. 47 Grimm történetet foglal magába.
Hihetetlen! Sokszor láttam a Tescoban, de senkisem vette meg, és most leértékelték őket. Muhahahahah, mindössze 499Ft-ért vettem darabját.^____^
Imádom a régi animéket! Olyan szépek!
Ami a rövid történetek közül tetszik (25 perces), az az Erdei anyó, vagy hogy is hívták.
Annyira szép volt.A poén, hogy a DVD-re teljesen más van írva rövid történetnek, A Farkas és a Róka. -De nagyon örülök, hogy ez volt inkább rajta, nagyon szép.
Ezek a történetek mentek régen az Magyar1-en! Szerintem ha meghallgatnátok az OP-jét, páran a fejükhöz csapnának, hogy jééé, ezt láttam!^___^ Velem is így volt.
A Hamupipőke is nagyon szép, bevallom mérfldekkel lehagyta nálam a Csipkerózsikát.^^ Valahogy az nekem nem anyira romantikus. Hmm...de ízlések és pofonok.
Összefoglalva, nagyon örülök, hogy ilyen áron hozzájutottam ezekhez a szépségekhez.^^
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Setike: Amit keresel az a Punky Bruester c. régi amerikai rajzfilmsorozat. Sajnos nekem is csak pár részem van belőle amit még anno tékából ki lehetett venni és az van meg átmásolva.
Kép
Lezárt